reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA (południe)
IV MAZOWIECKA (północ) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 GLKS Stanin 22 56 79:21
2 ULKS Dębowica 22 49 81:21
3 Bór Dąbie 22 47 79:28
4 WKS Wólka Świątkowa 22 40 65:42
5 Orlęta Gołaszyn 22 37 46:44
6 Sokół Wólka Domaszewska 22 36 54:40
7 Armaty Stoczek Łukowski 22 30 48:61
8 LZS Zastawie 22 29 57:47
9 Unia II Krzywda 22 23 40:57
10 Perła Dwornia 22 21 30:61
11 Sokół Krynka 22 10 21:85
12 Orzeł Zalesie 22 3 26:119
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-09-01 - 2013-09-01)
1 Perła Dwornia 1 : 2 ULKS Dębowica
2 Sokół Wólka Domaszewska 4 : 1 Unia II Krzywda
3 LZS Zastawie 0 : 1 WKS Wólka Świątkowa
4 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 0 Sokół Krynka
5 GLKS Stanin 3 : 0 Orzeł Zalesie
6 Orlęta Gołaszyn 2 : 1 Bór Dąbie
Kolejka 2 (2013-09-08 - 2013-09-08)
7 ULKS Dębowica 0 : 1 Bór Dąbie
8 Orzeł Zalesie 1 : 4 Orlęta Gołaszyn
9 Sokół Krynka 0 : 4 GLKS Stanin
10 WKS Wólka Świątkowa 6 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
11 Sokół Wólka Domaszewska 2 : 3 LZS Zastawie
12 Perła Dwornia 4 : 3 Unia II Krzywda
Kolejka 3 (2013-09-15 - 2013-09-15)
13 Unia II Krzywda 3 : 3 ULKS Dębowica
14 LZS Zastawie 9 : 1 Perła Dwornia
15 Armaty Stoczek Łukowski 5 : 3 Sokół Wólka Domaszewska
16 GLKS Stanin 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
17 Orlęta Gołaszyn 3 : 0 Sokół Krynka
18 Bór Dąbie 9 : 0 Orzeł Zalesie
Kolejka 4 (2013-09-22 - 2013-09-22)
19 ULKS Dębowica 15 : 0 Orzeł Zalesie
20 Sokół Krynka 2 : 0 Bór Dąbie
21 WKS Wólka Świątkowa 0 : 4 Orlęta Gołaszyn
22 Sokół Wólka Domaszewska 1 : 1 GLKS Stanin
23 Perła Dwornia 0 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
24 Unia II Krzywda 5 : 4 LZS Zastawie
Kolejka 5 (2013-09-29 - 2013-09-29)
25 LZS Zastawie 0 : 2 ULKS Dębowica
26 Armaty Stoczek Łukowski 5 : 1 Unia II Krzywda
27 GLKS Stanin 3 : 0 Perła Dwornia
28 Orlęta Gołaszyn 0 : 2 Sokół Wólka Domaszewska
29 Bór Dąbie 8 : 3 WKS Wólka Świątkowa
30 Orzeł Zalesie 2 : 4 Sokół Krynka
Kolejka 6 (2013-10-06 - 2013-10-06)
31 ULKS Dębowica 3 : 0 Sokół Krynka
32 WKS Wólka Świątkowa 8 : 0 Orzeł Zalesie
33 Sokół Wólka Domaszewska 1 : 2 Bór Dąbie
34 Perła Dwornia 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
35 Unia II Krzywda 1 : 1 GLKS Stanin
36 LZS Zastawie 0 : 3 Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 7 (2013-10-13 - 2013-10-13)
37 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 1 ULKS Dębowica
38 GLKS Stanin 2 : 1 LZS Zastawie
39 Orlęta Gołaszyn 1 : 0 Unia II Krzywda
40 Bór Dąbie 4 : 1 Perła Dwornia
41 Orzeł Zalesie 0 : 6 Sokół Wólka Domaszewska
42 Sokół Krynka 1 : 2 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 8 (2013-10-20 - 2013-10-20)
43 ULKS Dębowica 0 : 4 WKS Wólka Świątkowa
44 Sokół Wólka Domaszewska 3 : 1 Sokół Krynka
45 Perła Dwornia 3 : 0 Orzeł Zalesie
46 Unia II Krzywda 1 : 0 Bór Dąbie
47 LZS Zastawie 6 : 2 Orlęta Gołaszyn
48 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 1 GLKS Stanin
Kolejka 9 (2013-10-27 - 2013-10-27)
49 GLKS Stanin 2 : 2 ULKS Dębowica
50 Orlęta Gołaszyn 1 : 3 Armaty Stoczek Łukowski
51 Bór Dąbie 4 : 0 LZS Zastawie
52 Orzeł Zalesie 1 : 2 Unia II Krzywda
53 Sokół Krynka 0 : 3 Perła Dwornia
54 WKS Wólka Świątkowa 0 : 2 Sokół Wólka Domaszewska
Kolejka 10 (2013-11-03 - 2013-11-03)
55 ULKS Dębowica 6 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
56 Perła Dwornia 0 : 1 WKS Wólka Świątkowa
57 Unia II Krzywda 2 : 3 Sokół Krynka
58 LZS Zastawie 8 : 1 Orzeł Zalesie
59 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 3 Bór Dąbie
60 GLKS Stanin 8 : 2 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 11 (2013-11-10 - 2013-11-10)
61 Orlęta Gołaszyn 2 : 7 ULKS Dębowica
62 Bór Dąbie 2 : 4 GLKS Stanin
63 Orzeł Zalesie 1 : 11 Armaty Stoczek Łukowski
64 Sokół Krynka 0 : 3 LZS Zastawie
