reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Bad Boys Zastawie 20 55 89:20
2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 44 88:32
3 Bór Dąbie 20 39 68:39
4 Polesie Serokomla 20 39 65:32
5 Start Gózd 20 31 49:40
6 Dwernicki Stoczek Łukowski 20 31 53:39
7 Orlęta Gołaszyn 20 26 41:56
8 ULKS Dębowica 20 23 56:44
9 Sokół Krynka 20 13 31:84
10 Wenus Oszczepalin 20 11 28:112
11 Orkan Wojcieszków 20 9 26:96
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Wenus Oszczepalin : pauza
2 ULKS Dębowica 2 : 6 Bad Boys Zastawie
3 Sokół Krynka 2 : 4 Bór Dąbie
4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Start Gózd
5 Orlęta Gołaszyn 1 : 6 Polesie Serokomla
6 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 pauza : Orkan Wojcieszków
8 Polesie Serokomla 4 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
9 Start Gózd 3 : 1 Orlęta Gołaszyn
10 Bór Dąbie 1 : 7 Ar-Tig Huta Dąbrowa
11 Bad Boys Zastawie 5 : 4 Sokół Krynka
12 Wenus Oszczepalin 1 : 11 ULKS Dębowica
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 ULKS Dębowica : pauza
14 Sokół Krynka 5 : 1 Wenus Oszczepalin
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bad Boys Zastawie
16 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 Bór Dąbie
17 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 5 Start Gózd
18 Orkan Wojcieszków 0 : 5 Polesie Serokomla
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 pauza : Polesie Serokomla
20 Start Gózd 2 : 0 Orkan Wojcieszków
21 Bór Dąbie 3 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
22 Bad Boys Zastawie 10 : 0 Orlęta Gołaszyn
23 Wenus Oszczepalin 1 : 9 Ar-Tig Huta Dąbrowa
24 ULKS Dębowica 3 : 3 Sokół Krynka
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Sokół Krynka : pauza
26 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 2 ULKS Dębowica
27 Orlęta Gołaszyn 3 : 3 Wenus Oszczepalin
28 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 3 Bad Boys Zastawie
29 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Bór Dąbie
30 Polesie Serokomla 4 : 0 Start Gózd
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 pauza : Start Gózd
32 Bór Dąbie 4 : 2 Polesie Serokomla
33 Bad Boys Zastawie 11 : 1 Orkan Wojcieszków
34 Wenus Oszczepalin 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
35 ULKS Dębowica 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
36 Sokół Krynka 2 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 Ar-Tig Huta Dąbrowa : pauza
38 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Sokół Krynka
39 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 ULKS Dębowica
40 Orkan Wojcieszków 3 : 1 Wenus Oszczepalin
41 Polesie Serokomla 1 : 2 Bad Boys Zastawie
42 Start Gózd 2 : 3 Bór Dąbie
Kolejka 8 (2017-10-08 - 2017-10-08)
43 pauza : Bór Dąbie
44 Bad Boys Zastawie 1 : 0 Start Gózd
45 Wenus Oszczepalin 0 : 5 Polesie Serokomla
46 ULKS Dębowica 8 : 0 Orkan Wojcieszków
47 Sokół Krynka 0 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
48 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 9 (2017-10-15 - 2017-10-15)
49 Orlęta Gołaszyn : pauza
50 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
51 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Sokół Krynka
52 Polesie Serokomla 3 : 2 ULKS Dębowica
53 Start Gózd 8 : 1 Wenus Oszczepalin
54 Bór Dąbie 1 : 1 Bad Boys Zastawie
Kolejka 10 (2017-10-22 - 2017-10-22)
55 pauza : Bad Boys Zastawie
56 Wenus Oszczepalin 1 : 8 Bór Dąbie
57 ULKS Dębowica 2 : 1 Start Gózd
58 Sokół Krynka 1 : 0 Polesie Serokomla
59 Ar-Tig Huta Dąbrowa 11 : 0 Orkan Wojcieszków
60 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 11 (2017-10-29 - 2017-10-29)
61 Dwernicki Stoczek Łukowski : pauza
62 Orkan Wojcieszków 2 : 6 Orlęta Gołaszyn
63 Polesie Serokomla 2 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
