reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Snajper Sośninka 20 49 81:37
2 Victoria II Sulejówek 20 45 75:48
3 KS Glinianka 20 33 43:35
4 Przelew Glinianka 20 29 51:50
5 KS Sobienie Jeziory 20 26 32:36
6 Victoria II Zerzeń 20 26 34:41
7 Vulcan II Wólka Mlądzka 20 25 39:39
8 Rokola Otwock Wielki 20 25 49:53
9 KS Rzakta 20 24 34:38
10 Amur Wilga 20 21 38:56
11 Orzeł Parysów 20 9 24:66
12 Wisła Dziecinów 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-27 - 2011-08-28)
1 Przelew Glinianka 1 : 1 KS Glinianka
2 Victoria II Zerzeń 2 : 0 Orzeł Parysów
3 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 3 KS Sobienie Jeziory
4 xxx : Victoria II Sulejówek
5 Snajper Sośninka 7 : 2 Amur Wilga
6 Rokola Otwock Wielki 2 : 5 KS Rzakta
Kolejka 2 (2011-09-03 - 2011-09-04)
7 KS Glinianka 1 : 1 KS Rzakta
8 Amur Wilga 0 : 4 Rokola Otwock Wielki
9 Victoria II Sulejówek 5 : 2 Snajper Sośninka
10 KS Sobienie Jeziory : xxx
11 Orzeł Parysów 0 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
12 Przelew Glinianka 3 : 1 Victoria II Zerzeń
Kolejka 3 (2011-09-10 - 2011-09-11)
13 Victoria II Zerzeń 1 : 1 KS Glinianka
14 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 3 Przelew Glinianka
15 xxx : Orzeł Parysów
16 Snajper Sośninka 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
17 Rokola Otwock Wielki 3 : 4 Victoria II Sulejówek
18 KS Rzakta 2 : 0 Amur Wilga
Kolejka 4 (2011-09-17 - 2011-09-18)
19 KS Glinianka 3 : 1 Amur Wilga
20 Victoria II Sulejówek 0 : 2 KS Rzakta
21 KS Sobienie Jeziory 1 : 0 Rokola Otwock Wielki
22 Orzeł Parysów 1 : 1 Snajper Sośninka
23 Przelew Glinianka : xxx
24 Victoria II Zerzeń 3 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 5 (2011-09-24 - 2011-09-25)
25 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 2 KS Glinianka
26 xxx : Victoria II Zerzeń
27 Snajper Sośninka 4 : 4 Przelew Glinianka
28 Rokola Otwock Wielki 2 : 3 Orzeł Parysów
29 KS Rzakta 1 : 3 KS Sobienie Jeziory
30 Amur Wilga 3 : 7 Victoria II Sulejówek
Kolejka 6 (2011-10-01 - 2011-10-02)
31 KS Glinianka 1 : 5 Victoria II Sulejówek
32 KS Sobienie Jeziory 1 : 3 Amur Wilga
33 Orzeł Parysów 1 : 1 KS Rzakta
34 Przelew Glinianka 1 : 2 Rokola Otwock Wielki
35 Victoria II Zerzeń 1 : 2 Snajper Sośninka
36 Vulcan II Wólka Mlądzka : xxx
Kolejka 7 (2011-10-08 - 2011-10-09)
37 xxx : KS Glinianka
38 Snajper Sośninka 3 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
39 Rokola Otwock Wielki 1 : 4 Victoria II Zerzeń
40 KS Rzakta 2 : 2 Przelew Glinianka
41 Amur Wilga 4 : 2 Orzeł Parysów
42 Victoria II Sulejówek 3 : 1 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 8 (2011-10-15 - 2011-10-16)
43 KS Glinianka 3 : 3 KS Sobienie Jeziory
44 Orzeł Parysów 0 : 1 Victoria II Sulejówek
45 Przelew Glinianka 3 : 1 Amur Wilga
46 Victoria II Zerzeń 4 : 5 KS Rzakta
47 Vulcan II Wólka Mlądzka 6 : 0 Rokola Otwock Wielki
48 xxx : Snajper Sośninka
Kolejka 9 (2011-10-22 - 2011-10-23)
49 Snajper Sośninka 4 : 3 KS Glinianka
50 Rokola Otwock Wielki : xxx
51 KS Rzakta 2 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
52 Amur Wilga 2 : 2 Victoria II Zerzeń
53 Victoria II Sulejówek 10 : 1 Przelew Glinianka
54 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 Orzeł Parysów
Kolejka 10 (2011-10-29 - 2011-10-30)
55 KS Glinianka 4 : 1 Orzeł Parysów
56 Przelew Glinianka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
57 Victoria II Zerzeń 2 : 0 Victoria II Sulejówek
58 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 2 Amur Wilga
59 xxx : KS Rzakta
60 Snajper Sośninka 4 : 1 Rokola Otwock Wielki
Kolejka 11 (2011-11-05 - 2011-11-06)
61 Rokola Otwock Wielki 3 : 1 KS Glinianka
62 KS Rzakta 1 : 3 Snajper Sośninka
