Miłość jest wszędzie

Mazowsze

Milena Celińska 2016-02-14 06:28:51 liczba odsłon: 6429
http://pl.freeimages.com/

http://pl.freeimages.com/

Nasi Czytelnicy udowodnili, że miłość to wspaniałe uczucie. Przysłaliście wiele kuponów i SMS-ów. Wyznania miłosne dotarły do redakcji „Tygodnika Siedleckiego” z niemalże każdego zakątka naszego regionu.

Niektórzy z was ułożyli wspaniałe wierszyki, inni wyznawali uczucie prozą. Miłość nie zna granic! A co najważniejsze, nasi zakochani Czytelnicy to: nastolatki, młodzież, młode małżeństwa oraz pary z bardzo, ale to bardzo długim stażem! Brawo!

Prezentujemy wasze życzenia. Wiele z nich nas wzruszyło, inne wywoływały uśmiech na twarzy. Trzeba przyznać, że twórczość naszych Czytelników jest naprawdę oryginalna. Finaliści spędzą walentynki romantycznie: na kolacjach ufundowanych przez najlepszych restauratorów naszego regionu. Już za tydzień na łamach „TS” będziecie Państwo mogli poznać zwycięzców.

 

POWIAT GARWOLIŃSKI

Według prawa morskiego - bądź ze mną na statku i w łodzi, według prawa kosmicznego na Księżycu - jak się powodzi. Według prawa cywilnego złóż mi przysięgę, według prawa administracyjnego podaj rękę, według prawa Unii kochaj mnie wszędzie, według prawa środowiska niech Słońce zawsze nad nami będzie, według prawa rolnego leż ze mną na łące kolego, a według najgroźniejszego prawa karnego kochaj mnie aż do upadłego.

Joanna i Piotr z Sobolewa

 

Dla najukochańszej Żony Anny za wspólne 5 lat, życzenia z okazji Walentynek:

Czem jesteś dla mnie?

Tem światłem gorącem,

Siłą, co z ziemi wydobywa zioła,

Zlewa je wonią, stroi barw tysiącem,

Co sieje życie i radość dokooła.

Czem jesteś dla mnie?…

Myślą i tem rwącem

Tchnieniem uczucia, co u prostego zgoła

I ułomnego człeka wnętrzu śpiącem

Budzi niebiańskich haseł apostoła. 

Czem jesteś dla mnie?…

Zamknij to pytanie.

W wielkich tajemnic świętym Alkoranie,

Ty dla mnie pierwsza w pierwszych milijonie:

Wszak, aby godnie odpowiedzieć na nie,

Nie starczą, widzę, światło, barwy, wonie,

Myśl ni uczucie, choć tak żywo płonie. 

 

POWIAT ŁOSICKI

Jesteś mym słońcem, moim natchnieniem. Jesteś najskrytszych marzeń spełnieniem. Jesteś mi rajem wielka miłością. Zawsze pozostań Moja Miłością. Dla ukochanej żony Agnieszki od męża Jacka.  

 

Moje słoneczko na niebie,

Będę kochać tylko Ciebie.

Miłość jest piękna, czasem przyjemna

Lecz tylko wtedy, gdy wzajemna

Ewa

 

POWIAT ŁUKOWSKI

Czegoś mi brak, czegoś pięknego...

Dotyku warg, uśmiechu Twego.

Miłych pieszczot słodkich jak miód,

oczu kochających, dźwięku Twych słów.

Twej obecności, ciepła, oddechu,

Twej miłości, żartu, uśmiechu.

Tak bardzo Kochanie uwielbiam Cię, całe swe życie spędzić z Tobą chcę.

 

W kosmicznym tempie, lecz w ziemskim stanie

serdeczną Walentynke przyjmij me Kochanie!

Najlepszemu Mężowi Arkowi - Ania

 

Kochana żona Małgorzato moja miłości

życzę Ci dużo spokoju i radości,

zawsze będę o Ciebie zazdrosny

nawet z początkiem wiosny.

