reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń II Siedlce 32 64 80:59
2 Mszczonowianka Mszczonów 32 61 64:33
3 Ożarowianka Ożarów 32 58 50:36
4 Energia Kozienice 32 56 70:41
5 Szydłowianka Szydłowiec 32 53 46:35
6 Orzeł Wierzbica 32 50 51:55
7 Sparta Jazgarzew 32 46 65:59
8 Okęcie Warszawa 32 46 54:52
9 Znicz II Pruszków 32 45 57:44
10 Wilga Garwolin 32 44 52:57
11 Mazowsze Grójec 32 44 51:49
12 Oskar Przysucha 32 42 66:46
13 Victoria Sulejówek 32 41 48:49
14 Drukarz Warszawa 32 40 53:47
15 UKS Łady 32 39 37:51
16 Józefovia Józefów 32 24 30:65
17 PKS Radość 32 2 26:122
18 XXX 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-10 - 2013-08-11)
1 Okęcie Warszawa 1 : 2 Mazowsze Grójec
2 UKS Łady 3 : 0 Wilga Garwolin
3 XXX : Victoria Sulejówek
4 Oskar Przysucha 5 : 0 Energia Kozienice
5 PKS Radość 0 : 2 Józefovia Józefów
6 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Orzeł Wierzbica
7 Drukarz Warszawa 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
8 Pogoń II Siedlce 5 : 3 Znicz II Pruszków
9 Sparta Jazgarzew 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 2 (2013-08-14 - 2013-08-14)
10 Mazowsze Grójec 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
11 Znicz II Pruszków 1 : 0 Sparta Jazgarzew
12 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Pogoń II Siedlce
13 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Drukarz Warszawa
14 Józefovia Józefów 1 : 1 Ożarowianka Ożarów
15 Energia Kozienice 5 : 1 PKS Radość
16 Victoria Sulejówek 3 : 1 Oskar Przysucha
17 Wilga Garwolin : XXX
18 Okęcie Warszawa 2 : 2 UKS Łady
Kolejka 3 (2013-08-17 - 2013-08-18)
19 UKS Łady 0 : 3 Mazowsze Grójec
20 XXX : Okęcie Warszawa
21 Oskar Przysucha 1 : 1 Wilga Garwolin
22 PKS Radość 0 : 0 Victoria Sulejówek
23 Ożarowianka Ożarów 3 : 2 Energia Kozienice
24 Drukarz Warszawa 2 : 0 Józefovia Józefów
25 Pogoń II Siedlce 4 : 3 Orzeł Wierzbica
26 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
27 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 4 (2013-08-24 - 2013-08-25)
28 Mazowsze Grójec 0 : 0 Znicz II Pruszków
29 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
30 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Sparta Jazgarzew
31 Józefovia Józefów 0 : 1 Pogoń II Siedlce
32 Energia Kozienice 3 : 1 Drukarz Warszawa
33 Victoria Sulejówek 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
34 Wilga Garwolin 6 : 2 PKS Radość
35 Okęcie Warszawa 1 : 0 Oskar Przysucha
36 UKS Łady : XXX
Kolejka 5 (2013-08-31 - 2013-09-01)
37 XXX : Mazowsze Grójec
38 Oskar Przysucha 0 : 0 UKS Łady
39 PKS Radość 2 : 3 Okęcie Warszawa
40 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Wilga Garwolin
41 Drukarz Warszawa 1 : 0 Victoria Sulejówek
42 Pogoń II Siedlce 3 : 2 Energia Kozienice
43 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Józefovia Józefów
44 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 1 Orzeł Wierzbica
45 Znicz II Pruszków 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 6 (2013-09-04 - 2013-09-04)
46 Mazowsze Grójec 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
47 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Znicz II Pruszków
48 Józefovia Józefów 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
49 Energia Kozienice 1 : 0 Sparta Jazgarzew
50 Victoria Sulejówek 0 : 2 Pogoń II Siedlce
51 Wilga Garwolin 2 : 2 Drukarz Warszawa
