Kolejka 1 (2017-07-29 - 2017-07-30) |
1 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
2 |
Raków Częstochowa |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
3 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Pogoń Siedlce |
4 |
Odra Opole |
3 : 0 |
Górnik Łęczna |
5 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
6 |
Wigry Suwałki |
1 : 2 |
GKS Tychy |
7 |
Stal Mielec |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
8 |
Chrobry Głogów |
1 : 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
9 |
Bytovia Bytów |
3 : 1 |
Stomil Olsztyn |
Kolejka 2 (2017-08-05 - 2017-08-06) |
10 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
Stomil Olsztyn |
11 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 : 2 |
Bytovia Bytów |
12 |
Ruch Chorzów |
0 : 1 |
Chrobry Głogów |
13 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Stal Mielec |
14 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 0 |
Wigry Suwałki |
15 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
16 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Odra Opole |
17 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
GKS Katowice |
18 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 3 |
Raków Częstochowa |
Kolejka 3 (2017-08-12 - 2017-08-13) |
19 |
Raków Częstochowa |
0 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
20 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Puszcza Niepołomice |
21 |
Odra Opole |
2 : 4 |
Miedź Legnica |
22 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 : 0 |
Pogoń Siedlce |
23 |
Wigry Suwałki |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
24 |
Stal Mielec |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
25 |
Chrobry Głogów |
1 : 0 |
GKS Tychy |
26 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Ruch Chorzów |
27 |
Stomil Olsztyn |
3 : 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Kolejka 4 (2017-08-19 - 2017-08-20) |
28 |
Chojniczanka Chojnice |
4 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
29 |
Ruch Chorzów |
3 : 1 |
Stomil Olsztyn |
30 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Bytovia Bytów |
31 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
Chrobry Głogów |
32 |
Górnik Łęczna |
3 : 4 |
Stal Mielec |
33 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Wigry Suwałki |
34 |
Miedź Legnica |
4 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
35 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 1 |
Odra Opole |
36 |
Raków Częstochowa |
1 : 3 |
GKS Katowice |
Kolejka 5 (2017-08-23 - 2017-08-23) |
37 |
GKS Katowice |
1 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
38 |
Odra Opole |
1 : 0 |
Raków Częstochowa |
39 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
40 |
Wigry Suwałki |
0 : 2 |
Miedź Legnica |
41 |
Stal Mielec |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
42 |
Chrobry Głogów |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
43 |
Bytovia Bytów |
0 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
44 |
Stomil Olsztyn |
2 : 0 |
GKS Tychy |
45 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
Kolejka 6 (2017-08-26 - 2017-08-28) |
46 |
Chojniczanka Chojnice |
4 : 3 |
Ruch Chorzów |
47 |
GKS Tychy |
3 : 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
48 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 1 |
Stomil Olsztyn |
49 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
50 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
51 |
Miedź Legnica |
0 : 0 |
Stal Mielec |
52 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 1 |
Wigry Suwałki |
53 |
Raków Częstochowa |
2 : 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
54 |
GKS Katowice |
1 : 1 |
Odra Opole |
Kolejka 7 (2017-09-02 - 2017-09-03) |
55 |
Odra Opole |
2 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
56 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 : 0 |
GKS Katowice |
57 |
Wigry Suwałki |
0 : 3 |
Raków Częstochowa |
58 |
Stal Mielec |
1 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
