Kolejka 1 (2014-08-16 - 2014-07-17) |
1 |
Olimpia Warszawa |
2 : 2 |
Wisła II Płock |
2 |
Korona Szydłowo |
0 : 2 |
Błękitni Raciąż |
3 |
Skra Drobin |
3 : 1 |
Bzura Chodaków |
4 |
MKS Przasnysz |
2 : 2 |
KS Łomianki |
5 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 4 |
Huragan Wołomin |
6 |
Mławianka Mława |
1 : 1 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
7 |
Mazovia Mińsk Maz. |
5 : 1 |
Wkra Żuromin |
8 |
Bug Wyszków |
4 : 2 |
Błękitni Gąbin |
9 |
MKS Ciechanów |
0 : 4 |
Narew Ostrołęka |
Kolejka 2 (2014-08-20 - 2014-08-20) |
10 |
Wisła II Płock |
1 : 2 |
Narew Ostrołęka |
11 |
Błękitni Gąbin |
0 : 3 |
MKS Ciechanów |
12 |
Wkra Żuromin |
1 : 4 |
Bug Wyszków |
13 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 1 |
Mazovia Mińsk Maz. |
14 |
Huragan Wołomin |
2 : 6 |
Mławianka Mława |
15 |
KS Łomianki |
4 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
16 |
Bzura Chodaków |
1 : 0 |
MKS Przasnysz |
17 |
Błękitni Raciąż |
1 : 0 |
Skra Drobin |
18 |
Olimpia Warszawa |
4 : 0 |
Korona Szydłowo |
Kolejka 3 (2014-08-23 - 2014-08-24) |
19 |
Korona Szydłowo |
1 : 1 |
Wisła II Płock |
20 |
Skra Drobin |
0 : 0 |
Olimpia Warszawa |
21 |
MKS Przasnysz |
3 : 3 |
Błękitni Raciąż |
22 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 0 |
Bzura Chodaków |
23 |
Mławianka Mława |
1 : 2 |
KS Łomianki |
24 |
Mazovia Mińsk Maz. |
1 : 1 |
Huragan Wołomin |
25 |
Bug Wyszków |
4 : 0 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
26 |
MKS Ciechanów |
3 : 3 |
Wkra Żuromin |
27 |
Narew Ostrołęka |
3 : 0 |
Błękitni Gąbin |
Kolejka 4 (2014-08-27 - 2014-08-27) |
28 |
Wisła II Płock |
1 : 1 |
Błękitni Gąbin |
29 |
Wkra Żuromin |
0 : 1 |
Narew Ostrołęka |
30 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
5 : 0 |
MKS Ciechanów |
31 |
Huragan Wołomin |
1 : 1 |
Bug Wyszków |
32 |
KS Łomianki |
1 : 2 |
Mazovia Mińsk Maz. |
33 |
Bzura Chodaków |
3 : 1 |
Mławianka Mława |
34 |
Błękitni Raciąż |
0 : 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
35 |
Olimpia Warszawa |
1 : 3 |
MKS Przasnysz |
36 |
Korona Szydłowo |
2 : 3 |
Skra Drobin |
Kolejka 5 (2014-08-30 - 2014-08-31) |
37 |
Skra Drobin |
1 : 7 |
Wisła II Płock |
38 |
MKS Przasnysz |
4 : 0 |
Korona Szydłowo |
39 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
40 |
Mławianka Mława |
0 : 1 |
Błękitni Raciąż |
41 |
Mazovia Mińsk Maz. |
0 : 0 |
Bzura Chodaków |
42 |
Bug Wyszków |
1 : 2 |
KS Łomianki |
43 |
MKS Ciechanów |
3 : 3 |
Huragan Wołomin |
44 |
Narew Ostrołęka |
4 : 4 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
45 |
Błękitni Gąbin |
7 : 3 |
Wkra Żuromin |
Kolejka 6 (2014-09-06 - 2014-09-07) |
46 |
Wisła II Płock |
2 : 0 |
Wkra Żuromin |
47 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 4 |
Błękitni Gąbin |
48 |
Huragan Wołomin |
3 : 0 |
Narew Ostrołęka |
49 |
KS Łomianki |
1 : 0 |
MKS Ciechanów |
50 |
Bzura Chodaków |
5 : 1 |
Bug Wyszków |
51 |
Błękitni Raciąż |
3 : 2 |
Mazovia Mińsk Maz. |
52 |
Olimpia Warszawa |
0 : 2 |
Mławianka Mława |
53 |
Korona Szydłowo |