52 Okęcie Warszawa 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
53 UKS Łady 5 : 3 PKS Radość
54 XXX : Oskar Przysucha
Kolejka 7 (2013-09-07 - 2013-09-08)
55 Oskar Przysucha 1 : 2 Mazowsze Grójec
56 PKS Radość : XXX
57 Ożarowianka Ożarów 1 : 0 UKS Łady
58 Drukarz Warszawa 2 : 3 Okęcie Warszawa
59 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Wilga Garwolin
60 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Victoria Sulejówek
61 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Energia Kozienice
62 Znicz II Pruszków 0 : 0 Józefovia Józefów
63 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Orzeł Wierzbica
Kolejka 8 (2013-09-14 - 2013-09-15)
64 Mazowsze Grójec 2 : 1 Orzeł Wierzbica
65 Józefovia Józefów 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
66 Energia Kozienice 2 : 1 Znicz II Pruszków
67 Victoria Sulejówek 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
68 Wilga Garwolin 2 : 2 Sparta Jazgarzew
69 Okęcie Warszawa 2 : 1 Pogoń II Siedlce
70 UKS Łady 0 : 7 Drukarz Warszawa
71 XXX : Ożarowianka Ożarów
72 Oskar Przysucha 9 : 0 PKS Radość
Kolejka 9 (2013-09-18 - 2013-09-18)
73 PKS Radość 3 : 3 Mazowsze Grójec
74 Ożarowianka Ożarów 2 : 1 Oskar Przysucha
75 Drukarz Warszawa : XXX
76 Pogoń II Siedlce 4 : 1 UKS Łady
77 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Okęcie Warszawa
78 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Wilga Garwolin
79 Znicz II Pruszków 2 : 2 Victoria Sulejówek
80 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Energia Kozienice
81 Orzeł Wierzbica 2 : 0 Józefovia Józefów
Kolejka 10 (2013-09-21 - 2013-09-22)
82 Mazowsze Grójec 1 : 1 Józefovia Józefów
83 Energia Kozienice 1 : 0 Orzeł Wierzbica
84 Victoria Sulejówek 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
85 Wilga Garwolin 1 : 1 Znicz II Pruszków
86 Okęcie Warszawa 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
87 UKS Łady 1 : 4 Sparta Jazgarzew
88 XXX : Pogoń II Siedlce
89 Oskar Przysucha 1 : 2 Drukarz Warszawa
90 PKS Radość 1 : 2 Ożarowianka Ożarów
Kolejka 11 (2013-09-28 - 2013-09-29)
91 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Mazowsze Grójec
92 Drukarz Warszawa 3 : 0 PKS Radość
93 Pogoń II Siedlce 3 : 3 Oskar Przysucha
94 Sparta Jazgarzew : XXX
95 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 UKS Łady
96 Znicz II Pruszków 1 : 4 Okęcie Warszawa
97 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Wilga Garwolin
98 Orzeł Wierzbica 2 : 1 Victoria Sulejówek
99 Józefovia Józefów 4 : 2 Energia Kozienice
Kolejka 12 (2013-10-05 - 2013-10-06)
100 Mazowsze Grójec 2 : 2 Energia Kozienice
101 Victoria Sulejówek 1 : 1 Józefovia Józefów
102 Wilga Garwolin 2 : 4 Orzeł Wierzbica
103 Okęcie Warszawa 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
104 UKS Łady 1 : 3 Znicz II Pruszków
105 XXX : Mszczonowianka Mszczonów
106 Oskar Przysucha 3 : 2 Sparta Jazgarzew
107 PKS Radość 0 : 6 Pogoń II Siedlce
108 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Drukarz Warszawa
Kolejka 13 (2013-10-12 - 2013-10-13)
109 Drukarz Warszawa 0 : 3 Mazowsze Grójec
110 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Ożarowianka Ożarów
111 Sparta Jazgarzew 7 : 2 PKS Radość
112 Mszczonowianka Mszczonów 6 : 1 Oskar Przysucha
113 Znicz II Pruszków : XXX
114 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 UKS Łady
115 Orzeł Wierzbica 0 : 3 Okęcie Warszawa
116 Józefovia Józefów 4 : 1 Wilga Garwolin