65 WKS Wólka Świątkowa 4 : 1 Unia II Krzywda
66 Sokół Wólka Domaszewska 4 : 0 Perła Dwornia
Kolejka 12 (2014-04-13 - 2014-04-13)
67 Unia II Krzywda 1 : 4 Sokół Wólka Domaszewska
68 ULKS Dębowica 7 : 1 Perła Dwornia
69 WKS Wólka Świątkowa 2 : 1 LZS Zastawie
70 Sokół Krynka 1 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
71 Orzeł Zalesie 2 : 3 GLKS Stanin
72 Bór Dąbie 1 : 0 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 13 (2014-04-27 - 2014-04-27)
73 Bór Dąbie 2 : 2 ULKS Dębowica
74 Orlęta Gołaszyn 5 : 1 Orzeł Zalesie
75 GLKS Stanin 8 : 0 Sokół Krynka
76 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 5 WKS Wólka Świątkowa
77 LZS Zastawie 1 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
78 Unia II Krzywda 1 : 1 Perła Dwornia
Kolejka 14 (2014-05-01 - 2014-05-01)
79 ULKS Dębowica 2 : 0 Unia II Krzywda
80 Perła Dwornia 3 : 0 LZS Zastawie
81 Sokół Wólka Domaszewska 8 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
82 WKS Wólka Świątkowa 2 : 5 GLKS Stanin
83 Sokół Krynka 1 : 3 Orlęta Gołaszyn
84 Orzeł Zalesie 1 : 8 Bór Dąbie
Kolejka 15 (2014-05-04 - 2014-05-04)
85 Orzeł Zalesie 0 : 3 ULKS Dębowica
86 Bór Dąbie 9 : 0 Sokół Krynka
87 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 WKS Wólka Świątkowa
88 GLKS Stanin 2 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
89 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 1 Perła Dwornia
90 LZS Zastawie 3 : 1 Unia II Krzywda
Kolejka 16 (2014-05-11 - 2014-05-11)
91 ULKS Dębowica 6 : 0 LZS Zastawie
92 Unia II Krzywda 6 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
93 Perła Dwornia 0 : 4 GLKS Stanin
94 Sokół Wólka Domaszewska 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
95 WKS Wólka Świątkowa 0 : 1 Bór Dąbie
96 Sokół Krynka 4 : 7 Orzeł Zalesie
Kolejka 17 (2014-05-18 - 2014-05-18)
97 Sokół Krynka 0 : 7 ULKS Dębowica
98 Orzeł Zalesie 3 : 6 WKS Wólka Świątkowa
99 Bór Dąbie 6 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
100 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Perła Dwornia
101 GLKS Stanin 1 : 1 Unia II Krzywda
102 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 LZS Zastawie
Kolejka 18 (2014-05-25 - 2014-05-25)
103 ULKS Dębowica 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
104 LZS Zastawie 0 : 6 GLKS Stanin
105 Unia II Krzywda 0 : 1 Orlęta Gołaszyn
106 Perła Dwornia 1 : 3 Bór Dąbie
107 Sokół Wólka Domaszewska 3 : 0 Orzeł Zalesie
108 WKS Wólka Świątkowa 6 : 1 Sokół Krynka
Kolejka 19 (2014-06-01 - 2014-06-01)
109 WKS Wólka Świątkowa 1 : 3 ULKS Dębowica
110 Sokół Krynka 0 : 1 Sokół Wólka Domaszewska
111 Orzeł Zalesie 2 : 3 Perła Dwornia
112 Bór Dąbie 9 : 0 Unia II Krzywda
113 Orlęta Gołaszyn 2 : 2 LZS Zastawie
114 GLKS Stanin 9 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 20 (2014-06-08 - 2014-06-08)
115 ULKS Dębowica 1 : 1 GLKS Stanin
116 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
117 LZS Zastawie 0 : 1 Bór Dąbie
118 Unia II Krzywda 3 : 2 Orzeł Zalesie
119 Perła Dwornia 3 : 0 Sokół Krynka
120 Sokół Wólka Domaszewska 1 : 4 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 21 (2014-06-15 - 2014-06-15)
121 Sokół Wólka Domaszewska 0 : 3 ULKS Dębowica
122 WKS Wólka Świątkowa 6 : 0 Perła Dwornia
123 Sokół Krynka 2 : 6 Unia II Krzywda
124 Orzeł Zalesie 1 : 6 LZS Zastawie
125 Bór Dąbie 4 : 3 Armaty Stoczek Łukowski
126 Orlęta Gołaszyn 1 : 4 GLKS Stanin
Kolejka 22 (2014-06-19 - 2014-06-19)
127 ULKS Dębowica 3 : 0 Orlęta Gołaszyn
128 GLKS Stanin 3 : 1 Bór Dąbie
129 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 1 Orzeł Zalesie
130 LZS Zastawie 7 : 1 Sokół Krynka
131 Unia II Krzywda 1 : 1 WKS Wólka Świątkowa
132 Perła Dwornia 3 : 3 Sokół Wólka Domaszewska
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Trzynasta emerytura powinna być…


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.