59 |
Chrobry Głogów |
1 : 2 |
Miedź Legnica |
60 |
Bytovia Bytów |
4 : 1 |
Pogoń Siedlce |
61 |
Stomil Olsztyn |
2 : 1 |
Górnik Łęczna |
62 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
63 |
Ruch Chorzów |
2 : 2 |
GKS Tychy |
Kolejka 8 (2017-09-09 - 2017-09-10) |
64 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
GKS Tychy |
65 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
66 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
67 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Stomil Olsztyn |
68 |
Miedź Legnica |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
69 |
Puszcza Niepołomice |
0 : 1 |
Chrobry Głogów |
70 |
Raków Częstochowa |
1 : 2 |
Stal Mielec |
71 |
GKS Katowice |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
72 |
Odra Opole |
1 : 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
Kolejka 9 (2017-09-16 - 2017-09-17) |
73 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 : 3 |
Chojniczanka Chojnice |
74 |
Wigry Suwałki |
2 : 1 |
Odra Opole |
75 |
Stal Mielec |
3 : 2 |
GKS Katowice |
76 |
Chrobry Głogów |
2 : 3 |
Raków Częstochowa |
77 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
78 |
Stomil Olsztyn |
2 : 0 |
Miedź Legnica |
79 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
80 |
Ruch Chorzów |
1 : 2 |
Górnik Łęczna |
81 |
GKS Tychy |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 10 (2017-09-23 - 2017-09-24) |
82 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
83 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
GKS Tychy |
84 |
Pogoń Siedlce |
1 : 3 |
Ruch Chorzów |
85 |
Miedź Legnica |
0 : 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
86 |
Puszcza Niepołomice |
3 : 1 |
Stomil Olsztyn |
87 |
Raków Częstochowa |
3 : 1 |
Bytovia Bytów |
88 |
GKS Katowice |
2 : 2 |
Chrobry Głogów |
89 |
Odra Opole |
1 : 0 |
Stal Mielec |
90 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
Kolejka 11 (2017-09-30 - 2017-10-01) |
91 |
Wigry Suwałki |
0 : 2 |
Chojniczanka Chojnice |
92 |
Stal Mielec |
1 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
93 |
Chrobry Głogów |
2 : 0 |
Odra Opole |
94 |
Bytovia Bytów |
1 : 2 |
GKS Katowice |
95 |
Stomil Olsztyn |
1 : 3 |
Raków Częstochowa |
96 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
97 |
Ruch Chorzów |
1 : 0 |
Miedź Legnica |
98 |
GKS Tychy |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
99 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 0 |
Górnik Łęczna |
Kolejka 12 (2017-10-07 - 2017-10-08) |
100 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
101 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
102 |
Miedź Legnica |
2 : 1 |
GKS Tychy |
103 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 1 |
Ruch Chorzów |
104 |
Raków Częstochowa |
1 : 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
105 |
GKS Katowice |
3 : 1 |
Stomil Olsztyn |
106 |
Odra Opole |
1 : 0 |
Bytovia Bytów |
107 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 : 1 |
Chrobry Głogów |
108 |
Wigry Suwałki |
2 : 0 |
Stal Mielec |
Kolejka 13 (2017-10-14 - 2017-10-15) |
109 |
Stal Mielec |
1 : 2 |
Chojniczanka Chojnice |
110 |
Chrobry Głogów |
3 : 3 |
Wigry Suwałki |
111 |
Bytovia Bytów |
2 : 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
112 |
Stomil Olsztyn |
2 : 0 |
Odra Opole |
113 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 2 |
GKS Katowice |
114 |
Ruch Chorzów |
1 : 0 |
Raków Częstochowa |
115 |
GKS Tychy |
1 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
116 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
Miedź Legnica |
117 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 14 (2017-10-21 - 2017-10-22) |
118 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
119 |
Miedź Legnica |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
120 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
121 |
Raków Częstochowa |
2 : 2 |
GKS Tychy |
122 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
Ruch Chorzów |
123 |
Odra Opole |
2 : 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
