Sąsiad z wiatrówką

Łosice

Milena Celińska 2013-06-20 12:13:52 liczba odsłon: 4759
Fafik powoli dochodzi do zdrowia.

Fafik powoli dochodzi do zdrowia.

Mieszkańcy ulicy Rzecznej w Łosicach mają dość sąsiada, który strzela z wiatrówki do psów. Twierdzą, że od początku roku zastrzelił już trzy czworonogi. Krystyna Wasyluk, która mieszka dosłownie przez siatkę z Leszkiem W., w końcu zgłosiła sprawę na policję. Ma nadzieję, że bestialskie zachowanie Leszka W. nie ujdzie mu na sucho.

Był 4 czerwca. Godzina po 16.00. Krystyna Wasyluk z rodziną była w domu. Usłyszałam pisk psa. Wybiegłam na podwórko. Sąsiad Marian Zbrożek krzyczał do mnie: wszystko widziałem. Nie zorientowałam się w pierwszej chwili, o co chodzi. Popatrzyłam na naszego Fafika, a on piszczy i słania się – opowiada Krystyna Wasyluk. – Zrozumiałam, co się stało. To nie był pierwszy raz, gdy Leszek W. strzelał do naszych psów. (...)

Proszę popatrzeć, u nas tylko puste budy zostały. Mieliśmy amstaffa. Postrzelił go, pies zdechł, bo było już za późno, by mu pomóc. Policzyliśmy z sąsiadami, że w sumie Leszek W. zabił sześć psów, które biegały po podwórkach w zasięgu jego wiatrówki! - stwierdza Marian Zbrożek. Policja wszczęła dochodzenie.(...)

Tylko hobbystycznie?

Sam Leszek W. uważa, że sąsiedzi pomawiają go. Do niczego się nie przyznaje. - Nie strzelam do psów, jedynie hobbystycznie do puszek. Ci ludzie mszczą się na mnie, bo zazdroszczą mi, że mam pieniądze. Nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie – mówi Leszek W.(...)

Więcej w papierowym i e-wydaniu "TS" (nr 25)

Zostało Ci do przeczytania 78% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 25/2013:

Komentarze (27)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.