reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wieniawa Lublin 30 83 91:22
2 Orlęta Łuków 30 71 82:19
3 Bogdanka II Łęczna 30 61 103:25
4 Omega Stary Zamość 30 56 44:30
5 Lewart Lubartów 30 48 51:39
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 48 45:45
7 Janowianka Janów Lubelski 30 39 36:47
8 Ruch Ryki 30 37 52:66
9 Włodawianka Włodawa 30 36 56:57
10 Orion Niedrzwica Duża 30 35 40:42
11 Podlasie II Biała Podlaska 30 35 47:58
12 Roztocze Szczebrzeszyn 30 34 44:55
13 Huczwa Tyszowce 30 32 55:74
14 Stal Poniatowa 30 28 34:67
15 Start Krasnystaw 30 25 36:80
16 Unia Bełżyce 30 9 24:114
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-13 - 2011-08-14)
1 Janowianka Janów Lubelski 1 : 3 Huczwa Tyszowce
2 Bogdanka II Łęczna 2 : 3 Lewart Lubartów
3 Włodawianka Włodawa 3 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
4 Orlęta Łuków 2 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
5 Omega Stary Zamość 2 : 0 Orion Niedrzwica Duża
6 Ruch Ryki 4 : 1 Start Krasnystaw
7 Stal Poniatowa 0 : 5 Wieniawa Lublin
8 Podlasie II Biała Podlaska 1 : 1 Unia Bełżyce
Kolejka 2 (2011-08-20 - 2011-08-21)
9 Huczwa Tyszowce 3 : 1 Unia Bełżyce
10 Wieniawa Lublin 5 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
11 Start Krasnystaw 0 : 0 Stal Poniatowa
12 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Ruch Ryki
13 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 1 Omega Stary Zamość
14 Lewart Lubartów 4 : 1 Włodawianka Włodawa
15 Janowianka Janów Lubelski 0 : 2 Bogdanka II Łęczna
16 Orlęta Łuków 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 3 (2011-08-27 - 2011-08-28)
17 Bogdanka II Łęczna 3 : 1 Huczwa Tyszowce
18 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Janowianka Janów Lubelski
19 Orlęta Łuków 0 : 0 Lewart Lubartów
20 Omega Stary Zamość 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
21 Ruch Ryki 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
22 Stal Poniatowa 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
23 Podlasie II Biała Podlaska 2 : 1 Start Krasnystaw
24 Unia Bełżyce 1 : 5 Wieniawa Lublin
Kolejka 4 (2011-08-31 - 2011-08-31)
25 Huczwa Tyszowce 2 : 3 Wieniawa Lublin
26 Start Krasnystaw 1 : 1 Unia Bełżyce
27 Orion Niedrzwica Duża 0 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
28 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Stal Poniatowa
29 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Ruch Ryki
30 Lewart Lubartów 0 : 1 Omega Stary Zamość
31 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Orlęta Łuków
32 Bogdanka II Łęczna 2 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 5 (2011-09-03 - 2011-09-04)
33 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Huczwa Tyszowce
34 Orlęta Łuków 0 : 0 Bogdanka II Łęczna
35 Omega Stary Zamość 4 : 1 Janowianka Janów Lubelski
36 Ruch Ryki 0 : 3 Lewart Lubartów
37 Stal Poniatowa 0 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
38 Podlasie II Biała Podlaska 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
39 Unia Bełżyce 0 : 3 Orion Niedrzwica Duża
40 Wieniawa Lublin 12 : 1 Start Krasnystaw
Kolejka 6 (2011-09-10 - 2011-09-11)
41 Huczwa Tyszowce 6 : 3 Start Krasnystaw
42 Orion Niedrzwica Duża 0 : 1 Wieniawa Lublin
43 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 2 Unia Bełżyce
44 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
45 Lewart Lubartów 2 : 0 Stal Poniatowa
46 Janowianka Janów Lubelski 2 : 4 Ruch Ryki
47 Bogdanka II Łęczna 4 : 0 Omega Stary Zamość
48 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Orlęta Łuków
Kolejka 7 (2011-09-17 - 2011-09-18)
49 Orlęta Łuków 5 : 0 Huczwa Tyszowce
50 Omega Stary Zamość 1 : 0 Włodawianka Włodawa
51 Ruch Ryki 0 : 0 Bogdanka II Łęczna
