reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazovia Mińsk 28 59 54:31
2 Wisła II Płock 28 55 59:30
3 Korona Ostrołęka 28 54 54:25
4 Dolcan Ząbki 28 52 60:31
5 Mławianka Mława 28 45 59:57
6 Huragan Wołomin 28 44 43:36
7 Drukarz Warszawa 28 42 55:48
8 Pogoń II Siedlce 28 42 48:35
9 MKS Przasnysz 28 40 48:39
10 Ożarowianka Ożarów 28 39 55:49
11 KS Łomianki 28 36 51:46
12 MKS Ciechanów 28 34 38:47
13 Mazur Gostynin 28 21 22:61
14 Bug Wyszków 28 18 26:81
15 Błękitni Raciąż 28 7 9:65
16 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-07-13)
1 Mazur Gostynin 2 : 0 Błękitni Raciąż
2 Huragan Wołomin : pauza
3 Drukarz Warszawa 4 : 0 Mławianka Mława
4 MKS Przasnysz 3 : 4 KS Łomianki
5 Korona Ostrołęka 3 : 0 Ożarowianka Ożarów
6 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Wisła II Płock
7 Mazovia Mińsk 1 : 1 Bug Wyszków
8 Dolcan Ząbki 6 : 1 MKS Ciechanów
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Błękitni Raciąż 0 : 3 MKS Ciechanów
10 Bug Wyszków 2 : 0 Dolcan Ząbki
11 Wisła II Płock 3 : 2 Mazovia Mińsk
12 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Pogoń II Siedlce
13 KS Łomianki 2 : 0 Korona Ostrołęka
14 Mławianka Mława 3 : 2 MKS Przasnysz
15 pauza : Drukarz Warszawa
16 Mazur Gostynin 0 : 0 Huragan Wołomin
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Huragan Wołomin 2 : 1 Błękitni Raciąż
18 Drukarz Warszawa 0 : 1 Mazur Gostynin
19 MKS Przasnysz : pauza
20 Korona Ostrołęka 3 : 0 Mławianka Mława
21 Pogoń II Siedlce 4 : 1 KS Łomianki
22 Mazovia Mińsk 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
23 Dolcan Ząbki 0 : 3 Wisła II Płock
24 MKS Ciechanów 2 : 2 Bug Wyszków
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Błękitni Raciąż 1 : 0 Bug Wyszków
26 Wisła II Płock 0 : 2 MKS Ciechanów
27 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Dolcan Ząbki
28 KS Łomianki 0 : 1 Mazovia Mińsk
29 Mławianka Mława 0 : 3 Pogoń II Siedlce
30 pauza : Korona Ostrołęka
31 Mazur Gostynin 2 : 3 MKS Przasnysz
32 Huragan Wołomin 2 : 2 Drukarz Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Drukarz Warszawa 2 : 1 Błękitni Raciąż
34 MKS Przasnysz 3 : 1 Huragan Wołomin
35 Korona Ostrołęka 2 : 0 Mazur Gostynin
36 Pogoń II Siedlce : pauza
37 Mazovia Mińsk 2 : 4 Mławianka Mława
38 Dolcan Ząbki 0 : 1 KS Łomianki
39 MKS Ciechanów 4 : 4 Ożarowianka Ożarów
40 Bug Wyszków 1 : 2 Wisła II Płock
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Błękitni Raciąż 0 : 2 Wisła II Płock
42 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Bug Wyszków
43 KS Łomianki 1 : 2 MKS Ciechanów
44 Mławianka Mława 0 : 3 Dolcan Ząbki
45 pauza : Mazovia Mińsk
46 Mazur Gostynin 0 : 3 Pogoń II Siedlce
47 Huragan Wołomin 2 : 2 Korona Ostrołęka
48 Drukarz Warszawa 3 : 0 MKS Przasnysz
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 MKS Przasnysz 3 : 1 Błękitni Raciąż
50 Korona Ostrołęka 2 : 2 Drukarz Warszawa
51 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Huragan Wołomin
