Święta z teściową

Mazowsze

Justyna Janusz 2016-12-22 10:44:19 liczba odsłon: 5165
rys. M. Andrzejewski

rys. M. Andrzejewski

– Musisz mnie wkurzać już tydzień przed świętami? – Naprawdę nie masz o czym pisać? To reakcja znajomych, gdy poinformowałam, że piszę tekst „Święta z teściową”. Teoretycznie niewinny temat wywołał lawinę żali i nerwów.

– Niewinny?! – zdziwiła się mężatka z 10-letnim stażem. – Toż ja się zbroję niczym Niemcy idący na Moskwę, gdy na jeden dzień mam do „mamusi” pojechać. Co roku obiecuję sobie, że nie dam się wciągnąć w żadne gierki. Jeszcze z 5 lat treningu i dam radę.

– Melisę pij – radzę dobrodusznie.

– A wypiłabyś 2 wiadra melisy w jeden dzień?

Na czym polega fenomen stosunków między teściową i synową? Doktorat by z tego zrobił, a może i habilitację. Dwie kobiety troszczące się o jednego mężczyznę. Teoretycznie powinny wymieniać się pomysłami, jak mu jeszcze dogodzić. W rzeczywistości na swój widok prychają jak dwa wściekłe koty, i każda zaznacza swojego terytorium. 

Zostało Ci do przeczytania 82% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 51/2016:

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.