3 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
54 |
Skra Drobin |
0 : 2 |
MKS Przasnysz |
Kolejka 7 (2014-09-10 - 2014-09-10) |
55 |
MKS Przasnysz |
1 : 0 |
Wisła II Płock |
56 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 : 0 |
Skra Drobin |
57 |
Mławianka Mława |
2 : 0 |
Korona Szydłowo |
58 |
Mazovia Mińsk Maz. |
1 : 0 |
Olimpia Warszawa |
59 |
Bug Wyszków |
0 : 1 |
Błękitni Raciąż |
60 |
MKS Ciechanów |
1 : 2 |
Bzura Chodaków |
61 |
Narew Ostrołęka |
1 : 3 |
KS Łomianki |
62 |
Błękitni Gąbin |
0 : 0 |
Huragan Wołomin |
63 |
Wkra Żuromin |
0 : 3 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
Kolejka 8 (2014-09-13 - 2014-09-14) |
64 |
Wisła II Płock |
6 : 0 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
65 |
Huragan Wołomin |
0 : 0 |
Wkra Żuromin |
66 |
KS Łomianki |
1 : 1 |
Błękitni Gąbin |
67 |
Bzura Chodaków |
5 : 1 |
Narew Ostrołęka |
68 |
Błękitni Raciąż |
0 : 0 |
MKS Ciechanów |
69 |
Olimpia Warszawa |
3 : 2 |
Bug Wyszków |
70 |
Korona Szydłowo |
1 : 0 |
Mazovia Mińsk Maz. |
71 |
Skra Drobin |
1 : 3 |
Mławianka Mława |
72 |
MKS Przasnysz |
1 : 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
Kolejka 9 (2014-09-17 - 2014-09-17) |
73 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
74 |
Mławianka Mława |
0 : 1 |
MKS Przasnysz |
75 |
Mazovia Mińsk Maz. |
3 : 1 |
Skra Drobin |
76 |
Bug Wyszków |
1 : 1 |
Korona Szydłowo |
77 |
MKS Ciechanów |
0 : 3 |
Olimpia Warszawa |
78 |
Narew Ostrołęka |
1 : 0 |
Błękitni Raciąż |
79 |
Błękitni Gąbin |
1 : 1 |
Bzura Chodaków |
80 |
Wkra Żuromin |
0 : 3 |
KS Łomianki |
81 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
0 : 2 |
Huragan Wołomin |
Kolejka 10 (2014-09-20 - 2014-09-21) |
82 |
Wisła II Płock |
3 : 0 |
Huragan Wołomin |
83 |
KS Łomianki |
3 : 3 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
84 |
Bzura Chodaków |
9 : 0 |
Wkra Żuromin |
85 |
Błękitni Raciąż |
2 : 1 |
Błękitni Gąbin |
86 |
Olimpia Warszawa |
3 : 1 |
Narew Ostrołęka |
87 |
Korona Szydłowo |
3 : 2 |
MKS Ciechanów |
88 |
Skra Drobin |
1 : 3 |
Bug Wyszków |
89 |
MKS Przasnysz |
2 : 1 |
Mazovia Mińsk Maz. |
90 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 1 |
Mławianka Mława |
Kolejka 11 (2014-09-27 - 2014-09-28) |
91 |
Mławianka Mława |
3 : 2 |
Wisła II Płock |
92 |
Mazovia Mińsk Maz. |
2 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
93 |
Bug Wyszków |
0 : 1 |
MKS Przasnysz |
94 |
MKS Ciechanów |
3 : 1 |
Skra Drobin |
95 |
Narew Ostrołęka |
3 : 3 |
Korona Szydłowo |
96 |
Błękitni Gąbin |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
97 |
Wkra Żuromin |
0 : 2 |
Błękitni Raciąż |
98 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 3 |
Bzura Chodaków |
99 |
Huragan Wołomin |
0 : 0 |
KS Łomianki |
Kolejka 12 (2014-10-04 - 2014-10-05) |
100 |
Wisła II Płock |
4 : 1 |
KS Łomianki |
101 |
Bzura Chodaków |
3 : 2 |
Huragan Wołomin |
102 |
Błękitni Raciąż |
7 : 1 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
103 |
Olimpia Warszawa |
4 : 0 |
Wkra Żuromin |
104 |
Korona Szydłowo |
0 : 1 |
