Kolejka 1 (2010-08-14 - 2010-08-15) |
1 |
Pilica Przedbórz |
1 : 1 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
2 |
Ceramika Opoczno |
1 : 1 |
Concordia Piotrków Tryb. |
3 |
Broń Radom |
0 : 2 |
Włókniarz Zelów |
4 |
UKS SMS Łódź |
1 : 0 |
Ursus Warszawa |
5 |
MKS Kutno |
3 : 1 |
Legionovia Legionowo |
6 |
Warta Sieradz |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
7 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
Narew Ostrołęka |
8 |
Mazur Karczew |
3 : 5 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 2 (2010-08-21 - 2010-08-22) |
9 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
10 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
KS Piaseczno |
11 |
Legionovia Legionowo |
2 : 0 |
Warta Sieradz |
12 |
Włókniarz Zelów |
1 : 1 |
UKS SMS Łódź |
13 |
Pilica Przedbórz |
0 : 0 |
Ceramika Opoczno |
14 |
Mazur Karczew |
3 : 2 |
Narew Ostrołęka |
15 |
MKS Kutno |
4 : 2 |
Ursus Warszawa |
16 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Concordia Piotrków Tryb. |
Kolejka 3 (2010-08-28 - 2010-08-29) |
17 |
Ceramika Opoczno |
1 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
18 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Pilica Przedbórz |
19 |
UKS SMS Łódź |
0 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
20 |
MKS Kutno |
2 : 2 |
Włókniarz Zelów |
21 |
Warta Sieradz |
0 : 2 |
Ursus Warszawa |
22 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
Legionovia Legionowo |
23 |
Mazur Karczew |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
24 |
Pogoń Siedlce |
3 : 3 |
Narew Ostrołęka |
Kolejka 4 (2010-09-01 - 2010-09-01) |
25 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
2 : 0 |
Narew Ostrołęka |
26 |
Radomiak Radom |
0 : 0 |
Pogoń Siedlce |
27 |
Legionovia Legionowo |
1 : 1 |
Mazur Karczew |
28 |
Ursus Warszawa |
0 : 0 |
KS Piaseczno |
29 |
Włókniarz Zelów |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
30 |
Concordia Piotrków Tryb. |
1 : 4 |
MKS Kutno |
31 |
Pilica Przedbórz |
2 : 0 |
UKS SMS Łódź |
32 |
Ceramika Opoczno |
0 : 0 |
Broń Radom |
Kolejka 5 (2010-09-04 - 2010-09-07) |
33 |
Broń Radom |
1 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
34 |
UKS SMS Łódź |
1 : 1 |
Ceramika Opoczno |
35 |
MKS Kutno |
3 : 3 |
Pilica Przedbórz |
36 |
Warta Sieradz |
2 : 2 |
Concordia Piotrków Tryb. |
37 |
KS Piaseczno |
0 : 0 |
Włókniarz Zelów |
38 |
Mazur Karczew |
2 : 1 |
Ursus Warszawa |
39 |
Pogoń Siedlce |
3 : 0 |
Legionovia Legionowo |
40 |
Narew Ostrołęka |
0 : 1 |
Radomiak Radom |
Kolejka 6 (2010-09-11 - 2010-09-12) |
41 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
1 : 1 |
Radomiak Radom |
42 |
Legionovia Legionowo |
1 : 2 |
Narew Ostrołęka |
43 |
Ursus Warszawa |
1 : 2 |
Pogoń Siedlce |
44 |
Włókniarz Zelów |
1 : 3 |
Mazur Karczew |
45 |
Concordia Piotrków Tryb. |
1 : 1 |
KS Piaseczno |
46 |
Pilica Przedbórz |
2 : 3 |
Warta Sieradz |
47 |
Ceramika Opoczno |
2 : 2 |
