Uciążliwe sąsiedztwo

Garwolin

Kamil Waszczuk 2016-07-11 15:16:02 liczba odsłon: 4873
Jacek Górecki: To nieprawda, tu chodzi tylko o most. fot. KW

Jacek Górecki: To nieprawda, tu chodzi tylko o most. fot. KW

- Nie mam już sił. Sąsiedzi się na mnie uwzięli - narzeka Kazimierz Gugałka z Jabłonowca w gminie Trojanów.

Jabłonowiec to mała wieś położona 35 kilometrów od Garwolina. Znajduje się tam ośrodek wypoczynkowy „Tęcza”, położony z dala od cywilizacji, pośród drzew i łąk, tuż nad rzeką Okrzejką. W każde wakacje wypoczywają tam setki letników.

Właściciel ośrodka Kazimierz Gugałka w swoją pracę wkłada całe serce. Dba, aby goście miło spędzali u niego czas. Jest człowiekiem opanowanym, ale jego cierpliwość powoli się kończy.

- Mam już dość! Sąsiedzi ciągle mi dokuczają, niemal na każdym kroku podstawiają mi nogę - mówi.

Pomocy postanowił szukać u wójta i radnych. Zapowiedział, że jeśli jej nie otrzyma, przestanie płacić podatki. 

Zostało Ci do przeczytania 82% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 27/2016:

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.