reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hutnik Warszawa 30 78 103:23
2 Unia Warszawa 30 70 94:34
3 Victoria II Sulejówek 30 64 98:45
4 Dąb Wieliszew 30 54 72:52
5 Marcovia Marki 30 49 57:43
6 Escola Varsovia 30 49 86:64
7 Olimpia Warszawa 29 46 54:49
8 Mazur II Karczew 30 42 53:62
9 Sokół Serock 30 41 79:66
10 Bóbr Tłuszcz 30 39 69:81
11 Agape Białołęka 30 37 61:59
12 Promnik Łaskarzew 30 36 50:53
13 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 23 44:89
14 Błyskawica Warszawa 30 21 45:110
15 Bug II Wyszków 30 15 48:101
16 Wisła Maciejowice 29 14 24:106
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 Wisła Maciejowice 2 : 2 Agape Białołęka
2 Błyskawica Warszawa 1 : 3 Marcovia Marki
3 Mazur II Karczew 1 : 4 Sokół Serock
4 Bug II Wyszków 0 : 2 Dąb Wieliszew
5 Escola Varsovia 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
6 Unia Warszawa 1 : 0 Promnik Łaskarzew
7 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Olimpia Warszawa
8 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 4 Hutnik Warszawa
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Agape Białołęka 2 : 6 Hutnik Warszawa
10 Olimpia Warszawa 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
11 Promnik Łaskarzew 2 : 3 Victoria II Sulejówek
12 Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Unia Warszawa
13 Dąb Wieliszew 6 : 0 Escola Varsovia
14 Sokół Serock 4 : 3 Bug II Wyszków
15 Marcovia Marki 2 : 1 Mazur II Karczew
16 Wisła Maciejowice 1 : 3 Błyskawica Warszawa
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Agape Białołęka
18 Mazur II Karczew 5 : 0 Wisła Maciejowice
19 Bug II Wyszków 2 : 3 Marcovia Marki
20 Escola Varsovia 1 : 1 Sokół Serock
21 Unia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
22 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Bóbr Tłuszcz
23 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Promnik Łaskarzew
24 Hutnik Warszawa 8 : 0 Olimpia Warszawa
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Agape Białołęka 2 : 2 Olimpia Warszawa
26 Promnik Łaskarzew 0 : 3 Hutnik Warszawa
27 Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
28 Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
29 Sokół Serock 2 : 3 Unia Warszawa
30 Marcovia Marki 3 : 3 Escola Varsovia
31 Wisła Maciejowice 5 : 2 Bug II Wyszków
32 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Mazur II Karczew
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Mazur II Karczew 2 : 2 Agape Białołęka
34 Bug II Wyszków 2 : 5 Błyskawica Warszawa
35 Escola Varsovia 14 : 0 Wisła Maciejowice
36 Unia Warszawa 4 : 1 Marcovia Marki
37 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Sokół Serock
38 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Dąb Wieliszew
39 Hutnik Warszawa 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
40 Olimpia Warszawa 2 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Agape Białołęka 1 : 5 Promnik Łaskarzew
42 Bóbr Tłuszcz 3 : 0 Olimpia Warszawa
43 Dąb Wieliszew 1 : 4 Hutnik Warszawa
44 Sokół Serock 7 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
45 Marcovia Marki 2 : 1 Victoria II Sulejówek
46 Wisła Maciejowice 0 : 3 Unia Warszawa
47 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Escola Varsovia
48 Mazur II Karczew 6 : 2 Bug II Wyszków
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Bug II Wyszków 0 : 4 Agape Białołęka
50 Escola Varsovia 4 : 0 Mazur II Karczew
51 Unia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
52 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Wisła Maciejowice
53 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Marcovia Marki
54 Hutnik Warszawa 6 : 2 Sokół Serock
55 Olimpia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
56 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Agape Białołęka 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
58 Dąb Wieliszew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
59 Sokół Serock 1 : 2 Olimpia Warszawa
60 Marcovia Marki 0 : 1 Hutnik Warszawa
61 Wisła Maciejowice 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
62 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Victoria II Sulejówek
63 Mazur II Karczew 0 : 3 Unia Warszawa
64 Bug II Wyszków 2 : 4 Escola Varsovia
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Escola Varsovia 3 : 2 Agape Białołęka
66 Unia Warszawa 4 : 0 Bug II Wyszków
67 Victoria II Sulejówek 4 : 2 Mazur II Karczew
68 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 3 Błyskawica Warszawa
69 Hutnik Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
70 Olimpia Warszawa 0 : 0 Marcovia Marki
71 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Sokół Serock
