Szopki siedleckie (galeria)

Siedlce

0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 29672

Kaplica sióstr benedyktynek-sakramentek, fot. Ana

Skromne lub wręcz przeciwnie - zwracające uwagę wystawnością, symboliczne albo ginące wśród migoczących lampeczek i watowego śniegu, jedno- i wielokolorowe oraz, podobnie jak w latach poprzednich - ta jedna, u franciszkanów z parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego - z żywymi zwierzętami. Szopki.

Zamieszczając dzisiaj zdjęcia szopek, jestem Państwu winna dwa wyjaśnienia.
 
Oglądacie je Państwo dopiero dziś - ponieważ miałam duże klopoty z dostępem do internetu.

Nie zobaczycie tu Państwo szopek ze wszystkich siedleckich parafii, gdyż nie udało mi się dostać do wszystkich kościołów. Jako osoba, która od lat w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia ruszała na spacer szlakiem siedleckich świątyń, by obejrzeć żłóbki - bardzo żałuję, że w tym roku miejscowe świątynie były otwierane przed mszami świętymi i zamykane tuż po nich. Miałam też wrażenie, że zamiast spacerowania do świątyń, osoby, które nie chciały w te Święta jedynie siedzieć przy stołach, wybrały się na spacer po... siedleckich cmentarzach. (Ana)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.