Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-08-12) |
1 |
Olimpia Warszawa |
3 : 1 |
Agape Białołęka |
2 |
Amur Wilga |
0 : 3 |
AP Marcovia |
3 |
Mazur Radzymin |
1 : 1 |
Escola Warszawa |
4 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
1 : 2 |
Dąb Wieliszew |
5 |
Legionovia II Legionowo |
0 : 1 |
Unia Warszawa |
6 |
Burza Pilawa |
2 : 2 |
Sokół Serock |
7 |
Bug Wyszków |
2 : 4 |
Victoria II Sulejówek |
8 |
Promnik Łaskarzew |
2 : 1 |
Mazur II Karczew |
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15) |
9 |
Agape Białołęka |
1 : 1 |
Mazur II Karczew |
10 |
Victoria II Sulejówek |
1 : 0 |
Promnik Łaskarzew |
11 |
Sokół Serock |
1 : 3 |
Bug Wyszków |
12 |
Unia Warszawa |
3 : 1 |
Burza Pilawa |
13 |
Dąb Wieliszew |
4 : 0 |
Legionovia II Legionowo |
14 |
Escola Warszawa |
0 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
15 |
AP Marcovia |
1 : 1 |
Mazur Radzymin |
16 |
Olimpia Warszawa |
4 : 1 |
Amur Wilga |
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19) |
17 |
Amur Wilga |
1 : 2 |
Agape Białołęka |
18 |
Mazur Radzymin |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
19 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
5 : 0 |
AP Marcovia |
20 |
Legionovia II Legionowo |
1 : 1 |
Escola Warszawa |
21 |
Burza Pilawa |
3 : 1 |
Dąb Wieliszew |
22 |
Bug Wyszków |
1 : 3 |
Unia Warszawa |
23 |
Promnik Łaskarzew |
0 : 2 |
Sokół Serock |
24 |
Mazur II Karczew |
1 : 2 |
Victoria II Sulejówek |
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
25 |
Agape Białołęka |
5 : 4 |
Victoria II Sulejówek |
26 |
Sokół Serock |
1 : 0 |
Mazur II Karczew |
27 |
Unia Warszawa |
3 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
28 |
Dąb Wieliszew |
1 : 1 |
Bug Wyszków |
29 |
Escola Warszawa |
3 : 0 |
Burza Pilawa |
30 |
AP Marcovia |
6 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
31 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
32 |
Amur Wilga |
1 : 5 |
Mazur Radzymin |
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
33 |
Mazur Radzymin |
2 : 1 |
Agape Białołęka |
34 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
9 : 0 |
Amur Wilga |
35 |
Legionovia II Legionowo |
1 : 5 |
Olimpia Warszawa |
36 |
Burza Pilawa |
0 : 0 |
AP Marcovia |
37 |
Bug Wyszków |
2 : 1 |
Escola Warszawa |
38 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 0 |
Dąb Wieliszew |
39 |
Mazur II Karczew |
0 : 0 |
Unia Warszawa |
40 |
Victoria II Sulejówek |
0 : 0 |
Sokół Serock |
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
41 |
Agape Białołęka |
1 : 1 |
Sokół Serock |
42 |
Unia Warszawa |
4 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
43 |
Dąb Wieliszew |
4 : 1 |
Mazur II Karczew |
44 |
Escola Warszawa |
5 : 0 |
Promnik Łaskarzew |
45 |
AP Marcovia |
1 : 4 |
Bug Wyszków |
46 |
Olimpia Warszawa |
3 : 0 |
Burza Pilawa |
47 |
Amur Wilga |
0 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
48 |
Mazur Radzymin |
0 : 1 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
49 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
1 : 0 |
Agape Białołęka |
50 |
Legionovia II Legionowo |
0 : 5 |
Mazur Radzymin |
51 |
Burza Pilawa |
6 : 1 |
Amur Wilga |
52 |
Bug Wyszków |
2 : 4 |
Olimpia Warszawa |
53 |
Promnik Łaskarzew |
0 : 2 |
AP Marcovia |
54 |
Mazur II Karczew |
0 : 2 |
Escola Warszawa |
55 |
Victoria II Sulejówek |
7 : 2 |
Dąb Wieliszew |
56 |
Sokół Serock |
0 : 2 |
Unia Warszawa |
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
57 |
Agape Białołęka |
2 : 2 |
Unia Warszawa |
58 |
Dąb Wieliszew |
1 : 4 |
Sokół Serock |
59 |
Escola Warszawa |
4 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
60 |
AP Marcovia |
1 : 0 |
Mazur II Karczew |
61 |
Olimpia Warszawa |
1 : 2 |
