Spotkanie w "Dziesiątce"

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2020-03-05 19:03:47 liczba odsłon: 2248
Dzieci zasypały mnie pytaniami, fot. Ana

Dzieci zasypały mnie pytaniami, fot. Ana

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach razem z paniami ze świetlicy przekazały mi wczoraj kolejny, 17. już worek nakrętek...

...dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Szkoła ta przyłączyła się do Zakręconej Akcji we wrześniu. Jest jednym z najaktywniejszych "dostawców" (jak mówią żartobliwie o sobie osoby, które przyłączyły się do tej akcji) plastikowych korków. Dobrym duchem, rozkręcającym Zakręconą Akcję w "Dziesiątce" jest Pani Anna Sieczkiewicz.

Na Jej zaproszenie gościłam wczoraj w szkolnej świetlicy. Dzieciom w wieku 6-8 lat opowiadałam o "Tygodniku Siedleckim", pracy w redakcji oraz o tym, czym się zajmuję zawodowo na co dzień.

Dzieci miały mnóstwo pytań. Przeplatały je opowieściami o sobie i swoich bliskich. Na moje pytania znały niemal wszystkie odpowiedzi. Najbardziej spodobała im się zabawa w szukanie homonimów (wyrazy, które mają identyczne brzmienie i pisownię, ale... różne znaczenie i pochodzenie).

W ostatnim czasie nakrętki przekazało również do Biura Ogłoszeń "TS" kilku Czytelników "TS". Z tego co mi wiadomo, nakrętki zbierają i systematycznie przekazują m.in. Państwo: Agnieszka, Anna, Mieczysław, Włodzimierz i Henryk. 1,5 worka nakrętek odebrałam z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję.

Zakręcona Akcja trwa. Plastikowe korki możecie PAństwo przynosić do Biura Ogłoszeń "TS" (pn-pt, godz. 8.00-16.00) lub kontaktować się bezpośrednio ze mną na profilu na fb lub mailowo a_abramowicz@siedlecki.pl . (Ana)

 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.