reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grom Kąkolewnica 26 62 81:27
2 Huragan Międzyrzec P. 26 53 81:35
3 ŁKS Łazy 26 51 85:52
4 Janowia Janów P. 26 48 65:46
5 Sokół Adamów 26 40 56:49
6 Unia Żabików 26 38 68:66
7 LZS Dobryń 26 35 55:68
8 Dwernicki Stoczek 26 34 46:54
9 Granica Terespol 26 33 57:59
10 Niwa Łomazy 26 31 47:65
11 Orkan Wojcieszków 26 30 51:73
12 Victoria Parczew 26 28 37:54
13 GLKS Rokitno 26 21 41:83
14 Bizon Jeleniec 26 18 34:73
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-08-18 - 2013-08-18)
1 Victoria Parczew 1 : 0 Bizon Jeleniec
2 Unia Żabików 4 : 2 LZS Dobryń
3 Sokół Adamów 6 : 0 Dwernicki Stoczek
4 Orkan Wojcieszków 0 : 3 GLKS Rokitno
5 Niwa Łomazy 2 : 2 Granica Terespol
6 ŁKS Łazy 0 : 4 Grom Kąkolewnica
7 Janowia Janów P. 0 : 0 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 2 (2013-08-25 - 2013-08-25)
8 Bizon Jeleniec 2 : 2 Huragan Międzyrzec P.
9 Grom Kąkolewnica 3 : 1 Janowia Janów P.
10 Granica Terespol 3 : 0 ŁKS Łazy
11 GLKS Rokitno 0 : 2 Niwa Łomazy
12 Dwernicki Stoczek 3 : 0 Orkan Wojcieszków
13 LZS Dobryń 1 : 0 Sokół Adamów
14 Victoria Parczew 0 : 4 Unia Żabików
Kolejka 3 (2013-09-01 - 2013-09-01)
15 Unia Żabików 5 : 1 Bizon Jeleniec
16 Sokół Adamów 2 : 1 Victoria Parczew
17 Orkan Wojcieszków 1 : 2 LZS Dobryń
18 Niwa Łomazy 1 : 0 Dwernicki Stoczek
19 ŁKS Łazy 5 : 2 GLKS Rokitno
20 Janowia Janów P. 7 : 2 Granica Terespol
21 Huragan Międzyrzec P. 5 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 4 (2013-09-08 - 2013-09-08)
22 Bizon Jeleniec 1 : 1 Grom Kąkolewnica
23 Granica Terespol 0 : 4 Huragan Międzyrzec P.
24 GLKS Rokitno 0 : 3 Janowia Janów P.
25 Dwernicki Stoczek 2 : 1 ŁKS Łazy
26 LZS Dobryń 2 : 1 Niwa Łomazy
27 Victoria Parczew 2 : 0 Orkan Wojcieszków
28 Unia Żabików 3 : 1 Sokół Adamów
Kolejka 5 (2013-09-15 - 2013-09-15)
29 Sokół Adamów 5 : 0 Bizon Jeleniec
30 Orkan Wojcieszków 2 : 3 Unia Żabików
31 Niwa Łomazy 2 : 0 Victoria Parczew
32 ŁKS Łazy 7 : 0 LZS Dobryń
33 Janowia Janów P. 2 : 1 Dwernicki Stoczek
34 Huragan Międzyrzec P. 0 : 0 GLKS Rokitno
35 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Granica Terespol
Kolejka 6 (2013-09-22 - 2013-09-22)
36 Bizon Jeleniec 4 : 1 Granica Terespol
37 GLKS Rokitno 0 : 7 Grom Kąkolewnica
38 Dwernicki Stoczek 1 : 4 Huragan Międzyrzec P.
39 LZS Dobryń 2 : 4 Janowia Janów P.
40 Victoria Parczew 0 : 2 ŁKS Łazy
41 Unia Żabików 4 : 2 Niwa Łomazy
42 Sokół Adamów 3 : 3 Orkan Wojcieszków
Kolejka 7 (2013-09-29 - 2013-09-29)
43 Orkan Wojcieszków 3 : 1 Bizon Jeleniec
44 Niwa Łomazy 0 : 4 Sokół Adamów
45 ŁKS Łazy 3 : 2 Unia Żabików
46 Janowia Janów P. 0 : 3 Victoria Parczew
47 Huragan Międzyrzec P. 7 : 0 LZS Dobryń
48 Grom Kąkolewnica 2 : 0 Dwernicki Stoczek
49 Granica Terespol 4 : 1 GLKS Rokitno
Kolejka 8 (2013-10-06 - 2013-10-06)
