Kolejka 1 (2018-08-25 - 2018-08-26) |
1 |
WKS Wólka Świątkowa |
3 : 2 |
Wenus Oszczepalin |
2 |
Absolwent Domaszewnica |
2 : 1 |
Bór Dąbie |
3 |
Start Gózd |
2 : 2 |
ULKS Dębowica |
4 |
pauza |
: |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
5 |
Polesie Serokomla |
3 : 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
6 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 3 |
Młodzieżówka Radzyń |
Kolejka 2 (2018-09-01 - 2018-09-02) |
7 |
Wenus Oszczepalin |
4 : 2 |
Młodzieżówka Radzyń |
8 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
9 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
9 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
0 : 3 |
Polesie Serokomla |
10 |
ULKS Dębowica |
: |
pauza |
11 |
Bór Dąbie |
5 : 1 |
Start Gózd |
12 |
WKS Wólka Świątkowa |
0 : 0 |
Absolwent Domaszewnica |
Kolejka 3 (2018-09-08 - 2018-09-09) |
13 |
Absolwent Domaszewnica |
10 : 2 |
Wenus Oszczepalin |
14 |
Start Gózd |
3 : 0 |
WKS Wólka Świątkowa |
15 |
pauza |
: |
Bór Dąbie |
16 |
Polesie Serokomla |
1 : 1 |
ULKS Dębowica |
17 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 3 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
18 |
Młodzieżówka Radzyń |
2 : 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
Kolejka 4 (2018-09-15 - 2018-09-16) |
19 |
Wenus Oszczepalin |
1 : 6 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
20 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
0 : 0 |
Młodzieżówka Radzyń |
21 |
ULKS Dębowica |
2 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
22 |
Bór Dąbie |
2 : 0 |
Polesie Serokomla |
23 |
WKS Wólka Świątkowa |
: |
pauza |
24 |
Absolwent Domaszewnica |
6 : 0 |
Start Gózd |
Kolejka 5 (2018-09-22 - 2018-09-23) |
25 |
Start Gózd |
5 : 1 |
Wenus Oszczepalin |
26 |
pauza |
: |
Absolwent Domaszewnica |
27 |
Polesie Serokomla |
8 : 1 |
WKS Wólka Świątkowa |
28 |
Orlęta Gołaszyn |
2 : 3 |
Bór Dąbie |
29 |
Młodzieżówka Radzyń |
3 : 4 |
ULKS Dębowica |
30 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
4 : 2 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Kolejka 6 (2018-09-29 - 2018-09-30) |
31 |
Wenus Oszczepalin |
1 : 3 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
32 |
ULKS Dębowica |
3 : 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
33 |
Bór Dąbie |
3 : 2 |
Młodzieżówka Radzyń |
34 |
WKS Wólka Świątkowa |
0 : 3 |
Orlęta Gołaszyn |
35 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 0 |
Polesie Serokomla |
36 |
Start Gózd |
: |
pauza |
Kolejka 7 (2018-10-06 - 2018-10-07) |
37 |
pauza |
: |
Wenus Oszczepalin |
38 |
Polesie Serokomla |
3 : 0 |
Start Gózd |
39 |
Orlęta Gołaszyn |
3 : 2 |
Absolwent Domaszewnica |
40 |
Młodzieżówka Radzyń |
4 : 1 |
WKS Wólka Świątkowa |
41 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
2 : 3 |
Bór Dąbie |
42 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
2 : 1 |
ULKS Dębowica |
Kolejka 8 (2018-10-13 - 2018-10-14) |
43 |
Wenus Oszczepalin |
0 : 9 |
ULKS Dębowica |
44 |
Bór Dąbie |
2 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
45 |
WKS Wólka Świątkowa |
1 : 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
46 |
Absolwent Domaszewnica |
0 : 0 |
Młodzieżówka Radzyń |
47 |
Start Gózd |
4 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
48 |
pauza |
: |
Polesie Serokomla |
Kolejka 9 (2018-10-20 - 2018-10-21) |
49 |
Polesie Serokomla |
5 : 1 |
Wenus Oszczepalin |
50 |
Orlęta Gołaszyn |
: |
pauza |
51 |
Młodzieżówka Radzyń |
1 : 2 |
Start Gózd |
52 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 : 1 |
Absolwent Domaszewnica |
53 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
4 : 2 |
WKS Wólka Świątkowa |
54 |
ULKS Dębowica |
1 : 2 |
Bór Dąbie |
Kolejka 10 (2018-10-28 - 2018-10-28) |
55 |
Wenus Oszczepalin |
1 : 6 |
Bór Dąbie |
56 |
WKS Wólka Świątkowa |
0 : 3 |
ULKS Dębowica |
57 |
Absolwent Domaszewnica |
2 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
58 |
Start Gózd |
1 : 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
59 |
pauza |
: |
Młodzieżówka Radzyń |
60 |
Polesie Serokomla |
3 : 5 |
Orlęta Gołaszyn |
Kolejka 11 (2018-11-04 - 2018-11-04) |
61 |
Orlęta Gołaszyn |
5 : 4 |
Wenus Oszczepalin |
62 |
Młodzieżówka Radzyń |
3 : 0 |
Polesie Serokomla |
63 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
: |
pauza |
64 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
2 : 2 |
Start Gózd |
65 |
ULKS Dębowica |
1 : 0 |
Absolwent Domaszewnica |
66 |
Bór Dąbie |
3 : 0 |
WKS Wólka Świątkowa |
