Młoda kobieta walczy z traumą i domaga się sprawiedliwości. Jesteś taka ładna i wesoła...

Łuków

Bartosz Szumowski 2022-07-20 08:59:56 liczba odsłon: 12230
Wersje obu stron znacząco się od siebie różnią. Collage PxHere, Pyt

Wersje obu stron znacząco się od siebie różnią. Collage PxHere, Pyt

Pani Marzena mówi, że próbował ją pocałować w usta, po czym siłą rzucił na kanapę, przytrzymał i wbrew jej woli dotykał piersi i krocza. Miał też oświadczyć, że przygotował prezerwatywę, i powiedzieć: „Jest wojna, Putin nas rozpieprzy, co ci zależy?”.

Pani Marzena, mieszkanka powiatu łukowskiego, wita się ze mną tylko skinięciem głowy. Siada na przeciwległym końcu stołu, zerkając na męża, jakby chciała się upewnić, czy na pewno jest przy niej. Kiedy pytam o wydarzenia z początku maja, najpierw parę minut milczy, a potem zaczyna opowiadać łamiącym się głosem:

– Zawsze byłam sympatyczna, wesoła, uśmiechnięta i rozmowna. Po tym dniu nie wiem, czy znowu będę potrafiła taka być.

Ryszard, przyszły teść szwagierki pani Marzeny, jest po sześćdziesiątce.

– Widywaliśmy się na imprezach rodzinnych i czasem robiłam zakupy w jego sklepie. Przed 5 maja nigdy nie było sytuacji, żebyśmy byli sami w jednym pomieszczeniu. Na „ty” przeszliśmy dosłownie dzień wcześniej – przypomina sobie kobieta.

To był czwartek, gdy przyszła kupić jeden z towarów w jego sklepie.

– Zaprowadził mnie do pokoju w swoim domu, obok sklepu, gdzie nie ma kamer monitoringu – opowiada pani Marzena. – Nie zauważyłam, że zamknął na klucz furtkę i drzwi. Przez chwilę rozmawialiśmy przy kawie o jego przyszłej synowej. Nie przeszło mi przez myśl, że mógłby mnie skrzywdzić.

Zostało Ci do przeczytania 87% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 29/2022:

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.