124 |
Zagłębie Sosnowiec |
5 : 1 |
Stomil Olsztyn |
125 |
Wigry Suwałki |
2 : 2 |
Bytovia Bytów |
126 |
Stal Mielec |
3 : 0 |
Chrobry Głogów |
Kolejka 15 (2017-10-28 - 2017-10-29) |
127 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
128 |
Bytovia Bytów |
0 : 0 |
Stal Mielec |
129 |
Stomil Olsztyn |
1 : 2 |
Wigry Suwałki |
130 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 : 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
131 |
Ruch Chorzów |
3 : 1 |
Odra Opole |
132 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
GKS Katowice |
133 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 2 |
Raków Częstochowa |
134 |
Górnik Łęczna |
0 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
135 |
Pogoń Siedlce |
2 : 3 |
Miedź Legnica |
Kolejka 16 (2017-11-04 - 2017-11-05) |
136 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
137 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 3 |
Pogoń Siedlce |
138 |
Raków Częstochowa |
3 : 1 |
Górnik Łęczna |
139 |
GKS Katowice |
2 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
140 |
Odra Opole |
1 : 0 |
GKS Tychy |
141 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 : 0 |
Ruch Chorzów |
142 |
Wigry Suwałki |
3 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
143 |
Stal Mielec |
1 : 3 |
Stomil Olsztyn |
144 |
Chrobry Głogów |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 17 (2017-11-11 - 2017-11-12) |
145 |
Bytovia Bytów |
0 : 3 |
Chojniczanka Chojnice |
146 |
Stomil Olsztyn |
1 : 2 |
Chrobry Głogów |
147 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 : 3 |
Stal Mielec |
148 |
Ruch Chorzów |
2 : 2 |
Wigry Suwałki |
149 |
GKS Tychy |
1 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
150 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 2 |
Odra Opole |
151 |
Górnik Łęczna |
1 : 3 |
GKS Katowice |
152 |
Pogoń Siedlce |
0 : 3 |
Raków Częstochowa |
153 |
Miedź Legnica |
2 : 2 |
Puszcza Niepołomice |
Kolejka 18 (2017-11-18 - 2017-11-19) |
154 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
155 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
Raków Częstochowa |
156 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
GKS Katowice |
157 |
Górnik Łęczna |
0 : 3 |
Odra Opole |
158 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
159 |
GKS Tychy |
0 : 3 |
Wigry Suwałki |
160 |
Ruch Chorzów |
1 : 2 |
Stal Mielec |
161 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 0 |
Chrobry Głogów |
162 |
Stomil Olsztyn |
0 : 1 |
Bytovia Bytów |
Kolejka 19 (2017-11-25 - 2017-11-26) |
163 |
Stomil Olsztyn |
0 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
164 |
Bytovia Bytów |
1 : 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
165 |
Chrobry Głogów |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
166 |
Stal Mielec |
3 : 0 |
GKS Tychy |
167 |
Wigry Suwałki |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
168 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 : 2 |
Górnik Łęczna |
169 |
Odra Opole |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
170 |
GKS Katowice |
1 : 0 |
Miedź Legnica |
171 |
Raków Częstochowa |
3 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
Kolejka 20 (2018-03-03 - 2018-03-04) |
172 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 1 |
Raków Częstochowa |
173 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 0 |
GKS Katowice |
174 |
Miedź Legnica |
3 : 1 |
Odra Opole |
175 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
176 |
Górnik Łęczna |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
177 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 2 |
Stal Mielec |
178 |
GKS Tychy |
2 : 1 |
Chrobry Głogów |
179 |
Ruch Chorzów |
2 : 0 |
Bytovia Bytów |
180 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 0 |
Stomil Olsztyn |
Kolejka 21 (2018-03-10 - 2018-03-11) |
181 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
182 |
Stomil Olsztyn |
2 : 2 |
Ruch Chorzów |
183 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
GKS Tychy |