117 Energia Kozienice 2 : 0 Victoria Sulejówek
Kolejka 14 (2013-10-19 - 2013-10-20)
118 Mazowsze Grójec 1 : 0 Victoria Sulejówek
119 Wilga Garwolin 1 : 0 Energia Kozienice
120 Okęcie Warszawa 2 : 1 Józefovia Józefów
121 UKS Łady 0 : 0 Orzeł Wierzbica
122 XXX : Szydłowianka Szydłowiec
123 Oskar Przysucha 4 : 0 Znicz II Pruszków
124 PKS Radość 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
125 Ożarowianka Ożarów 4 : 4 Sparta Jazgarzew
126 Drukarz Warszawa 3 : 0 Pogoń II Siedlce
Kolejka 15 (2013-10-26 - 2013-10-27)
127 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Mazowsze Grójec
128 Sparta Jazgarzew 1 : 4 Drukarz Warszawa
129 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 4 Ożarowianka Ożarów
130 Znicz II Pruszków 3 : 1 PKS Radość
131 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Oskar Przysucha
132 Orzeł Wierzbica : XXX
133 Józefovia Józefów 3 : 2 UKS Łady
134 Energia Kozienice 2 : 1 Okęcie Warszawa
135 Victoria Sulejówek 3 : 3 Wilga Garwolin
Kolejka 16 (2013-11-02 - 2013-11-03)
136 Mazowsze Grójec 1 : 1 Wilga Garwolin
137 Okęcie Warszawa 2 : 1 Victoria Sulejówek
138 UKS Łady 1 : 1 Energia Kozienice
139 XXX : Józefovia Józefów
140 Oskar Przysucha 1 : 1 Orzeł Wierzbica
141 PKS Radość 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
142 Ożarowianka Ożarów 1 : 0 Znicz II Pruszków
143 Drukarz Warszawa 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
144 Pogoń II Siedlce 2 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka 17 (2013-11-09 - 2013-11-10)
145 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Mazowsze Grójec
146 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Pogoń II Siedlce
147 Znicz II Pruszków 0 : 1 Drukarz Warszawa
148 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Ożarowianka Ożarów
149 Orzeł Wierzbica 1 : 0 PKS Radość
150 Józefovia Józefów 1 : 1 Oskar Przysucha
151 Energia Kozienice : XXX
152 Victoria Sulejówek 1 : 1 UKS Łady
153 Wilga Garwolin 1 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 18 (2013-11-16 - 2013-11-17)
154 Mazowsze Grójec 0 : 0 Okęcie Warszawa
155 Wilga Garwolin 0 : 0 UKS Łady
156 Victoria Sulejówek : XXX
157 Energia Kozienice 4 : 0 Oskar Przysucha
158 Józefovia Józefów 3 : 1 PKS Radość
159 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Drukarz Warszawa
160 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Ożarowianka Ożarów
161 Znicz II Pruszków 4 : 0 Pogoń II Siedlce
162 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 19 (2014-03-15 - 2014-03-16)
163 Wilga Garwolin : XXX
164 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Mazowsze Grójec
165 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Znicz II Pruszków
166 Pogoń II Siedlce 6 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
167 Drukarz Warszawa 2 : 3 Orzeł Wierzbica
168 Ożarowianka Ożarów 3 : 1 Józefovia Józefów
169 PKS Radość 1 : 3 Energia Kozienice
170 Oskar Przysucha 1 : 0 Victoria Sulejówek
171 UKS Łady 1 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka 20 (2014-03-22 - 2014-03-23)
172 Mazowsze Grójec 2 : 0 UKS Łady
173 Wilga Garwolin 1 : 0 Oskar Przysucha
174 Victoria Sulejówek 4 : 0 PKS Radość
175 Energia Kozienice 4 : 2 Ożarowianka Ożarów
176 Józefovia Józefów 0 : 5 Drukarz Warszawa
177 Orzeł Wierzbica 5 : 2 Pogoń II Siedlce
178 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Sparta Jazgarzew
179 Znicz II Pruszków 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
