(Aktualizacja)" >

W kolejce po obiadek (Aktualizacja)

Siedlce

2015-09-01 07:10:19 liczba odsłon: 27076

Choć do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało jeszcze kilka godzin, pod siedleckim Zespołem Szkół nr 2 przy ul. Orlicz-Dreszera w Siedlcach ustawiła się kilkusetosobowa kolejka i to nie uczniów po wiedzę, ale rodziców, którzy od godz. 5 rano stoją w tłumie, by ich dzieci mogły spożywać obiady na terenie szkoły.

Większość z kolejkowiczów to rodzice najmłodszych dzieci, sześcio i siedmioletnich. Trzeba przyznać, że organizacja zaspisów jest jak sprzed 100 lat. A można to było załatwić w trochę inny, niekonfliktowy sposób.  

Mama dziecka zapisanego do „zerówki" zadzwoniła przed chwilą:. Także stała w tej kolejce „po obiadek". Ma żal do dyrekcji szkoły za brak jakichkolwiek informacji na stronie internetowej czy na drzwiach budynku, że nie ma możliwości kupienia obiadów dla „zerówkowiczów". – Stałam jak większość od 5 rano. Odstałam swoje, a kiedy dochodziłam, by w końcu wziąć kartkę na abonament, okazało się, że „zerówkom" obiad nie przysługuje. Dlaczego nikt nas o tym wczesniej nie poinformował – pyta rozgoryczona mama.

 


Aktualizacja: Rodzic przesłał linka do strony szkoły i do oferty w której jest  jasno napisane którzy uczniowie szkoły mają pierwszeństwo do skorzystania z obiadów. Czy w tej szkole są dzieleni uczniowie na lepszych i gorszych? Jest to jeden wielki skandal.

 

Komentarze (181)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.