Autorską wystawę fotografii

Węgrów

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 7710

fot. arch. Marcina Siekierzyńskiego

Do 31 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Augusta Cieszkowskiego w Węgrowie można oglądać autorską wystawę fotografii Marcina Siekierzyńskiego.

Marcin Siekierzyński urodził się w 1988 r. Jak napisał o sobie na swojej stronie internetowej, jest fotografem-amatorem.

Interesuje się: informatyką, elektroniką i militariami. Fotografią na poważnie zainteresował się, gdy dostał pierwszy aparat cyfrowy. - Byłem nim zachwycony :-) - wspomina. Od tamtej pory robił zdjęcia "wszystkiego, co było godne uwiecznienia".
Najchętniej fotografuje: krajobrazy, rośliny i zwierzęta.

- Uznałem, że mógłbym spróbować pokazać moje zdjęcia publicznie i tak narodził się pomysł wystawienia ich w MBP. Odbyłem rozmowę z Panią Dyrektor, która zgodziła się, abym pokazał moje prace w Domu Gdańskim. Zdjęcia na wystawie prezentują "streszczenie" mojego dotychczasowego dorobku fotograficznego. Nie dotyczą jednego tematu, ale prezentują to, co uznałem za ciekawe. Łącznie jest wystawionych 30 zdjęć w formacie A4. Jest to moja pierwsza wystawa, ale mam nadzieję, że nie ostatnia ;-) - mówi fotograf.

"Często biorę aparat, wsiadam na rower i jadę w odludne miejsca, aby uwiecznić piękne widoki, jakie znajdę. Właśnie przyroda jest głównym tematem moich zdjęć, choć fotografuję także ludzi, budowle i inne ciekawe obrazy, jakie maluje świat. Aparat pozwala mi zatrzymać te niepowtarzalne chwile, dzięki czemu mogę pokazać innym świat widziany przez obiektyw" - napisał na swojej stronie internetowej, na którą, tak jak na wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Węgrowie (ul. Rynek Mariacki 11), serdecznie Państwa zapraszamy. (Ana)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.