Błękitni Gąbin |
105 |
Skra Drobin |
2 : 6 |
Narew Ostrołęka |
106 |
MKS Przasnysz |
5 : 0 |
MKS Ciechanów |
107 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 3 |
Bug Wyszków |
108 |
Mławianka Mława |
1 : 1 |
Mazovia Mińsk Maz. |
Kolejka 13 (2014-10-11 - 2014-10-12) |
109 |
Mazovia Mińsk Maz. |
2 : 1 |
Wisła II Płock |
110 |
Bug Wyszków |
0 : 2 |
Mławianka Mława |
111 |
MKS Ciechanów |
0 : 3 |
Nadnarwianka Pułtusk |
112 |
Narew Ostrołęka |
0 : 3 |
MKS Przasnysz |
113 |
Błękitni Gąbin |
8 : 1 |
Skra Drobin |
114 |
Wkra Żuromin |
0 : 3 |
Korona Szydłowo |
115 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
3 : 0 |
Olimpia Warszawa |
116 |
Huragan Wołomin |
3 : 1 |
Błękitni Raciąż |
117 |
KS Łomianki |
2 : 1 |
Bzura Chodaków |
Kolejka 14 (2014-10-18 - 2014-10-19) |
118 |
Wisła II Płock |
1 : 1 |
Bzura Chodaków |
119 |
Błękitni Raciąż |
2 : 1 |
KS Łomianki |
120 |
Olimpia Warszawa |
1 : 3 |
Huragan Wołomin |
121 |
Korona Szydłowo |
0 : 5 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
122 |
Skra Drobin |
7 : 4 |
Wkra Żuromin |
123 |
MKS Przasnysz |
1 : 1 |
Błękitni Gąbin |
124 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 1 |
Narew Ostrołęka |
125 |
Mławianka Mława |
1 : 1 |
MKS Ciechanów |
126 |
Mazovia Mińsk Maz. |
3 : 3 |
Bug Wyszków |
Kolejka 15 (2014-10-25 - 2014-10-26) |
127 |
Bug Wyszków |
1 : 2 |
Wisła II Płock |
128 |
MKS Ciechanów |
1 : 2 |
Mazovia Mińsk Maz. |
129 |
Narew Ostrołęka |
0 : 0 |
Mławianka Mława |
130 |
Błękitni Gąbin |
3 : 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
131 |
Wkra Żuromin |
0 : 5 |
MKS Przasnysz |
132 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
2 : 2 |
Skra Drobin |
133 |
Huragan Wołomin |
8 : 3 |
Korona Szydłowo |
134 |
KS Łomianki |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
135 |
Bzura Chodaków |
4 : 0 |
Błękitni Raciąż |
Kolejka 16 (2014-11-15 - 2014-11-16) |
136 |
Wisła II Płock |
2 : 0 |
Błękitni Raciąż |
137 |
Olimpia Warszawa |
2 : 0 |
Bzura Chodaków |
138 |
Korona Szydłowo |
0 : 1 |
KS Łomianki |
139 |
Skra Drobin |
1 : 5 |
Huragan Wołomin |
140 |
MKS Przasnysz |
1 : 4 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
141 |
Nadnarwianka Pułtusk |
5 : 2 |
Wkra Żuromin |
142 |
Mławianka Mława |
2 : 3 |
Błękitni Gąbin |
143 |
Mazovia Mińsk Maz. |
1 : 0 |
Narew Ostrołęka |
144 |
Bug Wyszków |
5 : 0 |
MKS Ciechanów |
Kolejka 17 (2014-11-08 - 2014-11-09) |
145 |
MKS Ciechanów |
0 : 4 |
Wisła II Płock |
146 |
Narew Ostrołęka |
1 : 5 |
Bug Wyszków |
147 |
Błękitni Gąbin |
2 : 3 |
Mazovia Mińsk Maz. |
148 |
Wkra Żuromin |
2 : 3 |
Mławianka Mława |
149 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
7 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
150 |
Huragan Wołomin |
3 : 0 |
MKS Przasnysz |
151 |
KS Łomianki |
6 : 1 |
Skra Drobin |
152 |
Bzura Chodaków |
2 : 1 |
Korona Szydłowo |
153 |
Błękitni Raciąż |
1 : 1 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 18 (2015-03-07 - 2015-03-08) |
154 |
Wisła II Płock |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
