Kolejna oszukana na pokazie

Łosice

Justyna Janusz 2015-02-11 10:47:26 liczba odsłon: 5995
fot. J. Janusz

fot. J. Janusz

– Codziennie dzwonili z banku i pytali, kiedy zapłacę. Już się bałam podchodzić do telefonu. Co miałam robić? Płaciłam – płacze kobieta.

Już za kilka tygodni przed Sądem Rejonowym w Siedlcach odbędzie się rozprawa przeciwko firmie Elmed, która za duże pieniądze sprzedaje emerytom pseudomedyczne urządzenia mające leczyć niemal wszystkie choroby.Firma swoje pokazy miała m.in. w Łosicach, gdzie jej sprzęt kupiło kilka osób. Jedna z nich – Eugenia Kozak postanowiła, że nie zapłaci 5 tysięcy złotych za niewielkie urządzenie. Została jednak oszukana przez firmę, bo chociaż zrezygnowała z umowy, kazano jej płacić miesięczne raty. Po naszym pierwszym artykule w tej sprawie (i kilku późniejszych materiałach telewizyjnych) okazało się również, że bank postanowił zrezygnować z umowy i umorzyć zaległości pani Eugenii. (...) 

Sprawa w sądzie jednak i tak się odbędzie, bo od umowy nie odstąpiła firma Elmed.

Więcej tylko w papierowym i e-wydaniu "TS' nr 6 

Zostało Ci do przeczytania 85% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 6/2015:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.