52 Stal Poniatowa 0 : 1 Janowianka Janów Lubelski
53 Podlasie II Biała Podlaska 2 : 0 Lewart Lubartów
54 Unia Bełżyce 0 : 6 Roztocze Szczebrzeszyn
55 Wieniawa Lublin 5 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
56 Start Krasnystaw 2 : 4 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 8 (2011-09-24 - 2011-09-25)
57 Huczwa Tyszowce 3 : 3 Orion Niedrzwica Duża
58 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 0 Start Krasnystaw
59 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 5 Wieniawa Lublin
60 Lewart Lubartów 0 : 2 Unia Bełżyce
61 Janowianka Janów Lubelski 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
62 Bogdanka II Łęczna 12 : 1 Stal Poniatowa
63 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Ruch Ryki
64 Orlęta Łuków 2 : 0 Omega Stary Zamość
Kolejka 9 (2011-10-01 - 2011-10-02)
65 Omega Stary Zamość 2 : 0 Huczwa Tyszowce
66 Ruch Ryki 0 : 0 Orlęta Łuków
67 Stal Poniatowa 2 : 3 Włodawianka Włodawa
68 Podlasie II Biała Podlaska 0 : 4 Bogdanka II Łęczna
69 Unia Bełżyce 0 : 2 Janowianka Janów Lubelski
70 Wieniawa Lublin 3 : 0 Lewart Lubartów
71 Start Krasnystaw 0 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
72 Orion Niedrzwica Duża 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 10 (2011-10-08 - 2011-10-09)
73 Huczwa Tyszowce 1 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
74 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
75 Lewart Lubartów 2 : 1 Start Krasnystaw
76 Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 Wieniawa Lublin
77 Bogdanka II Łęczna 10 : 0 Unia Bełżyce
78 Włodawianka Włodawa 1 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
79 Orlęta Łuków 7 : 0 Stal Poniatowa
80 Omega Stary Zamość 1 : 0 Ruch Ryki
Kolejka 11 (2011-10-15 - 2011-10-16)
81 Ruch Ryki 2 : 2 Huczwa Tyszowce
82 Stal Poniatowa 0 : 3 Omega Stary Zamość
83 Podlasie II Biała Podlaska 1 : 3 Orlęta Łuków
84 Unia Bełżyce 2 : 3 Włodawianka Włodawa
85 Wieniawa Lublin 3 : 1 Bogdanka II Łęczna
86 Start Krasnystaw 1 : 3 Janowianka Janów Lubelski
87 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Lewart Lubartów
88 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 12 (2011-10-22 - 2011-10-23)
89 Huczwa Tyszowce 7 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
90 Lewart Lubartów 2 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
91 Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
92 Bogdanka II Łęczna 12 : 1 Start Krasnystaw
93 Włodawianka Włodawa 0 : 2 Wieniawa Lublin
94 Orlęta Łuków 6 : 1 Unia Bełżyce
95 Omega Stary Zamość 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
96 Ruch Ryki 0 : 2 Stal Poniatowa
Kolejka 13 (2011-10-29 - 2011-10-30)
97 Stal Poniatowa 0 : 1 Huczwa Tyszowce
98 Podlasie II Biała Podlaska 2 : 5 Ruch Ryki
99 Unia Bełżyce 0 : 1 Omega Stary Zamość
100 Wieniawa Lublin 1 : 3 Orlęta Łuków
101 Start Krasnystaw 0 : 3 Włodawianka Włodawa
102 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Bogdanka II Łęczna
103 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
104 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Lewart Lubartów
Kolejka 14 (2011-11-05 - 2011-11-06)
105 Huczwa Tyszowce 0 : 1 Lewart Lubartów
106 Janowianka Janów Lubelski 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
107 Bogdanka II Łęczna 3 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
108 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Orion Niedrzwica Duża
109 Orlęta Łuków 6 : 2 Start Krasnystaw
110 Omega Stary Zamość 0 : 0 Wieniawa Lublin
111 Ruch Ryki 6 : 0 Unia Bełżyce
112 Stal Poniatowa 2 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
Kolejka 15 (2011-11-12 - 2011-11-13)
113 Podlasie II Biała Podlaska 0 : 3 Huczwa Tyszowce
