PSS, Biedronka i wielkie inwestycje

Siedlce

Mariola Zaczyńska 2011-06-21 11:39:56 liczba odsłon: 15695

- PSS się nie wyprzedaje! – dementuje plotki Zbigniew Chaciński, prezes siedleckiej spółdzielni. – Owszem, prowadzimy rozmowy z Biedronką, ale o wynajmie niektórych lokali.

Z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy zwrócili się do nas pracownicy PSS SPOŁEM. Plotka to niebezpieczne zjawisko: prowadzi do nieporozumień i często do niepotrzebnego niepokoju. Jak jest naprawdę? – chcieli wiedzieć pracownicy niektórych sklepów należących do PSS.
Zbigniew Chaciński potwierdził, że rozmowy z Biedronką są zaawansowane, ale dotyczą jedynie wynajmowania lokali.
- Biedronka daje nam bardzo dobre warunki, ale o szczegółach nie mogę w tej chwili mówić, to rozmowy handlowe o jeszcze poufnym charakterze – mówi prezes Chaciński. – Dziwię się niepokojom pracowników, bo przecież są informowani.

Zbigniew Chaciński wyjaśnia, że PSS SPOŁEM szuka środków na inwestycje. Między innymi na nowy, bardzo atrakcyjny pomysł, jaki zrodził się w w rozmowach z władzami miasta. PSS jest współwłaścicielem placu gen. Sikorskiego, na którym może powstać nowy ratusz i sukiennice.
- Do tej pory pojawiały się co jakiś czas luźne propozycje, z różnych stron: jak zagospodarować ten teren, ale dopiero teraz rozmowy mają konkretny charakter.

Zostało Ci do przeczytania 68% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 26/2011:

Komentarze (101)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.