To nie tak miało być...

Łosice

Milena Celińska 2014-05-17 07:09:47 liczba odsłon: 7679
Na schodach w Urzędzie Gminy. Fot. losice.info

Na schodach w Urzędzie Gminy. Fot. losice.info

32-letnia Anna z Szydłówki (gmina Olszanka) uważa, że wszyscy wokół są przeciwko niej. O swojej trudnej sytuacji życiowej poinformowała lokalne media. Oczekiwała wsparcia i pomocy. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli. Na światło dzienne wyszły fakty, którymi pani Anna nie chce się chwalić...

 Zaczęło się od awantury w połowie kwietnia. Pani Anna mieszkała w domu, który znajdował się na jednym podwórku wraz z domem rodziny męża. 
- Bracia męża wpadli jak szaleni. Wybili szyby w oknach domu. Rozwalili drzwi. Rozbili też szyby w naszym samochodzie, który stał obok domu. Więc co ja miałam robić? Uciekłam stamtąd wraz z dziećmi i mężem - opowiada pani Anna.
Na miejscu pojawiła się policja. Wszczęto dochodzenie. Pani Anna pojechała do swojej matki. Kilka dni później złożyła w Urzędzie Gminy Olszanka wniosek o przyznanie jej lokalu socjalnego.  
- Nie jest to taka prosta sprawa. Nie mogę, ot tak, rozdawać mieszkań socjalnych. Owszem, ostatnio zwolniło się mieszkanie socjalne, ale o tym, komu zostanie przyznane, decyduje Rada Gminy - tłumaczy wójt Olszanki, Jan Parol

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS” nr 19.

 

 

Zostało Ci do przeczytania 83% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 19/2014:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.