reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Amur Wilga 26 62 90:55
2 Wisła Dziecinów 26 45 87:60
3 Burza Pilawa 26 54 69:43
4 Bór Regut 26 48 59:36
5 PKS Radość 26 37 55:46
6 Start Otwock 26 39 52:46
7 Sokół Celestynów 26 34 51:46
8 Józefovia II Józefów 26 34 54:59
9 Vulcan Wólka Mlądzka 26 28 60:67
10 Advit Wiązowna 26 28 60:73
11 Polonia II Warszawa 26 32 47:62
12 KS Puznówka 26 27 39:61
13 Victoria Zerzeń 26 34 43:68
14 Snajper Sośninka 26 15 49:93
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Amur Wilga 3 : 0 Sokół Celestynów
2 Burza Pilawa 3 : 1 Advit Wiązowna
3 Polonia II Warszawa 0 : 2 KS Puznówka
4 Wisła Dziecinów 8 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
5 PKS Radość 4 : 2 Bór Regut
6 Start Otwock 0 : 7 Snajper Sośninka
7 Józefovia II Józefów 1 : 3 Victoria Zerzeń
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Sokół Celestynów 3 : 1 Victoria Zerzeń
9 Snajper Sośninka 4 : 2 Józefovia II Józefów
10 Bór Regut 2 : 0 Start Otwock
11 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 4 PKS Radość
12 KS Puznówka 0 : 2 Wisła Dziecinów
13 Advit Wiązowna 7 : 2 Polonia II Warszawa
14 Amur Wilga 6 : 3 Burza Pilawa
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Burza Pilawa 4 : 2 Sokół Celestynów
16 Polonia II Warszawa 3 : 4 Amur Wilga
17 Wisła Dziecinów 4 : 2 Advit Wiązowna
18 PKS Radość 1 : 3 KS Puznówka
19 Start Otwock 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
20 Józefovia II Józefów 3 : 3 Bór Regut
21 Victoria Zerzeń 3 : 0 Snajper Sośninka
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Sokół Celestynów 1 : 0 Snajper Sośninka
23 Bór Regut 1 : 2 Victoria Zerzeń
24 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 0 Józefovia II Józefów
25 KS Puznówka 3 : 2 Start Otwock
26 Advit Wiązowna 3 : 3 PKS Radość
27 Amur Wilga 5 : 4 Wisła Dziecinów
28 Burza Pilawa 2 : 1 Polonia II Warszawa
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 Polonia II Warszawa 1 : 0 Sokół Celestynów
30 Wisła Dziecinów 3 : 4 Burza Pilawa
31 PKS Radość 0 : 1 Amur Wilga
32 Start Otwock 3 : 1 Advit Wiązowna
33 Józefovia II Józefów 4 : 0 KS Puznówka
34 Victoria Zerzeń 2 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
35 Snajper Sośninka 1 : 2 Bór Regut
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Sokół Celestynów 1 : 2 Bór Regut
37 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Snajper Sośninka
38 KS Puznówka 0 : 1 Victoria Zerzeń
39 Advit Wiązowna 0 : 3 Józefovia II Józefów
40 Amur Wilga 7 : 1 Start Otwock
41 Burza Pilawa 2 : 2 PKS Radość
42 Polonia II Warszawa 3 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Wisła Dziecinów 1 : 7 Sokół Celestynów
44 PKS Radość 4 : 0 Polonia II Warszawa
45 Start Otwock 0 : 0 Burza Pilawa
46 Józefovia II Józefów 1 : 3 Amur Wilga
47 Victoria Zerzeń 2 : 2 Advit Wiązowna
48 Snajper Sośninka 4 : 1 KS Puznówka
49 Bór Regut 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Sokół Celestynów 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
51 KS Puznówka 1 : 4 Bór Regut
52 Advit Wiązowna 5 : 2 Snajper Sośninka
53 Amur Wilga 1 : 1 Victoria Zerzeń
54 Burza Pilawa 5 : 1 Józefovia II Józefów
55 Polonia II Warszawa 0 : 3 Start Otwock
