Kolejka 1 (2020-08-01 - 2020-08-02) |
1 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
2 |
Zamłynie Radom |
3 : 1 |
Proch Pionki |
3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 4 |
Pilica Białobrzegi |
4 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 0 |
KS Warka |
5 |
Mazowsze Grójec |
4 : 0 |
Radomiak II Radom |
6 |
Oskar Przysucha |
1 : 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
7 |
Wilga Garwolin |
0 : 0 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 2 (2020-08-08 - 2020-08-09) |
8 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
9 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 1 |
Wilga Garwolin |
10 |
KS Warka |
1 : 1 |
Mazowsze Grójec |
11 |
Pilica Białobrzegi |
1 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
12 |
Proch Pionki |
0 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
13 |
Tygrys Huta Mińska |
2 : 0 |
Zamłynie Radom |
14 |
Oskar Przysucha |
9 : 0 |
Radomiak II Radom |
Kolejka 3 (2020-08-15 - 2020-08-16) |
15 |
Zamłynie Radom |
4 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
16 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
17 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 1 |
Proch Pionki |
18 |
Mazowsze Grójec |
0 : 0 |
Pilica Białobrzegi |
19 |
Oskar Przysucha |
2 : 0 |
KS Warka |
20 |
Wilga Garwolin |
4 : 1 |
Radomiak II Radom |
21 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 4 (2020-08-22 - 2020-08-23) |
22 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
23 |
Radomiak II Radom |
0 : 6 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
24 |
KS Warka |
0 : 1 |
Wilga Garwolin |
25 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 1 |
Oskar Przysucha |
26 |
Proch Pionki |
2 : 3 |
Mazowsze Grójec |
27 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
28 |
Zamłynie Radom |
3 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 5 (2020-08-29 - 2020-08-30) |
29 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
30 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 1 |
Zamłynie Radom |
31 |
Mazowsze Grójec |
0 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
32 |
Oskar Przysucha |
0 : 1 |
Proch Pionki |
33 |
Wilga Garwolin |
2 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
34 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 : 1 |
KS Warka |
35 |
Mszczonowianka Mszczonów |
10 : 1 |
Radomiak II Radom |
Kolejka 6 (2020-09-05 - 2020-09-06) |
36 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 0 |
Radomiak II Radom |
37 |
KS Warka |
3 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
38 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
39 |
Proch Pionki |
1 : 3 |
Wilga Garwolin |
40 |
Tygrys Huta Mińska |
4 : 2 |
Oskar Przysucha |
41 |
Zamłynie Radom |
2 : 0 |
Mazowsze Grójec |
42 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 7 (2020-09-12 - 2020-09-13) |
43 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
44 |
Mazowsze Grójec |
3 : 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
45 |
Oskar Przysucha |
4 : 0 |
Zamłynie Radom |
46 |
Wilga Garwolin |
3 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
47 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 : 1 |
Proch Pionki |
48 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 4 |
Pilica Białobrzegi |
49 |
KS Warka |
4 : 0 |
Radomiak II Radom |
Kolejka 8 (2020-09-19 - 2020-09-19) |
50 |
Pogoń II Siedlce |
5 : 0 |
KS Warka |
51 |
Pilica Białobrzegi |
4 : 3 |
Radomiak II Radom |
52 |
Proch Pionki |
1 : 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
53 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 4 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
54 |
Zamłynie Radom |
4 : 2 |
Wilga Garwolin |
55 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
6 : 1 |
Oskar Przysucha |
56 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 0 |
Mazowsze Grójec |
Kolejka 9 (2020-09-26 - 2020-09-27) |
57 |
Mazowsze Grójec |
0 : 0 |
Pogoń II Siedlce |
58 |
Oskar Przysucha |
3 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
59 |
Wilga Garwolin |
4 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
60 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 : 2 |
Zamłynie Radom |
61 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 : 0 |
Tygrys Huta Mińska |
62 |
Radomiak II Radom |
2 : 1 |
Proch Pionki |
63 |
KS Warka |