155 |
Błękitni Raciąż |
5 : 0 |
Korona Szydłowo |
156 |
Bzura Chodaków |
9 : 0 |
Skra Drobin |
157 |
KS Łomianki |
1 : 1 |
MKS Przasnysz |
158 |
Huragan Wołomin |
2 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
159 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 0 |
Mławianka Mława |
160 |
Wkra Żuromin |
0 : 1 |
Mazovia Mińsk Maz. |
161 |
Błękitni Gąbin |
0 : 2 |
Bug Wyszków |
162 |
Narew Ostrołęka |
2 : 1 |
MKS Ciechanów |
Kolejka 19 (2015-03-14 - 2015-03-15) |
163 |
Narew Ostrołęka |
3 : 5 |
Wisła II Płock |
164 |
MKS Ciechanów |
1 : 3 |
Błękitni Gąbin |
165 |
Bug Wyszków |
2 : 0 |
Wkra Żuromin |
166 |
Mazovia Mińsk Maz. |
4 : 1 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
167 |
Mławianka Mława |
2 : 0 |
Huragan Wołomin |
168 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 1 |
KS Łomianki |
169 |
MKS Przasnysz |
0 : 2 |
Bzura Chodaków |
170 |
Skra Drobin |
1 : 4 |
Błękitni Raciąż |
171 |
Korona Szydłowo |
2 : 0 |
Olimpia Warszawa |
Kolejka 20 (2015-03-21 - 2015-03-22) |
172 |
Wisła II Płock |
3 : 1 |
Korona Szydłowo |
173 |
Olimpia Warszawa |
4 : 2 |
Skra Drobin |
174 |
Błękitni Raciąż |
5 : 0 |
MKS Przasnysz |
175 |
Bzura Chodaków |
4 : 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
176 |
KS Łomianki |
1 : 0 |
Mławianka Mława |
177 |
Huragan Wołomin |
0 : 0 |
Mazovia Mińsk Maz. |
178 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 2 |
Bug Wyszków |
179 |
Wkra Żuromin |
1 : 6 |
MKS Ciechanów |
180 |
Błękitni Gąbin |
1 : 0 |
Narew Ostrołęka |
Kolejka 21 (2015-03-28 - 2015-03-29) |
181 |
Błękitni Gąbin |
0 : 3 |
Wisła II Płock |
182 |
Narew Ostrołęka |
0 : 3 |
Wkra Żuromin |
183 |
MKS Ciechanów |
5 : 0 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
184 |
Bug Wyszków |
1 : 0 |
Huragan Wołomin |
185 |
Mazovia Mińsk Maz. |
3 : 0 |
KS Łomianki |
186 |
Mławianka Mława |
1 : 1 |
Bzura Chodaków |
187 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 3 |
Błękitni Raciąż |
188 |
MKS Przasnysz |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
189 |
Skra Drobin |
0 : 1 |
Korona Szydłowo |
Kolejka 22 (2015-04-03 - 2015-04-04) |
190 |
Wisła II Płock |
5 : 0 |
Skra Drobin |
191 |
Korona Szydłowo |
0 : 4 |
MKS Przasnysz |
192 |
Olimpia Warszawa |
0 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
193 |
Błękitni Raciąż |
0 : 0 |
Mławianka Mława |
194 |
Bzura Chodaków |
0 : 0 |
Mazovia Mińsk Maz. |
195 |
KS Łomianki |
3 : 1 |
Bug Wyszków |
196 |
Huragan Wołomin |
2 : 1 |
MKS Ciechanów |
197 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
4 : 1 |
Narew Ostrołęka |
198 |
Wkra Żuromin |
1 : 2 |
Błękitni Gąbin |
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-12) |
199 |
Wkra Żuromin |
0 : 2 |
Wisła II Płock |
200 |
Błękitni Gąbin |
3 : 0 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
201 |
Narew Ostrołęka |
0 : 1 |
Huragan Wołomin |
202 |
MKS Ciechanów |
1 : 2 |
KS Łomianki |
203 |
Bug Wyszków |
1 : 0 |
Bzura Chodaków |
204 |
Mazovia Mińsk Maz. |
2 : 3 |
Błękitni Raciąż |
205 |
Mławianka Mława |
0 : 0 |
