Kolejka 1 (2018-07-21 - 2018-07-22) |
1 |
Gryf Wejherowo |
2 : 2 |
Górnik Łęczna |
2 |
ROW 1964 Rybnik |
0 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
3 |
Resovia Rzeszów |
1 : 3 |
Znicz Pruszków |
4 |
Elana Toruń |
2 : 2 |
Rozwój Katowice |
5 |
Widzew Łódź |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
6 |
Błękitni Stargard |
1 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
7 |
Pogoń Siedlce |
0 : 0 |
GKS Bełchatów |
8 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
9 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Skra Częstochowa |
Kolejka 2 (2018-07-28 - 2018-07-29) |
10 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
11 |
Ruch Chorzów |
0 : 2 |
Radomiak Radom |
12 |
GKS Bełchatów |
2 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
13 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 0 |
Pogoń Siedlce |
14 |
Olimpia Elbląg |
0 : 1 |
Błękitni Stargard |
15 |
Rozwój Katowice |
0 : 4 |
Widzew Łódź |
16 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Elana Toruń |
17 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 1 |
Resovia Rzeszów |
18 |
Gryf Wejherowo |
1 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
Kolejka 3 (2018-08-04 - 2018-08-05) |
19 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 2 |
Górnik Łęczna |
20 |
Resovia Rzeszów |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
21 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
22 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Znicz Pruszków |
23 |
Błękitni Stargard |
1 : 1 |
Rozwój Katowice |
24 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Olimpia Elbląg |
25 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
26 |
Radomiak Radom |
1 : 1 |
GKS Bełchatów |
27 |
Ruch Chorzów |
4 : 0 |
Skra Częstochowa |
Kolejka 4 (2018-08-11 - 2018-08-12) |
28 |
Górnik Łęczna |
5 : 1 |
Ruch Chorzów |
29 |
GKS Bełchatów |
3 : 0 |
Skra Częstochowa |
30 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 0 |
Radomiak Radom |
31 |
Olimpia Elbląg |
0 : 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
32 |
Rozwój Katowice |
2 : 2 |
Pogoń Siedlce |
33 |
Znicz Pruszków |
1 : 2 |
Błękitni Stargard |
34 |
Stal Stalowa Wola |
3 : 0 |
Widzew Łódź |
35 |
Gryf Wejherowo |
3 : 1 |
Elana Toruń |
36 |
ROW 1964 Rybnik |
2 : 1 |
Resovia Rzeszów |
Kolejka 5 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
37 |
Resovia Rzeszów |
2 : 2 |
Górnik Łęczna |
38 |
Elana Toruń |
3 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
39 |
Widzew Łódź |
3 : 1 |
Gryf Wejherowo |
40 |
Błękitni Stargard |
1 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
41 |
Pogoń Siedlce |
0 : 3 |
Znicz Pruszków |
42 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 : 0 |
Rozwój Katowice |
43 |
Radomiak Radom |
5 : 0 |
Olimpia Elbląg |
44 |
Ruch Chorzów |
2 : 2 |
GKS Bełchatów |
45 |
Olimpia Grudziądz |
4 : 0 |
Skra Częstochowa |
Kolejka 6 (2018-08-22 - 2018-08-22) |
46 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
GKS Bełchatów |
47 |
Olimpia Grudziądz |
0 : 0 |
Ruch Chorzów |
48 |
Olimpia Elbląg |
1 : 0 |
Skra Częstochowa |
49 |
Rozwój Katowice |
1 : 0 |
Radomiak Radom |
50 |
Znicz Pruszków |
2 : 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
51 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
52 |
Gryf Wejherowo |
2 : 0 |
Błękitni Stargard |
53 |
ROW 1964 Rybnik |
2 : 2 |
Widzew Łódź |
54 |
Resovia Rzeszów |
0 : 0 |
Elana Toruń |
Kolejka 7 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
55 |
Elana Toruń |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
56 |
Widzew Łódź |
2 : 1 |
Resovia Rzeszów |
57 |
Błękitni Stargard |
1 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
58 |
Pogoń Siedlce |
7 : 2 |
Gryf Wejherowo |
59 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
60 |
Radomiak Radom |
4 : 0 |
Znicz Pruszków |
61 |
Skra Częstochowa |
2 : 0 |
Rozwój Katowice |
62 |
Ruch Chorzów |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
63 |
