Co z tą Sokołowską?

Garwolin

Bartek 0000-00-00 00:00:00 liczba odsłon: 3085

Kolejny raz nie dojechałem do pracy na czas. Tym razem autobus nie został wpuszczony na przystanek, tylko pojechał objazdem, bo drogowcy frezowali stary asfalt i dowiedziałem się, że przygotowują się do położenia nowego asfaltu. Dzwoniłem do MPK, pytając, dlaczego nie było informacji na przystanku o objeździe - odpowiedź mnie poraziła: "firma, która wykonuje tą inwestycję, nie przekazuje nam informacji o planowanych zamknięciach drogi".

O problemach dowiadujemy się od kierowców, dzwonimy do Wydziału Dróg Urzędu Miasta lub do wykonawcy, aby uzyskać bliższe informacje, ale zawsze jest to za późno, bo na informowanie pasażerów już nie ma czasu. 

O dzisiejszym zamknięciu drogi nikt nas nie informował, a i w chwili obecnej nie możemy uzyskać informacji, jak długo droga będzie zamknięta. Problem ten dotyczy również innych przewoźników, a także zaopatrzenia sklepów, znajdujących się przy remontowanym odcinku. To nie wina MPK, my jesteśmy jednym z poszkodowanych. 

Dlaczego nie prowadzi się robót nocą, dlaczego okoliczni mieszkańcy i przewoźnicy korzystający z drogi nie są poinformowani o harmonogramie prac, przecież taki dokument jest zawsze sporządzany dla inwestycji. Pozdrawiam
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.