MKS Kutno |
48 |
Broń Radom |
2 : 2 |
UKS SMS Łódź |
Kolejka 7 (2010-09-18 - 2010-09-19) |
49 |
UKS SMS Łódź |
4 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
50 |
MKS Kutno |
1 : 1 |
Broń Radom |
51 |
Warta Sieradz |
1 : 2 |
Ceramika Opoczno |
52 |
KS Piaseczno |
1 : 1 |
Pilica Przedbórz |
53 |
Mazur Karczew |
3 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
54 |
Pogoń Siedlce |
2 : 3 |
Włókniarz Zelów |
55 |
Narew Ostrołęka |
1 : 0 |
Ursus Warszawa |
56 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
Legionovia Legionowo |
Kolejka 8 (2010-09-25 - 2010-09-26) |
57 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
4 : 0 |
Legionovia Legionowo |
58 |
Ursus Warszawa |
0 : 4 |
Radomiak Radom |
59 |
Włókniarz Zelów |
0 : 1 |
Narew Ostrołęka |
60 |
Concordia Piotrków Tryb. |
3 : 6 |
Pogoń Siedlce |
61 |
Pilica Przedbórz |
3 : 1 |
Mazur Karczew |
62 |
Ceramika Opoczno |
2 : 2 |
KS Piaseczno |
63 |
Broń Radom |
3 : 2 |
Warta Sieradz |
64 |
UKS SMS Łódź |
1 : 4 |
MKS Kutno |
Kolejka 9 (2010-10-02 - 2010-10-03) |
65 |
MKS Kutno |
2 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
66 |
Warta Sieradz |
5 : 1 |
UKS SMS Łódź |
67 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
Broń Radom |
68 |
Mazur Karczew |
1 : 0 |
Ceramika Opoczno |
69 |
Pogoń Siedlce |
2 : 1 |
Pilica Przedbórz |
70 |
Narew Ostrołęka |
6 : 1 |
Concordia Piotrków Tryb. |
71 |
Radomiak Radom |
3 : 0 |
Włókniarz Zelów |
72 |
Legionovia Legionowo |
1 : 0 |
Ursus Warszawa |
Kolejka 10 (2010-10-09 - 2010-10-10) |
73 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
3 : 1 |
Ursus Warszawa |
74 |
Włókniarz Zelów |
0 : 2 |
Legionovia Legionowo |
75 |
Concordia Piotrków Tryb. |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
76 |
Pilica Przedbórz |
1 : 1 |
Narew Ostrołęka |
77 |
Ceramika Opoczno |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
78 |
Broń Radom |
3 : 0 |
Mazur Karczew |
79 |
UKS SMS Łódź |
2 : 1 |
KS Piaseczno |
80 |
MKS Kutno |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
Kolejka 11 (2010-10-16 - 2010-10-17) |
81 |
Warta Sieradz |
0 : 2 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
82 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
MKS Kutno |
83 |
Mazur Karczew |
4 : 2 |
UKS SMS Łódź |
84 |
Pogoń Siedlce |
5 : 1 |
Broń Radom |
85 |
Narew Ostrołęka |
2 : 1 |
Ceramika Opoczno |
86 |
Radomiak Radom |
0 : 0 |
Pilica Przedbórz |
87 |
Legionovia Legionowo |
1 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
88 |
Ursus Warszawa |
0 : 1 |
Włókniarz Zelów |
Kolejka 12 (2010-10-23 - 2010-10-24) |
89 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
1 : 1 |
Włókniarz Zelów |
90 |
Concordia Piotrków Tryb. |
0 : 3 |
Ursus Warszawa |
91 |
Pilica Przedbórz |
2 : 1 |
Legionovia Legionowo |
92 |
Ceramika Opoczno |
0 : 5 |
Radomiak Radom |
93 |
Broń Radom |
2 : 1 |
Narew Ostrołęka |
94 |
UKS SMS Łódź |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
