Jeśli nie wychowasz męża... lepiej kłam!

Mazowsze

Justyna Janusz 2017-12-21 08:50:11 liczba odsłon: 4593
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Zakupy! Kobiety je kochają, mężowie raczej nie. Ale przecież są rzeczy, które trzeba mieć! „Must have”, i koniec! Co słyszą mężowie, gdy żony wracają z zakupów? „Była promocja”. A co, gdy znajdują w szafie nowy ciuch? „Przecież to taki stary łach”...

Robiły tak nasze babcie, mamy i robimy my. Mamy to chyba w genach. Kupujemy, ukrywamy, kombinujemy. Ach, ten dreszczyk emocji...

 Agata, siedlecka bizneswoman, nie rozumie strachu koleżanek przed przyznaniem się do wydania kroci na ciuchy. Szeroko rozkładaj ręce pokazując, że ugina się pod ciężarem siat.

– O tak wchodzę do domu po zakupach – pokazuje obrazowo, wywołując zazdrość u przyjaciółek. – Poważnie???!!! – pytają z niedowierzaniem. – Pewnie! – z dumą przyznaje Agata. – Wychowałam go! – zdradza sekret. – Dwadzieścia lat mi to zajęło. Po ślubie jesteśmy już 30 lat, a ja dwie dekady wyjaśniałam facetowi, że z zakupów tłumaczyć się nie będę. Teraz wchodzę do domu z siatami jak królowa.

Jej mąż nie chodzi z nią na zakupy. Gdy bała się jeździć po Warszawie, przywoził ją, a kiedy biegała po centrum handlowym, spał w najlepsze w samochodzie, cierpliwie na nią czekając. Słysząc to, koleżanki są bliskie depresji. Co za farciara!

CZEGO OCZY NIE WIDZĄ 

Zostało Ci do przeczytania 76% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 51/2017:

Komentarze (21)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.