52 Mazovia Mińsk 2 : 0 Mazur Gostynin
53 Dolcan Ząbki : pauza
54 MKS Ciechanów 3 : 1 Mławianka Mława
55 Bug Wyszków 1 : 2 KS Łomianki
56 Wisła II Płock 4 : 2 Ożarowianka Ożarów
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Błękitni Raciąż 1 : 1 Ożarowianka Ożarów
58 KS Łomianki 0 : 0 Wisła II Płock
59 Mławianka Mława 5 : 0 Bug Wyszków
60 pauza : MKS Ciechanów
61 Mazur Gostynin 3 : 2 Dolcan Ząbki
62 Huragan Wołomin 3 : 3 Mazovia Mińsk
63 Drukarz Warszawa 2 : 1 Pogoń II Siedlce
64 MKS Przasnysz 0 : 1 Korona Ostrołęka
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Korona Ostrołęka 2 : 0 Błękitni Raciąż
66 Pogoń II Siedlce 2 : 2 MKS Przasnysz
67 Mazovia Mińsk 2 : 1 Drukarz Warszawa
68 Dolcan Ząbki 3 : 0 Huragan Wołomin
69 MKS Ciechanów 3 : 1 Mazur Gostynin
70 Bug Wyszków : pauza
71 Wisła II Płock 1 : 2 Mławianka Mława
72 Ożarowianka Ożarów 2 : 1 KS Łomianki
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Błękitni Raciąż 2 : 2 KS Łomianki
74 Mławianka Mława 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
75 pauza : Wisła II Płock
76 Mazur Gostynin 3 : 1 Bug Wyszków
77 Huragan Wołomin 1 : 1 MKS Ciechanów
78 Drukarz Warszawa 0 : 3 Dolcan Ząbki
79 MKS Przasnysz 1 : 2 Mazovia Mińsk
80 Korona Ostrołęka 0 : 3 Pogoń II Siedlce
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Błękitni Raciąż
82 Mazovia Mińsk 3 : 2 Korona Ostrołęka
83 Dolcan Ząbki 1 : 1 MKS Przasnysz
84 MKS Ciechanów 1 : 2 Drukarz Warszawa
85 Bug Wyszków 0 : 3 Huragan Wołomin
86 Wisła II Płock 1 : 0 Mazur Gostynin
87 Ożarowianka Ożarów : pauza
88 KS Łomianki 2 : 4 Mławianka Mława
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Błękitni Raciąż 1 : 1 Mławianka Mława
90 pauza : KS Łomianki
91 Mazur Gostynin 0 : 2 Ożarowianka Ożarów
92 Huragan Wołomin 0 : 3 Wisła II Płock
93 Drukarz Warszawa 3 : 1 Bug Wyszków
94 MKS Przasnysz 2 : 0 MKS Ciechanów
95 Korona Ostrołęka 2 : 0 Dolcan Ząbki
96 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Mazovia Mińsk
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Mazovia Mińsk 1 : 0 Błękitni Raciąż
98 Dolcan Ząbki 4 : 2 Pogoń II Siedlce
99 MKS Ciechanów 1 : 2 Korona Ostrołęka
100 Bug Wyszków 1 : 2 MKS Przasnysz
101 Wisła II Płock 6 : 3 Drukarz Warszawa
102 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Huragan Wołomin
103 KS Łomianki 3 : 0 Mazur Gostynin
104 Mławianka Mława : pauza
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Błękitni Raciąż : pauza
106 Mazur Gostynin 0 : 2 Mławianka Mława
107 Huragan Wołomin 2 : 2 KS Łomianki
108 Drukarz Warszawa 4 : 1 Ożarowianka Ożarów
109 MKS Przasnysz 2 : 1 Wisła II Płock
110 Korona Ostrołęka 3 : 0 Bug Wyszków
111 Pogoń II Siedlce 2 : 1 MKS Ciechanów
112 Mazovia Mińsk 0 : 3 Dolcan Ząbki
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Dolcan Ząbki 1 : 1 Błękitni Raciąż
114 MKS Ciechanów 0 : 4 Mazovia Mińsk
115 Bug Wyszków 0 : 3 Pogoń II Siedlce
116 Wisła II Płock 2 : 3 Korona Ostrołęka