Olimpia Warszawa |
206 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 4 |
Korona Szydłowo |
207 |
MKS Przasnysz |
7 : 0 |
Skra Drobin |
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19) |
208 |
Wisła II Płock |
3 : 0 |
MKS Przasnysz |
209 |
Skra Drobin |
2 : 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
210 |
Korona Szydłowo |
0 : 5 |
Mławianka Mława |
211 |
Olimpia Warszawa |
0 : 2 |
Mazovia Mińsk Maz. |
212 |
Błękitni Raciąż |
3 : 1 |
Bug Wyszków |
213 |
Bzura Chodaków |
3 : 2 |
MKS Ciechanów |
214 |
KS Łomianki |
4 : 1 |
Narew Ostrołęka |
215 |
Huragan Wołomin |
3 : 1 |
Błękitni Gąbin |
216 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
0 : 0 |
Wkra Żuromin |
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-26) |
217 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
2 : 0 |
Wisła II Płock |
218 |
Wkra Żuromin |
1 : 2 |
Huragan Wołomin |
219 |
Błękitni Gąbin |
0 : 2 |
KS Łomianki |
220 |
Narew Ostrołęka |
2 : 4 |
Bzura Chodaków |
221 |
MKS Ciechanów |
0 : 1 |
Błękitni Raciąż |
222 |
Bug Wyszków |
1 : 2 |
Olimpia Warszawa |
223 |
Mazovia Mińsk Maz. |
1 : 1 |
Korona Szydłowo |
224 |
Mławianka Mława |
8 : 0 |
Skra Drobin |
225 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 : 2 |
MKS Przasnysz |
Kolejka 26 (2015-05-01 - 2015-05-03) |
226 |
Wisła II Płock |
6 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
227 |
MKS Przasnysz |
0 : 5 |
Mławianka Mława |
228 |
Skra Drobin |
1 : 7 |
Mazovia Mińsk Maz. |
229 |
Korona Szydłowo |
2 : 5 |
Bug Wyszków |
230 |
Olimpia Warszawa |
0 : 4 |
MKS Ciechanów |
231 |
Błękitni Raciąż |
3 : 1 |
Narew Ostrołęka |
232 |
Bzura Chodaków |
1 : 0 |
Błękitni Gąbin |
233 |
KS Łomianki |
6 : 1 |
Wkra Żuromin |
234 |
Huragan Wołomin |
2 : 0 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
Kolejka 27 (2015-05-09 - 2015-05-10) |
235 |
Huragan Wołomin |
3 : 1 |
Wisła II Płock |
236 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
1 : 2 |
KS Łomianki |
237 |
Wkra Żuromin |
0 : 1 |
Bzura Chodaków |
238 |
Błękitni Gąbin |
0 : 4 |
Błękitni Raciąż |
239 |
Narew Ostrołęka |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
240 |
MKS Ciechanów |
2 : 1 |
Korona Szydłowo |
241 |
Bug Wyszków |
6 : 0 |
Skra Drobin |
242 |
Mazovia Mińsk Maz. |
1 : 1 |
MKS Przasnysz |
243 |
Mławianka Mława |
4 : 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
Kolejka 28 (2015-05-16 - 2015-05-17) |
244 |
Wisła II Płock |
1 : 2 |
Mławianka Mława |
245 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 8 |
Mazovia Mińsk Maz. |
246 |
MKS Przasnysz |
3 : 0 |
Bug Wyszków |
247 |
Skra Drobin |
3 : 6 |
MKS Ciechanów |
248 |
Korona Szydłowo |
3 : 1 |
Narew Ostrołęka |
249 |
Olimpia Warszawa |
3 : 1 |
Błękitni Gąbin |
250 |
Błękitni Raciąż |
1 : 0 |
Wkra Żuromin |
251 |
Bzura Chodaków |
4 : 1 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
252 |
KS Łomianki |
0 : 2 |
Huragan Wołomin |
Kolejka 29 (2015-05-20 - 2015-05-20) |
253 |
KS Łomianki |
0 : 0 |
Wisła II Płock |
254 |
Huragan Wołomin |
2 : 2 |
Bzura Chodaków |
