„Czerwona parasolka” na aukcji

Mazowsze

Stanisław Jastrzębski 2012-03-14 14:35:58 liczba odsłon: 3626
Obraz Zygmunta Białousa będzie jednym z 300, które można kupić na niedzielnej aukcji.

Obraz siedleckiego artysty Zygmunta Białousa „Czerwona parasolka” (płótno, olej 50x60 cm) będzie licytowany na aukcji „Bliźniemu swemu”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 marca w Galerii Europejskiej Millenium Hall w Rzeszowie. Dzieło siedleckiego malarza będzie jedną z prawie 300 prac, które wystawiono na aukcji.

Aukcja „Bliźniemu swemu” organizowana jest już po raz dwunasty. W tym roku prace artystów, którzy ofiarowali swoje dzieła, były prezentowane na wystawach przedaukcyjnych w warszawskiej „Zachęcie”, Muzeum Miejskim Wrocławia, koszalińskim Centrum Kultury, katowickim Biurze Wystaw Artystycznych i obecnie w Galerii Millenium Hall w Rzeszowie. Wystawę tworzą prace najlepszych wszystkich pokoleń. Dochód ze sprzedaży wspomoże Towarzystwo Pomocy im. Świętego Brata Alberta, które w całej Polsce prowadzi ponad 100 placówek niosących pomoc bezdomnym i najuboższym.

Prace artystów można oglądać na stronie www.blizniemuswemu.pl w zakładce „Galeria 2012”. Zainteresowani mogą licytować je również telefonicznie dzwoniąc pod następujące numery : 609 469 500, 502 034 714 lub 504 015 202. (sej)
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.