Promnik Łaskarzew |
62 |
Amur Wilga |
1 : 3 |
Bug Wyszków |
63 |
Mazur Radzymin |
4 : 1 |
Burza Pilawa |
64 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
8 : 0 |
Legionovia II Legionowo |
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
65 |
Legionovia II Legionowo |
2 : 4 |
Agape Białołęka |
66 |
Burza Pilawa |
3 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
67 |
Bug Wyszków |
1 : 1 |
Mazur Radzymin |
68 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 1 |
Amur Wilga |
69 |
Mazur II Karczew |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
70 |
Victoria II Sulejówek |
1 : 0 |
AP Marcovia |
71 |
Sokół Serock |
6 : 3 |
Escola Warszawa |
72 |
Unia Warszawa |
1 : 2 |
Dąb Wieliszew |
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
73 |
Agape Białołęka |
1 : 2 |
Dąb Wieliszew |
74 |
Escola Warszawa |
0 : 3 |
Unia Warszawa |
75 |
AP Marcovia |
3 : 1 |
Sokół Serock |
76 |
Olimpia Warszawa |
2 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
77 |
Amur Wilga |
0 : 1 |
Mazur II Karczew |
78 |
Mazur Radzymin |
2 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
79 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
3 : 1 |
Bug Wyszków |
80 |
Legionovia II Legionowo |
6 : 1 |
Burza Pilawa |
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
81 |
Burza Pilawa |
2 : 2 |
Agape Białołęka |
82 |
Bug Wyszków |
1 : 9 |
Legionovia II Legionowo |
83 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 3 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
84 |
Mazur II Karczew |
0 : 2 |
Mazur Radzymin |
85 |
Victoria II Sulejówek |
4 : 0 |
Amur Wilga |
86 |
Sokół Serock |
0 : 2 |
Olimpia Warszawa |
87 |
Unia Warszawa |
0 : 2 |
AP Marcovia |
88 |
Dąb Wieliszew |
4 : 3 |
Escola Warszawa |
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
89 |
Agape Białołęka |
0 : 1 |
Escola Warszawa |
90 |
AP Marcovia |
1 : 1 |
Dąb Wieliszew |
91 |
Olimpia Warszawa |
3 : 1 |
Unia Warszawa |
92 |
Amur Wilga |
4 : 1 |
Sokół Serock |
93 |
Mazur Radzymin |
4 : 0 |
Victoria II Sulejówek |
94 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2 : 0 |
Mazur II Karczew |
95 |
Legionovia II Legionowo |
3 : 0 |
Promnik Łaskarzew |
96 |
Burza Pilawa |
0 : 3 |
Bug Wyszków |
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28) |
97 |
Bug Wyszków |
1 : 0 |
Agape Białołęka |
98 |
Promnik Łaskarzew |
3 : 1 |
Burza Pilawa |
99 |
Mazur II Karczew |
0 : 2 |
Legionovia II Legionowo |
100 |
Victoria II Sulejówek |
2 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
101 |
Sokół Serock |
1 : 2 |
Mazur Radzymin |
102 |
Unia Warszawa |
5 : 2 |
Amur Wilga |
103 |
Dąb Wieliszew |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
104 |
Escola Warszawa |
3 : 0 |
AP Marcovia |
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04) |
105 |
Agape Białołęka |
1 : 1 |
AP Marcovia |
106 |
Olimpia Warszawa |
1 : 5 |
Escola Warszawa |
107 |
Amur Wilga |
1 : 1 |
Dąb Wieliszew |
108 |
Mazur Radzymin |
2 : 1 |
Unia Warszawa |
109 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
1 : 0 |
Sokół Serock |
110 |
Legionovia II Legionowo |
2 : 0 |
Victoria II Sulejówek |
111 |
Burza Pilawa |
0 : 1 |
Mazur II Karczew |
112 |
Bug Wyszków |
4 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11) |
113 |
Promnik Łaskarzew |
3 : 3 |
Agape Białołęka |
114 |
Mazur II Karczew |
0 : 3 |
Bug Wyszków |
115 |
Victoria II Sulejówek |
7 : 0 |
Burza Pilawa |
116 |
Sokół Serock |
5 : 3 |
Legionovia II Legionowo |
117 |
Unia Warszawa |
1 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
118 |
Dąb Wieliszew |
1 : 1 |
Mazur Radzymin |
119 |
Escola Warszawa |
13 : 0 |
Amur Wilga |
120 |
AP Marcovia |
2 : 3 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18) |
