reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pilica Białobrzegi 30 69 86:25
2 Żyrardowianka Żyrardów 30 65 45:18
3 Victoria Sulejówek 30 61 83:35
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 56 50:36
5 Sparta Jazgarzew 30 46 56:46
6 Wilga Garwolin 30 42 55:51
7 Szydłowianka Szydłowiec 30 39 35:55
8 Energia Kozienice 30 38 38:41
9 Mazowsze Grójec 30 38 43:47
10 Józefovia Józefów 30 38 52:53
11 Pogoń II Siedlce 30 36 53:57
12 Znicz II Pruszków 30 35 47:64
13 UKS Łady 30 31 30:50
14 Okęcie Warszawa 30 29 36:64
15 Polonia Iłża 30 24 39:71
16 Wulkan Zakrzew 29 22 21:56
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-15 - 2012-08-15)
1 Wilga Garwolin 1 : 1 Mazowsze Grójec
2 Okęcie Warszawa 3 : 1 UKS Łady
3 Józefovia Józefów 2 : 1 Wulkan Zakrzew
4 Znicz II Pruszków 4 : 3 Polonia Iłża
5 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Energia Kozienice
6 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Victoria Sulejówek
7 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
8 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 2 (2012-08-18 - 2012-08-19)
9 Mazowsze Grójec 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
10 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Sparta Jazgarzew
11 Victoria Sulejówek 3 : 0 Pogoń II Siedlce
12 Energia Kozienice 1 : 2 Pilica Białobrzegi
13 Polonia Iłża 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
14 Wulkan Zakrzew 0 : 1 Znicz II Pruszków
15 UKS Łady 0 : 3 Józefovia Józefów
16 Wilga Garwolin 1 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 3 (2012-08-25 - 2012-08-26)
17 Okęcie Warszawa 0 : 1 Mazowsze Grójec
18 Józefovia Józefów 2 : 4 Wilga Garwolin
19 Znicz II Pruszków 1 : 3 UKS Łady
20 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Wulkan Zakrzew
21 Pilica Białobrzegi 4 : 1 Polonia Iłża
22 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Energia Kozienice
23 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Victoria Sulejówek
24 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 4 (2012-09-01 - 2012-09-02)
25 Mazowsze Grójec 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
26 Victoria Sulejówek 1 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
27 Energia Kozienice 1 : 3 Sparta Jazgarzew
28 Polonia Iłża 2 : 0 Pogoń II Siedlce
29 Wulkan Zakrzew 2 : 0 Pilica Białobrzegi
30 UKS Łady 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
31 Wilga Garwolin 2 : 2 Znicz II Pruszków
32 Okęcie Warszawa 2 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 5 (2012-09-05 - 2012-09-05)
33 Józefovia Józefów 1 : 2 Mazowsze Grójec
34 Znicz II Pruszków 1 : 0 Okęcie Warszawa
35 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Wilga Garwolin
36 Pilica Białobrzegi 1 : 1 UKS Łady
37 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Wulkan Zakrzew
38 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Polonia Iłża
39 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Energia Kozienice
40 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Victoria Sulejówek
Kolejka 6 (2012-09-08 - 2012-09-09)
41 Mazowsze Grójec 0 : 0 Victoria Sulejówek
42 Energia Kozienice 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
43 Polonia Iłża 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
44 Wulkan Zakrzew 0 : 0 Sparta Jazgarzew
45 UKS Łady 3 : 0 Pogoń II Siedlce
46 Wilga Garwolin 2 : 1 Pilica Białobrzegi
47 Okęcie Warszawa 5 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
48 Józefovia Józefów 5 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 7 (2012-09-15 - 2012-09-16)
49 Znicz II Pruszków 4 : 1 Mazowsze Grójec
50 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Józefovia Józefów
51 Pilica Białobrzegi 6 : 1 Okęcie Warszawa