4 : 1 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 10 (2020-10-03 - 2020-10-04) |
64 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 5 |
Pilica Białobrzegi |
65 |
Proch Pionki |
3 : 0 |
KS Warka |
66 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 0 |
Radomiak II Radom |
67 |
Zamłynie Radom |
3 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
68 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
3 : 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
69 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 3 |
Wilga Garwolin |
70 |
Mazowsze Grójec |
2 : 2 |
Oskar Przysucha |
Kolejka 11 (2020-10-10 - 2020-10-11) |
71 |
Oskar Przysucha |
1 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
72 |
Wilga Garwolin |
2 : 3 |
Mazowsze Grójec |
73 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
74 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
75 |
Radomiak II Radom |
2 : 1 |
Zamłynie Radom |
76 |
KS Warka |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
77 |
Pilica Białobrzegi |
4 : 0 |
Proch Pionki |
Kolejka 12 (2020-10-17 - 2020-10-18) |
78 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 4 |
Proch Pionki |
79 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
80 |
Zamłynie Radom |
4 : 3 |
KS Warka |
81 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 1 |
Radomiak II Radom |
82 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 4 |
Mszczonowianka Mszczonów |
83 |
Mazowsze Grójec |
1 : 1 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
84 |
Oskar Przysucha |
5 : 1 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 13 (2020-10-24 - 2020-10-25) |
85 |
Wilga Garwolin |
1 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
86 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 : 2 |
Oskar Przysucha |
87 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 : 0 |
Mazowsze Grójec |
88 |
Radomiak II Radom |
4 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
89 |
KS Warka |
1 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
90 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 2 |
Zamłynie Radom |
91 |
Proch Pionki |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 14 (2020-11-07 - 2020-11-08) |
92 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 3 |
Tygrys Huta Mińska |
93 |
Proch Pionki |
2 : 1 |
Zamłynie Radom |
94 |
Pilica Białobrzegi |
6 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
95 |
KS Warka |
2 : 3 |
Hutnik Huta Czechy |
96 |
Radomiak II Radom |
1 : 3 |
Mazowsze Grójec |
97 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 : 0 |
Oskar Przysucha |
98 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
5 : 0 |
Wilga Garwolin |
Kolejka 15 (2020-11-14 - 2020-11-15) |
99 |
Radomiak II Radom |
1 : 1 |
Oskar Przysucha |
100 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
3 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
101 |
Wilga Garwolin |
0 : 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
102 |
Mazowsze Grójec |
1 : 2 |
KS Warka |
103 |
Hutnik Huta Czechy |
2 : 4 |
Pilica Białobrzegi |
104 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 : 1 |
Proch Pionki |
105 |
Zamłynie Radom |
2 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 16 (2021-04-10 - 2021-04-10) |
106 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
107 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 : 2 |
Radomiak II Radom |
108 |
Wilga Garwolin |
1 : 3 |
KS Warka |
109 |
Oskar Przysucha |
1 : 2 |
Pilica Białobrzegi |
110 |
Mazowsze Grójec |
1 : 0 |
Proch Pionki |
111 |
Hutnik Huta Czechy |
1 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
112 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
4 : 1 |
Zamłynie Radom |
Kolejka 17 (2021-05-05 - 2021-04-03) |
113 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 3 |
Zamłynie Radom |
114 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
115 |
Proch Pionki |
2 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
116 |
Pilica Białobrzegi |
3 : 1 |
Mazowsze Grójec |
117 |
KS Warka |
1 : 2 |
Oskar Przysucha |
118 |
Radomiak II Radom |
0 : 6 |
Wilga Garwolin |
119 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 18 (2021-04-17 - 2021-04-18) |
120 |
Pogoń II Siedlce |
0 : 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
121 |
Zamłynie Radom |
7 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
