Były współpracownik krytykuje lidera

Siedlce

Justyna Janusz 2020-07-08 09:36:21 liczba odsłon: 7659
Łukasz Romański: ...Nie podoba mi się polityka prezydenta. Fot. Aga Król

Łukasz Romański: ...Nie podoba mi się polityka prezydenta. Fot. Aga Król

Co się dzieje za kulisami ugrupowania Andrzeja Sitnika?

Do niedawna był wiceprezesem Stowarzyszenia Mieszkańców Bezpartyjne Siedlce, ugrupowania Andrzeja Sitnika. Teraz otwarcie występuje przeciwko niemu.

Łukasz Romański, były wiceprezes BS, przyszedł na absolutoryjną sesję siedleckiej rady miasta. Chciał publicznie powiedzieć, że nie podoba mu się sposób sprawowania władzy przez Andrzeja Sitnika.

– Zrezygnowałem z funkcji wiceprezesa Bezpartyjnych Siedlec na początku maja. Wolałem odejść, bo nie podoba mi się polityka prezydenta. Czarę goryczy przelała zapowiedziana podwyżka w PEC. Zresztą, nie ja jedyny odszedłem. Jest nas więcej. Wszyscy pomagaliśmy prezydentowi w kampanii wyborczej – mówi Łukasz Romański.

Wspomina, że zaangażował się w kampanię, bo widział potrzebę zmian w mieście.

Komentarze (59)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.