117 Ożarowianka Ożarów 1 : 4 MKS Przasnysz
118 KS Łomianki 3 : 1 Drukarz Warszawa
119 Mławianka Mława 4 : 1 Huragan Wołomin
120 pauza : Mazur Gostynin
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Błękitni Raciąż 0 : 3 Mazur Gostynin
122 Mławianka Mława 4 : 2 Drukarz Warszawa
123 KS Łomianki 2 : 0 MKS Przasnysz
124 Ożarowianka Ożarów 0 : 2 Korona Ostrołęka
125 Wisła II Płock 1 : 1 Pogoń II Siedlce
126 Bug Wyszków 2 : 1 Mazovia Mińsk
127 MKS Ciechanów 0 : 3 Dolcan Ząbki
128 pauza : Huragan Wołomin
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 MKS Ciechanów 3 : 0 Błękitni Raciąż
130 Dolcan Ząbki 4 : 1 Bug Wyszków
131 Mazovia Mińsk 1 : 2 Wisła II Płock
132 Pogoń II Siedlce 2 : 2 Ożarowianka Ożarów
133 Korona Ostrołęka 5 : 1 KS Łomianki
134 MKS Przasnysz 2 : 1 Mławianka Mława
135 Huragan Wołomin 0 : 0 Mazur Gostynin
136 pauza : Drukarz Warszawa
Kolejka 18 (2018-03-31 - 2018-03-31)
137 Błękitni Raciąż 0 : 3 Huragan Wołomin
138 Mazur Gostynin 1 : 3 Drukarz Warszawa
139 Mławianka Mława 2 : 1 Korona Ostrołęka
140 KS Łomianki 1 : 2 Pogoń II Siedlce
141 Ożarowianka Ożarów 1 : 0 Mazovia Mińsk
142 Wisła II Płock 0 : 1 Dolcan Ząbki
143 Bug Wyszków 0 : 1 MKS Ciechanów
144 pauza : MKS Przasnysz
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Bug Wyszków 3 : 0 Błękitni Raciąż
146 MKS Ciechanów 1 : 1 Wisła II Płock
147 Dolcan Ząbki 3 : 2 Ożarowianka Ożarów
148 Mazovia Mińsk 2 : 1 KS Łomianki
149 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Mławianka Mława
150 MKS Przasnysz 4 : 0 Mazur Gostynin
151 Drukarz Warszawa 1 : 2 Huragan Wołomin
152 pauza : Korona Ostrołęka
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Błękitni Raciąż 0 : 3 Drukarz Warszawa
154 Huragan Wołomin 1 : 0 MKS Przasnysz
155 Mazur Gostynin 0 : 0 Korona Ostrołęka
156 Mławianka Mława 1 : 2 Mazovia Mińsk
157 KS Łomianki 0 : 1 Dolcan Ząbki
158 Ożarowianka Ożarów 2 : 0 MKS Ciechanów
159 Wisła II Płock 7 : 0 Bug Wyszków
160 pauza : Pogoń II Siedlce
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Wisła II Płock 3 : 0 Błękitni Raciąż
162 Bug Wyszków 1 : 4 Ożarowianka Ożarów
163 MKS Ciechanów 1 : 0 KS Łomianki
164 Dolcan Ząbki 2 : 2 Mławianka Mława
165 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Mazur Gostynin
166 Korona Ostrołęka 0 : 0 Huragan Wołomin
167 MKS Przasnysz 0 : 0 Drukarz Warszawa
168 pauza : Mazovia Mińsk
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Błękitni Raciąż 0 : 3 MKS Przasnysz
170 Drukarz Warszawa 0 : 2 Korona Ostrołęka
171 Huragan Wołomin 1 : 0 Pogoń II Siedlce
172 Mazur Gostynin 0 : 3 Mazovia Mińsk
173 Mławianka Mława 3 : 1 MKS Ciechanów
174 KS Łomianki 6 : 2 Bug Wyszków
175 Ożarowianka Ożarów 0 : 1 Wisła II Płock
176 pauza : Dolcan Ząbki
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Błękitni Raciąż
178 Wisła II Płock 2 : 0 KS Łomianki
179 Bug Wyszków 0 : 4 Mławianka Mława
180 Dolcan Ząbki 6 : 1 Mazur Gostynin
181 Mazovia Mińsk 2 : 0 Huragan Wołomin
