Kolejka 1 (2020-08-01 - 2020-08-02) |
1 |
Orzeł Unin |
1 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
3 |
Polonez Mordy |
2 : 0 |
Fenix Siennica |
4 |
Miedzanka Miedzna |
3 : 4 |
Zryw Sobolew |
5 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
6 |
LKS Ostrówek |
3 : 3 |
MKS Małkinia |
7 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 5 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
8 |
Jastrząb Żeliszew |
3 : 0 |
Czarni Węgrów |
9 |
Watra Mrozy |
0 : 2 |
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 2 (2020-08-08 - 2020-08-09) |
10 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 3 |
Płomień Dębe Wielkie |
11 |
Czarni Węgrów |
0 : 0 |
Watra Mrozy |
12 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
5 : 0 |
Jastrząb Żeliszew |
13 |
MKS Małkinia |
5 : 3 |
Kolektyw Oleśnica |
14 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 2 |
LKS Ostrówek |
15 |
Zryw Sobolew |
2 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
16 |
Fenix Siennica |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
17 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 0 |
Polonez Mordy |
18 |
Orzeł Unin |
2 : 2 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 3 (2020-08-12 - 2020-08-12) |
19 |
Naprzód Skórzec |
6 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
20 |
Polonez Mordy |
3 : 4 |
Orzeł Unin |
21 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
22 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 3 |
Fenix Siennica |
23 |
LKS Ostrówek |
2 : 1 |
Zryw Sobolew |
24 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 6 |
Wilga Miastków Kościelny |
25 |
Jastrząb Żeliszew |
4 : 0 |
MKS Małkinia |
26 |
Watra Mrozy |
2 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
27 |
Płomień Dębe Wielkie |
5 : 0 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 4 (2020-08-15 - 2020-08-16) |
28 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 : 1 |
Czarni Węgrów |
29 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
1 : 3 |
Płomień Dębe Wielkie |
30 |
MKS Małkinia |
0 : 2 |
Watra Mrozy |
31 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 5 |
Jastrząb Żeliszew |
32 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
33 |
Fenix Siennica |
2 : 0 |
LKS Ostrówek |
34 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 4 |
Victoria Kałuszyn |
35 |
Orzeł Unin |
3 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
36 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Polonez Mordy |
Kolejka 5 (2020-08-22 - 2020-08-23) |
37 |
Polonez Mordy |
0 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
38 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 6 |
Naprzód Skórzec |
39 |
Victoria Kałuszyn |
5 : 2 |
Orzeł Unin |
40 |
LKS Ostrówek |
1 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
41 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 2 |
Fenix Siennica |
42 |
Jastrząb Żeliszew |
7 : 0 |
Zryw Sobolew |
43 |
Płomień Dębe Wielkie |
2 : 1 |
MKS Małkinia |
44 |
Czarni Węgrów |
1 : 4 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
45 |
Watra Mrozy |
0 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
Kolejka 6 (2020-08-29 - 2020-08-30) |
46 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
47 |
MKS Małkinia |
3 : 3 |
Czarni Węgrów |
48 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
49 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Watra Mrozy |
50 |
Fenix Siennica |
1 : 1 |
Jastrząb Żeliszew |
51 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
52 |
Naprzód Skórzec |
6 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
53 |
Polonez Mordy |
1 : 4 |
Miedzanka Miedzna |
54 |
Orzeł Unin |
8 : 2 |
LKS Ostrówek |
Kolejka 7 (2020-09-05 - 2020-09-05) |
55 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
56 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 1 |
Polonez Mordy |
57 |
LKS Ostrówek |
1 : 4 |
Naprzód Skórzec |
58 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 1 |
Orzeł Unin |
59 |
Jastrząb Żeliszew |
1 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
60 |
Watra Mrozy |
2 : 0 |
Fenix Siennica |
61 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 2 |
Zryw Sobolew |
62 |
Czarni Węgrów |
1 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