114 Unia Bełżyce 5 : 0 Stal Poniatowa
115 Wieniawa Lublin 3 : 2 Ruch Ryki
116 Start Krasnystaw 1 : 2 Omega Stary Zamość
117 Orion Niedrzwica Duża 0 : 3 Orlęta Łuków
118 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 2 Włodawianka Włodawa
119 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 2 Bogdanka II Łęczna
120 Lewart Lubartów 3 : 1 Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 16 (2012-03-17 - 2012-03-18)
121 Huczwa Tyszowce 0 : 1 Janowianka Janów Lubelski
122 Lewart Lubartów 0 : 3 Bogdanka II Łęczna
123 Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 4 Włodawianka Włodawa
124 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Orlęta Łuków
125 Orion Niedrzwica Duża 1 : 1 Omega Stary Zamość
126 Start Krasnystaw 2 : 1 Ruch Ryki
127 Wieniawa Lublin 1 : 0 Stal Poniatowa
128 Unia Bełżyce 1 : 4 Podlasie II Biała Podlaska
Kolejka 17 (2012-03-24 - 2012-03-25)
129 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 Orlęta Łuków
130 Unia Bełżyce 3 : 4 Huczwa Tyszowce
131 Podlasie II Biała Podlaska 0 : 1 Wieniawa Lublin
132 Stal Poniatowa 2 : 1 Start Krasnystaw
133 Ruch Ryki 3 : 1 Orion Niedrzwica Duża
134 Omega Stary Zamość 2 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
135 Włodawianka Włodawa 4 : 0 Lewart Lubartów
136 Bogdanka II Łęczna 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 18 (2012-03-31 - 2012-04-01)
137 Huczwa Tyszowce 0 : 5 Bogdanka II Łęczna
138 Janowianka Janów Lubelski 1 : 0 Włodawianka Włodawa
139 Lewart Lubartów 1 : 1 Orlęta Łuków
140 Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 Omega Stary Zamość
141 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Ruch Ryki
142 Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Stal Poniatowa
143 Start Krasnystaw 0 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
144 Wieniawa Lublin 3 : 1 Unia Bełżyce
Kolejka 19 (2012-04-14 - 2012-04-15)
145 Wieniawa Lublin 2 : 0 Huczwa Tyszowce
146 Unia Bełżyce 0 : 2 Start Krasnystaw
147 Podlasie II Biała Podlaska 2 : 2 Orion Niedrzwica Duża
148 Stal Poniatowa 1 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
149 Ruch Ryki 3 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
150 Omega Stary Zamość 0 : 2 Lewart Lubartów
151 Orlęta Łuków 1 : 1 Janowianka Janów Lubelski
152 Włodawianka Włodawa 1 : 1 Bogdanka II Łęczna
Kolejka 20 (2012-04-21 - 2012-04-22)
153 Huczwa Tyszowce 5 : 0 Włodawianka Włodawa
154 Bogdanka II Łęczna 0 : 1 Orlęta Łuków
155 Janowianka Janów Lubelski 0 : 2 Omega Stary Zamość
156 Lewart Lubartów 5 : 0 Ruch Ryki
157 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 Stal Poniatowa
158 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Podlasie II Biała Podlaska
159 Orion Niedrzwica Duża 3 : 0 Unia Bełżyce
160 Start Krasnystaw 1 : 6 Wieniawa Lublin
Kolejka 21 (2012-04-28 - 2012-04-29)
161 Start Krasnystaw 3 : 0 Huczwa Tyszowce
162 Wieniawa Lublin 1 : 0 Orion Niedrzwica Duża
163 Unia Bełżyce 0 : 5 Sparta Rejowiec Fabryczny
164 Podlasie II Biała Podlaska 1 : 4 Roztocze Szczebrzeszyn
165 Stal Poniatowa 0 : 2 Lewart Lubartów
166 Ruch Ryki 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
167 Omega Stary Zamość 0 : 3 Bogdanka II Łęczna
168 Orlęta Łuków 3 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 22 (2012-05-02 - 2012-05-02)
169 Huczwa Tyszowce 1 : 4 Orlęta Łuków
170 Włodawianka Włodawa 1 : 1 Omega Stary Zamość
171 Bogdanka II Łęczna 10 : 0 Ruch Ryki
172 Janowianka Janów Lubelski 0 : 0 Stal Poniatowa
173 Lewart Lubartów 1 : 1 Podlasie II Biała Podlaska
174 Roztocze Szczebrzeszyn 5 : 0 Unia Bełżyce
175 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 3 Wieniawa Lublin
176 Orion Niedrzwica Duża 1 : 0 Start Krasnystaw
Kolejka 23 (2012-05-05 - 2012-05-06)