Na Ziemi miłość jest inna. Kochasz w bliskiej osobie jej wady, zalety, uśmiechy, gesty oraz sposób, w jaki mówi, to, jak śpi...Kochasz mimo przeciwności, nie oczekując niczego w zamian, poświęcasz się, by dać komuś szczęście, bo ono jest również Twoim. I jeśli nawet przyjdzie Ci cierpieć z tego powodu, to i tak tylko najcudowniejsze momenty wyryją się w Twoim sercu, reszta stanie się bolesną niepamięcią. To uczucie, jest potężniejsze niż jakakolwiek siła na tym świecie. Doświadczam tego wszystkiego przy Tobie. Kocham Cię Gosiu! Michał

 

POWIAT MIŃSKI

Walenty dziś zakochanych wizytuje

Mężu, czy serce Twoje nie szwankuje?

Niech miłość Twa nie gaśnie nigdy,

Nie rób mi skarbie takiej krzywdy.

Kochaj mnie, troszcz się, doceniaj.

I na nowszy model nie wymieniaj.

Anna

 

Dziękuję, że jesteś

Niczym dobroć na Ziemi.

Że jesteś w mym sercu najważniejszy

Że tego nikt nie zmieni

Że jeden dzień najpiękniejszy

W mym sercu jaśnieć musi

Od Zeni dla Rysia

 

Nie czekaj do Święta – bądź zawsze uśmiechnięta. Z okazji tak wielkiego święta chciałbym podarować Ci Róży kwiat. Róża zwiędnie i opadnie, lecz Ty wyglądasz zawsze ładnie.

Od Rysia dla Zeni

 

POWIAT SIEDLECKI

Dziękuje Ci za spędzone z Tobą chwile, za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe, za Twoją czułość i zrozumiałość, i w trudnych chwilach pocieszenie, za Twych gorących ust rozkosz ciała, za ciepło Twego wtulonego ciała. A najbardziej dziękuje Ci za miłość. I proszę Boga, aby to nigdy nie skończyło się.

 

Piękne jest życie na świecie, gdy wokoło kwitną bzy.

Lecz piękniejsze wtedy, gdy przy mnie jesteś Ty.

Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca,

ale tylko wtedy, kiedy wytrwa do końca.

Tego Nam najbardziej życzę Kochanie.

Od Ani dla Huberta. 

 

Zimą w Siedlcach się spotkali i od razu pokochali. Są juz razem, ślub planują, bo wciąż bardzo się miłują. Życzą sobie samych radości i we wspólnym życiu pomyślności. Walentynki to dzień wyjątkowy i dla nich obojga bajkowy. Kocham bardzo Pawełka mojego, Misiaczka przesłodkiego. Emilka.

 

14 luty to fajny dzień, bo każdemu buziaka śle i na Ciebie przyszła kolej serce bije coraz mocniej. Mam dla ciebie walentynkę, bo Cię Kocham, jak kwaśną cytrynkę!

 

Piotruś, siedem lat temu dostałam od Ciebie pierwszy walentynkowy prezent. Trzy miesiące temu powiedziałam TAK. Niedługo zostanę najszczęśliwszą żoną na świecie! Chciałabym podziękować Ci za te lata i mam nadzieję, ze kolejne będą jeszcze piękniejsze. Monika

 

Dużo wierności i zaufania to początek mego wyznania. Cierpliwości, wytrwałości i mnóstwa miłości. Życia bez kłótni, bez złości, lecz w ciągłej radości. Wiecznego uśmiechu i braku pospiechu. Szczęścia i wiary, bo los jest nam dany. Tych magicznych dwóch słów płynących z mych ust. Kocham Cię.

 

Czasem i wygrana w totka, tyle nie da Ci radości, ile tylko możesz zaznać, żyjąc w zgodzie i miłości. Już w tym roku srebrne gody, razem z żona obchodzimy i niech nikt nie myśli czasem, że się nigdy nie kłócimy. Czasem trzeba - każdy wie, grunt, że wciąż Kochamy się! Kochanej Ani - Artur

 

Nie mów, że to Miłość. Nie mów, że Kochasz, lecz krzycz pod niebiosa - bo to MIŁOŚĆ jedyna, niepowtarzalna, zarazem piękna.

 

Moje myśli, troski, pragnienia widzę w głębi Twojego spojrzenia. Rozumiemy się bez słowa, bo niepotrzebna nam mowa. Lecz dziś chcę głośno powiedzieć, by cały świat się mógł dowiedzieć, że kocham Cię bez pamięci, aż mi się w głowie kręci. Nieustannie, żarliwie i stale i nie wstydzę się tego powiedzieć wcale. Zbyszek-Małgosi

 

Kocham Cię Kochanie moje

Do Ciebie należy serce moje

A Twoje do mnie należy,

Bo mi na Tobie bardzo zależy.