182 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Drukarz Warszawa
183 Korona Ostrołęka 1 : 1 MKS Przasnysz
184 pauza : MKS Ciechanów
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Błękitni Raciąż 0 : 3 Korona Ostrołęka
186 MKS Przasnysz 2 : 2 Pogoń II Siedlce
187 Drukarz Warszawa 0 : 3 Mazovia Mińsk
188 Huragan Wołomin 1 : 1 Dolcan Ząbki
189 Mazur Gostynin 1 : 1 MKS Ciechanów
190 Mławianka Mława 3 : 3 Wisła II Płock
191 KS Łomianki 2 : 3 Ożarowianka Ożarów
192 pauza : Bug Wyszków
Kolejka 25 (2018-05-16 - 2018-05-16)
193 KS Łomianki 3 : 0 Błękitni Raciąż
194 Ożarowianka Ożarów 6 : 2 Mławianka Mława
195 Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Gostynin
196 MKS Ciechanów 1 : 2 Huragan Wołomin
197 Dolcan Ząbki 3 : 1 Drukarz Warszawa
198 Mazovia Mińsk 1 : 0 MKS Przasnysz
199 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Korona Ostrołęka
200 pauza : Wisła II Płock
Kolejka 26 (2018-05-19 - 2018-05-20)
201 Błękitni Raciąż 0 : 3 Pogoń II Siedlce
202 Korona Ostrołęka 1 : 2 Mazovia Mińsk
203 MKS Przasnysz 2 : 2 Dolcan Ząbki
204 Drukarz Warszawa 1 : 1 MKS Ciechanów
205 Huragan Wołomin 6 : 1 Bug Wyszków
206 Mazur Gostynin 0 : 0 Wisła II Płock
207 Mławianka Mława 0 : 3 KS Łomianki
208 pauza : Ożarowianka Ożarów
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Mławianka Mława 3 : 0 Błękitni Raciąż
210 Ożarowianka Ożarów 5 : 0 Mazur Gostynin
211 Wisła II Płock 2 : 1 Huragan Wołomin
212 Bug Wyszków 1 : 5 Drukarz Warszawa
213 MKS Ciechanów 1 : 1 MKS Przasnysz
214 Dolcan Ząbki 1 : 1 Korona Ostrołęka
215 Mazovia Mińsk 2 : 0 Pogoń II Siedlce
216 pauza : KS Łomianki
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Błękitni Raciąż 0 : 3 Mazovia Mińsk
218 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Dolcan Ząbki
219 Korona Ostrołęka 1 : 0 MKS Ciechanów
220 MKS Przasnysz 0 : 1 Bug Wyszków
221 Drukarz Warszawa 2 : 2 Wisła II Płock
222 Huragan Wołomin 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
223 Mazur Gostynin 2 : 6 KS Łomianki
224 pauza : Mławianka Mława
Kolejka 29 (2018-06-09 - 2018-06-10)
225 Mławianka Mława 4 : 0 Mazur Gostynin
226 KS Łomianki 0 : 1 Huragan Wołomin
227 Ożarowianka Ożarów 3 : 3 Drukarz Warszawa
228 Wisła II Płock 3 : 0 MKS Przasnysz
229 Bug Wyszków 0 : 7 Korona Ostrołęka
230 MKS Ciechanów 2 : 0 Pogoń II Siedlce
231 Dolcan Ząbki 1 : 3 Mazovia Mińsk
232 pauza : Błękitni Raciąż
Kolejka 30 (2018-06-16 - 2018-06-17)
233 Błękitni Raciąż 0 : 3 Dolcan Ząbki
234 Mazovia Mińsk 4 : 1 MKS Ciechanów
235 Pogoń II Siedlce 2 : 3 Bug Wyszków
236 Korona Ostrołęka 2 : 3 Wisła II Płock
237 MKS Przasnysz 5 : 1 Ożarowianka Ożarów
238 Drukarz Warszawa 3 : 2 KS Łomianki
239 Huragan Wołomin 5 : 2 Mławianka Mława
240 pauza : Mazur Gostynin
reklama

Najnowszy numer 32/2020 w sprzedaży od 2020-08-05.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 września uczniowie powinni wrócić do szkolnych ławek?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.