180 Okęcie Warszawa : XXX
Kolejka 21 (2014-03-29 - 2014-03-30)
181 Znicz II Pruszków 4 : 1 Mazowsze Grójec
182 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
183 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Orzeł Wierzbica
184 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Józefovia Józefów
185 Drukarz Warszawa 1 : 2 Energia Kozienice
186 Ożarowianka Ożarów 1 : 2 Victoria Sulejówek
187 PKS Radość 1 : 3 Wilga Garwolin
188 Oskar Przysucha 2 : 3 Okęcie Warszawa
189 UKS Łady : XXX
Kolejka 22 (2014-04-05 - 2014-04-06)
190 UKS Łady 1 : 0 Oskar Przysucha
191 Okęcie Warszawa 7 : 2 PKS Radość
192 Wilga Garwolin 1 : 3 Ożarowianka Ożarów
193 Victoria Sulejówek 3 : 0 Drukarz Warszawa
194 Energia Kozienice 1 : 2 Pogoń II Siedlce
195 Józefovia Józefów 0 : 1 Sparta Jazgarzew
196 Orzeł Wierzbica 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
197 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Znicz II Pruszków
198 Mazowsze Grójec : XXX
Kolejka 23 (2014-04-12 - 2014-04-13)
199 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Mazowsze Grójec
200 Znicz II Pruszków 7 : 0 Orzeł Wierzbica
201 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Józefovia Józefów
202 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Energia Kozienice
203 Pogoń II Siedlce 4 : 1 Victoria Sulejówek
204 Drukarz Warszawa 0 : 3 Wilga Garwolin
205 Ożarowianka Ożarów 2 : 0 Okęcie Warszawa
206 PKS Radość 0 : 2 UKS Łady
207 Oskar Przysucha : XXX
Kolejka 24 (2014-04-18 - 2014-04-19)
208 Mazowsze Grójec 0 : 3 Oskar Przysucha
209 UKS Łady 0 : 0 Ożarowianka Ożarów
210 Okęcie Warszawa 1 : 2 Drukarz Warszawa
211 Wilga Garwolin 1 : 0 Pogoń II Siedlce
212 Victoria Sulejówek 1 : 1 Sparta Jazgarzew
213 Energia Kozienice 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
214 Józefovia Józefów 0 : 2 Znicz II Pruszków
215 Orzeł Wierzbica 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
216 PKS Radość : XXX
Kolejka 25 (2014-04-26 - 2014-04-27)
217 Orzeł Wierzbica 3 : 2 Mazowsze Grójec
218 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 Józefovia Józefów
219 Znicz II Pruszków 1 : 1 Energia Kozienice
220 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Victoria Sulejówek
221 Sparta Jazgarzew 5 : 1 Wilga Garwolin
222 Pogoń II Siedlce 5 : 4 Okęcie Warszawa
223 Drukarz Warszawa 0 : 1 UKS Łady
224 PKS Radość 1 : 5 Oskar Przysucha
225 Ożarowianka Ożarów : XXX
Kolejka 26 (2014-05-03 - 2014-05-04)
226 Mazowsze Grójec 6 : 1 PKS Radość
227 Oskar Przysucha 2 : 2 Ożarowianka Ożarów
228 UKS Łady 3 : 0 Pogoń II Siedlce
229 Okęcie Warszawa 2 : 4 Sparta Jazgarzew
230 Wilga Garwolin 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
231 Victoria Sulejówek 3 : 1 Znicz II Pruszków
232 Energia Kozienice 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
233 Józefovia Józefów 2 : 3 Orzeł Wierzbica
234 Drukarz Warszawa : XXX
Kolejka 27 (2014-05-10 - 2014-05-11)
235 Józefovia Józefów 1 : 2 Mazowsze Grójec
236 Orzeł Wierzbica 1 : 3 Energia Kozienice
237 Szydłowianka Szydłowiec 7 : 1 Victoria Sulejówek
238 Znicz II Pruszków 6 : 1 Wilga Garwolin
239 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Okęcie Warszawa
240 Sparta Jazgarzew 0 : 5 UKS Łady
241 Drukarz Warszawa 2 : 3 Oskar Przysucha
242 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 PKS Radość
243 Pogoń II Siedlce : XXX
Kolejka 28 (2014-05-17 - 2014-05-18)
