reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grom Lipowo 26 58 97:40
2 AON Rembertów 26 55 88:34
3 Sokół Celestynów 26 49 59:31
4 Bór Regut 26 44 51:37
5 Vulcan Wólka Mlądzka 26 41 52:38
6 Wisła Dziecinów 26 35 48:60
7 Burza Pilawa 26 35 37:59
8 Advit Wiązowna 26 34 46:47
9 Watra Mrozy 26 34 41:50
10 Fenix Siennica 26 31 44:49
11 Józefovia II Józefów 26 28 45:62
12 Wisła Maciejowice 26 27 45:89
13 KS Puznówka 26 24 54:91
14 PKS II Radość 26 23 44:66
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-24 - 2011-08-24)
1 Bór Regut 1 : 4 Józefovia II Józefów
2 Wisła Dziecinów 1 : 4 Sokół Celestynów
3 Grom Lipowo 5 : 1 Fenix Siennica
4 Burza Pilawa 0 : 0 Advit Wiązowna
5 Watra Mrozy 5 : 1 PKS II Radość
6 Vulcan Wólka Mlądzka 9 : 0 Wisła Maciejowice
7 KS Puznówka 0 : 4 AON Rembertów
Kolejka 2 (2011-08-27 - 2011-08-28)
8 Józefovia II Józefów 1 : 3 AON Rembertów
9 Wisła Maciejowice 4 : 3 KS Puznówka
10 PKS II Radość 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
11 Watra Mrozy 1 : 2 Advit Wiązowna
12 Fenix Siennica 1 : 1 Burza Pilawa
13 Sokół Celestynów 3 : 2 Grom Lipowo
14 Bór Regut 0 : 3 Wisła Dziecinów
Kolejka 3 (2011-09-03 - 2011-09-04)
15 Wisła Dziecinów 4 : 1 Józefovia II Józefów
16 Grom Lipowo 4 : 0 Bór Regut
17 Burza Pilawa 3 : 1 Sokół Celestynów
18 Watra Mrozy 2 : 1 Fenix Siennica
19 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Advit Wiązowna
20 KS Puznówka 7 : 4 PKS II Radość
21 AON Rembertów 5 : 0 Wisła Maciejowice
Kolejka 4 (2011-09-10 - 2011-09-11)
22 Józefovia II Józefów 0 : 1 Wisła Maciejowice
23 PKS II Radość 2 : 0 AON Rembertów
24 Advit Wiązowna 7 : 2 KS Puznówka
25 Fenix Siennica 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
26 Sokół Celestynów 3 : 1 Watra Mrozy
27 Bór Regut 3 : 1 Burza Pilawa
28 Wisła Dziecinów 0 : 4 Grom Lipowo
Kolejka 5 (2011-09-17 - 2011-09-18)
29 Grom Lipowo 5 : 1 Józefovia II Józefów
30 Burza Pilawa 2 : 1 Wisła Dziecinów
31 Watra Mrozy 0 : 1 Bór Regut
32 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 Sokół Celestynów
33 KS Puznówka 2 : 5 Fenix Siennica
34 AON Rembertów 3 : 1 Advit Wiązowna
35 Wisła Maciejowice 1 : 6 PKS II Radość
Kolejka 6 (2011-09-24 - 2011-09-25)
36 Józefovia II Józefów 2 : 1 PKS II Radość
37 Advit Wiązowna 3 : 2 Wisła Maciejowice
38 Fenix Siennica 3 : 2 AON Rembertów
39 Sokół Celestynów 7 : 1 KS Puznówka
40 Bór Regut 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
41 Wisła Dziecinów 1 : 1 Watra Mrozy
42 Grom Lipowo 3 : 0 Burza Pilawa
Kolejka 7 (2011-10-01 - 2011-10-02)
43 Burza Pilawa 2 : 1 Józefovia II Józefów
44 Watra Mrozy 0 : 4 Grom Lipowo
45 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Wisła Dziecinów
46 KS Puznówka 0 : 0 Bór Regut
47 AON Rembertów 1 : 3 Sokół Celestynów
48 Wisła Maciejowice 1 : 4 Fenix Siennica
49 PKS II Radość 0 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 8 (2011-10-08 - 2011-10-09)
50 Józefovia II Józefów 1 : 1 Advit Wiązowna
51 Fenix Siennica 1 : 4 PKS II Radość
52 Sokół Celestynów 3 : 1 Wisła Maciejowice
53 Bór Regut 0 : 4 AON Rembertów
54 Wisła Dziecinów 1 : 3 KS Puznówka
55 Grom Lipowo 4 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