255 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
0 : 3 |
Błękitni Raciąż |
256 |
Wkra Żuromin |
0 : 4 |
Olimpia Warszawa |
257 |
Błękitni Gąbin |
3 : 0 |
Korona Szydłowo |
258 |
Narew Ostrołęka |
8 : 3 |
Skra Drobin |
259 |
MKS Ciechanów |
0 : 1 |
MKS Przasnysz |
260 |
Bug Wyszków |
1 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
261 |
Mazovia Mińsk Maz. |
3 : 2 |
Mławianka Mława |
Kolejka 30 (2015-05-23 - 2015-05-24) |
262 |
Wisła II Płock |
1 : 1 |
Mazovia Mińsk Maz. |
263 |
Mławianka Mława |
2 : 1 |
Bug Wyszków |
264 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 : 5 |
MKS Ciechanów |
265 |
MKS Przasnysz |
2 : 3 |
Narew Ostrołęka |
266 |
Skra Drobin |
1 : 2 |
Błękitni Gąbin |
267 |
Korona Szydłowo |
1 : 3 |
Wkra Żuromin |
268 |
Olimpia Warszawa |
4 : 2 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
269 |
Błękitni Raciąż |
6 : 2 |
Huragan Wołomin |
270 |
Bzura Chodaków |
1 : 0 |
KS Łomianki |
Kolejka 31 (2015-05-30 - 2015-05-31) |
271 |
Bzura Chodaków |
0 : 3 |
Wisła II Płock |
272 |
KS Łomianki |
0 : 2 |
Błękitni Raciąż |
273 |
Huragan Wołomin |
7 : 2 |
Olimpia Warszawa |
274 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
5 : 0 |
Korona Szydłowo |
275 |
Wkra Żuromin |
5 : 1 |
Skra Drobin |
276 |
Błękitni Gąbin |
1 : 1 |
MKS Przasnysz |
277 |
Narew Ostrołęka |
3 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
278 |
MKS Ciechanów |
0 : 2 |
Mławianka Mława |
279 |
Bug Wyszków |
0 : 2 |
Mazovia Mińsk Maz. |
Kolejka 32 (2015-06-03 - 2015-06-03) |
280 |
Wisła II Płock |
1 : 3 |
Bug Wyszków |
281 |
Mazovia Mińsk Maz. |
4 : 2 |
MKS Ciechanów |
282 |
Mławianka Mława |
5 : 0 |
Narew Ostrołęka |
283 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 : 3 |
Błękitni Gąbin |
284 |
MKS Przasnysz |
3 : 1 |
Wkra Żuromin |
285 |
Skra Drobin |
0 : 1 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
286 |
Korona Szydłowo |
0 : 4 |
Huragan Wołomin |
287 |
Olimpia Warszawa |
2 : 1 |
KS Łomianki |
288 |
Błękitni Raciąż |
1 : 0 |
Bzura Chodaków |
Kolejka 33 (2015-06-06 - 2015-06-07) |
289 |
Błękitni Raciąż |
4 : 1 |
Wisła II Płock |
290 |
Bzura Chodaków |
2 : 1 |
Olimpia Warszawa |
291 |
KS Łomianki |
1 : 1 |
Korona Szydłowo |
292 |
Huragan Wołomin |
4 : 1 |
Skra Drobin |
293 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
0 : 2 |
MKS Przasnysz |
294 |
Wkra Żuromin |
2 : 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
295 |
Błękitni Gąbin |
1 : 2 |
Mławianka Mława |
296 |
Narew Ostrołęka |
0 : 5 |
Mazovia Mińsk Maz. |
297 |
MKS Ciechanów |
3 : 2 |
Bug Wyszków |
Kolejka 34 (2015-06-13 - 2015-06-13) |
298 |
Wisła II Płock |
0 : 2 |
MKS Ciechanów |
299 |
Bug Wyszków |
5 : 0 |
Narew Ostrołęka |
300 |
Mazovia Mińsk Maz. |
3 : 0 |
Błękitni Gąbin |
301 |
Mławianka Mława |
9 : 0 |
Wkra Żuromin |
302 |
Nadnarwianka Pułtusk |
3 : 4 |
Ostrovia Ostrów Maz. |
303 |
MKS Przasnysz |
2 : 1 |
Huragan Wołomin |
304 |
Skra Drobin |
1 : 5 |
KS Łomianki |
305 |
Korona Szydłowo |
1 : 5 |
Bzura Chodaków |
306 |
Olimpia Warszawa |
2 : 0 |
Błękitni Raciąż |