reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 SF Wilanów 24 54 91:30
2 Orzeł Baniocha 24 58 87:29
3 Walka Kosów 24 55 76:38
4 UKS Tarczyn 24 43 62:39
5 Perła II Złotokłos 24 46 57:34
6 Orzeł Parysów 24 37 58:41
7 KS Glinianka 24 36 44:31
8 pauza 0 0 0:0
9 Korona Góra Kalwaria 24 34 55:55
10 KS Sobienie Jeziory 24 19 35:48
11 Grom Prace Małe 24 25 53:67
12 Jeziorka Prażmów 24 18 37:60
13 SRS Zamienie 24 10 25:96
14 PKS II Radość 24 7 12:124
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 Grom Prace Małe 2 : 4 KS Glinianka
2 Walka Kosów 2 : 1 Jeziorka Prażmów
3 UKS Tarczyn 0 : 3 Orzeł Parysów
4 Orzeł Baniocha 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
5 SRS Zamienie : pauza
6 SF Wilanów 0 : 6 Perła II Złotokłos
7 PKS II Radość 3 : 6 Korona Góra Kalwaria
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 KS Glinianka 0 : 1 Korona Góra Kalwaria
9 Perła II Złotokłos 6 : 1 PKS II Radość
10 pauza : SF Wilanów
11 KS Sobienie Jeziory 6 : 0 SRS Zamienie
12 Orzeł Parysów 4 : 2 Orzeł Baniocha
13 Jeziorka Prażmów 2 : 2 UKS Tarczyn
14 Grom Prace Małe 1 : 1 Walka Kosów
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Walka Kosów 3 : 1 KS Glinianka
16 UKS Tarczyn 3 : 1 Grom Prace Małe
17 Orzeł Baniocha 8 : 1 Jeziorka Prażmów
18 SRS Zamienie 0 : 5 Orzeł Parysów
19 SF Wilanów 2 : 2 KS Sobienie Jeziory
20 PKS II Radość : pauza
21 Korona Góra Kalwaria 1 : 4 Perła II Złotokłos
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 KS Glinianka 3 : 1 Perła II Złotokłos
23 pauza : Korona Góra Kalwaria
24 KS Sobienie Jeziory 5 : 1 PKS II Radość
25 Orzeł Parysów 2 : 3 SF Wilanów
26 Jeziorka Prażmów 5 : 1 SRS Zamienie
27 Grom Prace Małe 1 : 2 Orzeł Baniocha
28 Walka Kosów 1 : 2 UKS Tarczyn
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 UKS Tarczyn 3 : 2 KS Glinianka
30 Orzeł Baniocha 4 : 0 Walka Kosów
31 SRS Zamienie 1 : 6 Grom Prace Małe
32 SF Wilanów 2 : 0 Jeziorka Prażmów
33 PKS II Radość 0 : 5 Orzeł Parysów
34 Korona Góra Kalwaria 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
35 Perła II Złotokłos : pauza
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Perła II Złotokłos
37 Orzeł Parysów 6 : 2 Korona Góra Kalwaria
38 Grom Prace Małe 2 : 3 SF Wilanów
39 Walka Kosów 7 : 2 SRS Zamienie
40 UKS Tarczyn 3 : 1 Orzeł Baniocha
41 PKS II Radość 0 : 2 Jeziorka Prażmów
42 pauza : KS Glinianka
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Orzeł Baniocha 2 : 1 KS Glinianka
44 SRS Zamienie 0 : 7 UKS Tarczyn
45 SF Wilanów 2 : 3 Walka Kosów
46 PKS II Radość 1 : 0 Grom Prace Małe
47 Korona Góra Kalwaria 2 : 1 Jeziorka Prażmów
48 Perła II Złotokłos 1 : 1 Orzeł Parysów
49 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 KS Glinianka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
51 Orzeł Parysów : pauza
52 Jeziorka Prażmów 1 : 3 Perła II Złotokłos
53 Grom Prace Małe 3 : 4 Korona Góra Kalwaria
54 Walka Kosów 7 : 0 PKS II Radość
55 UKS Tarczyn 0 : 4 SF Wilanów
56 Orzeł Baniocha 6 : 0 SRS Zamienie