64 Start Gózd 3 : 2 Sokół Krynka
65 Bór Dąbie 1 : 2 ULKS Dębowica
66 Bad Boys Zastawie 8 : 2 Wenus Oszczepalin
Kolejka 12 (2018-04-08 - 2018-04-08)
67 pauza : Wenus Oszczepalin
68 Bór Dąbie 4 : 2 Sokół Krynka
69 Bad Boys Zastawie 3 : 1 ULKS Dębowica
70 Start Gózd 1 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
71 Polesie Serokomla 3 : 0 Orlęta Gołaszyn
72 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 13 (2018-04-14 - 2018-04-15)
73 pauza : Orkan Wojcieszków
74 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 0 Polesie Serokomla
75 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 Start Gózd
76 Ar-Tig Huta Dąbrowa 2 : 1 Bór Dąbie
77 Sokół Krynka 0 : 4 Bad Boys Zastawie
78 ULKS Dębowica 2 : 3 Wenus Oszczepalin
Kolejka 14 (2018-04-21 - 2018-04-22)
79 pauza : ULKS Dębowica
80 Wenus Oszczepalin 4 : 2 Sokół Krynka
81 Bad Boys Zastawie 4 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
82 Bór Dąbie 4 : 1 Orlęta Gołaszyn
83 Start Gózd 1 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
84 Polesie Serokomla 6 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 15 (2018-04-29 - 2018-04-29)
85 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Start Gózd
86 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 1 Bór Dąbie
87 Orlęta Gołaszyn 0 : 3 Bad Boys Zastawie
88 Ar-Tig Huta Dąbrowa 5 : 1 Wenus Oszczepalin
89 Sokół Krynka 0 : 5 ULKS Dębowica
90 pauza : Polesie Serokomla
Kolejka 16 (2018-05-03 - 2018-05-03)
91 ULKS Dębowica 2 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
92 Wenus Oszczepalin 0 : 2 Orlęta Gołaszyn
93 Bad Boys Zastawie 4 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
94 Bór Dąbie 3 : 1 Orkan Wojcieszków
95 Start Gózd 1 : 5 Polesie Serokomla
96 pauza : Sokół Krynka
Kolejka 17 (2018-05-06 - 2018-05-06)
97 Polesie Serokomla 0 : 2 Bór Dąbie
98 Orkan Wojcieszków 0 : 6 Bad Boys Zastawie
99 Dwernicki Stoczek Łukowski 11 : 2 Wenus Oszczepalin
100 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 ULKS Dębowica
101 Ar-Tig Huta Dąbrowa 9 : 0 Sokół Krynka
102 pauza : Start Gózd
Kolejka 18 (2018-05-12 - 2018-05-13)
103 Sokół Krynka 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
104 ULKS Dębowica 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
105 Wenus Oszczepalin 3 : 1 Orkan Wojcieszków
106 Bad Boys Zastawie 4 : 1 Polesie Serokomla
107 Bór Dąbie 6 : 1 Start Gózd
108 pauza : Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 19 (2018-05-20 - 2018-05-20)
109 Start Gózd 1 : 3 Bad Boys Zastawie
110 Polesie Serokomla 5 : 1 Wenus Oszczepalin
111 Orkan Wojcieszków 1 : 6 ULKS Dębowica
112 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 : 0 Sokół Krynka
113 Orlęta Gołaszyn 3 : 6 Ar-Tig Huta Dąbrowa
114 pauza : Bór Dąbie
Kolejka 20 (2018-05-27 - 2018-05-27)
115 Ar-Tig Huta Dąbrowa 6 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
116 Sokół Krynka 2 : 6 Orkan Wojcieszków
117 ULKS Dębowica 1 : 2 Polesie Serokomla
118 Wenus Oszczepalin 1 : 4 Start Gózd
119 Bad Boys Zastawie 3 : 1 Bór Dąbie
120 pauza : Orlęta Gołaszyn
Kolejka 21 (2018-06-03 - 2018-06-03)
121 Bór Dąbie 12 : 1 Wenus Oszczepalin
122 Start Gózd 4 : 1 ULKS Dębowica
123 Polesie Serokomla 8 : 1 Sokół Krynka
124 Orkan Wojcieszków 5 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
125 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
126 pauza : Bad Boys Zastawie
Kolejka 22 (2018-06-10 - 2018-06-10)
127 Orlęta Gołaszyn 5 : 2 Orkan Wojcieszków
128 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 3 Polesie Serokomla
129 Sokół Krynka 0 : 8 Start Gózd
130 ULKS Dębowica 2 : 3 Bór Dąbie
131 Wenus Oszczepalin 0 : 7 Bad Boys Zastawie
132 pauza : Dwernicki Stoczek Łukowski
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.