Rodzicielstwo trudniejsze od gry w koszykówkę

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-06-25 10:42:05 liczba odsłon: 2523
Oksana Mollova fot. pyt

Oksana Mollova fot. pyt

Z Oksana Mollovą rozmawia Paweł Świerczewski.

Oksana Mollova była głównym filarem MKK Siedlce. Występowała w nim przez cztery sezony. Dla siedleckiej ekipy zdobyła łącznie ponad 1300 punktów, wielokrotnie ratując ją z opresji. Zajmowała też czołowe lokaty w plebiscycie dla najlepszych i najpopularniejszych sportowców w naszym regionie. Co teraz u niej słychać? Jak wspomina grę w Siedlcach?

Słyszałem, że zostałaś mamą. Gratuluję! Dziecko to szczęście, ale także nowe obowiązki. Rodzicielstwo daje się trochę we znaki?

- Dziecko jest całym moim życiem, lecz muszę przyznać, że zajmowanie się nim, to praca 24 godziny na dobę. Rodzicielstwo jest jednak trudniejsze od gry w koszykówkę. Często teraz jestem bardziej zmęczona niż byłam po meczach i treningach. Mały rozwija się jednak rewelacyjnie i to rekompensuje cały trud.

Jesteście spor tową rodziną. Chcielibyście, żeby syn w przyszłości uprawiał sport, został koszykarzem?

- Nie będziemy na siłę go ukierunkowywać. Na razie bardzo lubi kwiaty. Kto wie, może zostanie florystą? Ważne, żeby był szczęśliwy.

Musiałaś szybko dojść do formy po ciąży, gdyż w mediach gruchnęła informacja, że podpisałaś umowę z nowym klubem.

Zostało Ci do przeczytania 74% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 26/2020:

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.