reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazovia Mińsk M. 30 75 115:24
2 Tygrys Huta Mińska 30 72 78:30
3 ŁKS Łochów 30 59 57:30
4 Podlasie Sokołów P. 30 55 96:41
5 Fenix Siennica 30 53 69:39
6 Hutnik Huta Czechy 30 44 57:64
7 Watra Mrozy 30 43 46:49
8 Sęp Żelechów 30 42 45:41
9 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 42 55:50
10 Wektra Zbuczyn 30 41 49:55
11 Victoria Kałuszyn 30 39 58:59
12 Zryw Sobolew 30 31 62:74
13 Wilga Miastków 30 27 48:79
14 MKS Małkinia 30 22 49:90
15 Zorza Sterdyń 30 14 25:127
16 Orzeł Łosice 30 20 26:83
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-14 - 2013-08-15)
1 Fenix Siennica 1 : 1 Sęp Żelechów
2 Mazovia Mińsk M. 2 : 3 Tygrys Huta Mińska
3 MKS Małkinia 1 : 1 Wektra Zbuczyn
4 Podlasie Sokołów P. 2 : 2 ŁKS Łochów
5 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Zryw Sobolew
6 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Wilga Miastków
7 Watra Mrozy 0 : 0 Zorza Sterdyń
8 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Orzeł Łosice
Kolejka 2 (2013-08-17 - 2013-08-18)
9 Sęp Żelechów 6 : 0 Orzeł Łosice
10 Zorza Sterdyń 2 : 0 Victoria Kałuszyn
11 Wilga Miastków 1 : 2 Watra Mrozy
12 Zryw Sobolew 4 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
13 ŁKS Łochów 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
14 Podlasie Sokołów P. 3 : 0 Wektra Zbuczyn
15 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 MKS Małkinia
16 Fenix Siennica 0 : 0 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 3 (2013-08-24 - 2013-08-25)
17 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 Sęp Żelechów
18 MKS Małkinia 0 : 5 Fenix Siennica
19 Podlasie Sokołów P. 4 : 1 Tygrys Huta Mińska
20 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Wektra Zbuczyn
21 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 ŁKS Łochów
22 Watra Mrozy 3 : 2 Zryw Sobolew
23 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Wilga Miastków
24 Orzeł Łosice 0 : 2 Zorza Sterdyń
Kolejka 4 (2013-08-31 - 2013-09-01)
25 Sęp Żelechów 4 : 0 Zorza Sterdyń
26 Wilga Miastków 0 : 0 Orzeł Łosice
27 Zryw Sobolew 0 : 4 Victoria Kałuszyn
28 ŁKS Łochów 2 : 0 Watra Mrozy
29 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
30 Tygrys Huta Mińska 5 : 1 Hutnik Huta Czechy
31 Fenix Siennica 2 : 0 Podlasie Sokołów P.
32 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 5 (2013-09-04 - 2013-09-04)
33 MKS Małkinia 1 : 2 Sęp Żelechów
34 Podlasie Sokołów P. 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
35 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Fenix Siennica
36 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
37 Watra Mrozy 3 : 1 Wektra Zbuczyn
38 Victoria Kałuszyn 1 : 1 ŁKS Łochów
39 Orzeł Łosice 0 : 1 Zryw Sobolew
40 Zorza Sterdyń 3 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 6 (2013-09-07 - 2013-09-08)
41 Sęp Żelechów 3 : 0 Wilga Miastków
42 Zryw Sobolew 6 : 2 Zorza Sterdyń
43 ŁKS Łochów 4 : 1 Orzeł Łosice
44 Wektra Zbuczyn 2 : 2 Victoria Kałuszyn
45 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Watra Mrozy
46 Fenix Siennica 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
47 Mazovia Mińsk M. 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
48 MKS Małkinia 0 : 3 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 7 (2013-09-14 - 2013-09-15)
49 Podlasie Sokołów P. 7 : 1 Sęp Żelechów
50 Hutnik Huta Czechy 2 : 2 MKS Małkinia
51 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
52 Watra Mrozy 1 : 0 Fenix Siennica
53 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
54 Orzeł Łosice 2 : 2 Wektra Zbuczyn
55 Zorza Sterdyń 1 : 2 ŁKS Łochów
56 Wilga Miastków 3 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 8 (2013-09-21 - 2013-09-22)
57 Sęp Żelechów 2 : 3 Zryw Sobolew
58 ŁKS Łochów 1 : 0 Wilga Miastków
59 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Zorza Sterdyń
60 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Orzeł Łosice
61 Fenix Siennica 1 : 0 Victoria Kałuszyn
62 Mazovia Mińsk M. 1 : 1 Watra Mrozy
63 MKS Małkinia 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
64 Podlasie Sokołów P. 7 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 9 (2013-09-25 - 2013-09-25)
65 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Sęp Żelechów
66 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 3 Podlasie Sokołów P.