177 Orion Niedrzwica Duża 5 : 1 Huczwa Tyszowce
178 Start Krasnystaw 1 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
179 Wieniawa Lublin 4 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
180 Unia Bełżyce 0 : 5 Lewart Lubartów
181 Podlasie II Biała Podlaska 1 : 2 Janowianka Janów Lubelski
182 Stal Poniatowa 3 : 2 Bogdanka II Łęczna
183 Ruch Ryki 4 : 3 Włodawianka Włodawa
184 Omega Stary Zamość 0 : 3 Orlęta Łuków
Kolejka 24 (2012-05-12 - 2012-05-13)
185 Huczwa Tyszowce 0 : 3 Omega Stary Zamość
186 Orlęta Łuków 3 : 2 Ruch Ryki
187 Włodawianka Włodawa 2 : 2 Stal Poniatowa
188 Bogdanka II Łęczna 7 : 2 Podlasie II Biała Podlaska
189 Janowianka Janów Lubelski 5 : 0 Unia Bełżyce
190 Lewart Lubartów 0 : 1 Wieniawa Lublin
191 Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 Start Krasnystaw
192 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 25 (2012-05-19 - 2012-05-20)
193 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 2 Huczwa Tyszowce
194 Orion Niedrzwica Duża 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
195 Start Krasnystaw 6 : 1 Lewart Lubartów
196 Wieniawa Lublin 4 : 2 Janowianka Janów Lubelski
197 Unia Bełżyce 0 : 5 Bogdanka II Łęczna
198 Podlasie II Biała Podlaska 3 : 2 Włodawianka Włodawa
199 Stal Poniatowa 0 : 2 Orlęta Łuków
200 Ruch Ryki 1 : 3 Omega Stary Zamość
Kolejka 26 (2012-05-26 - 2012-05-27)
201 Huczwa Tyszowce 5 : 6 Ruch Ryki
202 Omega Stary Zamość 4 : 3 Stal Poniatowa
203 Orlęta Łuków 3 : 2 Podlasie II Biała Podlaska
204 Włodawianka Włodawa 7 : 0 Unia Bełżyce
205 Bogdanka II Łęczna 0 : 0 Wieniawa Lublin
206 Janowianka Janów Lubelski 0 : 0 Start Krasnystaw
207 Lewart Lubartów 1 : 1 Orion Niedrzwica Duża
208 Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 27 (2012-06-02 - 2012-06-03)
209 Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 1 Huczwa Tyszowce
210 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 4 Lewart Lubartów
211 Orion Niedrzwica Duża 3 : 0 Janowianka Janów Lubelski
212 Start Krasnystaw 0 : 0 Bogdanka II Łęczna
213 Wieniawa Lublin 4 : 2 Włodawianka Włodawa
214 Unia Bełżyce 0 : 5 Orlęta Łuków
215 Podlasie II Biała Podlaska 0 : 2 Omega Stary Zamość
216 Stal Poniatowa 6 : 2 Ruch Ryki
Kolejka 28 (2012-06-09 - 2012-06-10)
217 Huczwa Tyszowce 0 : 2 Stal Poniatowa
218 Ruch Ryki 1 : 3 Podlasie II Biała Podlaska
219 Omega Stary Zamość 5 : 0 Unia Bełżyce
220 Orlęta Łuków 0 : 1 Wieniawa Lublin
221 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Start Krasnystaw
222 Bogdanka II Łęczna 3 : 2 Orion Niedrzwica Duża
223 Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
224 Lewart Lubartów 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 29 (2012-06-17 - 2012-06-17)
225 Lewart Lubartów 3 : 1 Huczwa Tyszowce
226 Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 3 Janowianka Janów Lubelski
227 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 : 3 Bogdanka II Łęczna
228 Orion Niedrzwica Duża 2 : 4 Włodawianka Włodawa
229 Start Krasnystaw 0 : 2 Orlęta Łuków
230 Wieniawa Lublin 1 : 0 Omega Stary Zamość
231 Unia Bełżyce 0 : 1 Ruch Ryki
232 Podlasie II Biała Podlaska 1 : 1 Stal Poniatowa
Kolejka 30 (2012-06-24 - 2012-06-24)
233 Huczwa Tyszowce 1 : 5 Podlasie II Biała Podlaska
234 Stal Poniatowa 6 : 3 Unia Bełżyce
235 Ruch Ryki 2 : 3 Wieniawa Lublin
236 Omega Stary Zamość 0 : 2 Start Krasnystaw
237 Orlęta Łuków 6 : 0 Orion Niedrzwica Duża
238 Włodawianka Włodawa 2 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
239 Bogdanka II Łęczna 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
240 Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Lewart Lubartów
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (24)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.