GKS Bełchatów |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 8 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
64 |
Górnik Łęczna |
1 : 3 |
Olimpia Grudziądz |
65 |
Olimpia Elbląg |
0 : 1 |
GKS Bełchatów |
66 |
Rozwój Katowice |
0 : 3 |
Ruch Chorzów |
67 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
68 |
Stal Stalowa Wola |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
69 |
Gryf Wejherowo |
1 : 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
70 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
71 |
Resovia Rzeszów |
1 : 0 |
Błękitni Stargard |
72 |
Elana Toruń |
0 : 0 |
Widzew Łódź |
Kolejka 9 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
73 |
Widzew Łódź |
3 : 0 |
Górnik Łęczna |
74 |
Błękitni Stargard |
1 : 2 |
Elana Toruń |
75 |
Pogoń Siedlce |
1 : 3 |
Resovia Rzeszów |
76 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 2 |
ROW 1964 Rybnik |
77 |
Radomiak Radom |
3 : 0 |
Gryf Wejherowo |
78 |
Skra Częstochowa |
3 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
79 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Znicz Pruszków |
80 |
GKS Bełchatów |
2 : 1 |
Rozwój Katowice |
81 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 0 |
Olimpia Elbląg |
Kolejka 10 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
82 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Olimpia Elbląg |
83 |
Rozwój Katowice |
1 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
84 |
Znicz Pruszków |
1 : 0 |
GKS Bełchatów |
85 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 2 |
Ruch Chorzów |
86 |
Gryf Wejherowo |
0 : 1 |
Skra Częstochowa |
87 |
ROW 1964 Rybnik |
2 : 2 |
Radomiak Radom |
88 |
Resovia Rzeszów |
3 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
89 |
Elana Toruń |
3 : 0 |
Pogoń Siedlce |
90 |
Widzew Łódź |
4 : 2 |
Błękitni Stargard |
Kolejka 11 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
91 |
Błękitni Stargard |
0 : 2 |
Górnik Łęczna |
92 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Widzew Łódź |
93 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 : 2 |
Elana Toruń |
94 |
Radomiak Radom |
5 : 0 |
Resovia Rzeszów |
95 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
96 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
97 |
GKS Bełchatów |
1 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
98 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 1 |
Znicz Pruszków |
99 |
Olimpia Elbląg |
1 : 2 |
Rozwój Katowice |
Kolejka 12 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
100 |
Górnik Łęczna |
2 : 2 |
Rozwój Katowice |
101 |
Znicz Pruszków |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
102 |
Stal Stalowa Wola |
4 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
103 |
Gryf Wejherowo |
0 : 1 |
GKS Bełchatów |
104 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
105 |
Resovia Rzeszów |
2 : 2 |
Skra Częstochowa |
106 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Radomiak Radom |
107 |
Widzew Łódź |
4 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
108 |
Błękitni Stargard |
3 : 0 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 13 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
109 |
Pogoń Siedlce |
4 : 0 |
Górnik Łęczna |
110 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 1 |
Błękitni Stargard |
111 |
Radomiak Radom |
0 : 1 |
Widzew Łódź |
112 |
Skra Częstochowa |
1 : 2 |
Elana Toruń |
113 |
Ruch Chorzów |
5 : 1 |
Resovia Rzeszów |
114 |
GKS Bełchatów |
1 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
115 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 2 |
Gryf Wejherowo |
116 |
Olimpia Elbląg |
3 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
117 |
Rozwój Katowice |
1 : 3 |
Znicz Pruszków |
Kolejka 14 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
118 |
Górnik Łęczna |
2 : 2 |
Znicz Pruszków |
119 |
Stal Stalowa Wola |
4 : 0 |
Rozwój Katowice |
120 |
Gryf Wejherowo |
0 : 2 |
Olimpia Elbląg |
121 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
122 |
Resovia Rzeszów |
0 : 0 |