67 Watra Mrozy 2 : 1 MKS Małkinia
68 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Mazovia Mińsk M.
69 Orzeł Łosice 1 : 4 Fenix Siennica
70 Zorza Sterdyń 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
71 Wilga Miastków 0 : 3 Wektra Zbuczyn
72 Zryw Sobolew 0 : 2 ŁKS Łochów
Kolejka 10 (2013-09-28 - 2013-09-29)
73 Sęp Żelechów 1 : 1 ŁKS Łochów
74 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Zryw Sobolew
75 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Wilga Miastków
76 Fenix Siennica 2 : 1 Zorza Sterdyń
77 Mazovia Mińsk M. 11 : 1 Orzeł Łosice
78 MKS Małkinia 2 : 4 Victoria Kałuszyn
79 Podlasie Sokołów P. 3 : 0 Watra Mrozy
80 Hutnik Huta Czechy 2 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 11 (2013-10-05 - 2013-10-06)
81 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Sęp Żelechów
82 Watra Mrozy 5 : 1 Hutnik Huta Czechy
83 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Podlasie Sokołów P.
84 Orzeł Łosice 2 : 0 MKS Małkinia
85 Zorza Sterdyń 0 : 5 Mazovia Mińsk M.
86 Wilga Miastków 2 : 0 Fenix Siennica
87 Zryw Sobolew 0 : 1 Tygrys Huta Mińska
88 ŁKS Łochów 3 : 1 Wektra Zbuczyn
Kolejka 12 (2013-10-12 - 2013-10-13)
89 Sęp Żelechów 1 : 1 Wektra Zbuczyn
90 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 ŁKS Łochów
91 Fenix Siennica 3 : 4 Zryw Sobolew
92 Mazovia Mińsk M. 6 : 1 Wilga Miastków
93 MKS Małkinia 3 : 0 Zorza Sterdyń
94 Podlasie Sokołów P. 2 : 0 Orzeł Łosice
95 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Victoria Kałuszyn
96 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 13 (2013-10-19 - 2013-10-20)
97 Watra Mrozy 0 : 1 Sęp Żelechów
98 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
99 Orzeł Łosice 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
100 Zorza Sterdyń 1 : 3 Podlasie Sokołów P.
101 Wilga Miastków 1 : 1 MKS Małkinia
102 Zryw Sobolew 1 : 7 Mazovia Mińsk M.
103 ŁKS Łochów 0 : 2 Fenix Siennica
104 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 14 (2013-10-26 - 2013-10-27)
105 Sęp Żelechów 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
106 Fenix Siennica 4 : 1 Wektra Zbuczyn
107 Mazovia Mińsk M. 4 : 0 ŁKS Łochów
108 MKS Małkinia 4 : 1 Zryw Sobolew
109 Podlasie Sokołów P. 5 : 1 Wilga Miastków
110 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Zorza Sterdyń
111 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 1 Orzeł Łosice
112 Watra Mrozy 1 : 2 Victoria Kałuszyn
Kolejka 15 (2013-11-02 - 2013-11-03)
113 Victoria Kałuszyn 0 : 1 Sęp Żelechów
114 Orzeł Łosice 1 : 4 Watra Mrozy
115 Zorza Sterdyń 0 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
116 Wilga Miastków 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
117 Zryw Sobolew 1 : 1 Podlasie Sokołów P.
118 ŁKS Łochów 0 : 1 MKS Małkinia
119 Wektra Zbuczyn 1 : 6 Mazovia Mińsk M.
120 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Fenix Siennica
Kolejka 16 (2013-11-09 - 2013-11-10)
121 Sęp Żelechów 0 : 2 Fenix Siennica
122 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Mazovia Mińsk M.