121 |
Agape Białołęka |
1 : 2 |
Olimpia Warszawa |
122 |
AP Marcovia |
3 : 0 |
Amur Wilga |
123 |
Escola Warszawa |
2 : 0 |
Mazur Radzymin |
124 |
Dąb Wieliszew |
3 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
125 |
Unia Warszawa |
2 : 0 |
Legionovia II Legionowo |
126 |
Sokół Serock |
3 : 1 |
Burza Pilawa |
127 |
Victoria II Sulejówek |
0 : 3 |
Bug Wyszków |
128 |
Mazur II Karczew |
0 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24) |
129 |
Mazur II Karczew |
2 : 3 |
Agape Białołęka |
130 |
Promnik Łaskarzew |
3 : 2 |
Victoria II Sulejówek |
131 |
Bug Wyszków |
3 : 1 |
Sokół Serock |
132 |
Burza Pilawa |
1 : 2 |
Unia Warszawa |
133 |
Legionovia II Legionowo |
2 : 1 |
Dąb Wieliszew |
134 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
4 : 1 |
Escola Warszawa |
135 |
Mazur Radzymin |
4 : 1 |
AP Marcovia |
136 |
Amur Wilga |
0 : 4 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31) |
137 |
Agape Białołęka |
1 : 0 |
Amur Wilga |
138 |
Olimpia Warszawa |
2 : 0 |
Mazur Radzymin |
139 |
AP Marcovia |
0 : 0 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
140 |
Escola Warszawa |
0 : 0 |
Legionovia II Legionowo |
141 |
Dąb Wieliszew |
1 : 1 |
Burza Pilawa |
142 |
Unia Warszawa |
4 : 0 |
Bug Wyszków |
143 |
Sokół Serock |
4 : 2 |
Promnik Łaskarzew |
144 |
Victoria II Sulejówek |
2 : 3 |
Mazur II Karczew |
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
145 |
Victoria II Sulejówek |
2 : 1 |
Agape Białołęka |
146 |
Mazur II Karczew |
2 : 0 |
Sokół Serock |
147 |
Promnik Łaskarzew |
0 : 2 |
Unia Warszawa |
148 |
Bug Wyszków |
1 : 0 |
Dąb Wieliszew |
149 |
Burza Pilawa |
0 : 3 |
Escola Warszawa |
150 |
Legionovia II Legionowo |
0 : 2 |
AP Marcovia |
151 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
0 : 1 |
Olimpia Warszawa |
152 |
Mazur Radzymin |
4 : 1 |
Amur Wilga |
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
153 |
Agape Białołęka |
1 : 1 |
Mazur Radzymin |
154 |
Amur Wilga |
0 : 2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
155 |
Olimpia Warszawa |
4 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
156 |
AP Marcovia |
1 : 0 |
Burza Pilawa |
157 |
Escola Warszawa |
2 : 1 |
Bug Wyszków |
158 |
Dąb Wieliszew |
3 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
159 |
Unia Warszawa |
3 : 2 |
Mazur II Karczew |
160 |
Sokół Serock |
3 : 0 |
Victoria II Sulejówek |
Kolejka 21 (2019-04-19 - 2019-04-20) |
161 |
Sokół Serock |
1 : 1 |
Agape Białołęka |
162 |
Victoria II Sulejówek |
0 : 1 |
Unia Warszawa |
163 |
Mazur II Karczew |
1 : 1 |
Dąb Wieliszew |
164 |
Promnik Łaskarzew |
0 : 4 |
Escola Warszawa |
165 |
Bug Wyszków |
4 : 1 |
AP Marcovia |
166 |
Burza Pilawa |
0 : 3 |
Olimpia Warszawa |
167 |
Legionovia II Legionowo |
2 : 0 |
Amur Wilga |
168 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
3 : 3 |
Mazur Radzymin |
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
169 |
Agape Białołęka |
3 : 0 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
170 |
Mazur Radzymin |
1 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
171 |
Amur Wilga |
0 : 1 |
Burza Pilawa |
172 |
Olimpia Warszawa |
2 : 3 |
Bug Wyszków |
173 |
AP Marcovia |
2 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
174 |
Escola Warszawa |
3 : 1 |
Mazur II Karczew |
175 |
Dąb Wieliszew |
1 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
176 |
Unia Warszawa |
2 : 1 |
Sokół Serock |
Kolejka 23 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
177 |
Unia Warszawa |
0 : 3 |
Agape Białołęka |
178 |
Sokół Serock |
1 : 0 |
Dąb Wieliszew |
179 |
Victoria II Sulejówek |
0 : 1 |
Escola Warszawa |
180 |
Mazur II Karczew |
2 : 0 |
AP Marcovia |
181 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 0 |