GKS Bełchatów |
123 |
Elana Toruń |
0 : 0 |
Ruch Chorzów |
124 |
Widzew Łódź |
2 : 0 |
Skra Częstochowa |
125 |
Błękitni Stargard |
0 : 6 |
Radomiak Radom |
126 |
Pogoń Siedlce |
2 : 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
Kolejka 15 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
127 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 3 |
Górnik Łęczna |
128 |
Radomiak Radom |
3 : 2 |
Pogoń Siedlce |
129 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Błękitni Stargard |
130 |
Ruch Chorzów |
1 : 3 |
Widzew Łódź |
131 |
GKS Bełchatów |
0 : 0 |
Elana Toruń |
132 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 4 |
Resovia Rzeszów |
133 |
Olimpia Elbląg |
0 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
134 |
Rozwój Katowice |
2 : 1 |
Gryf Wejherowo |
135 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Stal Stalowa Wola |
Kolejka 16 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
136 |
Górnik Łęczna |
2 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
137 |
Gryf Wejherowo |
5 : 2 |
Znicz Pruszków |
138 |
ROW 1964 Rybnik |
0 : 2 |
Rozwój Katowice |
139 |
Resovia Rzeszów |
2 : 0 |
Olimpia Elbląg |
140 |
Elana Toruń |
2 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
141 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
GKS Bełchatów |
142 |
Błękitni Stargard |
3 : 1 |
Ruch Chorzów |
143 |
Pogoń Siedlce |
0 : 1 |
Skra Częstochowa |
144 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 2 |
Radomiak Radom |
Kolejka 17 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
145 |
Radomiak Radom |
5 : 1 |
Górnik Łęczna |
146 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
147 |
Ruch Chorzów |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
148 |
GKS Bełchatów |
3 : 0 |
Błękitni Stargard |
149 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 2 |
Widzew Łódź |
150 |
Olimpia Elbląg |
2 : 2 |
Elana Toruń |
151 |
Rozwój Katowice |
1 : 2 |
Resovia Rzeszów |
152 |
Znicz Pruszków |
3 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
153 |
Stal Stalowa Wola |
4 : 2 |
Gryf Wejherowo |
Kolejka 18 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
154 |
Górnik Łęczna |
2 : 1 |
Gryf Wejherowo |
155 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
156 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Resovia Rzeszów |
157 |
Rozwój Katowice |
0 : 0 |
Elana Toruń |
158 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
159 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 1 |
Błękitni Stargard |
160 |
GKS Bełchatów |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
161 |
Ruch Chorzów |
2 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
162 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
Kolejka 19 (2018-11-17 - 2018-11-18) |
163 |
Skra Częstochowa |
0 : 0 |
Górnik Łęczna |
164 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Ruch Chorzów |
165 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 1 |
GKS Bełchatów |
166 |
Pogoń Siedlce |
3 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
167 |
Błękitni Stargard |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
168 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Rozwój Katowice |
169 |
Elana Toruń |
5 : 1 |
Znicz Pruszków |
170 |
Resovia Rzeszów |
1 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
171 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
Kolejka 20 (2018-11-24 - 2018-11-25) |
172 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
173 |
Górnik Łęczna |
4 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
174 |
Gryf Wejherowo |
1 : 0 |
Resovia Rzeszów |
175 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 0 |
Elana Toruń |
176 |
Znicz Pruszków |
1 : 0 |
Widzew Łódź |
177 |
Rozwój Katowice |
3 : 1 |
Błękitni Stargard |
178 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
179 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
180 |
GKS Bełchatów |
2 : 2 |
Radomiak Radom |
Kolejka 21 (2018-12-01 - 2018-12-02) |