63 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
8 : 0 |
MKS Małkinia |
Kolejka 8 (2020-09-12 - 2020-09-13) |
64 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 2 |
MKS Małkinia |
65 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
66 |
Zryw Sobolew |
1 : 0 |
Czarni Węgrów |
67 |
Fenix Siennica |
2 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |
68 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 1 |
Watra Mrozy |
69 |
Orzeł Unin |
3 : 3 |
Jastrząb Żeliszew |
70 |
Naprzód Skórzec |
4 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
71 |
Polonez Mordy |
2 : 0 |
LKS Ostrówek |
72 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 9 (2020-09-19 - 2020-09-20) |
73 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
74 |
LKS Ostrówek |
1 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
75 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 2 |
Polonez Mordy |
76 |
Jastrząb Żeliszew |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
77 |
Watra Mrozy |
2 : 1 |
Orzeł Unin |
78 |
Płomień Dębe Wielkie |
0 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
79 |
Czarni Węgrów |
0 : 1 |
Fenix Siennica |
80 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
0 : 2 |
Zryw Sobolew |
81 |
MKS Małkinia |
0 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
Kolejka 10 (2020-09-26 - 2020-09-27) |
82 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
83 |
Zryw Sobolew |
1 : 0 |
MKS Małkinia |
84 |
Fenix Siennica |
1 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
85 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 0 |
Czarni Węgrów |
86 |
Orzeł Unin |
1 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
87 |
Naprzód Skórzec |
1 : 3 |
Watra Mrozy |
88 |
Polonez Mordy |
0 : 2 |
Jastrząb Żeliszew |
89 |
Miedzanka Miedzna |
3 : 4 |
Kolektyw Oleśnica |
90 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 1 |
LKS Ostrówek |
Kolejka 11 (2020-10-03 - 2020-10-04) |
91 |
LKS Ostrówek |
3 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
92 |
Kolektyw Oleśnica |
4 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
93 |
Jastrząb Żeliszew |
3 : 3 |
Miedzanka Miedzna |
94 |
Watra Mrozy |
3 : 0 |
Polonez Mordy |
95 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 3 |
Naprzód Skórzec |
96 |
Czarni Węgrów |
0 : 2 |
Orzeł Unin |
97 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
2 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
98 |
MKS Małkinia |
1 : 1 |
Fenix Siennica |
99 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 2 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 12 (2020-10-10 - 2020-10-11) |
100 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 4 |
Zryw Sobolew |
101 |
Fenix Siennica |
6 : 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
102 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 1 |
MKS Małkinia |
103 |
Orzeł Unin |
4 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
104 |
Naprzód Skórzec |
10 : 1 |
Czarni Węgrów |
105 |
Polonez Mordy |
0 : 6 |
Płomień Dębe Wielkie |
106 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 3 |
Watra Mrozy |
107 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 4 |
Jastrząb Żeliszew |
108 |
LKS Ostrówek |
5 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 13 (2020-10-17 - 2020-10-18) |
109 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
110 |
Jastrząb Żeliszew |
3 : 0 |
LKS Ostrówek |
111 |
Watra Mrozy |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
112 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
113 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Polonez Mordy |
114 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
1 : 1 |
Naprzód Skórzec |
115 |
MKS Małkinia |
1 : 3 |
Orzeł Unin |
116 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 4 |
Wektra Zbuczyn |
117 |
Zryw Sobolew |
2 : 3 |
Fenix Siennica |
Kolejka 14 (2020-10-24 - 2020-10-25) |
118 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 : 1 |
Fenix Siennica |
119 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 1 |
Zryw Sobolew |
120 |
Orzeł Unin |
1 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
121 |
Naprzód Skórzec |
4 : 0 |
MKS Małkinia |
122 |
Polonez Mordy |
