reklama

Odeszłam w dobrym momencie

Siedlce

Paweł Świerczewski 2021-01-17 08:38:50 liczba odsłon: 2682
Magdalena Koperwas fot pyt

Magdalena Koperwas fot pyt

Po Siedlcach pozostaną jej miłe wspomnienia i... mąż.

reklama

Magdalena Koperwas była jedną z liderek i kapitanem ekstraklasowego MKK Siedlce. Reprezentowała go prawie trzy sezony. W 46 meczach rzuciła 398 punktów, wielokrotnie będąc najlepszą zawodniczką na parkiecie. Sprawdziliśmy, co obecnie u niej słychać.

Z Magdaleną Koperwas rozmawia Paweł Świerczewski.

Robię materiał wspomnieniowy na temat Twojej gry w MKK. Zgodzisz się odpowiedzieć na kilka pytań?

- Jasne! Nie spodziewałam się, że ktoś jeszcze o mnie pamięta...

Kto pamięta MKK, musi pamiętać też Ciebie. Byłaś jedną z tych zawodniczek, które zrobiły i poświęciły najwięcej dla tego zespołu.

- Miło mi to słyszeć.

Wiesz, co wydarzyło się 15 marca 2016 roku?

- Hmm... Nie mam pojęcia.

Przypomnę Ci. MKK ograł wtedy potęgę polskiej koszykówki CCC Polkowice 78:77, a Ty rzuciłaś 30 punktów.

- Piękny dzień i wspaniały mecz! Zagrałyśmy koncertowo, mimo, że nikt n nas nie stawiał. To był indywidualnie najlepsze spotkanie w moim wykonaniu. Czasami, jak nachodzi mnie tęsknota za koszykówką, odpalam je na YouTube. Ostatnie dwie minuty były horrorem. Jak tylko sobie o tym pomyślę, znów wracają wielkie emocje.

Byłem wtedy na trybunach. Sprawiliście ogromną radość kibicom. Teraz w Siedlcach nie ma już kobiecej koszykówki na poziomie seniorskim. Jest to dla Ciebie niespodzianką, czy już za Twoich czasów, można było się tego spodziewać?

Zostało Ci do przeczytania 66% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 2/2021:

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.