Kocham Cię w zdrowiu, Kocham Cię w chorobie

Kocham Cię bardzo i myślę o Tobie.

Jesteś całym światem moim,

A ja jestem Aniołem Twoim.

W 12. rocznicę ślubu Ewa T. dla Michała

 

Dzięki Tobie już wiem, co znaczy miłość i tęsknota. Bo miłość to miłość i nic jej nie zmieni. Miłość to miłość i nic z naszych serc jej nie wykorzeni. Miłość to miłość, jednostką jej jesteś Ty, jednostką jestem ja. Razem w szczerej miłości przetrwamy trudy każdego dnia. Ewelina

 

Chcę przytulić Cię serdecznie

I w uścisku tym trwać wiecznie.

Bicia serca słuchać Twego,

Aż do końca życia mego.

Kochanemu mężowi - żona

 

Długo w Twe serce Amor celował

Aż wreszcie dla mnie Cię upolował

W sercu mym zamknę Cię na dwa spusty

Bo świat bez Ciebie jest bardzo pusty. Jan

 

Ty jesteś dla mnie niebem, słońcem, które nigdy nie zachodzi. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obyć. Jesteś dla mnie południem, nocą i dniem. Jesteś dla mnie wszystkim! Ja po prostu kocham Cię! Joanna

 

Dzisiaj Ci sprawię niespodziankę, do nieba sięgnę rękami obiema, ściągnę dla Ciebie piękną gwiazdkę, jakiej nigdzie nie ma. Janina

 

11 rocznica ślubu mija w tym roku, a My bardzo się kochamy.

Niech nasza miłość trwa

Ty i Ja na zawsze razem

Od Bożeny dla kochanego męża Karola

 

Zachowujemy tę miłość na fotografii.

Stworzyliśmy te wspomnienia dla siebie

Tam gdzie nasze oczy nigdy

się nie zamykają

Serca nigdy się nie łamią,

A czas jest na zawsze zatrzymany.

Ukochanemu Dominkowi na zawsze

 

Kocham Cię za to, kim jesteś, za to jaki jesteś. Za dobre i złe chwile, spędzone z Tobą, za zrozumienie, radość życia, miłość, którą w sobie nosisz, za uśmiech, dotyk Twoich ust, rąk, za miłe słowa szeptane co noc. Po prostu za to Cię kocham Kochanie. Twoja żona Ewa

 

Razem już od lat 45-ciu

On zakochany w księżniczce, Ona w Swym księciu

Zafascynowani Sobą, w miłości do Siebie

Gruchają jak gołąbki w błękitnym niebie

Nie tylko w Walentynki naszą małżeńską koronę

Ona kocha męża, a On kocha żonę

Tadeusz

 

Amor Ciebie dla mnie upolował

Dobrze, że strzałą nie spudłował

Strzała uczucie w serce przelała

I miłość Tobie głęboką wyznała.

A w dniu Świętego Walentego,

Życzę Ci wszystkiego Kochanego!

Angelika

 

Mamy dzisiaj 14-ego

A więc Dzień Zakochanego

Ja Cię kocham szczerze,

i w Twą miłość również wierzę.

Każdą chwilę spędzę z Tobą,

Bo Ty jesteś mą nagrodą!

Sylwia

 

Bo Cię kocham i już, bo z Tobą zawsze jest sens, a bez Ciebie go nie ma. Bo z Tobą można konie kraść. Bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia. Bo lubię, kiedy się uśmiechasz. Bo lubię sposób, w jaki chodzisz i jesz naleśniki. Bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym. Bo Ty i tylko Ty. Wieśkowi – Ula

 

Moja żono kochana, mój Ty Aniele, dając mi syna, dając mi siebie – dałaś tak wiele…Patrząc w Twe oczy, tonę w ich błękicie, i nic więcej nie chcę. Jeden pocałunek, dwa serca – wspólne życie. Pragnę, aby ten czas nigdy nie minął, aby wiecznie trwał. Bo w końcu jest ktoś, kto tyle szczęścia mi dał.

