reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Kosovia Kosów Lacki 20 44 79:38
2 ULKS Gołąbek 20 43 66:22
3 Olimpia Latowicz 20 43 58:34
4 Świt Barcząca 20 37 60:49
5 Legion Grębków 20 36 39:34
6 Zryw II Sobolew 20 33 56:46
7 Kolektyw Oleśnica 20 31 82:56
8 LZS Starawieś 20 22 42:58
9 Polonez Mordy 20 19 34:61
10 Rywal Ruchna 20 17 26:70
11 Laskar Laski 20 0 18:92
12 xxx 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-31 - 2013-09-01)
1 Polonez Mordy 5 : 0 Laskar Laski
2 Rywal Ruchna 0 : 4 LZS Starawieś
3 ULKS Gołąbek 6 : 0 Świt Barcząca
4 Zryw II Sobolew 0 : 4 Kolektyw Oleśnica
5 Olimpia Latowicz 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
6 Legion Grębków : xxx
Kolejka 2 (2013-09-07 - 2013-09-08)
7 Laskar Laski : xxx
8 Kosovia Kosów Lacki 3 : 4 Legion Grębków
9 Kolektyw Oleśnica 2 : 4 Olimpia Latowicz
10 Świt Barcząca 2 : 1 Zryw II Sobolew
11 LZS Starawieś 0 : 4 ULKS Gołąbek
12 Polonez Mordy 5 : 0 Rywal Ruchna
Kolejka 3 (2013-09-14 - 2013-09-15)
13 Rywal Ruchna 2 : 0 Laskar Laski
14 ULKS Gołąbek 4 : 0 Polonez Mordy
15 Zryw II Sobolew 4 : 1 LZS Starawieś
16 Olimpia Latowicz 2 : 0 Świt Barcząca
17 Legion Grębków 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
18 xxx : Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 4 (2013-09-21 - 2013-09-22)
19 Laskar Laski 1 : 6 Kosovia Kosów Lacki
20 Kolektyw Oleśnica : xxx
21 Świt Barcząca 2 : 1 Legion Grębków
22 LZS Starawieś 4 : 1 Olimpia Latowicz
23 Polonez Mordy 4 : 3 Zryw II Sobolew
24 Rywal Ruchna 1 : 1 ULKS Gołąbek
Kolejka 5 (2013-09-28 - 2013-09-29)
25 ULKS Gołąbek 4 : 0 Laskar Laski
26 Zryw II Sobolew 6 : 1 Rywal Ruchna
27 Olimpia Latowicz 2 : 0 Polonez Mordy
28 Legion Grębków 2 : 0 LZS Starawieś
29 xxx : Świt Barcząca
30 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 6 (2013-10-05 - 2013-10-06)
31 Laskar Laski 3 : 5 Kolektyw Oleśnica
32 Świt Barcząca 3 : 3 Kosovia Kosów Lacki
33 LZS Starawieś : xxx
34 Polonez Mordy 1 : 0 Legion Grębków
35 Rywal Ruchna 1 : 3 Olimpia Latowicz
36 ULKS Gołąbek 2 : 1 Zryw II Sobolew
Kolejka 7 (2013-10-12 - 2013-10-13)
37 Zryw II Sobolew 4 : 1 Laskar Laski
38 Olimpia Latowicz 1 : 3 ULKS Gołąbek
39 Legion Grębków 1 : 0 Rywal Ruchna
40 xxx : Polonez Mordy
41 Kosovia Kosów Lacki 4 : 3 LZS Starawieś
42 Kolektyw Oleśnica 2 : 3 Świt Barcząca
Kolejka 8 (2013-10-19 - 2013-10-20)
43 Laskar Laski 0 : 2 Świt Barcząca
44 LZS Starawieś 2 : 7 Kolektyw Oleśnica
45 Polonez Mordy 0 : 5 Kosovia Kosów Lacki
46 Rywal Ruchna : xxx
47 ULKS Gołąbek 1 : 2 Legion Grębków
48 Zryw II Sobolew 4 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 9 (2013-10-26 - 2013-10-27)
49 Olimpia Latowicz 2 : 0 Laskar Laski
50 Legion Grębków 2 : 1 Zryw II Sobolew
51 xxx : ULKS Gołąbek
52 Kosovia Kosów Lacki 6 : 2 Rywal Ruchna
53 Kolektyw Oleśnica 4 : 2 Polonez Mordy
54 Świt Barcząca 6 : 2 LZS Starawieś
Kolejka 10 (2013-11-02 - 2013-11-03)
55 Laskar Laski 1 : 3 LZS Starawieś
56 Polonez Mordy 2 : 7 Świt Barcząca
57 Rywal Ruchna 0 : 5 Kolektyw Oleśnica
58 ULKS Gołąbek 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
59 Zryw II Sobolew : xxx
60 Olimpia Latowicz 4 : 2 Legion Grębków
Kolejka 11 (2013-11-09 - 2013-11-10)
61 Legion Grębków 6 : 2 Laskar Laski
62 xxx : Olimpia Latowicz
63 Kosovia Kosów Lacki 6 : 2 Zryw II Sobolew