52 Pogoń II Siedlce 3 : 2 Wilga Garwolin
53 Sparta Jazgarzew 2 : 0 UKS Łady
54 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Wulkan Zakrzew
55 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Polonia Iłża
56 Victoria Sulejówek 3 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 8 (2012-09-22 - 2012-09-23)
57 Wilga Garwolin 3 : 0 Sparta Jazgarzew
58 Okęcie Warszawa 2 : 2 Pogoń II Siedlce
59 Mazowsze Grójec 0 : 0 Energia Kozienice
60 Polonia Iłża 0 : 3 Victoria Sulejówek
61 Wulkan Zakrzew 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
62 UKS Łady 0 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
63 Józefovia Józefów 0 : 3 Pilica Białobrzegi
64 Znicz II Pruszków 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 9 (2012-09-29 - 2012-09-30)
65 Pogoń II Siedlce 1 : 3 Józefovia Józefów
66 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Wilga Garwolin
67 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Mazowsze Grójec
68 Pilica Białobrzegi 4 : 1 Znicz II Pruszków
69 Sparta Jazgarzew 3 : 1 Okęcie Warszawa
70 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 UKS Łady
71 Victoria Sulejówek 5 : 1 Wulkan Zakrzew
72 Energia Kozienice 3 : 2 Polonia Iłża
Kolejka 10 (2012-10-06 - 2012-10-07)
73 Wilga Garwolin 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
74 Znicz II Pruszków 4 : 1 Pogoń II Siedlce
75 Mazowsze Grójec 2 : 5 Polonia Iłża
76 Wulkan Zakrzew 1 : 2 Energia Kozienice
77 UKS Łady 0 : 1 Victoria Sulejówek
78 Okęcie Warszawa 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
79 Józefovia Józefów 1 : 0 Sparta Jazgarzew
80 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 11 (2012-10-13 - 2012-10-14)
81 Pogoń II Siedlce 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
82 Victoria Sulejówek 5 : 1 Wilga Garwolin
83 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Mazowsze Grójec
84 Sparta Jazgarzew 3 : 1 Znicz II Pruszków
85 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Józefovia Józefów
86 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Okęcie Warszawa
87 Energia Kozienice 2 : 0 UKS Łady
88 Polonia Iłża 3 : 0 Wulkan Zakrzew
Kolejka 12 (2012-10-20 - 2012-10-21)
89 Wilga Garwolin 0 : 0 Energia Kozienice
90 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń II Siedlce
91 Mazowsze Grójec 1 : 2 Wulkan Zakrzew
92 UKS Łady 1 : 4 Polonia Iłża
93 Okęcie Warszawa 1 : 1 Victoria Sulejówek
94 Józefovia Józefów 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
95 Znicz II Pruszków 2 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
96 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 13 (2012-10-27 - 2012-10-28)
97 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Mazowsze Grójec
98 Polonia Iłża 0 : 2 Wilga Garwolin
99 Sparta Jazgarzew 1 : 3 Pilica Białobrzegi
100 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
101 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Znicz II Pruszków
102 Victoria Sulejówek 3 : 1 Józefovia Józefów
103 Energia Kozienice 0 : 1 Okęcie Warszawa
104 Wulkan Zakrzew 0 : 0 UKS Łady
Kolejka 14 (2012-11-03 - 2012-11-04)
105 Pogoń II Siedlce 7 : 1 Sparta Jazgarzew
106 Wilga Garwolin 1 : 0 Wulkan Zakrzew
107 Mazowsze Grójec 1 : 4 UKS Łady
108 Okęcie Warszawa 3 : 1 Polonia Iłża
109 Józefovia Józefów 2 : 2 Energia Kozienice
110 Znicz II Pruszków 1 : 3 Victoria Sulejówek
111 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
112 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 15 (2012-11-10 - 2012-11-11)
113 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 1 Pogoń II Siedlce
114 UKS Łady 2 : 1 Wilga Garwolin
115 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Mazowsze Grójec
116 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Pilica Białobrzegi