56 Burza Pilawa 2 : 2 Watra Mrozy
Kolejka 9 (2011-10-15 - 2011-10-16)
57 Watra Mrozy 1 : 0 Józefovia II Józefów
58 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Burza Pilawa
59 KS Puznówka 1 : 7 Grom Lipowo
60 AON Rembertów 5 : 0 Wisła Dziecinów
61 Wisła Maciejowice 2 : 0 Bór Regut
62 PKS II Radość 1 : 1 Sokół Celestynów
63 Advit Wiązowna 0 : 2 Fenix Siennica
Kolejka 10 (2011-10-22 - 2011-10-23)
64 Józefovia II Józefów 3 : 1 Fenix Siennica
65 Sokół Celestynów 0 : 0 Advit Wiązowna
66 Bór Regut 5 : 2 PKS II Radość
67 Wisła Dziecinów 3 : 1 Wisła Maciejowice
68 Grom Lipowo 2 : 1 AON Rembertów
69 Burza Pilawa 1 : 1 KS Puznówka
70 Watra Mrozy 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 11 (2011-10-29 - 2011-10-30)
71 Józefovia II Józefów 2 : 5 Vulcan Wólka Mlądzka
72 KS Puznówka 4 : 1 Watra Mrozy
73 AON Rembertów 9 : 1 Burza Pilawa
74 Wisła Maciejowice 1 : 6 Grom Lipowo
75 PKS II Radość 2 : 0 Wisła Dziecinów
76 Advit Wiązowna 2 : 1 Bór Regut
77 Fenix Siennica 0 : 0 Sokół Celestynów
Kolejka 12 (2011-11-05 - 2011-11-06)
78 Józefovia II Józefów 0 : 4 Sokół Celestynów
79 Bór Regut 2 : 4 Fenix Siennica
80 Wisła Dziecinów 3 : 2 Advit Wiązowna
81 Grom Lipowo 4 : 1 PKS II Radość
82 Burza Pilawa 1 : 1 Wisła Maciejowice
83 Watra Mrozy 0 : 2 AON Rembertów
84 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 KS Puznówka
Kolejka 13 (2011-11-11 - 2011-11-11)
85 KS Puznówka 4 : 2 Józefovia II Józefów
86 AON Rembertów 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
87 Wisła Maciejowice 1 : 0 Watra Mrozy
88 PKS II Radość 2 : 2 Burza Pilawa
89 Advit Wiązowna 0 : 1 Grom Lipowo
90 Fenix Siennica 2 : 3 Wisła Dziecinów
91 Sokół Celestynów 4 : 1 Bór Regut
Kolejka 14 (2012-03-24 - 2012-03-25)
92 Józefovia II Józefów 1 : 1 Bór Regut
93 Sokół Celestynów 2 : 1 Wisła Dziecinów
94 Fenix Siennica 0 : 1 Grom Lipowo
95 Advit Wiązowna 2 : 0 Burza Pilawa
96 PKS II Radość 1 : 5 Watra Mrozy
97 Wisła Maciejowice 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
98 AON Rembertów 6 : 2 KS Puznówka
Kolejka 15 (2012-03-31 - 2012-04-01)
99 Advit Wiązowna 1 : 1 Watra Mrozy
100 AON Rembertów 2 : 3 Józefovia II Józefów
101 KS Puznówka 5 : 2 Wisła Maciejowice
102 Vulcan Wólka Mlądzka 6 : 2 PKS II Radość
103 Burza Pilawa 0 : 3 Fenix Siennica
104 Grom Lipowo 4 : 1 Sokół Celestynów
105 Wisła Dziecinów 2 : 4 Bór Regut
Kolejka 16 (2012-04-06 - 2012-04-07)
106 Józefovia II Józefów 1 : 3 Wisła Dziecinów
107 Bór Regut 0 : 0 Grom Lipowo
108 Sokół Celestynów 0 : 1 Burza Pilawa
109 Fenix Siennica 0 : 2 Watra Mrozy
110 Advit Wiązowna 0 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
111 PKS II Radość 3 : 0 KS Puznówka
112 Wisła Maciejowice 2 : 6 AON Rembertów
Kolejka 17 (2012-04-14 - 2012-04-15)
113 Wisła Maciejowice 0 : 5 Józefovia II Józefów
114 AON Rembertów 2 : 2 PKS II Radość
115 KS Puznówka 4 : 2 Advit Wiązowna
116 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Fenix Siennica
117 Watra Mrozy 0 : 2 Sokół Celestynów
118 Burza Pilawa 0 : 4 Bór Regut
119 Grom Lipowo 5 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 18 (2012-04-21 - 2012-04-22)