56 Wisła Dziecinów 1 : 2 PKS Radość
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 PKS Radość 4 : 0 Sokół Celestynów
58 Start Otwock 6 : 0 Wisła Dziecinów
59 Józefovia II Józefów 8 : 0 Polonia II Warszawa
60 Victoria Zerzeń 0 : 4 Burza Pilawa
61 Snajper Sośninka 2 : 6 Amur Wilga
62 Bór Regut 1 : 1 Advit Wiązowna
63 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 KS Puznówka
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Sokół Celestynów 0 : 4 KS Puznówka
65 Advit Wiązowna 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
66 Amur Wilga 3 : 0 Bór Regut
67 Burza Pilawa 4 : 2 Snajper Sośninka
68 Polonia II Warszawa 0 : 3 Victoria Zerzeń
69 Wisła Dziecinów 6 : 1 Józefovia II Józefów
70 PKS Radość 0 : 0 Start Otwock
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Start Otwock 0 : 3 Sokół Celestynów
72 Józefovia II Józefów 5 : 4 PKS Radość
73 Victoria Zerzeń 2 : 1 Wisła Dziecinów
74 Snajper Sośninka 2 : 6 Polonia II Warszawa
75 Bór Regut 0 : 3 Burza Pilawa
76 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 5 Amur Wilga
77 KS Puznówka 2 : 4 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Sokół Celestynów 1 : 2 Advit Wiązowna
79 Amur Wilga 2 : 0 KS Puznówka
80 Burza Pilawa 3 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
81 Polonia II Warszawa 0 : 3 Bór Regut
82 Wisła Dziecinów 5 : 1 Snajper Sośninka
83 PKS Radość 3 : 0 Victoria Zerzeń
84 Start Otwock 0 : 0 Józefovia II Józefów
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 Józefovia II Józefów 2 : 2 Sokół Celestynów
86 Victoria Zerzeń 0 : 2 Start Otwock
87 Snajper Sośninka 2 : 4 PKS Radość
88 Bór Regut 2 : 2 Wisła Dziecinów
89 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 2 Polonia II Warszawa
90 KS Puznówka 1 : 2 Burza Pilawa
91 Advit Wiązowna 2 : 4 Amur Wilga
Kolejka 14 (2018-03-24 - 2018-03-25)
92 Sokół Celestynów 1 : 2 Amur Wilga
93 Advit Wiązowna 3 : 4 Burza Pilawa
94 KS Puznówka 1 : 1 Polonia II Warszawa
95 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 4 Wisła Dziecinów
96 Bór Regut 2 : 0 PKS Radość
97 Snajper Sośninka 1 : 5 Start Otwock
98 Victoria Zerzeń 1 : 4 Józefovia II Józefów
Kolejka 15 (2018-03-30 - 2018-03-31)
99 Victoria Zerzeń 4 : 2 Sokół Celestynów
100 Józefovia II Józefów 3 : 2 Snajper Sośninka
101 Start Otwock 3 : 1 Bór Regut
102 PKS Radość 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
103 Wisła Dziecinów 5 : 1 KS Puznówka
104 Polonia II Warszawa 3 : 0 Advit Wiązowna
105 Burza Pilawa 2 : 5 Amur Wilga
Kolejka 16 (2018-04-07 - 2018-04-08)
106 Sokół Celestynów 3 : 1 Burza Pilawa
107 Amur Wilga 3 : 1 Polonia II Warszawa
108 Advit Wiązowna 2 : 3 Wisła Dziecinów
109 KS Puznówka 2 : 0 PKS Radość
110 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Start Otwock
111 Bór Regut 2 : 1 Józefovia II Józefów
112 Snajper Sośninka 1 : 1 Victoria Zerzeń
Kolejka 17 (2018-04-14 - 2018-04-15)
113 Snajper Sośninka 1 : 1 Sokół Celestynów
114 Victoria Zerzeń 0 : 2 Bór Regut
115 Józefovia II Józefów 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
116 Start Otwock 4 : 1 KS Puznówka
117 PKS Radość 4 : 0 Advit Wiązowna
118 Wisła Dziecinów 3 : 2 Amur Wilga
119 Polonia II Warszawa 2 : 1 Burza Pilawa