181 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Górnik Łęczna |
182 |
Skra Częstochowa |
1 : 0 |
GKS Bełchatów |
183 |
Radomiak Radom |
4 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
184 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
185 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Rozwój Katowice |
186 |
Błękitni Stargard |
3 : 2 |
Znicz Pruszków |
187 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
188 |
Elana Toruń |
0 : 2 |
Gryf Wejherowo |
189 |
Resovia Rzeszów |
0 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
Kolejka 22 (2019-03-02 - 2019-03-03) |
190 |
Górnik Łęczna |
1 : 0 |
Resovia Rzeszów |
191 |
ROW 1964 Rybnik |
0 : 1 |
Elana Toruń |
192 |
Gryf Wejherowo |
1 : 2 |
Widzew Łódź |
193 |
Stal Stalowa Wola |
4 : 2 |
Błękitni Stargard |
194 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Pogoń Siedlce |
195 |
Rozwój Katowice |
6 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
196 |
Olimpia Elbląg |
2 : 1 |
Radomiak Radom |
197 |
Olimpia Grudziądz |
4 : 0 |
Skra Częstochowa |
198 |
GKS Bełchatów |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
Kolejka 23 (2019-03-09 - 2019-03-10) |
199 |
GKS Bełchatów |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
200 |
Ruch Chorzów |
1 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
201 |
Skra Częstochowa |
2 : 1 |
Olimpia Elbląg |
202 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Rozwój Katowice |
203 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 : 2 |
Znicz Pruszków |
204 |
Pogoń Siedlce |
5 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
205 |
Błękitni Stargard |
4 : 1 |
Gryf Wejherowo |
206 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
ROW 1964 Rybnik |
207 |
Elana Toruń |
0 : 1 |
Resovia Rzeszów |
Kolejka 24 (2019-03-16 - 2019-03-17) |
208 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Elana Toruń |
209 |
Resovia Rzeszów |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
210 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 0 |
Błękitni Stargard |
211 |
Gryf Wejherowo |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
212 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
213 |
Znicz Pruszków |
3 : 2 |
Radomiak Radom |
214 |
Rozwój Katowice |
1 : 1 |
Skra Częstochowa |
215 |
Olimpia Elbląg |
0 : 0 |
Ruch Chorzów |
216 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 0 |
GKS Bełchatów |
Kolejka 25 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
217 |
Olimpia Grudziądz |
6 : 1 |
Górnik Łęczna |
218 |
GKS Bełchatów |
1 : 1 |
Olimpia Elbląg |
219 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Rozwój Katowice |
220 |
Skra Częstochowa |
2 : 4 |
Znicz Pruszków |
221 |
Radomiak Radom |
1 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
222 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 : 0 |
Gryf Wejherowo |
223 |
Pogoń Siedlce |
2 : 2 |
ROW 1964 Rybnik |
224 |
Błękitni Stargard |
1 : 1 |
Resovia Rzeszów |
225 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Elana Toruń |
Kolejka 26 (2019-03-27 - 2019-03-31) |
226 |
Górnik Łęczna |
0 : 0 |
Widzew Łódź |
227 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Błękitni Stargard |
228 |
Resovia Rzeszów |
1 : 3 |
Pogoń Siedlce |
229 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
230 |
Gryf Wejherowo |
0 : 3 |
Radomiak Radom |
231 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 4 |
Skra Częstochowa |
232 |
Znicz Pruszków |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
233 |
Rozwój Katowice |
0 : 0 |
GKS Bełchatów |
234 |
Olimpia Elbląg |
0 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
Kolejka 27 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
235 |
Olimpia Elbląg |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
236 |
Olimpia Grudziądz |
3 : 0 |
Rozwój Katowice |
237 |
GKS Bełchatów |
3 : 0 |
Znicz Pruszków |
238 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Stal Stalowa Wola |
239 |
Skra Częstochowa |
2 : 1 |
Gryf Wejherowo |
240 |
Radomiak Radom |
