reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A WARSZAWSKA A
BIALSKA B WARSZAWSKA B
III KOBIET SIEDLECKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Loczki Wyszków 22 58 101:17
2 Wilga Garwolin 22 52 77:22
3 Ostrovia Ostrów Maz. 22 45 51:21
4 Królewscy Płock 22 41 50:26
5 Tygrys Huta Mińska 21 38 67:31
6 GOSiRKi II Piaseczno 21 34 55:33
7 Start Otwock 21 28 32:34
8 DAF Płońsk 22 27 44:39
9 Mazovia Grodzisk Maz. 21 19 34:64
10 Żbik Nasielsk 22 11 17:76
11 Pogoń Siedlce 22 10 24:134
12 Ząbkovia II Ząbki 22 13 14:69
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2015-08-29 - 2015-09-16)
1 Żbik Nasielsk 0 : 8 GOSiRKi II Piaseczno
2 Start Otwock 5 : 0 Pogoń Siedlce
3 Tygrys Huta Mińska 2 : 5 Królewscy Płock
4 Wilga Garwolin 3 : 1 Loczki Wyszków
5 Mazovia Grodzisk Maz. 0 : 3 DAF Płońsk
6 Ząbkovia II Ząbki 0 : 6 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 2 (2015-09-05 - 2015-09-05)
7 DAF Płońsk 3 : 3 Loczki Wyszków
8 Wilga Garwolin 7 : 1 Żbik Nasielsk
9 Tygrys Huta Mińska 2 : 3 GOSiRKi II Piaseczno
10 Królewscy Płock 1 : 0 Start Otwock
11 Ostrovia Ostrów Maz. 5 : 0 Pogoń Siedlce
12 Ząbkovia II Ząbki 4 : 2 Mazovia Grodzisk Maz.
Kolejka 3 (2015-09-13 - 2015-09-13)
13 Pogoń Siedlce 1 : 6 Królewscy Płock
14 Żbik Nasielsk 1 : 5 DAF Płońsk
15 Start Otwock 3 : 1 GOSiRKi II Piaseczno
16 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Wilga Garwolin
17 Loczki Wyszków 4 : 1 Ząbkovia II Ząbki
18 Mazovia Grodzisk Maz. 3 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 4 (2015-09-19 - 2015-09-19)
19 DAF Płońsk 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
20 Wilga Garwolin 5 : 2 Start Otwock
21 GOSiRKi II Piaseczno 16 : 0 Pogoń Siedlce
22 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 1 Królewscy Płock
23 Mazovia Grodzisk Maz. 1 : 12 Loczki Wyszków
24 Ząbkovia II Ząbki 2 : 1 Żbik Nasielsk
Kolejka 5 (2015-09-26 - 2015-09-26)
25 Królewscy Płock 1 : 2 GOSiRKi II Piaseczno
26 Pogoń Siedlce 0 : 8 Wilga Garwolin
27 Żbik Nasielsk 0 : 5 Mazovia Grodzisk Maz.
28 Start Otwock 2 : 2 DAF Płońsk
29 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Ząbkovia II Ząbki
30 Loczki Wyszków 1 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 6 (2015-10-03 - 2015-10-04)
31 DAF Płońsk 6 : 1 Pogoń Siedlce
32 Wilga Garwolin 2 : 0 Królewscy Płock
33 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 GOSiRKi II Piaseczno
34 Loczki Wyszków 12 : 0 Żbik Nasielsk
35 Mazovia Grodzisk Maz. 0 : 8 Tygrys Huta Mińska
36 Ząbkovia II Ząbki 1 : 1 Start Otwock
Kolejka 7 (2015-10-17 - 2015-10-17)
37 GOSiRKi II Piaseczno 3 : 0 Wilga Garwolin
38 Królewscy Płock 2 : 0 DAF Płońsk
39 Pogoń Siedlce 5 : 1 Ząbkovia II Ząbki
40 Żbik Nasielsk 0 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
41 Start Otwock 3 : 1 Mazovia Grodzisk Maz.
42 Tygrys Huta Mińska 4 : 2 Loczki Wyszków
Kolejka 8 (2015-10-25 - 2015-10-25)
43 DAF Płońsk 0 : 1 GOSiRKi II Piaseczno
44 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Wilga Garwolin
45 Żbik Nasielsk 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
46 Mazovia Grodzisk Maz. 5 : 0 Pogoń Siedlce
47 Ząbkovia II Ząbki 2 : 0 Królewscy Płock
48 Loczki Wyszków 5 : 0 Start Otwock
Kolejka 9 (2015-11-07 - 2015-11-07)
49 Wilga Garwolin 2 : 0 DAF Płońsk
50 GOSiRKi II Piaseczno 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
51 Królewscy Płock 3 : 1 Mazovia Grodzisk Maz.
52 Pogoń Siedlce 0 : 12 Loczki Wyszków
53 Start Otwock 2 : 0 Żbik Nasielsk
54 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 10 (2015-11-11 - 2015-11-11)
55 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 1 DAF Płońsk
56 Żbik Nasielsk 4 : 0 Pogoń Siedlce
57 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Start Otwock
58 Loczki Wyszków 2 : 0 Królewscy Płock
59 Mazovia Grodzisk Maz. 1 : 0 GOSiRKi II Piaseczno
60 Ząbkovia II Ząbki 1 : 5 Wilga Garwolin
Kolejka 11 (2015-11-14 - 2015-11-14)