63 Victoria II Sulejówek 7 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
64 Amur Wilga : xxx
65 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Victoria II Zerzeń
66 Orzeł Parysów 3 : 6 Przelew Glinianka
Kolejka 12 (2012-03-31 - 2012-04-01)
67 KS Glinianka 3 : 2 Przelew Glinianka
68 Orzeł Parysów 0 : 2 Victoria II Zerzeń
69 Vulcan II Wólka Mlądzka 5 : 0 KS Sobienie Jeziory
70 Amur Wilga 0 : 1 Snajper Sośninka
71 KS Rzakta 3 : 2 Rokola Otwock Wielki
72 Victoria II Sulejówek : xxx
Kolejka 13 (2012-04-06 - 2012-04-07)
73 KS Rzakta 0 : 1 KS Glinianka
74 Rokola Otwock Wielki 3 : 2 Amur Wilga
75 Snajper Sośninka 7 : 0 Victoria II Sulejówek
76 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 0 Orzeł Parysów
77 Victoria II Zerzeń 0 : 2 Przelew Glinianka
78 KS Sobienie Jeziory : xxx
Kolejka 14 (2012-04-14 - 2012-04-15)
79 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 1 Przelew Glinianka
80 KS Glinianka 5 : 1 Victoria II Zerzeń
81 KS Sobienie Jeziory 1 : 3 Snajper Sośninka
82 Victoria II Sulejówek 1 : 6 Rokola Otwock Wielki
83 Amur Wilga 1 : 1 KS Rzakta
84 Orzeł Parysów : xxx
Kolejka 15 (2012-04-21 - 2012-04-22)
85 Amur Wilga 1 : 1 KS Glinianka
86 KS Rzakta 1 : 4 Victoria II Sulejówek
87 Rokola Otwock Wielki 4 : 3 KS Sobienie Jeziory
88 Snajper Sośninka 11 : 1 Orzeł Parysów
89 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 1 Victoria II Zerzeń
90 Przelew Glinianka : xxx
Kolejka 16 (2012-04-28 - 2012-04-29)
91 Vulcan II Wólka Mlądzka 0 : 1 KS Glinianka
92 Przelew Glinianka 3 : 4 Snajper Sośninka
93 Orzeł Parysów 1 : 4 Rokola Otwock Wielki
94 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 KS Rzakta
95 Victoria II Sulejówek 5 : 2 Amur Wilga
96 Victoria II Zerzeń : xxx
Kolejka 17 (2012-05-05 - 2012-05-06)
97 Victoria II Sulejówek 3 : 2 KS Glinianka
98 Amur Wilga 1 : 4 KS Sobienie Jeziory
99 KS Rzakta 0 : 2 Orzeł Parysów
100 Rokola Otwock Wielki 2 : 3 Przelew Glinianka
101 Snajper Sośninka 9 : 3 Victoria II Zerzeń
102 Vulcan II Wólka Mlądzka : xxx
Kolejka 18 (2012-05-12 - 2012-05-13)
103 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 1 Snajper Sośninka
104 Victoria II Zerzeń 2 : 1 Rokola Otwock Wielki
105 Przelew Glinianka 2 : 2 KS Rzakta
106 Orzeł Parysów 2 : 5 Amur Wilga
107 KS Sobienie Jeziory 3 : 2 Victoria II Sulejówek
108 KS Glinianka : xxx
Kolejka 19 (2012-05-19 - 2012-05-20)
109 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 KS Glinianka
110 Victoria II Sulejówek 8 : 2 Orzeł Parysów
111 Amur Wilga 3 : 2 Przelew Glinianka
112 KS Rzakta 0 : 1 Victoria II Zerzeń
113 Rokola Otwock Wielki 4 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
114 Snajper Sośninka : xxx
Kolejka 20 (2012-05-26 - 2012-05-27)
115 KS Glinianka 1 : 4 Snajper Sośninka
116 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 3 KS Rzakta
117 Victoria II Zerzeń 1 : 2 Amur Wilga
118 Przelew Glinianka 3 : 4 Victoria II Sulejówek
119 Orzeł Parysów 1 : 2 KS Sobienie Jeziory
120 Rokola Otwock Wielki : xxx
Kolejka 21 (2012-06-02 - 2012-06-03)
121 Orzeł Parysów 1 : 3 KS Glinianka
122 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 Przelew Glinianka
123 Victoria II Sulejówek 2 : 4 Victoria II Zerzeń
124 Amur Wilga 3 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
125 Rokola Otwock Wielki 4 : 4 Snajper Sośninka
126 KS Rzakta : xxx
Kolejka 22 (2012-06-09 - 2012-06-10)
127 KS Glinianka 4 : 1 Rokola Otwock Wielki
128 Snajper Sośninka 4 : 3 KS Rzakta
129 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 2 Victoria II Sulejówek
130 Victoria II Zerzeń 1 : 0 KS Sobienie Jeziory
131 Przelew Glinianka 5 : 3 Orzeł Parysów
132 Amur Wilga : xxx

Najnowszy numer 42/2019 w sprzedaży od 2019-10-16.

reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.