0 : 5 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
123 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 6 |
Czarni Węgrów |
124 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 3 |
Płomień Dębe Wielkie |
125 |
LKS Ostrówek |
1 : 2 |
Watra Mrozy |
126 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 2 |
Jastrząb Żeliszew |
Kolejka 15 (2020-10-31 - 2020-10-31) |
127 |
Jastrząb Żeliszew |
5 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
128 |
Watra Mrozy |
2 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
129 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 1 |
LKS Ostrówek |
130 |
Czarni Węgrów |
5 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
131 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
10 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
132 |
MKS Małkinia |
1 : 1 |
Polonez Mordy |
133 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 5 |
Naprzód Skórzec |
134 |
Zryw Sobolew |
1 : 5 |
Orzeł Unin |
135 |
Fenix Siennica |
0 : 0 |
Wektra Zbuczyn |
Kolejka 16 (2020-11-07 - 2020-11-08) |
136 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
137 |
Orzeł Unin |
7 : 3 |
Fenix Siennica |
138 |
Naprzód Skórzec |
4 : 1 |
Zryw Sobolew |
139 |
Polonez Mordy |
3 : 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
140 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 3 |
MKS Małkinia |
141 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 5 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
142 |
LKS Ostrówek |
0 : 1 |
Czarni Węgrów |
143 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
144 |
Jastrząb Żeliszew |
6 : 3 |
Watra Mrozy |
Kolejka 17 (2020-11-14 - 2020-11-15) |
145 |
Watra Mrozy |
1 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
146 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 0 |
Jastrząb Żeliszew |
147 |
Czarni Węgrów |
4 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
148 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
4 : 0 |
LKS Ostrówek |
149 |
MKS Małkinia |
2 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
150 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 2 |
Miedzanka Miedzna |
151 |
Zryw Sobolew |
2 : 1 |
Polonez Mordy |
152 |
Fenix Siennica |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
153 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 3 |
Orzeł Unin |
Kolejka 18 (2021-03-13 - 2021-03-14) |
154 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0 : 5 |
Orzeł Unin |
155 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 4 |
Naprzód Skórzec |
156 |
Fenix Siennica |
3 : 0 |
Polonez Mordy |
157 |
Zryw Sobolew |
6 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
158 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
159 |
MKS Małkinia |
3 : 1 |
LKS Ostrówek |
160 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
5 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
161 |
Czarni Węgrów |
2 : 2 |
Jastrząb Żeliszew |
162 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 0 |
Watra Mrozy |
Kolejka 19 (2021-04-21 - 2021-03-21) |
163 |
Płomień Dębe Wielkie |
3 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
164 |
Watra Mrozy |
3 : 1 |
Czarni Węgrów |
165 |
Jastrząb Żeliszew |
2 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
166 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 0 |
MKS Małkinia |
167 |
LKS Ostrówek |
2 : 5 |
Wilga Miastków Kościelny |
168 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 2 |
Zryw Sobolew |
169 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 1 |
Fenix Siennica |
170 |
Polonez Mordy |
2 : 3 |
Wektra Zbuczyn |
171 |
Naprzód Skórzec |
4 : 3 |
Orzeł Unin |
Kolejka 20 (2021-05-05 - 2021-03-28) |
172 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 3 |
Naprzód Skórzec |
173 |
Orzeł Unin |
8 : 0 |
Polonez Mordy |
174 |
Wektra Zbuczyn |
4 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
175 |
Fenix Siennica |
4 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
176 |
Zryw Sobolew |
1 : 1 |
LKS Ostrówek |
177 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
178 |
MKS Małkinia |
2 : 0 |
Jastrząb Żeliszew |
179 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
2 : 1 |
Watra Mrozy |
180 |
Czarni Węgrów |