0 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
241 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 : 1 |
Resovia Rzeszów |
242 |
Pogoń Siedlce |
2 : 0 |
Elana Toruń |
243 |
Błękitni Stargard |
0 : 0 |
Widzew Łódź |
Kolejka 28 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
244 |
Górnik Łęczna |
1 : 1 |
Błękitni Stargard |
245 |
Widzew Łódź |
1 : 1 |
Pogoń Siedlce |
246 |
Elana Toruń |
4 : 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
247 |
Resovia Rzeszów |
1 : 0 |
Radomiak Radom |
248 |
ROW 1964 Rybnik |
0 : 0 |
Skra Częstochowa |
249 |
Gryf Wejherowo |
3 : 2 |
Ruch Chorzów |
250 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 0 |
GKS Bełchatów |
251 |
Znicz Pruszków |
2 : 1 |
Olimpia Grudziądz |
252 |
Rozwój Katowice |
0 : 1 |
Olimpia Elbląg |
Kolejka 29 (2019-04-20 - 2019-04-21) |
253 |
Rozwój Katowice |
0 : 1 |
Górnik Łęczna |
254 |
Olimpia Elbląg |
1 : 0 |
Znicz Pruszków |
255 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
256 |
GKS Bełchatów |
3 : 1 |
Gryf Wejherowo |
257 |
Ruch Chorzów |
3 : 0 |
ROW 1964 Rybnik |
258 |
Skra Częstochowa |
0 : 2 |
Resovia Rzeszów |
259 |
Radomiak Radom |
2 : 0 |
Elana Toruń |
260 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
261 |
Pogoń Siedlce |
4 : 1 |
Błękitni Stargard |
Kolejka 30 (2019-04-24 - 2019-04-24) |
262 |
Górnik Łęczna |
1 : 2 |
Pogoń Siedlce |
263 |
Błękitni Stargard |
3 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
264 |
Widzew Łódź |
0 : 0 |
Radomiak Radom |
265 |
Elana Toruń |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
266 |
Resovia Rzeszów |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
267 |
ROW 1964 Rybnik |
0 : 1 |
GKS Bełchatów |
268 |
Gryf Wejherowo |
3 : 0 |
Olimpia Grudziądz |
269 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 0 |
Olimpia Elbląg |
270 |
Znicz Pruszków |
0 : 2 |
Rozwój Katowice |
Kolejka 31 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
271 |
Znicz Pruszków |
2 : 0 |
Górnik Łęczna |
272 |
Rozwój Katowice |
0 : 0 |
Stal Stalowa Wola |
273 |
Olimpia Elbląg |
1 : 1 |
Gryf Wejherowo |
274 |
Olimpia Grudziądz |
1 : 2 |
ROW 1964 Rybnik |
275 |
GKS Bełchatów |
1 : 0 |
Resovia Rzeszów |
276 |
Ruch Chorzów |
1 : 2 |
Elana Toruń |
277 |
Skra Częstochowa |
1 : 1 |
Widzew Łódź |
278 |
Radomiak Radom |
0 : 1 |
Błękitni Stargard |
279 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 : 1 |
Pogoń Siedlce |
Kolejka 32 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
280 |
Górnik Łęczna |
1 : 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
281 |
Pogoń Siedlce |
1 : 1 |
Radomiak Radom |
282 |
Błękitni Stargard |
3 : 0 |
Skra Częstochowa |
283 |
Widzew Łódź |
3 : 0 |
Ruch Chorzów |
284 |
Elana Toruń |
4 : 2 |
GKS Bełchatów |
285 |
Resovia Rzeszów |
0 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
286 |
ROW 1964 Rybnik |
1 : 2 |
Olimpia Elbląg |
287 |
Gryf Wejherowo |
3 : 1 |
Rozwój Katowice |
288 |
Stal Stalowa Wola |
1 : 2 |
Znicz Pruszków |
Kolejka 33 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
289 |
Stal Stalowa Wola |
2 : 1 |
Górnik Łęczna |
290 |
Znicz Pruszków |
1 : 4 |
Gryf Wejherowo |
291 |
Rozwój Katowice |
2 : 4 |
ROW 1964 Rybnik |
292 |
Olimpia Elbląg |
0 : 1 |
Resovia Rzeszów |
293 |
Olimpia Grudziądz |
2 : 1 |
Elana Toruń |
294 |
GKS Bełchatów |
3 : 1 |
Widzew Łódź |
295 |
Ruch Chorzów |
1 : 1 |
Błękitni Stargard |
296 |
Skra Częstochowa |
2 : 1 |
Pogoń Siedlce |
297 |
Radomiak Radom |
5 : 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
Kolejka 34 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
298 |
Górnik Łęczna |
5 : 2 |
Radomiak Radom |
299 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 : 1 |
Skra Częstochowa |
300 |
Pogoń Siedlce |
1 : 0 |
Ruch Chorzów |
301 |
Błękitni Stargard |
0 : 0 |
GKS Bełchatów |
302 |
Widzew Łódź |
1 : 2 |
Olimpia Grudziądz |
303 |
Elana Toruń |
1 : 2 |
Olimpia Elbląg |
304 |
Resovia Rzeszów |
1 : 3 |
Rozwój Katowice |
305 |
ROW 1964 Rybnik |
3 : 0 |
Znicz Pruszków |
306 |
Gryf Wejherowo |
1 : 3 |
Stal Stalowa Wola |