95 |
MKS Kutno |
2 : 1 |
Mazur Karczew |
96 |
Warta Sieradz |
2 : 1 |
KS Piaseczno |
Kolejka 13 (2010-10-30 - 2010-10-31) |
97 |
KS Piaseczno |
1 : 1 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
98 |
Mazur Karczew |
3 : 1 |
Warta Sieradz |
99 |
Pogoń Siedlce |
3 : 1 |
MKS Kutno |
100 |
Narew Ostrołęka |
2 : 0 |
UKS SMS Łódź |
101 |
Radomiak Radom |
2 : 3 |
Broń Radom |
102 |
Legionovia Legionowo |
2 : 0 |
Ceramika Opoczno |
103 |
Ursus Warszawa |
0 : 0 |
Pilica Przedbórz |
104 |
Włókniarz Zelów |
3 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
Kolejka 14 (2010-11-06 - 2010-11-07) |
105 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
2 : 1 |
Concordia Piotrków Tryb. |
106 |
Pilica Przedbórz |
0 : 0 |
Włókniarz Zelów |
107 |
Ceramika Opoczno |
2 : 1 |
Ursus Warszawa |
108 |
Broń Radom |
1 : 1 |
Legionovia Legionowo |
109 |
UKS SMS Łódź |
1 : 2 |
Radomiak Radom |
110 |
MKS Kutno |
3 : 1 |
Narew Ostrołęka |
111 |
Warta Sieradz |
0 : 3 |
Pogoń Siedlce |
112 |
KS Piaseczno |
0 : 3 |
Mazur Karczew |
Kolejka 15 (2010-11-13 - 2010-11-14) |
113 |
Pogoń Siedlce |
4 : 2 |
KS Piaseczno |
114 |
Narew Ostrołęka |
3 : 1 |
Warta Sieradz |
115 |
Radomiak Radom |
2 : 2 |
MKS Kutno |
116 |
Legionovia Legionowo |
5 : 2 |
UKS SMS Łódź |
117 |
Ursus Warszawa |
0 : 5 |
Broń Radom |
118 |
Włókniarz Zelów |
1 : 1 |
Ceramika Opoczno |
119 |
Concordia Piotrków Tryb. |
3 : 1 |
Pilica Przedbórz |
120 |
Mazur Karczew |
1 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
Kolejka 16 (2011-03-19 - 2011-03-19) |
121 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
5 : 1 |
Pilica Przedbórz |
122 |
Concordia Piotrków Tryb. |
0 : 1 |
Ceramika Opoczno |
123 |
Włókniarz Zelów |
0 : 2 |
Broń Radom |
124 |
Ursus Warszawa |
0 : 2 |
UKS SMS Łódź |
125 |
Legionovia Legionowo |
2 : 1 |
MKS Kutno |
126 |
Radomiak Radom |
1 : 3 |
Warta Sieradz |
127 |
Narew Ostrołęka |
0 : 0 |
KS Piaseczno |
128 |
Pogoń Siedlce |
4 : 2 |
Mazur Karczew |
Kolejka 17 (2011-03-26 - 2011-03-27) |
129 |
Narew Ostrołęka |
2 : 1 |
Mazur Karczew |
130 |
Ursus Warszawa |
2 : 0 |
MKS Kutno |
131 |
Concordia Piotrków Tryb. |
1 : 3 |
Broń Radom |
132 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
133 |
KS Piaseczno |
0 : 1 |
Radomiak Radom |
134 |
Warta Sieradz |
0 : 0 |
Legionovia Legionowo |
135 |
UKS SMS Łódź |
2 : 2 |
Włókniarz Zelów |
136 |
Ceramika Opoczno |
0 : 0 |
Pilica Przedbórz |
Kolejka 18 (2011-04-02 - 2011-04-03) |
137 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
1 : 2 |
Ceramika Opoczno |
138 |
Pilica Przedbórz |
1 : 1 |
Broń Radom |
139 |
Concordia Piotrków Tryb. |
0 : 0 |
UKS SMS Łódź |
140 |
Włókniarz Zelów |
1 : 0 |
MKS Kutno |
141 |
Ursus Warszawa |
2 : 1 |
Warta Sieradz |
142 |
Legionovia Legionowo |
1 : 0 |
KS Piaseczno |
143 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Mazur Karczew |
144 |