61 DAF Płońsk 5 : 0 Ząbkovia II Ząbki
62 Wilga Garwolin 5 : 0 Mazovia Grodzisk Maz.
63 GOSiRKi II Piaseczno 0 : 3 Loczki Wyszków
64 Królewscy Płock 2 : 0 Żbik Nasielsk
65 Pogoń Siedlce 1 : 12 Tygrys Huta Mińska
66 Start Otwock 0 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 12 (2016-04-02 - 2016-04-02)
67 GOSiRKi II Piaseczno 2 : 0 Żbik Nasielsk
68 Pogoń Siedlce 2 : 3 Start Otwock
69 Królewscy Płock 3 : 1 Tygrys Huta Mińska
70 Loczki Wyszków 3 : 1 Wilga Garwolin
71 DAF Płońsk 2 : 2 Mazovia Grodzisk Maz.
72 Ostrovia Ostrów Maz. 6 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 13 (2016-04-09 - 2016-04-09)
73 GOSiRKi II Piaseczno 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
74 Loczki Wyszków 4 : 0 DAF Płońsk
75 Żbik Nasielsk 0 : 5 Wilga Garwolin
76 Start Otwock 1 : 2 Królewscy Płock
77 Pogoń Siedlce 1 : 5 Ostrovia Ostrów Maz.
78 Mazovia Grodzisk Maz. 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 14 (2016-04-16 - 2016-04-16)
79 Królewscy Płock 5 : 1 Pogoń Siedlce
80 DAF Płońsk 1 : 0 Żbik Nasielsk
81 GOSiRKi II Piaseczno 1 : 1 Start Otwock
82 Wilga Garwolin 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
83 Ząbkovia II Ząbki 0 : 3 Loczki Wyszków
84 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 1 Mazovia Grodzisk Maz.
Kolejka 15 (2016-04-23 - 2016-04-23)
85 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 DAF Płońsk
86 Start Otwock 1 : 6 Wilga Garwolin
87 Pogoń Siedlce 3 : 2 GOSiRKi II Piaseczno
88 Królewscy Płock 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
89 Loczki Wyszków 6 : 0 Mazovia Grodzisk Maz.
90 Żbik Nasielsk 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 16 (2016-04-30 - 2016-04-30)
91 GOSiRKi II Piaseczno 1 : 7 Królewscy Płock
92 Wilga Garwolin 4 : 0 Pogoń Siedlce
93 DAF Płońsk 1 : 0 Start Otwock
94 Ząbkovia II Ząbki 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
95 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 1 Loczki Wyszków
96 Mazovia Grodzisk Maz. 1 : 2 Żbik Nasielsk
Kolejka 17 (2016-05-07 - 2016-05-07)
97 Pogoń Siedlce 0 : 6 DAF Płońsk
98 Królewscy Płock 2 : 2 Wilga Garwolin
99 GOSiRKi II Piaseczno 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
100 Żbik Nasielsk 0 : 4 Loczki Wyszków
101 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Mazovia Grodzisk Maz.
102 Start Otwock 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 18 (2016-05-14 - 2016-05-14)
103 Wilga Garwolin 5 : 2 GOSiRKi II Piaseczno
104 DAF Płońsk 1 : 5 Królewscy Płock
105 Ząbkovia II Ząbki 0 : 3 Pogoń Siedlce
106 Ostrovia Ostrów Maz. 4 : 1 Żbik Nasielsk
107 Mazovia Grodzisk Maz. 0 : 1 Start Otwock
108 Loczki Wyszków 4 : 3 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 19 (2016-05-21 - 2016-05-21)
109 GOSiRKi II Piaseczno 2 : 0 DAF Płońsk
110 Wilga Garwolin 2 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
111 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 Żbik Nasielsk
112 Start Otwock 0 : 2 Loczki Wyszków
113 Pogoń Siedlce 4 : 6 Mazovia Grodzisk Maz.
114 Królewscy Płock 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 20 (2016-05-28 - 2016-05-28)
115 DAF Płońsk 2 : 4 Wilga Garwolin
116 Ząbkovia II Ząbki 0 : 3 GOSiRKi II Piaseczno
117 Mazovia Grodzisk Maz. 1 : 1 Królewscy Płock
118 Loczki Wyszków 10 : 0 Pogoń Siedlce
119 Żbik Nasielsk 0 : 4 Start Otwock
120 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 21 (2016-06-04 - 2016-06-04)
121 DAF Płońsk 1 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
122 Pogoń Siedlce 2 : 2 Żbik Nasielsk
123 Start Otwock : Tygrys Huta Mińska
124 Królewscy Płock 0 : 3 Loczki Wyszków
125 GOSiRKi II Piaseczno : Mazovia Grodzisk Maz.
126 Wilga Garwolin 3 : 0 Ząbkovia II Ząbki
Kolejka 22 (2016-06-11 - 2016-06-11)
127 Ząbkovia II Ząbki 0 : 3 DAF Płońsk
128 Mazovia Grodzisk Maz. 1 : 1 Wilga Garwolin
129 Loczki Wyszków 4 : 1 GOSiRKi II Piaseczno
130 Żbik Nasielsk 0 : 1 Królewscy Płock
131 Tygrys Huta Mińska 11 : 0 Pogoń Siedlce
132 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 0 Start Otwock
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (14)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.