72 Bóbr Tłuszcz 1 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Agape Białołęka 2 : 3 Dąb Wieliszew
74 Sokół Serock 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
75 Marcovia Marki 2 : 0 Promnik Łaskarzew
76 Wisła Maciejowice 2 : 4 Olimpia Warszawa
77 Błyskawica Warszawa 0 : 7 Hutnik Warszawa
78 Mazur II Karczew 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
79 Bug II Wyszków 2 : 9 Victoria II Sulejówek
80 Escola Varsovia 2 : 2 Unia Warszawa
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Unia Warszawa 1 : 2 Agape Białołęka
82 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Escola Varsovia
83 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 2 Bug II Wyszków
84 Hutnik Warszawa 1 : 0 Mazur II Karczew
85 Olimpia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
86 Promnik Łaskarzew 5 : 0 Wisła Maciejowice
87 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Marcovia Marki
88 Dąb Wieliszew 0 : 7 Sokół Serock
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Agape Białołęka 8 : 0 Sokół Serock
90 Marcovia Marki 2 : 2 Dąb Wieliszew
91 Wisła Maciejowice 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
92 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Promnik Łaskarzew
93 Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
94 Bug II Wyszków 1 : 3 Hutnik Warszawa
95 Escola Varsovia 5 : 3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
96 Unia Warszawa 1 : 1 Victoria II Sulejówek
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Victoria II Sulejówek 3 : 3 Agape Białołęka
98 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Unia Warszawa
99 Hutnik Warszawa 3 : 1 Escola Varsovia
100 Olimpia Warszawa 6 : 0 Bug II Wyszków
101 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Mazur II Karczew
102 Bóbr Tłuszcz 6 : 2 Błyskawica Warszawa
103 Dąb Wieliszew 4 : 1 Wisła Maciejowice
104 Sokół Serock 2 : 2 Marcovia Marki
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Agape Białołęka 1 : 4 Marcovia Marki
106 Wisła Maciejowice 2 : 5 Sokół Serock
107 Błyskawica Warszawa 3 : 6 Dąb Wieliszew
108 Mazur II Karczew 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
109 Bug II Wyszków 2 : 2 Promnik Łaskarzew
110 Escola Varsovia 1 : 2 Olimpia Warszawa
111 Unia Warszawa 0 : 1 Hutnik Warszawa
112 Victoria II Sulejówek 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 1 Agape Białołęka
114 Hutnik Warszawa 0 : 2 Victoria II Sulejówek
115 Olimpia Warszawa 1 : 2 Unia Warszawa
116 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Escola Varsovia
117 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Bug II Wyszków
118 Dąb Wieliszew 5 : 1 Mazur II Karczew
119 Sokół Serock 4 : 0 Błyskawica Warszawa
120 Marcovia Marki 5 : 0 Wisła Maciejowice
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Unia Warszawa 0 : 3 Promnik Łaskarzew
122 Agape Białołęka 0 : 0 Wisła Maciejowice
123 Marcovia Marki 1 : 0 Błyskawica Warszawa
124 Sokół Serock 1 : 2 Mazur II Karczew
125 Bóbr Tłuszcz 5 : 3 Escola Varsovia
126 Olimpia Warszawa 1 : 2 Victoria II Sulejówek
127 Hutnik Warszawa 9 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
128 Dąb Wieliszew 3 : 0 Bug II Wyszków
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 Hutnik Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka
130 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 5 Olimpia Warszawa
131 Victoria II Sulejówek 2 : 0 Promnik Łaskarzew
132 Unia Warszawa 6 : 2 Bóbr Tłuszcz
133 Escola Varsovia 4 : 0 Dąb Wieliszew
134 Bug II Wyszków 1 : 1 Sokół Serock
135 Mazur II Karczew 2 : 1 Marcovia Marki
136 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 18 (2018-03-30 - 2018-03-31)
137 Agape Białołęka 3 : 1 Błyskawica Warszawa
138 Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
139 Marcovia Marki 1 : 1 Bug II Wyszków
140 Sokół Serock 0 : 2 Escola Varsovia
141 Dąb Wieliszew 3 : 3 Unia Warszawa
142 Bóbr Tłuszcz 1 : 6 Victoria II Sulejówek
143 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
144 Olimpia Warszawa 2 : 1 Hutnik Warszawa
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Olimpia Warszawa 1 : 1 Agape Białołęka
146 Hutnik Warszawa 2 : 1 Promnik Łaskarzew
147 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
148 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Dąb Wieliszew
149 Unia Warszawa 4 : 3 Sokół Serock
150 Escola Varsovia 0 : 2 Marcovia Marki
151 Bug II Wyszków 4 : 0 Wisła Maciejowice
152 Mazur II Karczew 3 : 0 Błyskawica Warszawa
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Agape Białołęka 0 : 1 Mazur II Karczew
154 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Bug II Wyszków
155 Wisła Maciejowice 1 : 2 Escola Varsovia
156 Marcovia Marki 1 : 2 Unia Warszawa
157 Sokół Serock 2 : 0 Victoria II Sulejówek