Narew Ostrołęka |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 19 (2011-04-09 - 2011-04-10) |
145 |
Narew Ostrołęka |
0 : 1 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
146 |
Pogoń Siedlce |
2 : 0 |
Radomiak Radom |
147 |
Mazur Karczew |
1 : 2 |
Legionovia Legionowo |
148 |
KS Piaseczno |
0 : 1 |
Ursus Warszawa |
149 |
Warta Sieradz |
2 : 1 |
Włókniarz Zelów |
150 |
MKS Kutno |
2 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
151 |
UKS SMS Łódź |
6 : 1 |
Pilica Przedbórz |
152 |
Broń Radom |
2 : 0 |
Ceramika Opoczno |
Kolejka 20 (2011-04-16 - 2011-04-17) |
153 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
0 : 2 |
Broń Radom |
154 |
Ceramika Opoczno |
3 : 0 |
UKS SMS Łódź |
155 |
Pilica Przedbórz |
1 : 2 |
MKS Kutno |
156 |
Concordia Piotrków Tryb. |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
157 |
Włókniarz Zelów |
1 : 2 |
KS Piaseczno |
158 |
Ursus Warszawa |
0 : 1 |
Mazur Karczew |
159 |
Legionovia Legionowo |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
160 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Narew Ostrołęka |
Kolejka 21 (2011-04-23 - 2011-04-23) |
161 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
162 |
Narew Ostrołęka |
0 : 2 |
Legionovia Legionowo |
163 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Ursus Warszawa |
164 |
Mazur Karczew |
0 : 1 |
Włókniarz Zelów |
165 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
166 |
Warta Sieradz |
6 : 0 |
Pilica Przedbórz |
167 |
MKS Kutno |
0 : 0 |
Ceramika Opoczno |
168 |
UKS SMS Łódź |
0 : 1 |
Broń Radom |
Kolejka 22 (2011-04-30 - 2011-05-01) |
169 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
3 : 0 |
UKS SMS Łódź |
170 |
Broń Radom |
1 : 1 |
MKS Kutno |
171 |
Ceramika Opoczno |
0 : 0 |
Warta Sieradz |
172 |
Pilica Przedbórz |
2 : 3 |
KS Piaseczno |
173 |
Concordia Piotrków Tryb. |
2 : 3 |
Mazur Karczew |
174 |
Włókniarz Zelów |
2 : 2 |
Pogoń Siedlce |
175 |
Ursus Warszawa |
2 : 0 |
Narew Ostrołęka |
176 |
Legionovia Legionowo |
2 : 2 |
Radomiak Radom |
Kolejka 23 (2011-05-07 - 2011-05-08) |
177 |
Legionovia Legionowo |
1 : 2 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
178 |
Radomiak Radom |
0 : 0 |
Ursus Warszawa |
179 |
Narew Ostrołęka |
1 : 3 |
Włókniarz Zelów |
180 |
Pogoń Siedlce |
6 : 1 |
Concordia Piotrków Tryb. |
181 |
Mazur Karczew |
2 : 0 |
Pilica Przedbórz |
182 |
KS Piaseczno |
1 : 0 |
Ceramika Opoczno |
183 |
Warta Sieradz |
3 : 2 |
Broń Radom |
184 |
MKS Kutno |
2 : 2 |
UKS SMS Łódź |
Kolejka 24 (2011-05-14 - 2011-05-15) |
185 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
0 : 1 |
MKS Kutno |
186 |
UKS SMS Łódź |
1 : 0 |
Warta Sieradz |
187 |
Broń Radom |
2 : 1 |
KS Piaseczno |
188 |
Ceramika Opoczno |
0 : 1 |
Mazur Karczew |
189 |
Pilica Przedbórz |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
190 |
Concordia Piotrków Tryb. |
4 : 0 |
Narew Ostrołęka |
191 |
Włókniarz Zelów |
3 : 2 |
Radomiak Radom |
192 |
Ursus Warszawa |
2 : 2 |