123 Wektra Zbuczyn 4 : 2 MKS Małkinia
124 ŁKS Łochów 0 : 3 Podlasie Sokołów P.
125 Zryw Sobolew 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
126 Wilga Miastków 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
127 Zorza Sterdyń 2 : 3 Watra Mrozy
128 Orzeł Łosice 0 : 1 Victoria Kałuszyn
Kolejka 17 (2013-11-10 - 2013-11-17)
129 Orzeł Łosice 3 : 0 Sęp Żelechów
130 Victoria Kałuszyn 6 : 1 Zorza Sterdyń
131 Watra Mrozy 2 : 1 Wilga Miastków
132 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Zryw Sobolew
133 Hutnik Huta Czechy 1 : 5 ŁKS Łochów
134 Podlasie Sokołów P. 1 : 2 Wektra Zbuczyn
135 MKS Małkinia 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
136 Mazovia Mińsk M. 1 : 1 Fenix Siennica
Kolejka 18 (2014-03-29 - 2014-03-30)
137 Sęp Żelechów 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
138 Fenix Siennica 4 : 4 MKS Małkinia
139 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Podlasie Sokołów P.
140 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
141 ŁKS Łochów 4 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
142 Zryw Sobolew 3 : 4 Watra Mrozy
143 Wilga Miastków 4 : 4 Victoria Kałuszyn
144 Zorza Sterdyń 5 : 3 Orzeł Łosice
Kolejka 19 (2014-04-05 - 2014-04-06)
145 Zorza Sterdyń 1 : 1 Sęp Żelechów
146 Orzeł Łosice 2 : 0 Wilga Miastków
147 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Zryw Sobolew
148 Watra Mrozy 0 : 1 ŁKS Łochów
149 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Wektra Zbuczyn
150 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
151 Podlasie Sokołów P. 3 : 1 Fenix Siennica
152 MKS Małkinia 3 : 3 Mazovia Mińsk M.
Kolejka 20 (2014-04-12 - 2014-04-13)
153 Sęp Żelechów 1 : 1 MKS Małkinia
154 Mazovia Mińsk M. 4 : 1 Podlasie Sokołów P.
155 Fenix Siennica 6 : 1 Hutnik Huta Czechy
156 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
157 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Watra Mrozy
158 ŁKS Łochów 1 : 0 Victoria Kałuszyn
159 Zryw Sobolew 4 : 1 Orzeł Łosice
160 Wilga Miastków 9 : 0 Zorza Sterdyń
Kolejka 21 (2014-04-18 - 2014-04-19)
161 Wilga Miastków 1 : 2 Sęp Żelechów
162 Zorza Sterdyń 1 : 6 Zryw Sobolew
163 Orzeł Łosice 1 : 3 ŁKS Łochów
164 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Wektra Zbuczyn
165 Watra Mrozy 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
166 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 2 Fenix Siennica
167 Hutnik Huta Czechy 0 : 1 Mazovia Mińsk M.
168 Podlasie Sokołów P. 7 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 22 (2014-04-26 - 2014-04-27)
169 Sęp Żelechów 2 : 0 Podlasie Sokołów P.
170 MKS Małkinia 1 : 4 Hutnik Huta Czechy
171 Mazovia Mińsk M. 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
172 Fenix Siennica 3 : 2 Watra Mrozy
173 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Victoria Kałuszyn
174 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Orzeł Łosice
175 ŁKS Łochów 3 : 0 Zorza Sterdyń
176 Zryw Sobolew 7 : 1 Wilga Miastków
Kolejka 23 (2014-05-03 - 2014-05-04)