158 Dąb Wieliszew 1 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
159 Bóbr Tłuszcz 0 : 4 Hutnik Warszawa
160 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Olimpia Warszawa
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Agape Białołęka
162 Olimpia Warszawa 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
163 Hutnik Warszawa 2 : 1 Dąb Wieliszew
164 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Sokół Serock
165 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Marcovia Marki
166 Unia Warszawa 8 : 0 Wisła Maciejowice
167 Escola Varsovia 7 : 2 Błyskawica Warszawa
168 Bug II Wyszków 0 : 1 Mazur II Karczew
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Agape Białołęka 3 : 1 Bug II Wyszków
170 Mazur II Karczew 1 : 4 Escola Varsovia
171 Błyskawica Warszawa 0 : 9 Unia Warszawa
172 Wisła Maciejowice 0 : 1 Victoria II Sulejówek
173 Marcovia Marki 1 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
174 Sokół Serock 1 : 3 Hutnik Warszawa
175 Dąb Wieliszew 2 : 0 Olimpia Warszawa
176 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Promnik Łaskarzew
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Agape Białołęka
178 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Dąb Wieliszew
179 Olimpia Warszawa 1 : 3 Sokół Serock
180 Hutnik Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
181 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Wisła Maciejowice
182 Victoria II Sulejówek 6 : 1 Błyskawica Warszawa
183 Unia Warszawa 6 : 1 Mazur II Karczew
184 Escola Varsovia 2 : 1 Bug II Wyszków
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia
186 Bug II Wyszków 1 : 2 Unia Warszawa
187 Mazur II Karczew 4 : 2 Victoria II Sulejówek
188 Błyskawica Warszawa 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
189 Wisła Maciejowice 0 : 6 Hutnik Warszawa
190 Marcovia Marki 1 : 1 Olimpia Warszawa
191 Sokół Serock 2 : 2 Promnik Łaskarzew
192 Dąb Wieliszew 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 25 (2018-05-19 - 2018-05-20)
193 Dąb Wieliszew 3 : 3 Agape Białołęka
194 Bóbr Tłuszcz 0 : 2 Sokół Serock
195 Promnik Łaskarzew 1 : 5 Marcovia Marki
196 Olimpia Warszawa : Wisła Maciejowice
197 Hutnik Warszawa 7 : 0 Błyskawica Warszawa
198 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Mazur II Karczew
199 Victoria II Sulejówek 8 : 1 Bug II Wyszków
200 Unia Warszawa 6 : 2 Escola Varsovia
Kolejka 26 (2018-05-23 - 2018-05-23)
201 Agape Białołęka 1 : 1 Unia Warszawa
202 Escola Varsovia 7 : 5 Victoria II Sulejówek
203 Bug II Wyszków 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
204 Mazur II Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
205 Błyskawica Warszawa 4 : 2 Olimpia Warszawa
206 Wisła Maciejowice 0 : 2 Promnik Łaskarzew
207 Marcovia Marki 6 : 1 Bóbr Tłuszcz
208 Sokół Serock 1 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Sokół Serock 2 : 2 Agape Białołęka
210 Dąb Wieliszew 1 : 0 Marcovia Marki
211 Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Wisła Maciejowice
212 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Błyskawica Warszawa
213 Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
214 Hutnik Warszawa 3 : 0 Bug II Wyszków
215 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Escola Varsovia
216 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Unia Warszawa
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Agape Białołęka 0 : 3 Victoria II Sulejówek
218 Unia Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
219 Escola Varsovia 1 : 5 Hutnik Warszawa
220 Bug II Wyszków 1 : 3 Olimpia Warszawa
221 Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
222 Błyskawica Warszawa 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
223 Wisła Maciejowice 1 : 3 Dąb Wieliszew
224 Marcovia Marki 1 : 5 Sokół Serock
Kolejka 29 (2018-06-09 - 2018-06-09)
225 Bug II Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
226 Marcovia Marki 3 : 0 Agape Białołęka
227 Sokół Serock 7 : 0 Wisła Maciejowice
228 Dąb Wieliszew 5 : 0 Błyskawica Warszawa
229 Bóbr Tłuszcz 6 : 1 Mazur II Karczew
230 Olimpia Warszawa 2 : 1 Escola Varsovia
231 Hutnik Warszawa 1 : 3 Unia Warszawa
232 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 6 Victoria II Sulejówek
Kolejka 30 (2018-06-16 - 2018-06-16)
233 Agape Białołęka 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
234 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Hutnik Warszawa
235 Unia Warszawa 4 : 1 Olimpia Warszawa
236 Escola Varsovia 7 : 1 Promnik Łaskarzew
237 Bug II Wyszków 2 : 5 Bóbr Tłuszcz
238 Mazur II Karczew 2 : 2 Dąb Wieliszew
239 Błyskawica Warszawa 7 : 6 Sokół Serock
240 Wisła Maciejowice 1 : 1 Marcovia Marki
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.