Legionovia Legionowo |
Kolejka 25 (2011-05-18 - 2011-05-18) |
193 |
Concordia Piotrków Tryb. |
2 : 2 |
Radomiak Radom |
194 |
Ursus Warszawa |
0 : 0 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
195 |
Legionovia Legionowo |
2 : 3 |
Włókniarz Zelów |
196 |
Narew Ostrołęka |
1 : 1 |
Pilica Przedbórz |
197 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Ceramika Opoczno |
198 |
Mazur Karczew |
4 : 1 |
Broń Radom |
199 |
KS Piaseczno |
0 : 3 |
UKS SMS Łódź |
200 |
Warta Sieradz |
2 : 2 |
MKS Kutno |
Kolejka 26 (2011-05-21 - 2011-05-21) |
201 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
3 : 1 |
Warta Sieradz |
202 |
MKS Kutno |
1 : 0 |
KS Piaseczno |
203 |
UKS SMS Łódź |
1 : 2 |
Mazur Karczew |
204 |
Broń Radom |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
205 |
Ceramika Opoczno |
1 : 0 |
Narew Ostrołęka |
206 |
Pilica Przedbórz |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
207 |
Concordia Piotrków Tryb. |
2 : 1 |
Legionovia Legionowo |
208 |
Włókniarz Zelów |
3 : 1 |
Ursus Warszawa |
Kolejka 27 (2011-05-28 - 2011-05-29) |
209 |
Włókniarz Zelów |
2 : 1 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
210 |
Ursus Warszawa |
4 : 0 |
Concordia Piotrków Tryb. |
211 |
Legionovia Legionowo |
4 : 3 |
Pilica Przedbórz |
212 |
Radomiak Radom |
3 : 0 |
Ceramika Opoczno |
213 |
Narew Ostrołęka |
0 : 4 |
Broń Radom |
214 |
Pogoń Siedlce |
3 : 0 |
UKS SMS Łódź |
215 |
Mazur Karczew |
1 : 2 |
MKS Kutno |
216 |
KS Piaseczno |
2 : 1 |
Warta Sieradz |
Kolejka 28 (2011-06-04 - 2011-06-05) |
217 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
1 : 0 |
KS Piaseczno |
218 |
Warta Sieradz |
2 : 1 |
Mazur Karczew |
219 |
MKS Kutno |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
220 |
UKS SMS Łódź |
2 : 3 |
Narew Ostrołęka |
221 |
Broń Radom |
3 : 0 |
Radomiak Radom |
222 |
Ceramika Opoczno |
2 : 2 |
Legionovia Legionowo |
223 |
Pilica Przedbórz |
2 : 1 |
Ursus Warszawa |
224 |
Ceramika Opoczno |
0 : 1 |
Włókniarz Zelów |
Kolejka 29 (2011-06-11 - 2011-06-12) |
225 |
Concordia Piotrków Tryb. |
0 : 3 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
226 |
Włókniarz Zelów |
3 : 1 |
Pilica Przedbórz |
227 |
Ursus Warszawa |
1 : 2 |
Ceramika Opoczno |
228 |
Legionovia Legionowo |
2 : 0 |
Broń Radom |
229 |
Radomiak Radom |
2 : 1 |
UKS SMS Łódź |
230 |
Narew Ostrołęka |
1 : 1 |
MKS Kutno |
231 |
Pogoń Siedlce |
2 : 2 |
Warta Sieradz |
232 |
Mazur Karczew |
0 : 0 |
KS Piaseczno |
Kolejka 30 (2011-06-18 - 2011-06-18) |
233 |
Sokół Aleksandrów Ł. |
0 : 2 |
Mazur Karczew |
234 |
KS Piaseczno |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
235 |
Warta Sieradz |
1 : 1 |
Narew Ostrołęka |
236 |
MKS Kutno |
1 : 4 |
Radomiak Radom |
237 |
UKS SMS Łódź |
0 : 2 |
Legionovia Legionowo |
238 |
Broń Radom |
0 : 1 |
Ursus Warszawa |
239 |
Ceramika Opoczno |
0 : 2 |
Włókniarz Zelów |
240 |
Pilica Przedbórz |
1 : 2 |
Concordia Piotrków Tryb. |