50 Bizon Jeleniec 1 : 1 GLKS Rokitno
51 Dwernicki Stoczek 2 : 1 Granica Terespol
52 LZS Dobryń 0 : 3 Grom Kąkolewnica
53 Victoria Parczew 3 : 7 Huragan Międzyrzec P.
54 Unia Żabików 1 : 3 Janowia Janów P.
55 Sokół Adamów 2 : 3 ŁKS Łazy
56 Orkan Wojcieszków 4 : 2 Niwa Łomazy
Kolejka 9 (2013-10-13 - 2013-10-13)
57 Niwa Łomazy 3 : 2 Bizon Jeleniec
58 ŁKS Łazy 3 : 4 Orkan Wojcieszków
59 Janowia Janów P. 0 : 0 Sokół Adamów
60 Huragan Międzyrzec P. 2 : 2 Unia Żabików
61 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Victoria Parczew
62 Granica Terespol 5 : 2 LZS Dobryń
63 GLKS Rokitno 4 : 8 Dwernicki Stoczek
Kolejka 10 (2013-10-20 - 2013-10-20)
64 Bizon Jeleniec 1 : 3 Dwernicki Stoczek
65 LZS Dobryń 2 : 1 GLKS Rokitno
66 Victoria Parczew 4 : 0 Granica Terespol
67 Unia Żabików 2 : 5 Grom Kąkolewnica
68 Sokół Adamów 5 : 0 Huragan Międzyrzec P.
69 Orkan Wojcieszków 0 : 0 Janowia Janów P.
70 Niwa Łomazy 1 : 2 ŁKS Łazy
Kolejka 11 (2013-10-27 - 2013-10-27)
71 ŁKS Łazy 3 : 0 Bizon Jeleniec
72 Janowia Janów P. 5 : 2 Niwa Łomazy
73 Huragan Międzyrzec P. 3 : 1 Orkan Wojcieszków
74 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Sokół Adamów
75 Granica Terespol 3 : 1 Unia Żabików
76 GLKS Rokitno 2 : 4 Victoria Parczew
77 Dwernicki Stoczek 3 : 3 LZS Dobryń
Kolejka 12 (2013-11-03 - 2013-11-03)
78 Bizon Jeleniec 4 : 2 LZS Dobryń
79 Victoria Parczew 0 : 2 Dwernicki Stoczek
80 Unia Żabików 9 : 1 GLKS Rokitno
81 Sokół Adamów 2 : 1 Granica Terespol
82 Orkan Wojcieszków 1 : 5 Grom Kąkolewnica
83 Niwa Łomazy 2 : 1 Huragan Międzyrzec P.
84 ŁKS Łazy 3 : 4 Janowia Janów P.
Kolejka 13 (2013-11-10 - 2013-11-10)
85 Janowia Janów P. 2 : 3 Bizon Jeleniec
86 Huragan Międzyrzec P. 6 : 0 ŁKS Łazy
87 Grom Kąkolewnica 5 : 1 Niwa Łomazy
88 Granica Terespol 5 : 2 Orkan Wojcieszków
89 GLKS Rokitno 0 : 3 Sokół Adamów
90 Dwernicki Stoczek 4 : 2 Unia Żabików
91 LZS Dobryń 3 : 3 Victoria Parczew
Kolejka 14 (2014-04-06 - 2014-04-06)
92 Bizon Jeleniec 4 : 0 Victoria Parczew
93 LZS Dobryń 1 : 0 Unia Żabików
94 Dwernicki Stoczek 1 : 1 Sokół Adamów
95 GLKS Rokitno 4 : 4 Orkan Wojcieszków
96 Granica Terespol 3 : 2 Niwa Łomazy
97 Huragan Międzyrzec P. 2 : 3 Janowia Janów P.
98 Grom Kąkolewnica 3 : 1 ŁKS Łazy
Kolejka 15 (2014-04-13 - 2014-04-13)
99 Huragan Międzyrzec P. 5 : 1 Bizon Jeleniec
100 Janowia Janów P. 5 : 2 Grom Kąkolewnica
101 ŁKS Łazy 5 : 3 Granica Terespol
102 Niwa Łomazy 0 : 1 GLKS Rokitno
103 Orkan Wojcieszków 3 : 2 Dwernicki Stoczek
104 Sokół Adamów 0 : 4 LZS Dobryń
105 Unia Żabików 2 : 2 Victoria Parczew
Kolejka 16 (2014-04-27 - 2014-04-27)
106 Bizon Jeleniec 2 : 1 Unia Żabików
107 Victoria Parczew 0 : 1 Sokół Adamów
108 LZS Dobryń 3 : 0 Orkan Wojcieszków
109 Dwernicki Stoczek 2 : 1 Niwa Łomazy
110 GLKS Rokitno 1 : 8 ŁKS Łazy
111 Granica Terespol 1 : 1 Janowia Janów P.
112 Grom Kąkolewnica 1 : 0 Huragan Międzyrzec P.
Kolejka 17 (2014-05-01 - 2014-05-01)
113 Grom Kąkolewnica 3 : 0 Bizon Jeleniec
114 Huragan Międzyrzec P. 1 : 0 Granica Terespol
115 Janowia Janów P. 3 : 1 GLKS Rokitno
116 ŁKS Łazy 4 : 0 Dwernicki Stoczek
117 Niwa Łomazy 2 : 7 LZS Dobryń
118 Orkan Wojcieszków 3 : 0 Victoria Parczew
119 Sokół Adamów 6 : 2 Unia Żabików
Kolejka 18 (2014-05-04 - 2014-05-04)