117 Victoria Sulejówek 4 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
118 Energia Kozienice 1 : 0 Znicz II Pruszków
119 Polonia Iłża 0 : 5 Józefovia Józefów
120 Wulkan Zakrzew 0 : 0 Okęcie Warszawa
Kolejka 16 (2013-04-16 - 2013-04-17)
121 Mazowsze Grójec 3 : 0 Wilga Garwolin
122 UKS Łady 1 : 2 Okęcie Warszawa
123 Wulkan Zakrzew 0 : 3 Józefovia Józefów
124 Polonia Iłża 0 : 2 Znicz II Pruszków
125 Energia Kozienice 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
126 Victoria Sulejówek 1 : 5 Pilica Białobrzegi
127 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Pogoń II Siedlce
128 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka 17 (2013-05-22 - 2013-05-22)
129 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Mazowsze Grójec
130 Sparta Jazgarzew 5 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
131 Pogoń II Siedlce 1 : 2 Victoria Sulejówek
132 Pilica Białobrzegi 4 : 1 Energia Kozienice
133 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 Polonia Iłża
134 Znicz II Pruszków 0 : 2 Wulkan Zakrzew
135 Józefovia Józefów 4 : 0 UKS Łady
136 Okęcie Warszawa 2 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 18 (2013-05-01 - 2013-05-01)
137 Mazowsze Grójec 3 : 0 Okęcie Warszawa
138 Wilga Garwolin 2 : 0 Józefovia Józefów
139 UKS Łady 1 : 1 Znicz II Pruszków
140 Wulkan Zakrzew 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
141 Polonia Iłża 2 : 5 Pilica Białobrzegi
142 Energia Kozienice 1 : 2 Pogoń II Siedlce
143 Victoria Sulejówek 5 : 1 Sparta Jazgarzew
144 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 19 (2013-06-05 - 2013-06-05)
145 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Mazowsze Grójec
146 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 2 Victoria Sulejówek
147 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Energia Kozienice
148 Pogoń II Siedlce 3 : 2 Polonia Iłża
149 Pilica Białobrzegi 7 : 1 Wulkan Zakrzew
150 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 UKS Łady
151 Znicz II Pruszków 5 : 2 Wilga Garwolin
152 Józefovia Józefów 2 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 20 (2013-04-13 - 2013-04-14)
153 Mazowsze Grójec 2 : 4 Józefovia Józefów
154 Okęcie Warszawa 2 : 1 Znicz II Pruszków
155 Wilga Garwolin 2 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
156 UKS Łady 0 : 4 Pilica Białobrzegi
157 Wulkan Zakrzew 3 : 0 Pogoń II Siedlce
158 Polonia Iłża 0 : 0 Sparta Jazgarzew
159 Energia Kozienice 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
160 Victoria Sulejówek 2 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 21 (2013-04-20 - 2013-04-21)
161 Victoria Sulejówek 3 : 3 Mazowsze Grójec
162 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Energia Kozienice
163 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Polonia Iłża
164 Sparta Jazgarzew 3 : 1 Wulkan Zakrzew
165 Pogoń II Siedlce 2 : 1 UKS Łady
166 Pilica Białobrzegi 5 : 1 Wilga Garwolin
167 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Okęcie Warszawa
168 Znicz II Pruszków 4 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 22 (2013-04-27 - 2013-04-28)
169 Mazowsze Grójec 2 : 1 Znicz II Pruszków
170 Józefovia Józefów 3 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
171 Okęcie Warszawa 0 : 6 Pilica Białobrzegi
172 Wilga Garwolin 3 : 0 Pogoń II Siedlce
173 UKS Łady 1 : 0 Sparta Jazgarzew
174 Wulkan Zakrzew 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
175 Polonia Iłża 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
176 Energia Kozienice 1 : 1 Victoria Sulejówek
Kolejka 23 (2013-05-04 - 2013-05-05)
177 Energia Kozienice 1 : 1 Mazowsze Grójec
178 Victoria Sulejówek 4 : 0 Polonia Iłża
179 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Wulkan Zakrzew