122 |
Tygrys Huta Mińska |
4 : 0 |
Mazowsze Grójec |
123 |
Proch Pionki |
1 : 5 |
Oskar Przysucha |
124 |
Pilica Białobrzegi |
0 : 0 |
Wilga Garwolin |
125 |
KS Warka |
1 : 7 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
126 |
Radomiak II Radom |
1 : 5 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 19 (2021-04-24 - 2021-04-25) |
127 |
Radomiak II Radom |
2 : 2 |
Pogoń II Siedlce |
128 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 : 1 |
KS Warka |
129 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
0 : 3 |
Pilica Białobrzegi |
130 |
Wilga Garwolin |
0 : 0 |
Proch Pionki |
131 |
Oskar Przysucha |
5 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
132 |
Mazowsze Grójec |
3 : 3 |
Zamłynie Radom |
133 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 4 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 20 (2021-05-01 - 2021-05-02) |
134 |
Radomiak II Radom |
1 : 1 |
KS Warka |
135 |
Pogoń II Siedlce |
5 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
136 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 : 2 |
Mazowsze Grójec |
137 |
Zamłynie Radom |
1 : 1 |
Oskar Przysucha |
138 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 1 |
Wilga Garwolin |
139 |
Proch Pionki |
0 : 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
140 |
Pilica Białobrzegi |
4 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 21 (2021-05-08 - 2021-05-09) |
141 |
KS Warka |
7 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
142 |
Radomiak II Radom |
0 : 6 |
Pilica Białobrzegi |
143 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 : 2 |
Proch Pionki |
144 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 : 2 |
Tygrys Huta Mińska |
145 |
Wilga Garwolin |
4 : 1 |
Zamłynie Radom |
146 |
Oskar Przysucha |
1 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
147 |
Mazowsze Grójec |
4 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 22 (2021-05-15 - 2021-05-16) |
148 |
Pogoń II Siedlce |
3 : 1 |
Mazowsze Grójec |
149 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 5 |
Oskar Przysucha |
150 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 1 |
Wilga Garwolin |
151 |
Zamłynie Radom |
0 : 6 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
152 |
Tygrys Huta Mińska |
0 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
153 |
Proch Pionki |
2 : 0 |
Radomiak II Radom |
154 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 0 |
KS Warka |
Kolejka 23 (2021-05-22 - 2021-05-23) |
155 |
Pilica Białobrzegi |
2 : 1 |
Pogoń II Siedlce |
156 |
KS Warka |
2 : 2 |
Proch Pionki |
157 |
Radomiak II Radom |
0 : 3 |
Tygrys Huta Mińska |
158 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 : 2 |
Zamłynie Radom |
159 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 : 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
160 |
Wilga Garwolin |
4 : 0 |
Hutnik Huta Czechy |
161 |
Oskar Przysucha |
1 : 0 |
Mazowsze Grójec |
Kolejka 24 (2021-05-29 - 2021-05-30) |
162 |
Pogoń II Siedlce |
1 : 0 |
Oskar Przysucha |
163 |
Mazowsze Grójec |
1 : 0 |
Wilga Garwolin |
164 |
Hutnik Huta Czechy |
0 : 14 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
165 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
166 |
Zamłynie Radom |
1 : 0 |
Radomiak II Radom |
167 |
Tygrys Huta Mińska |
1 : 1 |
KS Warka |
168 |
Proch Pionki |
4 : 5 |
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 25 (2021-06-05 - 2021-06-06) |
169 |
Proch Pionki |
2 : 3 |
Pogoń II Siedlce |
170 |
Pilica Białobrzegi |
5 : 1 |
Tygrys Huta Mińska |
171 |
KS Warka |
4 : 1 |
Zamłynie Radom |
172 |
Radomiak II Radom |
1 : 3 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
173 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 : 1 |
Hutnik Huta Czechy |
174 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 : 1 |
Mazowsze Grójec |
175 |
Wilga Garwolin |
2 : 2 |
Oskar Przysucha |
Kolejka 26 (2021-06-12 - 2021-06-13) |
176 |
Pogoń II Siedlce |
5 : 2 |
Wilga Garwolin |
177 |
Oskar Przysucha |
3 : 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
178 |
Mazowsze Grójec |
1 : 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
179 |
Hutnik Huta Czechy |
4 : 1 |
Radomiak II Radom |
180 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 : 3 |
KS Warka |
181 |
Zamłynie Radom |
2 : 8 |
Pilica Białobrzegi |
182 |
Tygrys Huta Mińska |
3 : 1 |
Proch Pionki |