0 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 21 (2021-06-02 - 2021-06-02) |
181 |
Czarni Węgrów |
2 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
182 |
Płomień Dębe Wielkie |
2 : 2 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
183 |
Watra Mrozy |
3 : 0 |
MKS Małkinia |
184 |
Jastrząb Żeliszew |
5 : 3 |
Wilga Miastków Kościelny |
185 |
Kolektyw Oleśnica |
4 : 3 |
Zryw Sobolew |
186 |
LKS Ostrówek |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
187 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 6 |
Wektra Zbuczyn |
188 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 8 |
Orzeł Unin |
189 |
Polonez Mordy |
3 : 5 |
Naprzód Skórzec |
Kolejka 22 (2021-06-16 - 2021-06-16) |
190 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
8 : 0 |
Polonez Mordy |
191 |
Naprzód Skórzec |
15 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
192 |
Orzeł Unin |
3 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
193 |
Wektra Zbuczyn |
3 : 0 |
LKS Ostrówek |
194 |
Fenix Siennica |
3 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
195 |
Zryw Sobolew |
4 : 9 |
Jastrząb Żeliszew |
196 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 5 |
Watra Mrozy |
197 |
MKS Małkinia |
1 : 2 |
Płomień Dębe Wielkie |
198 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
3 : 0 |
Czarni Węgrów |
Kolejka 23 (2021-06-26 - 2021-06-26) |
199 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
3 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
200 |
Czarni Węgrów |
2 : 1 |
MKS Małkinia |
201 |
Płomień Dębe Wielkie |
6 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
202 |
Watra Mrozy |
2 : 2 |
Zryw Sobolew |
203 |
Jastrząb Żeliszew |
3 : 2 |
Fenix Siennica |
204 |
Kolektyw Oleśnica |
5 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
205 |
LKS Ostrówek |
0 : 11 |
Orzeł Unin |
206 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 6 |
Naprzód Skórzec |
207 |
Miedzanka Miedzna |
3 : 0 |
Polonez Mordy |
Kolejka 24 (2021-04-24 - 2021-04-25) |
208 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 1 |
Miedzanka Miedzna |
209 |
Polonez Mordy |
4 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
210 |
Naprzód Skórzec |
3 : 1 |
LKS Ostrówek |
211 |
Orzeł Unin |
12 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
212 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 6 |
Jastrząb Żeliszew |
213 |
Fenix Siennica |
0 : 2 |
Watra Mrozy |
214 |
Zryw Sobolew |
1 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
215 |
Wilga Miastków Kościelny |
5 : 2 |
Czarni Węgrów |
216 |
MKS Małkinia |
0 : 3 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
Kolejka 25 (2021-05-01 - 2021-05-02) |
217 |
MKS Małkinia |
2 : 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
218 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
0 : 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
219 |
Czarni Węgrów |
2 : 2 |
Zryw Sobolew |
220 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 0 |
Fenix Siennica |
221 |
Watra Mrozy |
0 : 1 |
Wektra Zbuczyn |
222 |
Jastrząb Żeliszew |
1 : 4 |
Orzeł Unin |
223 |
Kolektyw Oleśnica |
0 : 2 |
Naprzód Skórzec |
224 |
LKS Ostrówek |
3 : 2 |
Polonez Mordy |
225 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
Kolejka 26 (2021-05-08 - 2021-05-09) |
226 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
227 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 4 |
LKS Ostrówek |
228 |
Polonez Mordy |
0 : 0 |
Kolektyw Oleśnica |
229 |
Naprzód Skórzec |
2 : 0 |
Jastrząb Żeliszew |
230 |
Orzeł Unin |
11 : 1 |
Watra Mrozy |
231 |
Wektra Zbuczyn |
1 : 1 |
Płomień Dębe Wielkie |
232 |
Fenix Siennica |
1 : 3 |
Czarni Węgrów |
233 |
Zryw Sobolew |
2 : 0 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
234 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 0 |
MKS Małkinia |
Kolejka 27 (2021-05-12 - 2021-05-12) |
235 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
236 |
MKS Małkinia |
4 : 0 |
Zryw Sobolew |
237 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
5 : 2 |
Fenix Siennica |
238 |
Czarni Węgrów |
1 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
239 |
Płomień Dębe Wielkie |
1 : 0 |
Orzeł Unin |
240 |
Watra Mrozy |
1 : 4 |
Naprzód Skórzec |
241 |
Jastrząb Żeliszew |
2 : 2 |
Polonez Mordy |