180 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 UKS Łady
181 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Wilga Garwolin
182 Pogoń II Siedlce 7 : 0 Okęcie Warszawa
183 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Józefovia Józefów
184 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 24 (2013-05-11 - 2013-05-12)
185 Mazowsze Grójec 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
186 Znicz II Pruszków 0 : 5 Pilica Białobrzegi
187 Józefovia Józefów 1 : 1 Pogoń II Siedlce
188 Okęcie Warszawa 0 : 2 Sparta Jazgarzew
189 Wilga Garwolin 0 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
190 UKS Łady 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
191 Wulkan Zakrzew 0 : 6 Victoria Sulejówek
192 Polonia Iłża 1 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 25 (2013-05-15 - 2013-05-15)
193 Polonia Iłża 1 : 4 Mazowsze Grójec
194 Energia Kozienice 0 : 0 Wulkan Zakrzew
195 Victoria Sulejówek 4 : 0 UKS Łady
196 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Wilga Garwolin
197 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 0 Okęcie Warszawa
198 Sparta Jazgarzew 5 : 1 Józefovia Józefów
199 Pogoń II Siedlce 6 : 1 Znicz II Pruszków
200 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 26 (2013-05-18 - 2013-05-19)
201 Mazowsze Grójec 2 : 2 Pilica Białobrzegi
202 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Pogoń II Siedlce
203 Znicz II Pruszków 1 : 3 Sparta Jazgarzew
204 Józefovia Józefów 0 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
205 Okęcie Warszawa 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
206 Wilga Garwolin 1 : 2 Victoria Sulejówek
207 UKS Łady 2 : 2 Energia Kozienice
208 Wulkan Zakrzew 2 : 2 Polonia Iłża
Kolejka 27 (2013-05-25 - 2013-05-26)
209 Wulkan Zakrzew 1 : 1 Mazowsze Grójec
210 Polonia Iłża 0 : 2 UKS Łady
211 Energia Kozienice 1 : 3 Wilga Garwolin
212 Victoria Sulejówek 7 : 1 Okęcie Warszawa
213 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Józefovia Józefów
214 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 1 Znicz II Pruszków
215 Sparta Jazgarzew 2 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
216 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Pilica Białobrzegi
Kolejka 28 (2013-06-01 - 2013-06-02)
217 Mazowsze Grójec 0 : 0 Pogoń II Siedlce
218 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Sparta Jazgarzew
219 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
220 Znicz II Pruszków 2 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
221 Józefovia Józefów 2 : 2 Victoria Sulejówek
222 Okęcie Warszawa 1 : 1 Energia Kozienice
223 Wilga Garwolin 5 : 0 Polonia Iłża
224 UKS Łady 3 : 0 Wulkan Zakrzew
Kolejka 29 (2013-06-08 - 2013-06-09)
225 UKS Łady 0 : 2 Mazowsze Grójec
226 Wulkan Zakrzew 2 : 5 Wilga Garwolin
227 Polonia Iłża 3 : 2 Okęcie Warszawa
228 Energia Kozienice 2 : 0 Józefovia Józefów
229 Victoria Sulejówek 0 : 0 Znicz II Pruszków
230 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
231 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Pilica Białobrzegi
232 Sparta Jazgarzew 2 : 3 Pogoń II Siedlce
Kolejka 30 (2013-06-15 - 2013-06-16)
233 Mazowsze Grójec 2 : 2 Sparta Jazgarzew
234 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
235 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
236 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 7 Victoria Sulejówek
237 Znicz II Pruszków 1 : 1 Energia Kozienice
238 Józefovia Józefów 0 : 1 Polonia Iłża
239 Okęcie Warszawa 2 : 0 Wulkan Zakrzew
240 Wilga Garwolin 2 : 0 UKS Łady
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 rok więzienia za groźby pozbawienia życia wobec prezydenta Siedlec to wyrok:


Zobacz komentarze (1)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.