Dla Uli – od męża

 

Snuję się jak pajęcza nić

Moja miłość do Ciebie zawsze będzie żyć.

Jak pajęczyna mocna i trwała

Wczoraj, dzisiaj i jutro – wciąż będę istniała

Kręci się losu wrzeciono –

I zatacza koło, aż po nieskończoność.

Zbyszkowi – Bożena

 

Gdy Cię poznałam, nie od razu mój drogi pokochałam. Nie urzekły mnie czułe słówka, ani Twoja historyczna główka. Musiałeś się mocno postarać, bym się zaczęła się za Tobą uganiać. Dziś po 4 latach bliskości, Twojej opiekuńczej miłości, motyli w brzuchu mam tyle, że starczy na długie i błogie chwile.

Dla ukochanego Radosława, od tej jedynej…K.

 

Choć minie 30 lat

Jesteś dla mnie jak cały świat

Kocham Cię jeszcze bardziej

Bez Ciebie nic nie ma sensu

Dziękuję za wczoraj, za dziś

I za jutro.

Kocham Cię Rafał

 

Uczucie miłości do Niej rozkołysało kwitnącą łąkę i lasu koronę drzew, w powietrzu unosił się pobudzający zmysły ptasi śpiew. My splątani zmysłami i myślami, na łonie natury byliśmy sami, nastał zmierzch i pełne gwiazd niebo całe, widzieliśmy w oddali planety miłości małe, każda należała do Nas, każda Nas miłością ładowała, poranna na zielonej trawie rosa nasze uczucie przypieczętowała. Na zawsze Kasi - Gercio.

 

Kwiat zakwita, lód topnieje, słońce w naszych sercach grzeje, byśmy chłodu nie zaznali, zawsze w sobie się kochali, by ta wiosna wiecznie trwała, miłość w nas wciaz rozkwitała. Byśmy zawsze w to wierzyli, tą miłością lód stopili.

Od Anety dla Konrada

 

Walentynki są raz w roku pełne serc, NAS, szczęścia i uroku, A Ty Grzesiu stale ze mną bądź radosny, zakochany i promienny jak dzień wiosny. Gorące buziaki z odrobiną błyszczyka dla mojego przystojnego ratownika, Paulina.

 

POWIAT SOKOŁOWSKI

Wszystko jedno gdzie ja będę, choć tysiąc przejdę - przejdę mil.

Kocham Cię i kochać będę do ostatnich życia chwil, Łucjo żono ma. 

 

Miłość cierpliwa jest i łaskawa. Miłość nie zna zazdrości. Nie jest bezwstydna. Nie szuka swego. Nie unosi się gniewem. Nie pamięta złego Po prostu trwa, trwa i nie przemija. Kochanemu mężowi Olga

 

Za to, co mam, za to, co jeszcze mogę mieć. Dziś podziękować Ci chcę. Za miły gest, sympatii znak (ale jak dla ważny) który dajesz mi co dnia. I nieważne, że czasem jest źle. Ważne, że KOCHAM CIĘ

 

Mariuszu dziękuję Ci za swoją miłość i radość, za dobroć, czułe gesty, za troskę, jaką otaczasz mnie i nasze dzieci. Dziękuję za czas i cierpliwość do mojej osoby. Życzę Ci, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy. Życzę NAM kolejnych wspólnych lat pełnych miłości, radości w rodzinnym gronie. Kocham Cię, każdego dnia mocniej całuję. Żona Martyna

 

POWIAT WĘGROWSKI

Agniesiu!

Serce moje kocha Twoje,

Ty wypełniasz myśli moje

Z Tobą czuję się jak w niebie,

Bo ja kocham tylko Ciebie

Agniesi – mysio pysio

 

Nie ten szczęśliwy, co wszystkie kwiaty zrywa, lecz ten, co zerwie jeden i szczęściem go nazywa. Kochanej Marzence Łukasz.

 

Mój kochany mężu! Dzięki Tobie przekonałam się, co tak naprawdę znaczy miłość! Mariuszowi – Marlena

 

Tyle lat już przeżyłem,

Tyle miejsc już zwiedziłem

Tyle osób poznałem

Tylko Ciebie pokochałem

Te słowa są dla mojej

dla Kochanej żonki Marleny 

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.