184 |
Chrobry Głogów |
3 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
185 |
Stal Mielec |
1 : 0 |
Górnik Łęczna |
186 |
Wigry Suwałki |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
187 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 : 2 |
Miedź Legnica |
188 |
Odra Opole |
0 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
189 |
GKS Katowice |
2 : 1 |
Raków Częstochowa |
Kolejka 22 (2018-03-17 - 2018-03-18) |
190 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 2 |
GKS Katowice |
191 |
Raków Częstochowa |
0 : 0 |
Odra Opole |
192 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
193 |
Miedź Legnica |
2 : 0 |
Wigry Suwałki |
194 |
Pogoń Siedlce |
1 : 2 |
Stal Mielec |
195 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Chrobry Głogów |
196 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
197 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Stomil Olsztyn |
198 |
Ruch Chorzów |
0 : 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Kolejka 23 (2018-03-24 - 2018-03-25) |
199 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
200 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 1 |
GKS Tychy |
201 |
Stomil Olsztyn |
1 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
202 |
Bytovia Bytów |
2 : 1 |
Górnik Łęczna |
203 |
Chrobry Głogów |
3 : 1 |
Pogoń Siedlce |
204 |
Stal Mielec |
1 : 1 |
Miedź Legnica |
205 |
Wigry Suwałki |
1 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
206 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 : 0 |
Raków Częstochowa |
207 |
Odra Opole |
1 : 2 |
GKS Katowice |
Kolejka 24 (2018-03-31 - 2018-03-31) |
208 |
Chojniczanka Chojnice |
2 : 1 |
Odra Opole |
209 |
GKS Katowice |
1 : 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
210 |
Raków Częstochowa |
0 : 1 |
Wigry Suwałki |
211 |
Puszcza Niepołomice |
0 : 0 |
Stal Mielec |
212 |
Miedź Legnica |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
213 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Bytovia Bytów |
214 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Stomil Olsztyn |
215 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
216 |
GKS Tychy |
2 : 0 |
Ruch Chorzów |
Kolejka 25 (2018-04-07 - 2018-04-08) |
217 |
GKS Tychy |
2 : 2 |
Chojniczanka Chojnice |
218 |
Ruch Chorzów |
0 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
219 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
220 |
Stomil Olsztyn |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
221 |
Bytovia Bytów |
0 : 2 |
Miedź Legnica |
222 |
Chrobry Głogów |
3 : 1 |
Puszcza Niepołomice |
223 |
Stal Mielec |
2 : 3 |
Raków Częstochowa |
224 |
Wigry Suwałki |
0 : 2 |
GKS Katowice |
225 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 : 0 |
Odra Opole |
Kolejka 26 (2018-04-14 - 2018-04-15) |
226 |
Chojniczanka Chojnice |
0 : 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
227 |
Odra Opole |
0 : 0 |
Wigry Suwałki |
228 |
GKS Katowice |
0 : 2 |
Stal Mielec |
229 |
Raków Częstochowa |
1 : 3 |
Chrobry Głogów |
230 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 0 |
Bytovia Bytów |
231 |
Miedź Legnica |
1 : 0 |
Stomil Olsztyn |
232 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
233 |
Górnik Łęczna |
0 : 0 |
Ruch Chorzów |
234 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
GKS Tychy |
Kolejka 27 (2018-04-21 - 2018-04-22) |
235 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
236 |
GKS Tychy |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
237 |
Ruch Chorzów |
0 : 6 |
Pogoń Siedlce |
238 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 : 0 |
Miedź Legnica |
239 |
Stomil Olsztyn |
2 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
240 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Raków Częstochowa |
241 |
Chrobry Głogów |
0 : 2 |
GKS Katowice |
242 |
Stal Mielec |
2 : 2 |
Odra Opole |
243 |
Wigry Suwałki |
1 : 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
Kolejka 28 (2018-04-28 - 2018-04-29) |
244 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