244 Mazowsze Grójec 1 : 2 Ożarowianka Ożarów
245 PKS Radość 0 : 4 Drukarz Warszawa
246 Oskar Przysucha 5 : 2 Pogoń II Siedlce
247 UKS Łady 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
248 Okęcie Warszawa 2 : 4 Znicz II Pruszków
249 Wilga Garwolin 4 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
250 Victoria Sulejówek 3 : 1 Orzeł Wierzbica
251 Energia Kozienice 6 : 0 Józefovia Józefów
252 Sparta Jazgarzew : XXX
Kolejka 29 (2014-05-24 - 2014-05-25)
253 Energia Kozienice 2 : 3 Mazowsze Grójec
254 Józefovia Józefów 1 : 5 Victoria Sulejówek
255 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Wilga Garwolin
256 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Okęcie Warszawa
257 Znicz II Pruszków 0 : 1 UKS Łady
258 Sparta Jazgarzew 1 : 4 Oskar Przysucha
259 Pogoń II Siedlce 2 : 1 PKS Radość
260 Drukarz Warszawa 0 : 0 Ożarowianka Ożarów
261 Mszczonowianka Mszczonów : XXX
Kolejka 30 (2014-05-28 - 2014-05-28)
262 Mazowsze Grójec 1 : 2 Drukarz Warszawa
263 Ożarowianka Ożarów 0 : 3 Pogoń II Siedlce
264 PKS Radość 2 : 5 Sparta Jazgarzew
265 Oskar Przysucha 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
266 UKS Łady 3 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
267 Okęcie Warszawa 2 : 2 Orzeł Wierzbica
268 Wilga Garwolin 1 : 1 Józefovia Józefów
269 Victoria Sulejówek 1 : 0 Energia Kozienice
270 Znicz II Pruszków : XXX
Kolejka 31 (2014-05-31 - 2014-06-01)
271 Victoria Sulejówek 3 : 1 Mazowsze Grójec
272 Energia Kozienice 3 : 1 Wilga Garwolin
273 Józefovia Józefów 1 : 2 Okęcie Warszawa
274 Orzeł Wierzbica 1 : 0 UKS Łady
275 Znicz II Pruszków 3 : 0 Oskar Przysucha
276 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 PKS Radość
277 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
278 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Drukarz Warszawa
279 Szydłowianka Szydłowiec : XXX
Kolejka 32 (2014-06-07 - 2014-06-08)
280 Mazowsze Grójec 3 : 3 Pogoń II Siedlce
281 Drukarz Warszawa 1 : 2 Sparta Jazgarzew
282 Ożarowianka Ożarów 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
283 PKS Radość 0 : 3 Znicz II Pruszków
284 Oskar Przysucha 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
285 UKS Łady 3 : 0 Józefovia Józefów
286 Okęcie Warszawa 0 : 2 Energia Kozienice
287 Wilga Garwolin 4 : 2 Victoria Sulejówek
288 Orzeł Wierzbica : XXX
Kolejka 33 (2014-06-14 - 2014-06-15)
289 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazowsze Grójec
290 Victoria Sulejówek 2 : 0 Okęcie Warszawa
291 Energia Kozienice 10 : 0 UKS Łady
292 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Oskar Przysucha
293 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 PKS Radość
294 Znicz II Pruszków 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
295 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 2 Drukarz Warszawa
296 Sparta Jazgarzew 4 : 4 Pogoń II Siedlce
297 Józefovia Józefów : XXX
Kolejka 34 (2014-06-21 - 2014-06-22)
298 Mazowsze Grójec 1 : 2 Sparta Jazgarzew
299 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
300 Drukarz Warszawa 1 : 2 Znicz II Pruszków
301 Ożarowianka Ożarów 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
302 PKS Radość 0 : 3 Orzeł Wierzbica
303 Oskar Przysucha 8 : 0 Józefovia Józefów
304 UKS Łady 0 : 0 Victoria Sulejówek
305 Okęcie Warszawa 0 : 3 Wilga Garwolin
306 Energia Kozienice : XXX
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.