Bieg „Tropem Wilczym” w Łochowie

Węgrów, Łochów

Stanisław Jastrzębski 2023-03-07 08:04:45 liczba odsłon: 5880

Bieg "Tropem Wilczym" w Łochowie.

159 biegaczy stanęło na starcie biegu poświęconego pamięci żołnierzy wyklętych „Tropem Wilczym”, który odbył się 5 marca w Łochowie.

Jako pierwsi na trasę liczącą 1000 metrów wystartowały młodzi zawodnicy w wieku do 12 lat. W tym biegu zwyciężył Wiktor Sapierzyński. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Skóra, a na trzecim - Patryk Grabowski. Najmłodszym uczestnikiem biegu był  Ignacy Miklaszewski.

Młodzież i dorośli rywalizowali w biegu na dystansie 1963 metry. W tej konkurencji pierwsze miejsce zajął Przemysław Marczak, drugie - Adam Grabkowski, a trzecie - Mateusz Perzyński. Najstarszym biegaczem był Tadeusz Sołtysiak.

Zwycięzcom otrzymali  puchary, statuetki i dyplomy a wszyscy uczestnicy biegu pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo. Po biegu można było posilić się grochówką przygotowaną przez panie z MiGOK-u.