Decyzje do końca tygodnia

Łuków

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 3576
Zbigniew Zemło, burmistrz Łukowa, nie chce podjąć pochopnej decyzji. Fot. PGL

Zbigniew Zemło, burmistrz Łukowa, nie chce podjąć pochopnej decyzji. Fot. PGL

W Łukowie wciąż nierozwiązana pozostaje kwestia PEC-u, a konkretnie decyzji podejmowanych w ostatnich tygodniach przez Radę Nadzorczą tej spółki komunalnej. Okazuje się, że burmistrz, reprezentujący właściciela (miasto Łuków), nie zasypia gruszek w popiele.

– W ostatnim czasie, po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych mi dokumentów, prowadziłem liczne konsultacje prawne. Nie mam zamiaru, podejmując decyzje zamykające „sprawę PEC-u” popełnić jakiegoś błędu, bo już wiem jakie skutki może wywołać niewłaściwa decyzja – powiedział nam dziś Zbigniew Zemło, burmistrz Łukowa.

Burmistrz wyjaśnił, że prawnicy analizują dostępne interpretacje przepisów oraz orzecznictwo NSA i Sądu Najwyższego w podobnych sprawach jak ta, która rozegrała się w PEC-u w Łukowie. (O szczegółach czytaj TUTAJ).

– Do końca tygodnia podejmę decyzję i będzie wiadomo czy obecna Rada Nadzorcza pozostanie, czy też zostanie zmieniona –  zakończył Z. Zemło. (pgl)
Komentarze (28)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.