Śp. Ekumenia

Badyl w mrowisko

2013-01-23 11:00:21 liczba odsłon: 2769

W styczniu wyznaczono czas na wymodlenie jedności chrześcijan. Ponieważ moi parafialni duszpasterze nie obwieszczali nabożeństw w tej intencji, postanowiłem zajrzeć na stronę internetową Diecezji Siedleckiej (co uczyniłem rankiem 17 stycznia). W dziale „Informacje z kurii” nie znalazłem szukanych informacji, skorzystałem zatem z kurialnej wyszukiwarki. Wpisałem kolejno dwa słowa- -klucze: „ekumenia” i „nabożeństwo ekumeniczne”. System zadziałał błyskawicznie, ale – niestety – za każdym razem przeprosił mnie, wyjaśniając, że nie ma w nim informacji spełniających podane przeze mnie kryteria. Natomiast po wpisaniu „ekumenizm” system poinformował mnie o istnieniu sekcji nabożeństw specjalistycznych i diecezjalnego duszpasterza ds. ekumenizmu. W tej zakładce były tylko dane personalne i adresowe księży odpowiedzialnych (!?) za ekumenię w diecezji.

Zostało Ci do przeczytania 69% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 4/2013:

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.