Kolejka 18 (2018-04-21 - 2018-04-22)
120 Sokół Celestynów 3 : 0 Polonia II Warszawa
121 Burza Pilawa 1 : 3 Wisła Dziecinów
122 Amur Wilga 2 : 1 PKS Radość
123 Advit Wiązowna 0 : 2 Start Otwock
124 KS Puznówka 2 : 0 Józefovia II Józefów
125 Vulcan Wólka Mlądzka 7 : 1 Victoria Zerzeń
126 Bór Regut 6 : 1 Snajper Sośninka
Kolejka 19 (2018-04-28 - 2018-04-29)
127 Bór Regut 3 : 1 Sokół Celestynów
128 Snajper Sośninka 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
129 Victoria Zerzeń 5 : 3 KS Puznówka
130 Józefovia II Józefów 2 : 1 Advit Wiązowna
131 Start Otwock 5 : 0 Amur Wilga
132 PKS Radość 1 : 2 Burza Pilawa
133 Wisła Dziecinów 3 : 2 Polonia II Warszawa
Kolejka 20 (2018-05-05 - 2018-05-06)
134 Sokół Celestynów 2 : 0 Wisła Dziecinów
135 Polonia II Warszawa 1 : 1 PKS Radość
136 Burza Pilawa 1 : 0 Start Otwock
137 Amur Wilga 2 : 2 Józefovia II Józefów
138 Advit Wiązowna 4 : 0 Victoria Zerzeń
139 KS Puznówka 2 : 0 Snajper Sośninka
140 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Bór Regut
Kolejka 21 (2018-05-12 - 2018-05-13)
141 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 2 Sokół Celestynów
142 Bór Regut 1 : 1 KS Puznówka
143 Snajper Sośninka 3 : 5 Advit Wiązowna
144 Victoria Zerzeń 3 : 7 Amur Wilga
145 Józefovia II Józefów 1 : 1 Burza Pilawa
146 Start Otwock 2 : 1 Polonia II Warszawa
147 PKS Radość 1 : 4 Wisła Dziecinów
Kolejka 22 (2018-05-19 - 2018-05-20)
148 Sokół Celestynów 3 : 0 PKS Radość
149 Wisła Dziecinów 5 : 1 Start Otwock
150 Polonia II Warszawa 6 : 1 Józefovia II Józefów
151 Burza Pilawa 5 : 1 Victoria Zerzeń
152 Amur Wilga 5 : 2 Snajper Sośninka
153 Advit Wiązowna 0 : 3 Bór Regut
154 KS Puznówka 0 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 23 (2018-05-26 - 2018-05-27)
155 KS Puznówka 1 : 4 Sokół Celestynów
156 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 4 Advit Wiązowna
157 Bór Regut 7 : 0 Amur Wilga
158 Snajper Sośninka 1 : 5 Burza Pilawa
159 Victoria Zerzeń 0 : 3 Polonia II Warszawa
160 Józefovia II Józefów 3 : 2 Wisła Dziecinów
161 Start Otwock 3 : 1 PKS Radość
Kolejka 24 (2018-06-02 - 2018-06-03)
162 Sokół Celestynów 2 : 2 Start Otwock
163 PKS Radość 4 : 2 Józefovia II Józefów
164 Wisła Dziecinów 6 : 0 Victoria Zerzeń
165 Polonia II Warszawa 6 : 0 Snajper Sośninka
166 Burza Pilawa 0 : 2 Bór Regut
167 Amur Wilga 5 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
168 Advit Wiązowna 1 : 4 KS Puznówka
Kolejka 25 (2018-06-09 - 2018-06-10)
169 Advit Wiązowna 2 : 6 Sokół Celestynów
170 KS Puznówka 1 : 4 Amur Wilga
171 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 2 Burza Pilawa
172 Bór Regut 1 : 2 Polonia II Warszawa
173 Snajper Sośninka 3 : 8 Wisła Dziecinów
174 Victoria Zerzeń 3 : 2 PKS Radość
175 Józefovia II Józefów 2 : 2 Start Otwock
Kolejka 26 (2018-06-17 - 2018-06-17)
176 Sokół Celestynów 0 : 1 Józefovia II Józefów
177 Start Otwock 4 : 4 Victoria Zerzeń
178 PKS Radość 3 : 0 Snajper Sośninka
179 Wisła Dziecinów 2 : 2 Bór Regut
180 Polonia II Warszawa 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
181 Burza Pilawa 5 : 0 KS Puznówka
182 Amur Wilga 3 : 5 Advit Wiązowna
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.