Obraz siedleckiego artysty Zygmunta Białousa „Czerwona parasolka” (płótno, olej 50x60 cm) będzie licytowany na aukcji „Bliźniemu swemu”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 marca w Galerii Europejskiej Millenium Hall w Rzeszowie. Dzieło siedleckiego malarza będzie jedną z prawie 300 prac, które wystawiono na aukcji.