Taka banalna sprawa

Łuków

Piotr Giczela 2014-11-17 06:00:00 liczba odsłon: 3206
rys. M. Andrzejewski

rys. M. Andrzejewski

Już wkrótce przed łukowskim sądem może stanąć burmistrz Łukowa, Dariusz Szustek. Dlaczego? Kto oskarża burmistrza?

Poszło o internetową wymianę zdań pomiędzy Łukaszem Kurowskim, wydawcą lokalnego, informacyjnego portalu inernetowego Łuków 24, a burmistrzem Łukowa. Temat dotyczył referendum miejskiego w sprawie obniżenia stawek opłat za odbiór i wywóz śmieci w Łukowie.

 

CZŁOWIEK DO SPRAW TECHNICZNYCH
 

Przed sesją Rady Miasta, która miała podjąć uchwałę, czy takie referendum przeprowadzić (domagała się tego grupa mieszkańców, ale nie zgromadziła wymaganej liczby podpisów), miała się odbyć medialna debata pomiędzy reprezentantem grupy inicjatywnej referendum, Sławomirem Dziudzikiem, a burmistrzem D. Szustkiem. Pomysł takiej debaty rzucił burmistrz. Z propozycją jej zorganizowania wystąpił Ł. Kurowski.
 

Zatelefonowałem do burmistrza i przedstawiłem mu swą ofertę. Później te same słowa, które wówczas usłyszałem, opublikowałem w internecie, no i się zaczęło... – powiedział nam Ł. Kurowski. – Burmistrz nie przyjął mojej propozycji. [...]

 

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS” nr 45.

Zostało Ci do przeczytania 73% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 45/2014:

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.