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 SRS Zamienie 0 : 5 KS Glinianka
58 SF Wilanów 0 : 1 Orzeł Baniocha
59 PKS II Radość 0 : 6 UKS Tarczyn
60 Korona Góra Kalwaria 1 : 2 Walka Kosów
61 Perła II Złotokłos 4 : 1 Grom Prace Małe
62 pauza : Jeziorka Prażmów
63 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Orzeł Parysów
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 KS Glinianka 1 : 1 Orzeł Parysów
65 Jeziorka Prażmów 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
66 Grom Prace Małe : pauza
67 Walka Kosów 3 : 1 Perła II Złotokłos
68 UKS Tarczyn 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
69 Orzeł Baniocha 11 : 0 PKS II Radość
70 SRS Zamienie 0 : 2 SF Wilanów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 SF Wilanów 2 : 3 KS Glinianka
72 PKS II Radość 1 : 1 SRS Zamienie
73 Korona Góra Kalwaria 3 : 4 Orzeł Baniocha
74 Perła II Złotokłos 3 : 1 UKS Tarczyn
75 pauza : Walka Kosów
76 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Grom Prace Małe
77 Orzeł Parysów 2 : 2 Jeziorka Prażmów
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 KS Glinianka 2 : 0 Jeziorka Prażmów
79 Grom Prace Małe 0 : 0 Orzeł Parysów
80 Walka Kosów 4 : 2 KS Sobienie Jeziory
81 UKS Tarczyn : pauza
82 Orzeł Baniocha 3 : 1 Perła II Złotokłos
83 SRS Zamienie 0 : 6 Korona Góra Kalwaria
84 SF Wilanów 2 : 0 PKS II Radość
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 PKS II Radość 0 : 5 KS Glinianka
86 Korona Góra Kalwaria 1 : 6 SF Wilanów
87 Perła II Złotokłos 3 : 0 SRS Zamienie
88 pauza : Orzeł Baniocha
89 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 UKS Tarczyn
90 Orzeł Parysów 1 : 4 Walka Kosów
91 Jeziorka Prażmów 3 : 4 Grom Prace Małe
Kolejka 14 (2018-03-24 - 2018-03-25)
92 KS Glinianka 3 : 1 Grom Prace Małe
93 Jeziorka Prażmów 0 : 1 Walka Kosów
94 Orzeł Parysów 1 : 3 UKS Tarczyn
95 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 Orzeł Baniocha
96 Perła II Złotokłos 1 : 3 SF Wilanów
97 Korona Góra Kalwaria 7 : 0 PKS II Radość
98 pauza : SRS Zamienie
Kolejka 15 (2018-03-30 - 2018-03-31)
99 Korona Góra Kalwaria 0 : 0 KS Glinianka
100 PKS II Radość 2 : 3 Perła II Złotokłos
101 SRS Zamienie 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
102 Orzeł Baniocha 2 : 1 Orzeł Parysów
103 UKS Tarczyn 3 : 3 Jeziorka Prażmów
104 Walka Kosów 6 : 3 Grom Prace Małe
105 pauza : SF Wilanów
Kolejka 16 (2018-04-07 - 2018-04-08)
106 KS Glinianka 1 : 1 Walka Kosów
107 Grom Prace Małe 3 : 2 UKS Tarczyn
108 Jeziorka Prażmów 0 : 2 Orzeł Baniocha
109 Orzeł Parysów 2 : 1 SRS Zamienie
110 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 SF Wilanów
111 Perła II Złotokłos 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
112 pauza : PKS II Radość
Kolejka 17 (2018-04-14 - 2018-04-15)
113 Perła II Złotokłos 1 : 0 KS Glinianka
114 PKS II Radość 1 : 0 KS Sobienie Jeziory
115 SF Wilanów 2 : 1 Orzeł Parysów
116 SRS Zamienie 1 : 1 Jeziorka Prażmów
117 Orzeł Baniocha 8 : 2 Grom Prace Małe
118 UKS Tarczyn 2 : 3 Walka Kosów
