Atrakcje na zimę, pomysły na lato

Łuków

Piotr Giczela 0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 4675

Chociaż ferie zimowe dla uczniów w powiecie łukowskim rozpoczynają się dopiero 15 lutego, Ośrodek Sportu i Rekreacji, wykorzystując zimową aurę, przygotował dla chętnych lodowisko. Ofertę OSiR-u zamieszczamy obok.

Nie wszyscy są jednak z lodowiska zadowoleni. Otrzymaliśmy sygnały, że nie tylko łyżwy w wypożyczalni pozostawiają wiele do życzenia, o czym otwarcie  organizatorzy ślizgawki informują, ale również niektórzy zgłaszają uwagi co do jakości lodu.

Oto mail jednego z łukowian:
Przeczytałem artykuł na temat lodowiska na ul. Browarnej i ogromnie się ucieszyłem. Pomyślałem, że zimą w Łukowie w końcu będzie można aktywnie wypoczywać. Odwiedziłem dzisiaj (23.01) lodowisko i... No właśnie. Rozczarowanie na całego. Powierzchnia mała, a przecież terenu sporo. Lód nierówny, niekonserwowany chyba od tygodnia, z pęcherzami powietrza, a do tego 1/4 lodowiska odgrodzona. Niby muzyka gra, lampy świecą, ale ludzie będący tam dzisiaj byli mocno zbulwersowani. Wygląda na to, że zrobione jest to wszystko 'dla oka'. Ktoś po zimie wypnie pierś do orderu i jest OK.

Jedna z osób przebywających na lodowisku, opowiadała jak było zalewane. Z grubego węża strażackiego lała się woda przez kilka dni. Ktoś, kto zabrał się za budowę tego niby lodowiska, nie miał bladego pojęcia jak to się robi. A wystarczyło podeprzeć się internetem lub skorzystać z porady jakiegoś nauczyciela w-f.

Czy wszystko w Łukowie musi być robione na odwal się?

Pod artykułem w „TS” jest wpis mówiący o sztucznym lodowisku i kąpielisku na Zimnej Wodzie. Popieram autora. Może należałoby zainteresować władze miasta takim pomysłem. Dlaczego mamy być gorsi od Siedlec czy Mińska Mazowieckiego?

Wojciech Ś.”
(Nazwisko znane redakcji)

Zapraszamy do wypowiadania się na temat poruszony przez naszego Czytelnika. Czekamy też na wypowiedzi i oceny pomysłu Rady Miasta w sprawie budowy kolejnego letniego kąpieliska („stawu”, „glinianki”? - jak niektórzy mówią) w okolicach Zalewu Zimna Woda. (pgl)
Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.