Coś mi u Mańka nie pasowało...

Łosice

Justyna Janusz 2018-07-19 08:41:56 liczba odsłon: 11063
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Na 10 lat więzienia skazano 26-latka z powiatu łosickiego, oskarżonego o zabójstwo. Mężczyzna przyznał się do winy. Chciał tylko, żeby sprawa jak najszybciej się zakończyła.

- Żałuję tego, co zrobiłem – mówił Sebastian K. – Zmarnowałem sobie życie. Ale chciałem mamę z tego wyciągnąć. Teraz wiem, że to nie mogło nic dać.

Wielokrotnie w zeznaniach podkreślał, że zależało mu na wyciągnięciu matki z nałogu alkoholowego. Zapłacił wysoką cenę za swoje próby…

Sebastian K. miał 8 lat, gdy trafił do domu dziecka. Wcześniej zajmowała się nim babcia. Z jednego domu dziecka został przewieziony do innego, a potem do rodziny zastępczej. Matka odwiedzała go bardzo rzadko. Mimo to, gdy miał 18 lat, zdecydowało zamieszkaniu razem z nią.

Zostało Ci do przeczytania 82% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 29/2018:

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.