Kolejka 12 (2019-04-06 - 2019-04-07) |
67 |
Wenus Oszczepalin |
0 : 5 |
WKS Wólka Świątkowa |
68 |
Bór Dąbie |
0 : 0 |
Absolwent Domaszewnica |
69 |
ULKS Dębowica |
4 : 2 |
Start Gózd |
70 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
: |
pauza |
71 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 : 1 |
Polesie Serokomla |
72 |
Młodzieżówka Radzyń |
3 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
Kolejka 13 (2019-04-13 - 2019-04-14) |
73 |
Młodzieżówka Radzyń |
3 : 2 |
Wenus Oszczepalin |
74 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 7 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
75 |
Polesie Serokomla |
3 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
76 |
ULKS Dębowica |
: |
pauza |
77 |
Start Gózd |
0 : 2 |
Bór Dąbie |
78 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 1 |
WKS Wólka Świątkowa |
Kolejka 14 (2019-04-27 - 2019-04-28) |
79 |
Wenus Oszczepalin |
: |
Absolwent Domaszewnica |
80 |
WKS Wólka Świątkowa |
1 : 5 |
Start Gózd |
81 |
Bór Dąbie |
: |
pauza |
82 |
ULKS Dębowica |
5 : 4 |
Polesie Serokomla |
83 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
2 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
84 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
3 : 0 |
Młodzieżówka Radzyń |
Kolejka 15 (2019-05-04 - 2019-05-05) |
85 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
8 : 0 |
Wenus Oszczepalin |
86 |
Młodzieżówka Radzyń |
2 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
87 |
Orlęta Gołaszyn |
1 : 4 |
ULKS Dębowica |
88 |
Polesie Serokomla |
0 : 0 |
Bór Dąbie |
89 |
WKS Wólka Świątkowa |
: |
pauza |
90 |
Start Gózd |
0 : 0 |
Absolwent Domaszewnica |
Kolejka 16 (2019-05-11 - 2019-05-12) |
91 |
Wenus Oszczepalin |
2 : 4 |
Start Gózd |
92 |
Absolwent Domaszewnica |
: |
pauza |
93 |
WKS Wólka Świątkowa |
2 : 3 |
Polesie Serokomla |
94 |
Bór Dąbie |
2 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
95 |
ULKS Dębowica |
3 : 0 |
Młodzieżówka Radzyń |
96 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
1 : 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
Kolejka 17 (2019-05-18 - 2019-05-19) |
97 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
3 : 0 |
Wenus Oszczepalin |
98 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
3 : 1 |
ULKS Dębowica |
99 |
Młodzieżówka Radzyń |
0 : 3 |
Bór Dąbie |
100 |
Orlęta Gołaszyn |
5 : 3 |
WKS Wólka Świątkowa |
101 |
Polesie Serokomla |
4 : 1 |
Absolwent Domaszewnica |
102 |
Start Gózd |
: |
pauza |
Kolejka 18 (2019-05-25 - 2019-05-26) |
103 |
Wenus Oszczepalin |
: |
pauza |
104 |
Start Gózd |
0 : 4 |
Polesie Serokomla |
105 |
Absolwent Domaszewnica |
0 : 1 |
Orlęta Gołaszyn |
106 |
WKS Wólka Świątkowa |
3 : 3 |
Młodzieżówka Radzyń |
107 |
Bór Dąbie |
1 : 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
108 |
ULKS Dębowica |
5 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Kolejka 19 (2019-06-01 - 2019-06-02) |
109 |
ULKS Dębowica |
11 : 2 |
Wenus Oszczepalin |
110 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
0 : 1 |
Bór Dąbie |
111 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
8 : 0 |
WKS Wólka Świątkowa |
112 |
Młodzieżówka Radzyń |
3 : 3 |
Absolwent Domaszewnica |
113 |
Orlęta Gołaszyn |
3 : 0 |
Start Gózd |
114 |
Polesie Serokomla |
: |
pauza |
Kolejka 20 (2019-06-08 - 2019-06-09) |
115 |
Wenus Oszczepalin |
3 : 8 |
Polesie Serokomla |
116 |
Orlęta Gołaszyn |
: |
pauza |
117 |
Start Gózd |
0 : 1 |
Młodzieżówka Radzyń |
118 |
Absolwent Domaszewnica |
2 : 8 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
119 |
WKS Wólka Świątkowa |
0 : 4 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
120 |
Bór Dąbie |
0 : 0 |
ULKS Dębowica |
Kolejka 21 (2019-06-15 - 2019-06-16) |
121 |
Bór Dąbie |
13 : 1 |
Wenus Oszczepalin |
122 |
ULKS Dębowica |
3 : 2 |
WKS Wólka Świątkowa |
123 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
3 : 1 |
Absolwent Domaszewnica |
124 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
6 : 2 |
Start Gózd |
125 |
Młodzieżówka Radzyń |
: |
pauza |
126 |
Orlęta Gołaszyn |
0 : 5 |
Polesie Serokomla |
Kolejka 22 (2019-06-22 - 2019-06-23) |
127 |
Wenus Oszczepalin |
5 : 2 |
Orlęta Gołaszyn |
128 |
Polesie Serokomla |
4 : 0 |
Młodzieżówka Radzyń |
129 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
: |
pauza |
130 |
Start Gózd |
1 : 1 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
131 |
Absolwent Domaszewnica |
1 : 6 |
ULKS Dębowica |
132 |
WKS Wólka Świątkowa |
3 : 2 |
Bór Dąbie |