reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
TAURON BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Artego Bydgoszcz 22 40 1721:1270
2 Wisła Kraków 22 40 1656:1348
3 Ślęza Wrocław 22 39 1681:1427
4 MKS Polkowice 22 39 1455:1337
5 Basket Gdynia 22 36 1562:1563
6 AZS UMCS Lublin 22 34 1485:1400
7 Energa Toruń 22 31 1507:1491
8 Zagłębie Sosnowiec 22 29 1333:1445
9 Widzew Łódź 22 28 1358:1603
10 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 22 28 1290:1491
11 MKK Siedlce 22 27 1446:1748
12 MUKS Poznań 22 25 1266:1637
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-09-19 - 2015-09-20)
1 Wisła Kraków 84 : 49 Basket Gdynia
2 Zagłębie Sosnowiec 57 : 53 Energa Toruń
3 Ślęza Wrocław 67 : 56 MKS Polkowice
4 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 67 : 61 AZS UMCS Lublin
5 Artego Bydgoszcz 96 : 53 MUKS Poznań
6 Widzew Łódź 68 : 62 MKK Siedlce
Kolejka 2 (2015-09-23 - 2015-09-24)
7 Ślęza Wrocław 74 : 61 MKK Siedlce
8 Basket Gdynia 82 : 79 Widzew Łódź
9 Artego Bydgoszcz 72 : 55 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
10 Energa Toruń 67 : 75 MKS Polkowice
11 AZS UMCS Lublin 68 : 48 Zagłębie Sosnowiec
12 Wisła Kraków 66 : 52 MUKS Poznań
Kolejka 3 (2015-09-26 - 2015-10-07)
13 MKK Siedlce 71 : 66 Energa Toruń
14 Widzew Łódź 51 : 70 Ślęza Wrocław
15 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 44 : 64 Wisła Kraków
16 Zagłębie Sosnowiec 44 : 70 Artego Bydgoszcz
17 MKS Polkowice 48 : 62 AZS UMCS Lublin
18 MUKS Poznań 78 : 79 Basket Gdynia
Kolejka 4 (2015-10-10 - 2015-10-11)
19 Basket Gdynia 63 : 76 Ślęza Wrocław
20 AZS UMCS Lublin 82 : 42 MKK Siedlce
21 MUKS Poznań 75 : 69 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
22 Wisła Kraków 87 : 67 Zagłębie Sosnowiec
23 Energa Toruń 80 : 61 Widzew Łódź
24 MKS Polkowice 67 : 62 Artego Bydgoszcz
Kolejka 5 (2015-10-17 - 2015-10-18)
25 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 61 : 68 Basket Gdynia
26 MKK Siedlce 66 : 118 Artego Bydgoszcz
27 Ślęza Wrocław 78 : 80 Energa Toruń
28 Zagłębie Sosnowiec 68 : 55 MUKS Poznań
29 MKS Polkowice 57 : 51 Wisła Kraków
30 Widzew Łódź 75 : 92 AZS UMCS Lublin
Kolejka 6 (2015-10-24 - 2015-10-25)
31 AZS UMCS Lublin 88 : 83 Ślęza Wrocław
32 Artego Bydgoszcz 85 : 53 Widzew Łódź
33 MUKS Poznań 74 : 81 MKS Polkowice
34 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 58 : 55 Zagłębie Sosnowiec
35 Energa Toruń 69 : 78 Basket Gdynia
36 Wisła Kraków 93 : 57 MKK Siedlce
Kolejka 7 (2015-10-31 - 2015-10-31)
37 MKK Siedlce 64 : 70 MUKS Poznań
38 Ślęza Wrocław 89 : 67 Artego Bydgoszcz
39 Zagłębie Sosnowiec 60 : 66 Basket Gdynia
40 MKS Polkowice 75 : 56 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
41 Energa Toruń 49 : 58 AZS UMCS Lublin
42 Widzew Łódź 68 : 69 Wisła Kraków
Kolejka 8 (2015-11-07 - 2015-11-07)
43 Basket Gdynia 69 : 56 AZS UMCS Lublin
44 Artego Bydgoszcz 84 : 49 Energa Toruń
45 MUKS Poznań 49 : 71 Widzew Łódź
46 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 56 : 49 MKK Siedlce
47 Wisła Kraków 87 : 51 Ślęza Wrocław
48 Zagłębie Sosnowiec 45 : 54 MKS Polkowice
Kolejka 9 (2015-11-14 - 2015-11-15)
49 MKK Siedlce 81 : 73 Zagłębie Sosnowiec
50 Ślęza Wrocław 87 : 51 MUKS Poznań
51 Energa Toruń 64 : 87 Wisła Kraków
52 AZS UMCS Lublin 47 : 56 Artego Bydgoszcz
53 MKS Polkowice 59 : 45 Basket Gdynia
54 Widzew Łódź 71 : 62 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
Kolejka 10 (2015-11-29 - 2015-12-16)
55 AZS UMCS Lublin 44 : 50 Wisła Kraków
56 MUKS Poznań 38 : 84 Energa Toruń
57 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 43 : 72 Ślęza Wrocław
58 Zagłębie Sosnowiec 60 : 79 Widzew Łódź
59 MKS Polkowice 95 : 61 MKK Siedlce
60 Basket Gdynia 54 : 87 Artego Bydgoszcz
Kolejka 11 (2015-12-05 - 2015-12-06)
61 MKK Siedlce 77 : 91 Basket Gdynia
62 Ślęza Wrocław 87 : 64 Zagłębie Sosnowiec