242 |
Kolektyw Oleśnica |
3 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
243 |
LKS Ostrówek |
1 : 2 |
Victoria Kałuszyn |
Kolejka 28 (2021-05-15 - 2021-05-16) |
244 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 : 1 |
LKS Ostrówek |
245 |
Victoria Kałuszyn |
1 : 2 |
Kolektyw Oleśnica |
246 |
Miedzanka Miedzna |
2 : 5 |
Jastrząb Żeliszew |
247 |
Polonez Mordy |
0 : 7 |
Watra Mrozy |
248 |
Naprzód Skórzec |
3 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |
249 |
Orzeł Unin |
3 : 0 |
Czarni Węgrów |
250 |
Wektra Zbuczyn |
4 : 2 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
251 |
Fenix Siennica |
1 : 3 |
MKS Małkinia |
252 |
Zryw Sobolew |
3 : 5 |
Wilga Miastków Kościelny |
Kolejka 29 (2021-05-22 - 2021-05-23) |
253 |
Zryw Sobolew |
1 : 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
254 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 : 4 |
Fenix Siennica |
255 |
MKS Małkinia |
0 : 2 |
Wektra Zbuczyn |
256 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
2 : 3 |
Orzeł Unin |
257 |
Czarni Węgrów |
2 : 2 |
Naprzód Skórzec |
258 |
Płomień Dębe Wielkie |
4 : 0 |
Polonez Mordy |
259 |
Watra Mrozy |
5 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
260 |
Jastrząb Żeliszew |
4 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
261 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 2 |
LKS Ostrówek |
Kolejka 30 (2021-05-29 - 2021-05-30) |
262 |
Fenix Siennica |
3 : 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
263 |
Zryw Sobolew |
1 : 4 |
Wektra Zbuczyn |
264 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 : 3 |
Orzeł Unin |
265 |
MKS Małkinia |
1 : 4 |
Naprzód Skórzec |
266 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
15 : 0 |
Polonez Mordy |
267 |
Czarni Węgrów |
4 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
268 |
Płomień Dębe Wielkie |
9 : 1 |
Victoria Kałuszyn |
269 |
Watra Mrozy |
5 : 2 |
LKS Ostrówek |
270 |
Jastrząb Żeliszew |
5 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 31 (2021-05-26 - 2021-05-26) |
271 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
272 |
LKS Ostrówek |
0 : 1 |
Jastrząb Żeliszew |
273 |
Victoria Kałuszyn |
2 : 5 |
Watra Mrozy |
274 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 7 |
Płomień Dębe Wielkie |
275 |
Polonez Mordy |
4 : 3 |
Czarni Węgrów |
276 |
Naprzód Skórzec |
3 : 1 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
277 |
Orzeł Unin |
3 : 0 |
MKS Małkinia |
278 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
279 |
Fenix Siennica |
7 : 2 |
Zryw Sobolew |
Kolejka 32 (2021-06-05 - 2021-06-06) |
280 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 : 2 |
Jastrząb Żeliszew |
281 |
Kolektyw Oleśnica |
2 : 4 |
Watra Mrozy |
282 |
LKS Ostrówek |
0 : 4 |
Płomień Dębe Wielkie |
283 |
Victoria Kałuszyn |
4 : 1 |
Czarni Węgrów |
284 |
Miedzanka Miedzna |
0 : 4 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
285 |
Polonez Mordy |
4 : 0 |
MKS Małkinia |
286 |
Naprzód Skórzec |
2 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
287 |
Orzeł Unin |
5 : 1 |
Zryw Sobolew |
288 |
Wektra Zbuczyn |
0 : 3 |
Fenix Siennica |
Kolejka 33 (2021-06-12 - 2021-06-13) |
289 |
Wektra Zbuczyn |
2 : 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
290 |
Fenix Siennica |
2 : 1 |
Orzeł Unin |
291 |
Zryw Sobolew |
0 : 3 |
Naprzód Skórzec |
292 |
Wilga Miastków Kościelny |
7 : 2 |
Polonez Mordy |
293 |
MKS Małkinia |
3 : 0 |
Miedzanka Miedzna |
294 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
6 : 0 |
Victoria Kałuszyn |
295 |
Czarni Węgrów |
4 : 0 |
LKS Ostrówek |
296 |
Płomień Dębe Wielkie |
2 : 1 |
Kolektyw Oleśnica |
297 |
Watra Mrozy |
2 : 6 |
Jastrząb Żeliszew |
Kolejka 34 (2021-06-19 - 2021-06-20) |
298 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 : 2 |
Watra Mrozy |
299 |
Jastrząb Żeliszew |
3 : 0 |
Płomień Dębe Wielkie |
300 |
Kolektyw Oleśnica |
1 : 3 |
Czarni Węgrów |
301 |
LKS Ostrówek |
3 : 5 |
Mazovia II Mińsk Mzowiecki |
302 |
Victoria Kałuszyn |
0 : 6 |
MKS Małkinia |
303 |
Miedzanka Miedzna |
1 : 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
304 |
Polonez Mordy |
3 : 3 |
Zryw Sobolew |
305 |
Naprzód Skórzec |
4 : 0 |
Fenix Siennica |
306 |
Orzeł Unin |
0 : 2 |
Wektra Zbuczyn |