64 Kolektyw Oleśnica 3 : 5 ULKS Gołąbek
65 Świt Barcząca 5 : 1 Rywal Ruchna
66 LZS Starawieś 4 : 1 Polonez Mordy
Kolejka 12 (2014-04-05 - 2014-04-06)
67 Laskar Laski 1 : 2 Polonez Mordy
68 LZS Starawieś 0 : 3 Rywal Ruchna
69 Świt Barcząca 0 : 3 ULKS Gołąbek
70 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Zryw II Sobolew
71 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Olimpia Latowicz
72 Legion Grębków : xxx
Kolejka 13 (2014-04-12 - 2014-04-13)
73 Legion Grębków 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
74 Olimpia Latowicz 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
75 Zryw II Sobolew 3 : 0 Świt Barcząca
76 ULKS Gołąbek 1 : 2 LZS Starawieś
77 Rywal Ruchna 0 : 0 Polonez Mordy
78 Laskar Laski : xxx
Kolejka 14 (2014-04-18 - 2014-04-18)
79 Laskar Laski 3 : 5 Rywal Ruchna
80 Polonez Mordy 1 : 6 ULKS Gołąbek
81 LZS Starawieś 0 : 1 Zryw II Sobolew
82 Świt Barcząca 0 : 3 Olimpia Latowicz
83 Kolektyw Oleśnica 5 : 2 Legion Grębków
84 Kosovia Kosów Lacki : xxx
Kolejka 15 (2014-04-26 - 2014-04-27)
85 Kosovia Kosów Lacki 7 : 0 Laskar Laski
86 Legion Grębków 3 : 1 Świt Barcząca
87 Olimpia Latowicz 4 : 1 LZS Starawieś
88 Zryw II Sobolew 4 : 2 Polonez Mordy
89 ULKS Gołąbek 1 : 2 Rywal Ruchna
90 Kolektyw Oleśnica : xxx
Kolejka 16 (2014-05-03 - 2014-05-04)
91 Laskar Laski 1 : 7 ULKS Gołąbek
92 Rywal Ruchna 1 : 2 Zryw II Sobolew
93 Polonez Mordy 0 : 4 Olimpia Latowicz
94 LZS Starawieś 3 : 1 Legion Grębków
95 Kolektyw Oleśnica 2 : 6 Kosovia Kosów Lacki
96 Świt Barcząca : xxx
Kolejka 17 (2014-05-10 - 2014-05-11)
97 Kolektyw Oleśnica 8 : 0 Laskar Laski
98 Kosovia Kosów Lacki 4 : 5 Świt Barcząca
99 Legion Grębków 3 : 0 Polonez Mordy
100 Olimpia Latowicz 4 : 0 Rywal Ruchna
101 Zryw II Sobolew 2 : 4 ULKS Gołąbek
102 LZS Starawieś : xxx
Kolejka 18 (2014-05-17 - 2014-05-18)
103 Laskar Laski 2 : 6 Zryw II Sobolew
104 ULKS Gołąbek 5 : 0 Olimpia Latowicz
105 Rywal Ruchna 1 : 2 Legion Grębków
106 LZS Starawieś 3 : 5 Kosovia Kosów Lacki
107 Świt Barcząca 9 : 7 Kolektyw Oleśnica
108 Polonez Mordy : xxx
Kolejka 19 (2014-05-24 - 2014-05-25)
109 Świt Barcząca 4 : 0 Laskar Laski
110 Kolektyw Oleśnica 3 : 3 LZS Starawieś
111 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Polonez Mordy
112 Legion Grębków 1 : 0 ULKS Gołąbek
113 Olimpia Latowicz 6 : 3 Zryw II Sobolew
114 Rywal Ruchna : xxx
Kolejka 20 (2014-05-31 - 2014-06-01)
115 Laskar Laski 2 : 6 Olimpia Latowicz
116 Zryw II Sobolew 4 : 1 Legion Grębków
117 Rywal Ruchna 1 : 6 Kosovia Kosów Lacki
118 Polonez Mordy 3 : 7 Kolektyw Oleśnica
119 LZS Starawieś 1 : 4 Świt Barcząca
120 ULKS Gołąbek : xxx
Kolejka 21 (2014-06-07 - 2014-06-08)
121 LZS Starawieś 6 : 1 Laskar Laski
122 Świt Barcząca 4 : 1 Polonez Mordy
123 Kolektyw Oleśnica 13 : 1 Rywal Ruchna
124 Kosovia Kosów Lacki 3 : 2 ULKS Gołąbek
125 Legion Grębków 1 : 3 Olimpia Latowicz
126 Zryw II Sobolew : xxx
Kolejka 22 (2014-06-14 - 2014-06-15)
127 Laskar Laski 0 : 2 Legion Grębków
128 Zryw II Sobolew 4 : 1 Kosovia Kosów Lacki
129 ULKS Gołąbek 5 : 1 Kolektyw Oleśnica
130 Rywal Ruchna 4 : 3 Świt Barcząca
131 Polonez Mordy 5 : 0 LZS Starawieś
132 Olimpia Latowicz : xxx
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Trzynasta emerytura powinna być…


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.