119 pauza : Korona Góra Kalwaria
Kolejka 18 (2018-04-21 - 2018-04-22)
120 KS Glinianka 0 : 2 UKS Tarczyn
121 Walka Kosów 3 : 3 Orzeł Baniocha
122 Grom Prace Małe 4 : 2 SRS Zamienie
123 Jeziorka Prażmów 1 : 6 SF Wilanów
124 Orzeł Parysów 9 : 0 PKS II Radość
125 KS Sobienie Jeziory 0 : 1 Korona Góra Kalwaria
126 pauza : Perła II Złotokłos
Kolejka 19 (2018-04-28 - 2018-04-29)
127 Jeziorka Prażmów 2 : 1 PKS II Radość
128 Perła II Złotokłos 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
129 Korona Góra Kalwaria 1 : 0 Orzeł Parysów
130 SF Wilanów 5 : 0 Grom Prace Małe
131 SRS Zamienie 1 : 4 Walka Kosów
132 Orzeł Baniocha 5 : 3 UKS Tarczyn
133 pauza : KS Glinianka
Kolejka 20 (2018-05-05 - 2018-05-06)
134 KS Glinianka 0 : 0 Orzeł Baniocha
135 UKS Tarczyn 7 : 1 SRS Zamienie
136 Walka Kosów 2 : 4 SF Wilanów
137 Grom Prace Małe 7 : 0 PKS II Radość
138 Jeziorka Prażmów 2 : 2 Korona Góra Kalwaria
139 Orzeł Parysów 0 : 3 Perła II Złotokłos
140 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 21 (2018-05-12 - 2018-05-13)
141 KS Sobienie Jeziory 2 : 2 KS Glinianka
142 Perła II Złotokłos 3 : 1 Jeziorka Prażmów
143 Korona Góra Kalwaria 7 : 2 Grom Prace Małe
144 PKS II Radość 0 : 4 Walka Kosów
145 SF Wilanów 2 : 0 UKS Tarczyn
146 SRS Zamienie 1 : 3 Orzeł Baniocha
147 pauza : Orzeł Parysów
Kolejka 22 (2018-05-19 - 2018-05-20)
148 KS Glinianka 2 : 1 SRS Zamienie
149 Orzeł Baniocha 2 : 2 SF Wilanów
150 UKS Tarczyn 3 : 0 PKS II Radość
151 Walka Kosów 2 : 1 Korona Góra Kalwaria
152 Grom Prace Małe 1 : 1 Perła II Złotokłos
153 Orzeł Parysów 0 : 1 KS Sobienie Jeziory
154 pauza : Jeziorka Prażmów
Kolejka 23 (2018-05-26 - 2018-05-27)
155 Orzeł Parysów 2 : 1 KS Glinianka
156 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 Jeziorka Prażmów
157 Perła II Złotokłos 2 : 2 Walka Kosów
158 Korona Góra Kalwaria 1 : 3 UKS Tarczyn
159 PKS II Radość 1 : 9 Orzeł Baniocha
160 SF Wilanów 10 : 0 SRS Zamienie
161 pauza : Grom Prace Małe
Kolejka 24 (2018-06-02 - 2018-06-03)
162 KS Glinianka 2 : 2 SF Wilanów
163 SRS Zamienie 6 : 0 PKS II Radość
164 Orzeł Baniocha 1 : 1 Korona Góra Kalwaria
165 UKS Tarczyn 1 : 1 Perła II Złotokłos
166 Grom Prace Małe 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
167 Jeziorka Prażmów 2 : 6 Orzeł Parysów
168 pauza : Walka Kosów
Kolejka 25 (2018-06-09 - 2018-06-10)
169 SF Wilanów 15 : 0 PKS II Radość
170 Jeziorka Prażmów 4 : 1 KS Glinianka
171 Orzeł Parysów 3 : 1 Grom Prace Małe
172 KS Sobienie Jeziory 3 : 4 Walka Kosów
173 Perła II Złotokłos 0 : 2 Orzeł Baniocha
174 Korona Góra Kalwaria 2 : 2 SRS Zamienie
175 pauza : UKS Tarczyn
Kolejka 26 (2018-06-17 - 2018-06-17)
176 KS Glinianka 3 : 0 PKS II Radość
177 SF Wilanów 10 : 1 Korona Góra Kalwaria
178 SRS Zamienie 3 : 1 Perła II Złotokłos
179 UKS Tarczyn 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
180 Walka Kosów 7 : 0 Orzeł Parysów
181 Grom Prace Małe 2 : 2 Jeziorka Prażmów
182 pauza : Orzeł Baniocha
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.