Wigry Suwałki |
245 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 : 1 |
Stal Mielec |
246 |
Odra Opole |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
247 |
GKS Katowice |
0 : 0 |
Bytovia Bytów |
248 |
Raków Częstochowa |
2 : 1 |
Stomil Olsztyn |
249 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
250 |
Miedź Legnica |
6 : 1 |
Ruch Chorzów |
251 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
GKS Tychy |
252 |
Górnik Łęczna |
2 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 29 (2018-05-05 - 2018-05-06) |
253 |
Górnik Łęczna |
3 : 0 |
Chojniczanka Chojnice |
254 |
Olimpia Grudziądz |
4 : 2 |
Pogoń Siedlce |
255 |
GKS Tychy |
1 : 0 |
Miedź Legnica |
256 |
Ruch Chorzów |
0 : 2 |
Puszcza Niepołomice |
257 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 1 |
Raków Częstochowa |
258 |
Stomil Olsztyn |
1 : 0 |
GKS Katowice |
259 |
Bytovia Bytów |
1 : 0 |
Odra Opole |
260 |
Chrobry Głogów |
1 : 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
261 |
Stal Mielec |
3 : 0 |
Wigry Suwałki |
Kolejka 30 (2018-05-09 - 2018-05-09) |
262 |
Chojniczanka Chojnice |
1 : 0 |
Stal Mielec |
263 |
Wigry Suwałki |
1 : 1 |
Chrobry Głogów |
264 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 : 1 |
Bytovia Bytów |
265 |
Odra Opole |
2 : 4 |
Stomil Olsztyn |
266 |
GKS Katowice |
3 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
267 |
Raków Częstochowa |
2 : 1 |
Ruch Chorzów |
268 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 2 |
GKS Tychy |
269 |
Miedź Legnica |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
270 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
Kolejka 31 (2018-05-12 - 2018-05-13) |
271 |
Pogoń Siedlce |
3 : 2 |
Chojniczanka Chojnice |
272 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Miedź Legnica |
273 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
274 |
GKS Tychy |
0 : 3 |
Raków Częstochowa |
275 |
Ruch Chorzów |
1 : 0 |
GKS Katowice |
276 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 2 |
Odra Opole |
277 |
Stomil Olsztyn |
0 : 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
278 |
Bytovia Bytów |
1 : 2 |
Wigry Suwałki |
279 |
Chrobry Głogów |
3 : 5 |
Stal Mielec |
Kolejka 32 (2018-05-19 - 2018-05-20) |
280 |
Chojniczanka Chojnice |
3 : 0 |
Chrobry Głogów |
281 |
Stal Mielec |
2 : 2 |
Bytovia Bytów |
282 |
Wigry Suwałki |
1 : 2 |
Stomil Olsztyn |
283 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 : 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
284 |
Odra Opole |
0 : 3 |
Ruch Chorzów |
285 |
GKS Katowice |
1 : 2 |
GKS Tychy |
286 |
Raków Częstochowa |
0 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
287 |
Puszcza Niepołomice |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
288 |
Miedź Legnica |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 33 (2018-05-26 - 2018-05-27) |
289 |
Miedź Legnica |
5 : 1 |
Chojniczanka Chojnice |
290 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
Puszcza Niepołomice |
291 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Raków Częstochowa |
292 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 1 |
GKS Katowice |
293 |
GKS Tychy |
3 : 0 |
Odra Opole |
294 |
Ruch Chorzów |
0 : 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
295 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 : 0 |
Wigry Suwałki |
296 |
Stomil Olsztyn |
1 : 0 |
Stal Mielec |
297 |
Bytovia Bytów |
3 : 3 |
Chrobry Głogów |
Kolejka 34 (2018-06-01 - 2018-06-03) |
298 |
Chojniczanka Chojnice |
4 : 0 |
Bytovia Bytów |
299 |
Chrobry Głogów |
0 : 1 |
Stomil Olsztyn |
300 |
Stal Mielec |
0 : 4 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
301 |
Wigry Suwałki |
6 : 0 |
Ruch Chorzów |
302 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 : 2 |
GKS Tychy |
303 |
Odra Opole |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
304 |
GKS Katowice |
1 : 0 |
Górnik Łęczna |
305 |
Raków Częstochowa |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
306 |
Puszcza Niepołomice |
1 : 1 |
Miedź Legnica |