120 Bizon Jeleniec 1 : 2 Sokół Adamów
121 Unia Żabików 1 : 3 Orkan Wojcieszków
122 Victoria Parczew 0 : 3 Niwa Łomazy
123 LZS Dobryń 1 : 3 ŁKS Łazy
124 Dwernicki Stoczek 1 : 1 Janowia Janów P.
125 GLKS Rokitno 3 : 3 Huragan Międzyrzec P.
126 Granica Terespol 1 : 2 Grom Kąkolewnica
Kolejka 19 (2014-05-11 - 2014-05-11)
127 Granica Terespol 7 : 0 Bizon Jeleniec
128 Grom Kąkolewnica 3 : 0 GLKS Rokitno
129 Huragan Międzyrzec P. 3 : 0 Dwernicki Stoczek
130 Janowia Janów P. 1 : 1 LZS Dobryń
131 ŁKS Łazy 4 : 0 Victoria Parczew
132 Niwa Łomazy 0 : 2 Unia Żabików
133 Orkan Wojcieszków 4 : 3 Sokół Adamów
Kolejka 20 (2014-05-18 - 2014-05-18)
134 Bizon Jeleniec 2 : 3 Orkan Wojcieszków
135 Sokół Adamów 1 : 6 Niwa Łomazy
136 Unia Żabików 3 : 2 ŁKS Łazy
137 LZS Dobryń 3 : 2 Huragan Międzyrzec P.
138 Dwernicki Stoczek 0 : 2 Grom Kąkolewnica
139 GLKS Rokitno 2 : 2 Granica Terespol
140 Victoria Parczew 0 : 1 Janowia Janów P.
Kolejka 21 (2014-05-25 - 2014-05-25)
141 GLKS Rokitno 2 : 1 Bizon Jeleniec
142 Granica Terespol 3 : 0 Dwernicki Stoczek
143 Grom Kąkolewnica 4 : 0 LZS Dobryń
144 Huragan Międzyrzec P. 4 : 1 Victoria Parczew
145 Janowia Janów P. 3 : 4 Unia Żabików
146 ŁKS Łazy 8 : 1 Sokół Adamów
147 Niwa Łomazy 2 : 1 Orkan Wojcieszków
Kolejka 22 (2014-06-01 - 2014-06-01)
148 Bizon Jeleniec 2 : 3 Niwa Łomazy
149 Orkan Wojcieszków 2 : 3 ŁKS Łazy
150 Sokół Adamów 2 : 4 Janowia Janów P.
151 Unia Żabików 0 : 4 Huragan Międzyrzec P.
152 Victoria Parczew 3 : 0 Grom Kąkolewnica
153 LZS Dobryń 2 : 4 Granica Terespol
154 Dwernicki Stoczek 2 : 3 GLKS Rokitno
Kolejka 23 (2014-06-08 - 2014-06-08)
155 Dwernicki Stoczek 2 : 0 Bizon Jeleniec
156 GLKS Rokitno 2 : 2 LZS Dobryń
157 Granica Terespol 2 : 1 Victoria Parczew
158 Grom Kąkolewnica 8 : 1 Unia Żabików
159 Huragan Międzyrzec P. 4 : 1 Sokół Adamów
160 Janowia Janów P. 4 : 2 Orkan Wojcieszków
161 ŁKS Łazy 5 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 24 (2014-06-15 - 2014-06-15)
162 Bizon Jeleniec 0 : 3 ŁKS Łazy
163 Niwa Łomazy 4 : 1 Janowia Janów P.
164 Orkan Wojcieszków 1 : 4 Huragan Międzyrzec P.
165 Sokół Adamów 0 : 0 Grom Kąkolewnica
166 Unia Żabików 5 : 1 Granica Terespol
167 Victoria Parczew 3 : 1 GLKS Rokitno
168 LZS Dobryń 1 : 5 Dwernicki Stoczek
Kolejka 25 (2014-06-19 - 2014-06-19)
169 LZS Dobryń 7 : 0 Bizon Jeleniec
170 Dwernicki Stoczek 2 : 2 Victoria Parczew
171 GLKS Rokitno 5 : 2 Unia Żabików
172 Granica Terespol 0 : 2 Sokół Adamów
173 Grom Kąkolewnica 7 : 0 Orkan Wojcieszków
174 Huragan Międzyrzec P. 5 : 0 Niwa Łomazy
175 Janowia Janów P. 4 : 5 ŁKS Łazy
Kolejka 26 (2014-06-22 - 2014-06-22)
176 Bizon Jeleniec 1 : 3 Janowia Janów P.
177 ŁKS Łazy 2 : 3 Huragan Międzyrzec P.
178 Niwa Łomazy 2 : 4 Grom Kąkolewnica
179 Orkan Wojcieszków 4 : 3 Granica Terespol
180 Sokół Adamów 2 : 1 GLKS Rokitno
181 Unia Żabików 3 : 0 Dwernicki Stoczek
182 Victoria Parczew 2 : 2 LZS Dobryń
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.