Olimpia Warszawa |
182 |
Bug Wyszków |
9 : 0 |
Amur Wilga |
183 |
Burza Pilawa |
1 : 1 |
Mazur Radzymin |
184 |
Legionovia II Legionowo |
5 : 0 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 24 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
185 |
Agape Białołęka |
4 : 0 |
Legionovia II Legionowo |
186 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
6 : 0 |
Burza Pilawa |
187 |
Mazur Radzymin |
2 : 2 |
Bug Wyszków |
188 |
Amur Wilga |
1 : 0 |
Promnik Łaskarzew |
189 |
Olimpia Warszawa |
2 : 1 |
Mazur II Karczew |
190 |
AP Marcovia |
4 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
191 |
Escola Warszawa |
0 : 0 |
Sokół Serock |
192 |
Dąb Wieliszew |
1 : 1 |
Unia Warszawa |
Kolejka 25 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
193 |
Dąb Wieliszew |
2 : 1 |
Agape Białołęka |
194 |
Unia Warszawa |
0 : 1 |
Escola Warszawa |
195 |
Sokół Serock |
1 : 0 |
AP Marcovia |
196 |
Victoria II Sulejówek |
1 : 2 |
Olimpia Warszawa |
197 |
Mazur II Karczew |
6 : 0 |
Amur Wilga |
198 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 0 |
Mazur Radzymin |
199 |
Bug Wyszków |
3 : 1 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
200 |
Burza Pilawa |
1 : 2 |
Legionovia II Legionowo |
Kolejka 26 (2019-05-22 - 2019-05-22) |
201 |
Agape Białołęka |
6 : 0 |
Burza Pilawa |
202 |
Legionovia II Legionowo |
0 : 3 |
Bug Wyszków |
203 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
1 : 1 |
Promnik Łaskarzew |
204 |
Mazur Radzymin |
0 : 2 |
Mazur II Karczew |
205 |
Amur Wilga |
0 : 7 |
Victoria II Sulejówek |
206 |
Olimpia Warszawa |
3 : 1 |
Sokół Serock |
207 |
AP Marcovia |
1 : 3 |
Unia Warszawa |
208 |
Escola Warszawa |
1 : 2 |
Dąb Wieliszew |
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
209 |
Escola Warszawa |
1 : 2 |
Agape Białołęka |
210 |
Dąb Wieliszew |
0 : 2 |
AP Marcovia |
211 |
Unia Warszawa |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
212 |
Sokół Serock |
2 : 0 |
Amur Wilga |
213 |
Victoria II Sulejówek |
0 : 3 |
Mazur Radzymin |
214 |
Mazur II Karczew |
2 : 1 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
215 |
Promnik Łaskarzew |
1 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
216 |
Bug Wyszków |
3 : 0 |
Burza Pilawa |
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
217 |
Agape Białołęka |
1 : 1 |
Bug Wyszków |
218 |
Burza Pilawa |
1 : 3 |
Promnik Łaskarzew |
219 |
Legionovia II Legionowo |
8 : 2 |
Mazur II Karczew |
220 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
4 : 3 |
Victoria II Sulejówek |
221 |
Mazur Radzymin |
0 : 1 |
Sokół Serock |
222 |
Amur Wilga |
0 : 6 |
Unia Warszawa |
223 |
Olimpia Warszawa |
1 : 1 |
Dąb Wieliszew |
224 |
AP Marcovia |
1 : 3 |
Escola Warszawa |
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
225 |
AP Marcovia |
4 : 2 |
Agape Białołęka |
226 |
Escola Warszawa |
1 : 0 |
Olimpia Warszawa |
227 |
Dąb Wieliszew |
3 : 0 |
Amur Wilga |
228 |
Unia Warszawa |
2 : 0 |
Mazur Radzymin |
229 |
Sokół Serock |
1 : 0 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
230 |
Victoria II Sulejówek |
2 : 1 |
Legionovia II Legionowo |
231 |
Mazur II Karczew |
4 : 1 |
Burza Pilawa |
232 |
Promnik Łaskarzew |
0 : 7 |
Bug Wyszków |
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-16) |
233 |
Agape Białołęka |
5 : 0 |
Promnik Łaskarzew |
234 |
Bug Wyszków |
2 : 3 |
Mazur II Karczew |
235 |
Burza Pilawa |
1 : 1 |
Victoria II Sulejówek |
236 |
Legionovia II Legionowo |
1 : 7 |
Sokół Serock |
237 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
1 : 0 |
Unia Warszawa |
238 |
Mazur Radzymin |
0 : 0 |
Dąb Wieliszew |
239 |
Amur Wilga |
0 : 6 |
Escola Warszawa |
240 |
Olimpia Warszawa |
1 : 0 |
AP Marcovia |