63 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 45 : 67 Energa Toruń
64 AZS UMCS Lublin 53 : 70 MUKS Poznań
65 Widzew Łódź 42 : 51 MKS Polkowice
66 Artego Bydgoszcz 63 : 66 Wisła Kraków
Kolejka 12 (2015-12-12 - 2015-12-13)
67 Basket Gdynia 87 : 78 Wisła Kraków
68 MUKS Poznań 52 : 84 Artego Bydgoszcz
69 AZS UMCS Lublin 69 : 66 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
70 Energa Toruń 54 : 46 Zagłębie Sosnowiec
71 MKK Siedlce 78 : 80 Widzew Łódź
72 MKS Polkowice 65 : 62 Ślęza Wrocław
Kolejka 13 (2015-12-19 - 2015-12-20)
73 MKK Siedlce 65 : 93 Ślęza Wrocław
74 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 65 : 71 Artego Bydgoszcz
75 MUKS Poznań 50 : 77 Wisła Kraków
76 Zagłębie Sosnowiec 65 : 61 AZS UMCS Lublin
77 MKS Polkowice 54 : 47 Energa Toruń
78 Widzew Łódź 59 : 99 Basket Gdynia
Kolejka 14 (2016-01-09 - 2016-01-13)
79 AZS UMCS Lublin 66 : 67 MKS Polkowice
80 Energa Toruń 95 : 68 MKK Siedlce
81 Ślęza Wrocław 101 : 48 Widzew Łódź
82 Wisła Kraków 79 : 65 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
83 Artego Bydgoszcz 72 : 63 Zagłębie Sosnowiec
84 Basket Gdynia 62 : 47 MUKS Poznań
Kolejka 15 (2016-01-16 - 2016-01-17)
85 Ślęza Wrocław 71 : 65 Basket Gdynia
86 MKK Siedlce 63 : 80 AZS UMCS Lublin
87 Artego Bydgoszcz 80 : 44 MKS Polkowice
88 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 58 : 47 MUKS Poznań
89 Widzew Łódź 63 : 66 Energa Toruń
90 Zagłębie Sosnowiec 67 : 75 Wisła Kraków
Kolejka 16 (2016-01-23 - 2016-01-24)
91 Basket Gdynia 69 : 59 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
92 MUKS Poznań 57 : 65 Zagłębie Sosnowiec
93 AZS UMCS Lublin 79 : 56 Widzew Łódź
94 Energa Toruń 72 : 75 Ślęza Wrocław
95 Wisła Kraków 79 : 53 MKS Polkowice
96 Artego Bydgoszcz 80 : 42 MKK Siedlce
Kolejka 17 (2016-02-04 - 2016-02-07)
97 Basket Gdynia 76 : 74 Energa Toruń
98 Zagłębie Sosnowiec 79 : 60 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
99 Ślęza Wrocław 80 : 79 AZS UMCS Lublin
100 Widzew Łódź 54 : 74 Artego Bydgoszcz
101 MKS Polkowice 81 : 48 MUKS Poznań
102 MKK Siedlce 68 : 80 Wisła Kraków
Kolejka 18 (2016-02-13 - 2016-03-12)
103 Basket Gdynia 71 : 62 Zagłębie Sosnowiec
104 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 62 : 67 MKS Polkowice
105 MUKS Poznań 67 : 74 MKK Siedlce
106 Artego Bydgoszcz 84 : 49 Ślęza Wrocław
107 AZS UMCS Lublin 75 : 74 Energa Toruń
108 Wisła Kraków 81 : 57 Widzew Łódź
Kolejka 19 (2016-02-28 - 2016-02-28)
109 AZS UMCS Lublin 72 : 54 Basket Gdynia
110 Energa Toruń 83 : 81 Artego Bydgoszcz
111 Ślęza Wrocław 87 : 81 Wisła Kraków
112 MKK Siedlce 80 : 59 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
113 MKS Polkowice 70 : 41 Zagłębie Sosnowiec
114 Widzew Łódź 62 : 61 MUKS Poznań
Kolejka 20 (2016-03-04 - 2016-03-04)
115 Basket Gdynia 80 : 90 MKS Polkowice
116 AZS PWSz Gorzów Wlkp. 54 : 52 Widzew Łódź
117 MUKS Poznań 48 : 87 Ślęza Wrocław
118 Artego Bydgoszcz 76 : 46 AZS UMCS Lublin
119 Zagłębie Sosnowiec 63 : 56 MKK Siedlce
120 Wisła Kraków 86 : 64 Energa Toruń
Kolejka 21 (2016-03-15 - 2016-03-15)
121 Artego Bydgoszcz 82 : 67 Basket Gdynia
122 Energa Toruń 79 : 56 MUKS Poznań
123 Ślęza Wrocław 78 : 47 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
124 MKK Siedlce 78 : 77 MKS Polkowice
125 Wisła Kraków 74 : 57 AZS UMCS Lublin
126 Widzew Łódź 47 : 79 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 (2016-03-19 - 2016-03-19)
127 Basket Gdynia 88 : 83 MKK Siedlce
128 Energa Toruń 71 : 79 AZS PWSz Gorzów Wlkp.
129 MUKS Poznań 68 : 90 AZS UMCS Lublin
130 Zagłębie Sosnowiec 62 : 64 Ślęza Wrocław
131 Wisła Kraków 62 : 77 Artego Bydgoszcz
132 MKS Polkowice 69 : 62 Widzew Łódź
reklama
reklama

Sonda

Czy Małgorzata Kidawa-Błońska jako kandydat na premiera poprawi wizerunek PO?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.