120 Józefovia II Józefów 3 : 2 Grom Lipowo
121 Wisła Dziecinów 4 : 1 Burza Pilawa
122 Bór Regut 2 : 0 Watra Mrozy
123 Sokół Celestynów 0 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
124 Fenix Siennica 3 : 2 KS Puznówka
125 Advit Wiązowna 1 : 3 AON Rembertów
126 PKS II Radość 2 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 19 (2012-04-28 - 2012-04-29)
127 PKS II Radość 1 : 1 Józefovia II Józefów
128 Wisła Maciejowice 4 : 2 Advit Wiązowna
129 AON Rembertów 4 : 1 Fenix Siennica
130 KS Puznówka 2 : 0 Sokół Celestynów
131 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 2 Bór Regut
132 Watra Mrozy 1 : 2 Wisła Dziecinów
133 Burza Pilawa 5 : 3 Grom Lipowo
Kolejka 20 (2012-05-05 - 2012-05-06)
134 Józefovia II Józefów 1 : 2 Burza Pilawa
135 Grom Lipowo 1 : 3 Watra Mrozy
136 Wisła Dziecinów 0 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
137 Bór Regut 5 : 0 KS Puznówka
138 Sokół Celestynów 5 : 1 AON Rembertów
139 Fenix Siennica 1 : 2 Wisła Maciejowice
140 Advit Wiązowna 2 : 1 PKS II Radość
Kolejka 21 (2012-05-12 - 2012-05-13)
141 Advit Wiązowna 6 : 2 Józefovia II Józefów
142 PKS II Radość 1 : 2 Fenix Siennica
143 Wisła Maciejowice 3 : 4 Sokół Celestynów
144 AON Rembertów 1 : 3 Bór Regut
145 KS Puznówka 1 : 4 Wisła Dziecinów
146 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Grom Lipowo
147 Watra Mrozy 5 : 1 Burza Pilawa
Kolejka 22 (2012-05-19 - 2012-05-20)
148 Józefovia II Józefów 2 : 3 Watra Mrozy
149 Burza Pilawa 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
150 Grom Lipowo 8 : 1 KS Puznówka
151 Wisła Dziecinów 1 : 4 AON Rembertów
152 Bór Regut 8 : 0 Wisła Maciejowice
153 Sokół Celestynów 6 : 0 PKS II Radość
154 Fenix Siennica 0 : 0 Advit Wiązowna
Kolejka 23 (2012-05-26 - 2012-05-27)
155 Fenix Siennica 2 : 2 Józefovia II Józefów
156 Advit Wiązowna 1 : 2 Sokół Celestynów
157 PKS II Radość 0 : 2 Bór Regut
158 Wisła Maciejowice 4 : 0 Wisła Dziecinów
159 AON Rembertów 3 : 0 Grom Lipowo
160 KS Puznówka 2 : 4 Burza Pilawa
161 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 0 Watra Mrozy
Kolejka 24 (2012-05-30 - 2012-05-30)
162 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 2 Józefovia II Józefów
163 Watra Mrozy 4 : 3 KS Puznówka
164 Burza Pilawa 1 : 4 AON Rembertów
165 Grom Lipowo 8 : 4 Wisła Maciejowice
166 Wisła Dziecinów 1 : 1 PKS II Radość
167 Bór Regut 1 : 1 Advit Wiązowna
168 Sokół Celestynów 2 : 0 Fenix Siennica
Kolejka 25 (2012-06-02 - 2012-06-03)
169 Sokół Celestynów 1 : 2 Józefovia II Józefów
170 Fenix Siennica 0 : 2 Bór Regut
171 Advit Wiązowna 4 : 3 Wisła Dziecinów
172 PKS II Radość 2 : 3 Grom Lipowo
173 Wisła Maciejowice 1 : 1 Burza Pilawa
174 AON Rembertów 9 : 0 Watra Mrozy
175 KS Puznówka 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 26 (2012-06-09 - 2012-06-10)
176 Józefovia II Józefów 4 : 2 KS Puznówka
177 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 3 AON Rembertów
178 Watra Mrozy 2 : 4 Wisła Maciejowice
179 Burza Pilawa 3 : 1 PKS II Radość
180 Grom Lipowo 6 : 2 Advit Wiązowna
181 Wisła Dziecinów 3 : 2 Fenix Siennica
182 Bór Regut 1 : 1 Sokół Celestynów

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.