177 Zryw Sobolew 0 : 0 Sęp Żelechów
178 Wilga Miastków 0 : 3 ŁKS Łochów
179 Zorza Sterdyń 0 : 3 Wektra Zbuczyn
180 Orzeł Łosice 0 : 6 Tygrys Huta Mińska
181 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Fenix Siennica
182 Watra Mrozy 0 : 5 Mazovia Mińsk M.
183 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 MKS Małkinia
184 Hutnik Huta Czechy 5 : 3 Podlasie Sokołów P.
Kolejka 24 (2014-05-10 - 2014-05-11)
185 Sęp Żelechów 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
186 Podlasie Sokołów P. 2 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
187 MKS Małkinia 2 : 2 Watra Mrozy
188 Mazovia Mińsk M. 5 : 2 Victoria Kałuszyn
189 Fenix Siennica 3 : 0 Orzeł Łosice
190 Tygrys Huta Mińska 11 : 0 Zorza Sterdyń
191 Wektra Zbuczyn 5 : 0 Wilga Miastków
192 ŁKS Łochów 2 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 25 (2014-05-17 - 2014-05-18)
193 ŁKS Łochów 2 : 0 Sęp Żelechów
194 Zryw Sobolew 1 : 1 Wektra Zbuczyn
195 Wilga Miastków 2 : 6 Tygrys Huta Mińska
196 Zorza Sterdyń 1 : 4 Fenix Siennica
197 Orzeł Łosice 0 : 3 Mazovia Mińsk M.
198 Victoria Kałuszyn 9 : 2 MKS Małkinia
199 Watra Mrozy 0 : 1 Podlasie Sokołów P.
200 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 2 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 26 (2014-05-24 - 2014-05-25)
201 Sęp Żelechów 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
202 Hutnik Huta Czechy 1 : 2 Watra Mrozy
203 Podlasie Sokołów P. 5 : 1 Victoria Kałuszyn
204 MKS Małkinia 3 : 0 Orzeł Łosice
205 Mazovia Mińsk M. 13 : 0 Zorza Sterdyń
206 Fenix Siennica 6 : 0 Wilga Miastków
207 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Zryw Sobolew
208 Wektra Zbuczyn 1 : 1 ŁKS Łochów
Kolejka 27 (2014-05-31 - 2014-06-01)
209 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Sęp Żelechów
210 ŁKS Łochów 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
211 Zryw Sobolew 1 : 1 Fenix Siennica
212 Wilga Miastków 1 : 4 Mazovia Mińsk M.
213 Zorza Sterdyń 1 : 5 MKS Małkinia
214 Orzeł Łosice 0 : 3 Podlasie Sokołów P.
215 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
216 Watra Mrozy 3 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 28 (2014-06-07 - 2014-06-08)
217 Sęp Żelechów 3 : 1 Watra Mrozy
218 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Victoria Kałuszyn
219 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Orzeł Łosice
220 Podlasie Sokołów P. 14 : 0 Zorza Sterdyń
221 MKS Małkinia 1 : 7 Wilga Miastków
222 Mazovia Mińsk M. 4 : 2 Zryw Sobolew
223 Fenix Siennica 2 : 0 ŁKS Łochów
224 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Wektra Zbuczyn
Kolejka 29 (2014-06-14 - 2014-06-15)
225 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Sęp Żelechów
226 Wektra Zbuczyn 3 : 3 Fenix Siennica
227 ŁKS Łochów 1 : 2 Mazovia Mińsk M.
228 Zryw Sobolew 6 : 4 MKS Małkinia
229 Wilga Miastków 3 : 2 Podlasie Sokołów P.
230 Zorza Sterdyń 0 : 3 Hutnik Huta Czechy
231 Orzeł Łosice 0 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
232 Victoria Kałuszyn 3 : 0 Watra Mrozy
Kolejka 30 (2014-06-21 - 2014-06-22)
233 Sęp Żelechów 6 : 1 Victoria Kałuszyn
234 Watra Mrozy 3 : 0 Orzeł Łosice
235 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 0 Zorza Sterdyń
236 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Wilga Miastków
237 Podlasie Sokołów P. 6 : 0 Zryw Sobolew
238 MKS Małkinia 0 : 5 ŁKS Łochów
239 Mazovia Mińsk M. 5 : 0 Wektra Zbuczyn
240 Fenix Siennica 1 : 3 Tygrys Huta Mińska
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy w Polsce powinny zostać zalegalizowane związki partnerskie osób tej samej płci?


Zobacz komentarze (27)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.