Reszta cicho czeka

Łuków

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 2660

Jan Sobiech, jeden z trzech członków Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łukowie, reprezentujących w spółce właściciela firmy, złożył w miniony czwartek (8.10) rezygnację z pełnionej funkcji.

– Kto inny narozrabiał, a kto inny ponosi za to konsekwencje, możnaby tak powiedzieć, oceniając moje decyzje – stwierdził w poniedziałek (12.10) J. Sobiech. – Uważam jednak, że wobec zdarzeń mających ostatnio miejsce w Radzie Nadzorczej, nie wypada mi zrobić niczego innego.

Burmistrz Zbigniew Zemło, który dopiero dziś wrócił ze służbowego wyjazdu, analizuje dokumenty dostarczone mu z RN PEC-u. Zapowiada, że przed podjęciem decyzji, będzie rozmawiał z każdym członkiem tego gremium. – Chcę też porozmawiać z panem Janem Sobiechem. Będę namawiał pana Sobiecha do wycofanie rezygnacji. Poza tym rozważam wymianę członków Rady Nadzorczej – powiedział nam dziś Z. Zemło.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu „TS”. (pgl)
Komentarze (23)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.